>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa- Borussia Dortmund [środa 14.09.2016]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja osobiście wolę się powstrzymać od typowania wyniku z handicapami. Według mnie Borussia zwycięży w tym spotkaniu 3:0, ale ja tego nie typuję. Wolę pójść w typ na rzuty rożne - powyżej 9 po @1.90. Borussia na pewno będzie atakowała i obijała nogi naszych zawodników, więc więcej niż 9 rzutów rożnych jest bardzo realne. Legia na pewno nie wyłoży się przed &quot;wielką&quot; Borussią, więc też coś spróbuje zaatakować, a to powinno przynieść jakieś rzuty rożne. Zobaczymy, kumpel powiedział, że będzie niespodzianka i Legia dziś zremisuje. Bardzo w to wątpię, ale oby jego słowa okazały się prorocze ???? .
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Legia - BVB
Typ : BVB over3.5
Kurs : 4.10
Bukmacher : Unibet
Analiza :
✅ ✅
Legioniści wyglądają &quot;fatalnie&quot; pod wodzą nowego szkoleniowca przegrali superpuchar, odpadli z I ligowa drużyna w pucharze polski, w lidze odległe 13 miejsce z 9 punktami i ujemnym bilansem bramkowym 8 strzelonych i 9 straconych. Na boisku nie widać stylu ponadto atmosfera do najlepszych nie należy o czym kibice przekonują się z meczu na mecz ( drobne konflikty itp). Jedynym pozytywem w tym sezonie to upragniony awans do Ligi Mistrzów lecz on został &quot;wylosowany&quot; bo nawet z ogórkami cudem przechodzili. Hasi ciągnie ten zespół na dno i tylko kwestia czasu aż wyleci z Warszawy. Jakby tego było mało dziś defensywa będzie mocno okrojona i może się to skończyć tragicznie dla Gospodarzy. Zabraknie na lewej stronie Hlouska który pauzuje za czerwień ponadto pod dużym znakiem &quot;?&quot; stoi występ Michała Pazdana można nawet napisać &quot;nikłe nadzieje&quot; oraz Kucharczyka który przypieczętował awans i wyglądał solidnie. O tym jak defensywa spisuję się bez Michała każdy wie...teraz dodajmy że Legia nie posiada drugiego Lewego obrońcy bowiem pozbyli się Brzyskiego robi się wielka dziura. Dortmund w tym spotkaniu jest oczywiście faworytem mimo kilku braków wciąż to klasowa drużyna z gwiazdami w przodzie : Aubamayang, Gotze, Schurrle czy Dembele. Na pewno będą chcieli dobrze wejść w te rozgrywki i bez skrupułów wykorzystywać będą babole które popełnią Legioniści, a że u nich to na początku dziennym więc cztery bramki BVB to nie będzie żadna niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
http://www.gol24.pl/liga-mistrzow/a/sklad-legii-na-borussie-bez-pazdana-i-kucharczyka-smutny-hasi-losuje-sklad-a-my-z-nim,10621761/

Nie no jak wyjdzie Rzeźniczak w pierwszej jedenastce , to będzie &quot;Dortmundzka masakra piłą nr...3,4,5,6?&quot; Przecież ten zawodnik nie nadaje się nawet do gry w Agrykoli Warszawa, Legia już dawno powinna sie go pozbyć, był odsunięty od składu wrócl znowu popelnial błędy bramy zawalil, i Hasi go wstawia do składu, mam nadzieje że to dopiero prognozowane składy i nie znajdzie sie miejsce w składzie dla tego gracza, tylko Legia wobec osłabień nie ma za bardzo wyboru, ale Czerwiński już lepiej by na jego pozycji się sprawdzil. Środek pola Legii też nie wygląda najlepiej, Jodłowiec to nie jest gracz na Lige Mistrzów, bardzo wolny, niedokładny, Borussia ma szybkich graczy jak Abumeyang, czy młody Osmane Dembele, którzy będą wozic Legionistów jak Pendolino po Polskich torach Legia w ekstraklasie wygląda tragicznie, nie potrafi wygrać z jakimiś plevami- Termalicą, to co dopiero w starciu z BVB jedną z najlepszych drużyn w Europie, kilka transferów Legii pod koniec okienka, bez zgrania, cięzko będzie o jakies punkty. W związku z tym gram:

