>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa- Borussia Dortmund [środa 14.09.2016]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
No to może inaczej ???? czy to, że to powiedział będzie oznaczało, że Legia nagle zacznie grać coś innego niż do tej pory i postawi się Borussi? Nie sądze :razz:
Nie, po prostu zdziwiło mnie to, z jaka stanowczością powiedzial, ze Legia tego meczu nie przegra :] Ja i tak idę w stronę Dortmundu i wysokich kursów związanych z liczba bramek Borussi ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Uważam jak większość że to BvB wyjdzie zwycięsko z potyczki, ale wcale nie musi się to skończyć pogromem, wszystko zależy od sytuacji na boisku.Jeśli BvB będzie miało totalną kontrolę nad grą to strzelą brameczke i wrzuci na luz grając na utrzymanie wyniku, być może na bezpieczne podwyższenie rezultatu i to im wystarczy.Jeśli Legia zacznie się rzucać niczym ryba ściągnięta z wędki to pewnie ich skarcą, jeśli jednak Niemcy poczują spokój i brak zagrożenia to tak to się właśnie może zakończyć pykaniem piłeczki i skromnym 0-1 ew 0-2.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Jezeli Dortmund ma kontrolowac na spokojnie przebieg tego meczu to moim zdaniem na pewno nie bedzie to przy 1-0 tylko przy dwubramkowym prowadzeniu. Niemcy w swojej naturze maja przeciez tlamszenie rywali, a nie granie w stylu Wlochow catenaccio i wygrywamy 1-0.
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Ja zagram pewnie handicap -1 azjan, ewentualnie -1,5 na Dortmund.
No Shakal, proszę Ciebie. Po co chcesz grać azjana -1, jak i tak dostaniesz zwrot w razie przegranej? Tylko i wyłącznie warto grać przy freebetach azjany z połówkami na końcu - i tak będzie zwrot!
BTW, ja idę w remis ;)
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Borussia zdobędzie powyżej 5,5 rzutu rożnego kurs 2.20 bet 365
Borussia słynie z tego że zdobywa dużo rr a w takim meczu z Legią gdzie według mnie Legia ustawi we własnym polu karnym autobus wejdzie spokojnie. Typ według mnie do mocniejszego grania.
Linia nie jest duża a kurs jak najbardziej bardzo przyjemny. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 200

sniffybet

Użytkownik
Haha, Jezu, w życiu piękniejszej masówki nie widziałem.

Kij z tym, że więcej niż połowa wypowiadających się w tym wątku nie widziała ani żadnego meczu ligowego BVB w tym sezonie xD Ale zgrywacie znawców, a minusy na koncie u buka rozrastają się z każdą kolejką.

Nikt normalny wielkiego handi w stronę BVB nie zagra. Skromna zwycięstwo Dortmundu? Zgodzę się, maksymalnie dwubramkowe. Legia to syf, ale właśnie w takich meczach drużyna skazana na porażkę lubi się postawić. A już w ogóle gdy na faworyta idzie taka masówka że 8/10 graczy stawia na faworyta. Takiej masówy nawet tutaj nie było na Polskę z Kazachstanem! Borussia to klasa wyżej od Legionistów, ale zupełnie nic w tym sezonie nie pokazują, zupełnie jak Legia ;) Kto wie kto się odpali w tym meczu, Legia może w końcu zagra pierwsze dobre zawody w tym sezonie, gorzej być już nie może. Albańczyk walczy o posadę, kompromitacja na Łazienkowskiej sprawi że będzie bardzo blisko wylotu z klubu.

Z całego serca życzę Legii zwycięstwa. I będę się bardzo cieszył, gdy Legia zagra wszystkim ekspertom na nosie, chociażby strzelając gola. A tego da się strzelić, Nikolics i Guilherme to zagrożenie dla Borussi i kreatywni zawodnicy ambicjami sięgającymi nad polską ligę. Panowie, w Was siła.

Moje propozycje

Legia Warszawa over 0,5 bramki @1,80 Unibet
Legia Warszawa +2 (handicap azjatycki) @1,45
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Over 2.5 gola @1.70 Odssring ✅✅

Na dziś dzień wybrałem mecz 1 kolejki grupowej Ligi Mistrzów, Legii vs Borussi, patrzę na kurs na over bramkowy i mówię: &quot;WOW&quot;. W ciemno bym dawał 2-3 bramkowe zwycięstwo Borussi przed meczem, lecz typ z handicapem już zajęty, a więc over bramkowy! Z taką opcją możemy kibicować i polskiej ekipie i zarobić kasę!