Jedyny plus dla Legii to że gra na własnym boisku, i atmosfera, Hymn Warszawy wyśpiewany przez 30 tys gardeł &quot;Mam tak samo jak ty...&quot; może ich ponieść, ale czy ma to jakośc znaczenie na boisku, gdzie licza sie umiejętności szczerze...wątpie.

Typ:

B. Dortmund wygra i w meczu padnie over 2.5 gola ✅✅✅
Kurs: 1.83
Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Typ: Aubameyang strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet


O tym meczu zostało napisane już bardzo dużo. Patrząc na wczorajsze wyniki Bayernu i Barcelony, to strach pomyśleć co to będzie jak legia pojedzie na Santiago Bernabeu. W mojej opinii Rostov i Celtic są drużynami piłkarsko lepszymi (w obecnym czasie) niż Legia. Może gdyby awansowali do fazy grupowej pokonując rywali w eliminacjach bez większych problemów byłbym skłonny zaryzykować tezę, że cały zapał i zaangażowanie jest rzucone na Europę, ale to co pokazali z Dundalk i poprzednimi rywali w kwalifikacjach, to naprawdę dobrze nie wróży.
Liczę dziś na błysk najlepszego strzelca Borussii Pierre-Emerick&#39;a Aubameyang&#39;a. Dortmund całkowicie zdominuje dzisiaj Legią. Myślę, że 3-0 to będzie najniższy wymiar kary. Dodatkowo spore absencje kluczowych graczy dzisiaj u stołecznej drużyny.
Grupa jest silna więc dla Dortmundu nie ma mowy o zgubionych punkach w dwumeczu z Legią. Co prawda Borussia wciąż się zgrywa po przyjściu nowych piłkarzy, ale i tak jest o kilka poziomów nad polską drużyną.

Nie wiem kto wykonuje karne w Dortmundzie (bo to zawsze zwiększa szanse na ten typ).
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
A co do podejścia i tej woli walki to macie wypowiedź trenera.
&quot;Na ogół jesteśmy faworytami, ale jutro będzie inaczej. Nie udało nam się pokazać zbyt wiele w tym sezonie, ale widzę pozytywy przed kolejnymi tygodniami. Teraz musimy pokazać ducha, ale najważniejsza będzie konfrontacja w niedzielę z Zagłębiem Lubin&quot;
Jeśli trener tak samo motywuję zawodników to dalej polecam grać w stronę Legii to na pewno się dorobicie;)
 
K 168

kbak93

Użytkownik
To jest mecz wyjazdowy i liga mistrzów...
Borussia strzeli 2-3 bramki MAX bo nie jest w formie i nasze zespoly zawsze takie mecze graja z sercem. Mam nadzieje ze po tym poscie sie ogarniecie.
Francja miala kurs 1,36 z bialorusia i nie wygrali...
Znam historie gdzie w lidze brazylijskiej kurs wchodzil 151 w 2minuty. Borussia w formie to pewnik do duzej ilosci goli ale nie sa w formie a co to znaczy w zyciu? Skupia sie strzelic bramke i beda prowadzic gre. Polscy zawodnicy beda grac tak by nie bylo latwo wgl strzelic.
Sa to ciezkie mecze do momentu strzelenia bramki i jesli bvb nie strzeli szybko moze sie okazac ze ten ser szwajcarski jakos doczlapie na 0:0 i to bedzie pokaz jakim slabymi bukmacherami jestescie. Trzeba lapac momenty ale tu jest moment dziwny wiec ryzykujcie wiecej niz 5 zl i wrzucajcie tu swoje kupony. W gadce jestescie pierwsi a jakichs dowodow brak.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
kurs 2.02 jest całkiem niezły porównując potencjał oraz aktualna formę obu klubów. Powiem więcej, nawet hendi -2,5 po kursie 3.2 do rozpisu jest bardzo

Skąd ty te kursy bierzesz ja mam (-2) w becie na BVB po kursie 2,50 .
Co do meczu krótko Legia nie ma najmniejszych szans na wygraną w tym meczu granie handi na Borussię jest jak najbardziej na tak. Wszyscy co myślą że ten mecz może być chociaż zremisowany są w błędzie i to ogromnym skoro legia nie potrafi sobie poradzić w tak słabej lidze jak polska i zajmuje 13 pozycje, to jak może myśleć o jakimkolwiek punkcie u siebie z (7) zespołem rankingu UEFA .Dortmund przyjedzie bez kilku piłkarzy jednak nawet bez nich może strzelić sześćiopaka .


Typ:Borussia(-2),Kurs:2,50

 
mch91 261

mch91

Użytkownik

Skąd ty te kursy bierzesz ja mam (-2) w becie na BVB po kursie 2,50 .

Co do meczu krótko Legia nie ma najmniejszych szans na wygraną w tym meczu granie handi na Borussię jest jak najbardziej na tak. Wszyscy co myślą że ten mecz może być chociaż zremisowany są w błędzie i to ogromnym skoro legia nie potrafi sobie poradzić w tak słabej lidze jak polska i zajmuje 13 pozycje, to jak może myśleć o jakimkolwiek punkcie u siebie z (7) zespołem rankingu UEFA .Dortmund przyjedzie bez kilku piłkarzy jednak nawet bez nich może strzelić sześćiopaka .


Typ:Borussia(-2),Kurs:2,50

Napisane jest skąd, ale ułatwię Ci to... bukmacher STS w tej chwili kursy pospadały i na BVB -1 jest 1.9, ale na -2,5 dalej jest 3.2
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
To jest mecz wyjazdowy i liga mistrzów...
Borussia strzeli 2-3 bramki MAX bo nie jest w formie i nasze zespoly zawsze takie mecze graja z sercem. Mam nadzieje ze po tym poscie sie ogarniecie.
Francja miala kurs 1,36 z bialorusia i nie wygrali...
Znam historie gdzie w lidze brazylijskiej kurs wchodzil 151 w 2minuty. Borussia w formie to pewnik do duzej ilosci goli ale nie sa w formie a co to znaczy w zyciu? Skupia sie strzelic bramke i beda prowadzic gre. Polscy zawodnicy beda grac tak by nie bylo latwo wgl strzelic.
Sa to ciezkie mecze do momentu strzelenia bramki i jesli bvb nie strzeli szybko moze sie okazac ze ten ser szwajcarski jakos doczlapie na 0:0 i to bedzie pokaz jakim slabymi bukmacherami jestescie. Trzeba lapac momenty ale tu jest moment dziwny wiec ryzykujcie wiecej niz 5 zl i wrzucajcie tu swoje kupony. W gadce jestescie pierwsi a jakichs dowodow brak.
Polskie druzyny w pucharach? Serce? Od kiedy?

Przy typowaniu tego mezcu wielu z was ciagle sadzi, ze to LE i tutaj kazdy wynik moze pasc. W LE w takim meczu gralbym 1x, a w LM, gdzie Borussia (mimo zagrania raptem 3 meczow oficjalnych w sezonie) nie jest jeszcze w optymalnej formie powinna wygrac na luzie 0-1/2/3, ale nie wyzej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik

Skąd ty te kursy bierzesz ja mam (-2) w becie na BVB po kursie 2,50 .
Przecież to są dwa różne handicapy, to przecież kurs musi się różnić :jezora: U Ciebie w razie zwycięstwa dwiema bramkami masz zwrot, a kolega przy grze -2,5 musi liczyć na zwycięstwo trzema bramkami, bo jak wygrają dwiema, to ma ⛔
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Cytując te słowa dodam ze gram na handi -5,5 po kursie @34 bo czemu nie? Kurs ogromny a szanse duże na to ze BVB dziś się pobawi w strzelaninę.
Jeśli to nie jest ironia to uważam, że aż tak źle dla Legii nie będzie, ale tak jak pisałem 2,3 - 0 jest całkiem realne;)
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Rzuty rożne handicap - Borussia -1 @1,90 bet365
Jak wrócę z siłki to napiszę analizę.
Na szybko , bo czas mnie goni :
Nie widzę zbyt wielu opcji, żeby ten typ nie wszedł. Nawet jeżeli Gracze BVB strzelą szybko gola, to nie sądze, żeby zamknęli się na własnej połowie i pozwolili Legionistom na częste ataki. Wydaje mi się, że w tym meczu Borussia będzie stroną dominującą i atakującą. Jeżeli Legia nie straci do przerwy bramki, albo jakims cudem strzeli pierwsza, to tym bardziej typ zyska szanse na większe powodzenie. Nie widzę tego, żeby Legioniści częsciej utrzymywali się przy piłce, albo częsciej atakowali bramkę rywali. Piłkarze z Warszawy są gorzej wyszkoleni technicznie i prezentują mniejszą kulturę gry. Jedynie brak motywacji do gry zespołu z Dortmundu może sprawić, że ten typ nie wjedzie, w co jednak nie wierzę, bo jeżeli zdobywać 3 punkty w lidze mistrzów, to z kim jak nie z Legią Warszawa? Przepraszam za krótką analizę, więcej przed meczem nie dam radę napisać. Polecam ten typ z czystym sumieniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli to nie jest ironia to uważam, że aż tak źle dla Legii nie będzie, ale tak jak pisałem 2,3 - 0 jest całkiem realne;)
A dlaczego ironia ? Legia jest lepsza od Celticu, który wczoraj zanotował 7:0 z Barceloną ? Wszelkie handi mają value bo i kurs wyjściowy jest value. Nawet wczorajsze pogromy Bayernu i Barcelony nie dały niektórym nic do myślenia... To nie jest mecz towarzyski, ligowy czy w LE i każdy przeciwnik użyje całej mocy i koncentracji aby wygrać jak najwyżej. Liczą się nie tylko punkty, to przede wszystkim, ale i chęć pokazani się. Wczoraj Bayern 5:0 z Rostovem to dlaczego BVB ma też się nie pokazać ? Tym bardziej, że mieli w lidze dwie kiepskie wyjazdówki.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Wszyscy co myślą że ten mecz może być chociaż zremisowany są w błędzie i to ogromnym skoro legia nie potrafi sobie poradzić w tak słabej lidze jak polska i zajmuje 13 pozycje, to jak może myśleć o jakimkolwiek punkcie u siebie z (7) zespołem rankingu UEFA .Dortmund przyjedzie bez kilku piłkarzy jednak nawet bez nich może strzelić sześćiopaka.
Przepraszam, że co? Ranking UEFA odnosi się do poziomu klubów reprezentujących dany kraj, to po pierwsze.
Po drugie, chyba piłkę oglądasz od wczoraj, albo masz 13 lat. Rankingi nie grają i jako potwierdzenie masz wynik ostatniego ligowego spotkania Borussi z jakimś mało znanym beniaminkiem RB Lipsk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Ja nie wierze w to co tu czytam.... Legia nie ma najmniejszych szans na chocby 1 punkt. Moze co sie uda w tych 6 meczach to moze strzelic bramke z rzutu karnego... BVB wygra do zera 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
jak1 32

jak1

Użytkownik
Witam,dzisiejszy wieczór będzie bardzo obfity pod względem bramek.
Nie wierze w żadne spekulacje odnośnie,że Borussia odpuści sobie ten mecz czy wyjdzie 3 składem. To jest Liga Mistrzów,tutaj każdy walczy o swoje. Wczorajsze mecze właśnie to ukazały - Bayern,Barcelona. Bez żadnych skrupułów nawrzucali rywalom bramki. Pod lupę wziąłem spotkanie:
Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Typ: Borussia strzeli bramkę w obu połowach
Kurs: 2
BET365