Borussia w tym sezonie w lidze miała 2 mecze, raz over pokryła, raz nie.
Obrona Legii fatalna, Rzeźniczak wiadomo każdy chyba widzi, błędy jak u zawodnika ligi okręgowej, Dąbrowski a tym bardziej Czerwiński wciąż się nie wprowadzili do drużyny tak jak się na to zanosiło. Borussia kapitalny potencjał z przodu, wystarczy przypomnieć samą postać Abumeyanga żeby być spokojnym o over, a są inni kapitalni zawodnicy.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Nikt normalny wielkiego handi w stronę BVB nie zagra. Skromna zwycięstwo Dortmundu? Zgodzę się, maksymalnie dwubramkowe. Legia to syf, ale właśnie w takich meczach drużyna skazana na porażkę lubi się postawić. A już w ogóle gdy na faworyta idzie taka masówka że 8/10 graczy stawia na faworyta. Takiej masówy nawet tutaj nie było na Polskę z Kazachstanem! Borussia to klasa wyżej od Legionistów, ale zupełnie nic w tym sezonie nie pokazują, zupełnie jak Legia ;) Kto wie kto się odpali w tym meczu, Legia może w końcu zagra pierwsze dobre zawody w tym sezonie, gorzej być już nie może. Albańczyk walczy o posadę, kompromitacja na Łazienkowskiej sprawi że będzie bardzo blisko wylotu z klubu.

Z całego serca życzę Legii zwycięstwa. I będę się bardzo cieszył, gdy Legia zagra wszystkim ekspertom na nosie, chociażby strzelając gola. A tego da się strzelić, Nikolics i Guilherme to zagrożenie dla Borussi i kreatywni zawodnicy ambicjami sięgającymi nad polską ligę. Panowie, w Was siła.

Moje propozycje

Legia Warszawa over 0,5 bramki @1,80 Unibet
Legia Warszawa +2 (handicap azjatycki) @1,45
a kto wie czy dortmund sie nie przelamie wlasnie w meczu z takim rywalem?
takie samo gdybanie o pierwszym dobrym meczu legii w tym sezonie - moze bedzie a moze nie.
 
kagain 12K

kagain

Użytkownik
Borussia zdobędzie powyżej 5,5 rzutu rożnego kurs 2.20 bet 365
Popieram, wg mnie bardzo wysoki kurs.
I właśnie dziwie się, że padło tu tak mało typów na rożne. Borussia w każdym meczu w tym sezonie zdobywała więcej kornerów od rywali (w tym superpuchar z Bayernem 7-2 dla BVB w rożnych) i tylko raz w pucharze nie przekroczyła linii 5,5. Dla mnie typ BVB najwięcej rożnych to lokata równie pewna co czysty win, tylko z lepszym kursem (np 1.53 Bwin)
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Haha, Jezu, w życiu piękniejszej masówki nie widziałem.

Kij z tym, że więcej niż połowa wypowiadających się w tym wątku nie widziała ani żadnego meczu ligowego BVB w tym sezonie xD Ale zgrywacie znawców, a minusy na koncie u buka rozrastają się z każdą kolejką.

Nikt normalny wielkiego handi w stronę BVB nie zagra. Skromna zwycięstwo Dortmundu? Zgodzę się, maksymalnie dwubramkowe. Legia to syf, ale właśnie w takich meczach drużyna skazana na porażkę lubi się postawić. A już w ogóle gdy na faworyta idzie taka masówka że 8/10 graczy stawia na faworyta. Takiej masówy nawet tutaj nie było na Polskę z Kazachstanem! Borussia to klasa wyżej od Legionistów, ale zupełnie nic w tym sezonie nie pokazują, zupełnie jak Legia ;) Kto wie kto się odpali w tym meczu, Legia może w końcu zagra pierwsze dobre zawody w tym sezonie, gorzej być już nie może. Albańczyk walczy o posadę, kompromitacja na Łazienkowskiej sprawi że będzie bardzo blisko wylotu z klubu.

Z całego serca życzę Legii zwycięstwa. I będę się bardzo cieszył, gdy Legia zagra wszystkim ekspertom na nosie, chociażby strzelając gola. A tego da się strzelić, Nikolics i Guilherme to zagrożenie dla Borussi i kreatywni zawodnicy ambicjami sięgającymi nad polską ligę. Panowie, w Was siła.

Moje propozycje

Legia Warszawa over 0,5 bramki @1,80 Unibet
Legia Warszawa +2 (handicap azjatycki) @1,45

Jak ja mam takiego gadania dość... BVB tamto, słaba forma, nie idzie.

Dwa mecze rozegrali w lidze, powtarzam dwa, pierwszy mecz zwycięstwo, drugi mecz porażka, ale zobaczycie, że nie tylko BVB w tym sezonie straci punkty z RB Leipzig na wyjazdach. To był debiut RB Leipzig w Bundeslidze na własnym stadionie, wiadomo, że to musiał być ciężki mecz dla BVB.


Ale nie o tym chciałem, skupiacie się na BVB, ale nikt nie skupia się na Legi, która wyjdzie B garniturem w obronie, ani jednego podstawowego obrońcy z poprzedniego sezonu nie będzie. Do tego ta drużyna nie potrafi grać w obronie jak np. Termalica w poprzednim meczu. Najlepiej(w mojej opini) czysty win BVB, BVB over 1,5, BVB -1,5/-1. Każdy wyższy HA to duże ryzyko. Legia w Ekstraklasie na osiem spotkań zdobyła osiem bramek, ale to jest Ekstraklasa !

Dortmund to doświadczona drużyna, ograna w LM. To drużyna dwie klasy wyższa, która nie pozwoli sobie na stratę punktów i bezpieczne prowadzenie 1:0, spokojnie strzelą dwie bramki i będą prowadzić grę, i wtedy w końcówce moim zdaniem jak już na prawdę chce ktoś grać na bramkę Legii, to w przypadku prowadzenia przez BVB 2:0, i zaczekać na 70-75+ na żywo, lepszy kurs, a pod koniec może zrobić się trochę luźniej.
 
K 168

kbak93

Użytkownik
W środę 14. września, Legia Warszawa zmierzy się z Borussią Dortmund w meczu Ligi Mistrzów i aby zwiększyć emocje, oferujemy fantastyczny zakład na żywo.

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Legia Warszawa v Borussia Dortmund, a otrzymasz od nas zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 100 PLN) na ten wielki mecz. Regulamin obowiązuje.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 100 PLN). Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie.

Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty. Szczegółowy regulamin oferty można zobaczyć tutaj.

Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, rzuty rożne w meczu, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.

Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem na żywo, otrzymasz wspaniałą ofertę na zakłady na piłkę nożną w bet365.

Baw się dobrze!
Zespół bet365


Marco Reus nie jedzie na mecz, bet ma w ofercie 2,65 na Reusa. Jeśli wiemy, że dostaniemy zwrot to nie warto grać na Reusa za 100 zł i na żywo np jakiś handi cap/rożne lub jak kurs wzrośnie do 1,50 na czysty win ewentualnie kolejny gol Borussi po 60-70 minucie? Pytam sie bo nie wiem. Ale widze ze jestescie zaslepieni i walka na argumenty ktore sa gowno warte. Fajnie jak by ktos mu odpowuiedzial bo zaklad bez ryzyka to nie to samo co over 0,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 200

sniffybet

Użytkownik
To był debiut RB Leipzig w Bundeslidze na własnym stadionie, wiadomo, że to musiał być ciężki mecz dla BVB.
To będzie debiut obecnego pokolenia Legii w Lidze Mistrzów na własnym obiekcie. Wiadomo, że to musi być ciężki mecz dla BVB. Argument tak dobry jak twój ;)
ta drużyna nie potrafi grać w obronie jak np. Termalica w poprzednim meczu
tak bardzo nie potrafi grać że Termalica z akcji nic nie potrafiła strzelić xD
Dortmund to doświadczona drużyna, ograna w LM.
Zawodnicy Borussi jako jednostki są doświadczeni w Lidze Mistrzów, ale obecny Dortmund jako drużyna nie jest ograna i nie stanowi monolitu
To drużyna dwie klasy wyższa, która nie pozwoli sobie na stratę punktów i bezpieczne prowadzenie 1:0, spokojnie strzelą dwie bramki i będą prowadzić grę
ble ble ble, to samo pisaliście o Barcy że nie może sobie pozwolić na stratę punktów z beniaminkiem Alavaes na własnym obiekcie xD Co to znaczy że nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów? Legia też nie xD i co teraz?
Januszowe śpiewki, grajcie sobie Borussię po @1,30 jak wąsate Janusze z STSu, prawdopodobnie wejdzie tak czy siak, ale wchodzenie w handicapy to idiotyzm, lepiej zagrać na gola Warszawy po bardzo dobrym kursie.
 