Legia również w osłabieniu,a głownie chodzi mi o Pazdana,także uważam,że drużyna z Bundesligi spokojnie ukąsi w obu połowach,a mecz skończy się solidną wygraną Borussi.
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;)
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.
Chciałbym coś w tym dniu powiedzieć dobrego o Legii, ale nie mogę. Wyleje za to wiadro pomyj na to co dzieje się obecnie w tym klubie.
Legia grała miesiąc temu piach i tak jest nadal. Liczyłem na to, że po zwycięstwie z Ruchem się coś przełamie, że przerwa reprezentacyjna coś zmieni, ale nie. Nadal ta parodia trenera sprowadza Legie w dół po równi pochyłej. Co z tego, że Legia potrafi utrzymywać się przy piłce? Co z tego, że tak jak w meczu z Termalicą mają 3,5 razy więcej wymienionych podań od przeciwnika? Dochodzą do 20-25 metra od bramki i nie wiedzą co mają grać! Zagrywają jakieś bezsensowne wrzutki z, których nic nie wynika poza stratą piłki. I, że niby Legia załapie jak się gra w ciągu 5 dni od kompromitacji w Niecieczy? I to z taką drużyną jak BVB? Że niby poza tym, że w poprzednich meczach nie potrafiła stworzyć sobie sytuacji bramkowych, to nagle jakiś cud, mobilizacja czy nie wiem co jeszcze (niektórzy wymyślą) obróci forme i gre Legii o 180 stopni i jeszcze doda od siebie?! Ludzie w co wy wierzycie?!
Zarząd Legii po perspektywie awansu i po jego dokonaniu przestał realnie patrzeć na rzeczywistość. Mam wrażenie, że różowe okulary spadły na nosy prezesów Legii. Pompowanie balonika, polska drużyna po 20 latach w LM, wywiady z zawodnikami, loże prasowe dla mediów, opowiadanie o tej historycznej chwili, a w tym samym czasie Legia przegrywa kolejno z Łęczną, Niecieczą czy innymi ogórami. I nie widzą problemu! Mioduski w wywiadzie mówi, że wierzy w Hasiego. Że trzeba dać mu czas. Do końca rundy...:przeklina::przeklina::przeklina: Trzymajcie mnie...
Przed Legią teraz zupełnie inna bajka niż ligowa rzeczywistość. Tutaj to już nie oni będą utrzymywać się przy piłce tylko za nią biegać. Zawodnicy nie są przyzwyczajeni do takiej gry. W ataku była nędza. Teraz od tej nędzy trzeba odjąć ilość możliwości do stwarzania jakiś sytuacji. Legii w ostatnim czasie pomimo nawet tego posiadania piłki strzelali tacy zawodnicy jak magazynier z Irlandii czy podobnej klasy zawodnicy z naszej ligi. Obrona z Rzeźniczakiem na czele robiła z siebie pośmiewisko. Dodatkowo dzisiaj prawdopodobnie ma nie zagrać cała nadzieja defensywy Legii - Pazdan. Co będzie gdy do piłki podejdą tacy zawodnicy jak Aubameyang, Schurrle czy Kagawa? Mówicie o formie Borusii. Tutaj nie potrzebna jest duża forma. Tutaj wystarczą indywidualne umiejętności zawodników BVB.
Staram się widzieć te pozytywy w porażce Legii. Sukces, punkty w tym meczu tylko stanełyby w obronie stanowiska