5567 719

5567

Użytkownik
ej znalazłem taki dziwny zakład jak
wygra po przejęciu prowadzenia Borussia Dortmund kurs 8
??????????????
To nie jest dziwny zakład, tylko widocznie nie zdajesz sobie sprawy na czym polega. Dortmund musi wygrać mecz przegrywając w nim wczesniej i wtedy ten kurs siada.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ale dajcie Wy sobie już na wstrzymanie, bo zaraz na serio się pobijecie o to jak jutro Legia wypadnie. Ważną informacją, a nawet arcyważną jest taka, że nie zagra Pazdan. Bez niego nie wiem jak będzie obrona Legii wyglądać, ale mam w tym momencie przed oczami obrazek jak Abumeyang kręci Dąbrowskim/Rzeźniczakiem/Czerwińskim to nie wyobrażam sobie tego...
Mimo wszystko jakiś procent szans na cud jest, dlatego ja idę w inny typ:
-&gt; Borussia -1 handi rzutów rożnych @1,90 Bet365
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Witam, Panowie i Panie.
Jeżeli ktoś jeszcze nie skorzystał, to zachęcam do poważnej inwestycji w opcję proponowaną przez betsafe: Legia zakończy rozgrywki grupowe na 4. miejscu, po kursie 1.44 PLN ???? Chyba nikt nie wyobraża sobie innego roztrzygnięcia po 6 spotkaniach, każda z drużyn jest przynajmniej o klasę lepsza. Dodatkowo Borussia nie gra rewelacyjnie w tym sezonie, a Sporting może spróbować pokrzyżować im szyki w próbie awansu do kolejnej rundy. Każdy team powinien zatem bardzo poważnie potraktować dwumecze z Legią, bo wpadka z Mistrzem Polski może bardzo drogo kosztować...
Dodatkowo z ciekawości przeanalizowałem kilka ostatnich sezonów w LM w wykonaniu drużyn losowanych z 4. koszyka, o których można powiedzieć, że były &#39;pokroju Legii&#39;, czyli stawiane w roli chłopców do bicia. Na kilkanaście przypadków tylko raz taki zespół zajął 3. miejsce (Viktoria Pilzno wyprzedziła wtedy losowane z 3. koszyka BATE...).
Żeby nie było offtop&#39;u, na jutro proponuję:
Typ: Aubameyang strzeli przynajmniej 1 gola
Kurs: 1.75
Buk: Betano
Pod nieobecność Marco Reusa i prawdopodobną absencję Kagawy siła ofensywna Dortmundczyków nieco słabnie. Najgroźniejszym zawodnikiem będzie z pewnością Pierre-Emerick Aubameyang, najskuteczniejszy gracz BVB w tym sezonie. Mając za sobą wsparcie w postacie Goetze, Schuerrle czy Dembele, powinien dostawać niemało szans na pokazanie swoich strzeleckich umiejętności. Myślę, że Gabończyk zaliczy przynajmniej jedno trafienie. Dla odważnych polecam typ na przynajmniej dwa gole tego napastnika, kursy od 4.50. Powodzenia ;)
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Zobaczymy, może na obronie Guilherme zagra ? ???? Tak było za Berga... inne rozwiązanie czarno widzę. Brak Hlousk&#39;a to dla mnie na plus. Ostatnie mecze w jego wykonaniu to dla mnie padaka.
Legia będzie grała z kontry, tak jak lubi. Mecze ligowe czy z z Irlandczykami w 4 rundzie, to typowa gra jako dominator, faworyt meczu - wtedy Legia gra piach. Do tego dochodzi brak pomysłu na grę i brak wyraźnego kreatora akcji - to dlatego myślimy o Legii, że nie umieją grać w futbol.
Ja przewiduję twardą, obronną grę, być może jakaś nieporadność ataku Borussi i lekkie, wymęczone zwycięstwo niemców. Dziś będzie próba grania na zero z tyłu, na pewno nie zakoszą się jak Rostov czy Celtic wczoraj.
+2.5 handicap Dla Legii po kursie (1.35) w całorocznym, wygląda o wieeeeele lepiej niż Januszowate typowanie zwycięstwa Borussi, po 1.33
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zobaczymy, może na obronie Guilherme zagra ? ???? Tak było za Berga... inne rozwiązanie czarno widzę. Brak Hlousk&#39;a to dla mnie na plus. Ostatnie mecze w jego wykonaniu to dla mnie padaka.
Legia będzie grała z kontry, tak jak lubi. Mecze ligowe czy z z Irlandczykami w 4 rundzie, to typowa gra jako dominator, faworyt meczu - wtedy Legia gra piach. Do tego dochodzi brak pomysłu na grę i brak wyraźnego kreatora akcji - to dlatego myślimy o Legii, że nie umieją grać w futbol.
Ja przewiduję twardą, obronną grę, być może jakaś nieporadność ataku Borussi i lekkie, wymęczone zwycięstwo niemców. Dziś będzie próba grania na zero z tyłu, na pewno nie zakoszą się jak Rostov czy Celtic wczoraj.
+2.5 handicap Dla Legii po kursie (1.35) w całorocznym, wygląda o wieeeeele lepiej niż Januszowate typowanie zwycięstwa Borussi, po 1.33
Rostov uchodził w swojej lidze też za zespół umiejący dobrze grać w obronie. Wiemy jak to się skończyło. +2,5 na Legię ma być dobrym betem, a czysty Dortmund, który powinien być max u buków ok 1,15 jest januszowy ? Można by spytać przypadkową osobę co jest bardziej możliwe, że BVB wygra mecz czy, że nie wlepi 3:0 ? Masz te same kursy 1,33, a grasz coś co jest mniej możliwe. To już jak coś grać w stronę Legii z wiarą, że cudem się zamurują to +1,5. Takie jest moje zdanie.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
To będzie debiut obecnego pokolenia Legii w Lidze Mistrzów na własnym obiekcie. Wiadomo, że to musi być ciężki mecz dla BVB. Argument tak dobry jak twój ;)



tak bardzo nie potrafi grać że Termalica z akcji nic nie potrafiła strzelić xD



Zawodnicy Borussi jako jednostki są doświadczeni w Lidze Mistrzów, ale obecny Dortmund jako drużyna nie jest ograna i nie stanowi monolitu



ble ble ble, to samo pisaliście o Barcy że nie może sobie pozwolić na stratę punktów z beniaminkiem Alavaes na własnym obiekcie xD Co to znaczy że nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów? Legia też nie xD i co teraz?

Januszowe śpiewki, grajcie sobie Borussię po @1,30 jak wąsate Janusze z STSu, prawdopodobnie wejdzie tak czy siak, ale wchodzenie w handicapy to idiotyzm, lepiej zagrać na gola Warszawy po bardzo dobrym kursie.
1.Pkt - Dobra może faktycznie, pod typ podałem. Nie będę się kłócił.

2.Pkt - A rzuty karne skąd się biorą, poza tym Termalica miała taki plan na to spotkanie, strzelili pierwsi bramkę i się cofnęli, czym zatrzymali Legię, która bezradna była w swoich atakach. Dwa drugi karny, po błędzie Czerwińskiego, jego zespół przegrywa jest końcówka meczu, a on się bawi i potyka we własnym polu karnym, nie wie co gorsze to czy ręka Kuby.

3.Pkt - I właśnie ci doświadczeni, poprowadzą zespół, w Legii niema takich zawodników.

Co do Barcy, hmm nie musieli wygrać to jest liga, tam się gra 38 spotkań, a znając Barcelonę teraz im się zdarzyła wpadka, w następnych 10 spotkaniach już nie. Więc nie porównuj meczu w lidze (jednego) do LM, gdzie w grupie mają również groźny Sporting, z którym będzie ciężko o punkty.


I jeszcze jedno następnym razem jak będziesz cytował, może przytocz najważniejszy argument i się do niego odnieś ?

Ale nie o tym chciałem, skupiacie się na BVB, ale nikt nie skupia się na Legi, która wyjdzie B garniturem w obronie, ani jednego podstawowego obrońcy z poprzedniego sezonu nie będzie.


Mówimy o jednej porażce BVB, Legia notuje porażkę za porażkę, gra tragicznie, zero pomysłu na grę, dziecinne błędy w obronie.


Co Wy z tym Pazdanem poszedł by na raz Aubemyang go pyk i tyle go widzieli.
Czerwiński to nie jest byle kto.
Ci co typują Dortmund to takie bajeczki piszą pod ten kursik 1.3..

.... I tyle wystarczy moim zdaniem.


Zobaczymy, może na obronie Guilherme zagra ? Tak było za Berga... inne rozwiązanie czarno widzę. Brak Hlousk&#39;a to dla mnie na plus. Ostatnie mecze w jego wykonaniu to dla mnie padaka.
Guilherme potrafi szybko się zagotować, jak dla mnie jak będzie grał na obronie, to bardzo szybko może złapać kartkę, poza tym Gui, to nie ta strona obrony, więc czy trener go wystawi na pozycji gdzie dawno nie grał i to po drugiej stronie ?

Tak na prawdę bardzo małe pole manewru ma, bo jest opcja wystawienia piątki obrońców, ale ci obrońcy ze sobą jeszcze nie są zgrani. Ja rozumiem, jeżeli nie wiem obrona była w dobrej formie, w podstawowymi składzie, ale nie jest.

Idziecie w stronę Legi, tylko po jednym gorszym spotkaniu BVB, w ogóle jakbyście formy i problemów kadrowych Legii nie brali pod uwagę.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
ble ble ble, to samo pisaliście o Barcy że nie może sobie pozwolić na stratę punktów z beniaminkiem Alavaes na własnym obiekcie xD Co to znaczy że nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów? Legia też nie xD i co teraz?

Januszowe śpiewki, grajcie sobie Borussię po @1,30 jak wąsate Janusze z STSu, prawdopodobnie wejdzie tak czy siak, ale wchodzenie w handicapy to idiotyzm, lepiej zagrać na gola Warszawy po bardzo dobrym kursie.
Rozumiem, że poszła masówka na BVB, ale jeżeli już niektorzy wyśmiewają typowanie na Borussie to może niech przedstawią jakieś argumenty, że Legia może coś ugrać w tym meczu.

W tej chwili sytuacja wygląda następująco:

-Legia ma sito w obronie ponieważ zabraknie Pazdana, Hlouska oraz Lewczuka który odszedł.

-Fatalna forma Legii w lidze w której zajmują 13 miejsce z bilansem bramkowym 8-9.

-Hasi zupełnie nie ma pomysłu na grę Legii. Zero jakiego kolwiek stylu.

-Fajnie, że polski klub gra w fazie grupowej, ale przesledzmy drogę Legii do LM:

Zrinjski - Legia 1-1, rewanż: 2-0 dla Legii
Trencin - Legia 0-1, rewanż: 0-0
Dundlak - Legia 0-2, rewanż: 1-1

Jak widać trudniejszą drogę miały niektóre drużyny aby dostać się do Ligi Europy a Borussia jest to zespół o 3 klasy lepszy od poprzednich rywali Legii.

Wiadomo, że to tylko sport i wszystko może się zdarzyć, ale wyśmiewanie zakładów na Borussie jest czystą ignorancją lub zaślepieniem &quot;bo gra polski klub&quot;

Osobiscie sam zagałemhendi -1 na Borussie ponieważ uważam, że kurs 2.02 jest całkiem niezły porównując potencjał oraz aktualna formę obu klubów. Powiem więcej, nawet hendi -2,5 po kursie 3.2 do rozpisu jest bardzo kuszące i zamierzam z niego skorzysatć.

Borussia nie zachwyca na początku sezonu to fakt tylko, że oni mają niesamowity potencjał, bardzo dobrego trenera z wizją zespołu oraz duże aspiracje które zostaną zapokojone tylko w wypadku wyjscia z grupy a przy stracie punktów z Legią może to się trochę skomplikować.

A wracjąc do Barcelony to przegrali swój mecz ligowy podobnie jak Borussia i podobnie jak BVB byli bardzo rozdraznieni i zmotywowani po tej porażce i wiemy jak to się skończyło

STS
Borussia -1, typ 2, kurs: 2.02
Borussia -2,5 typ 2, kurs: 3.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom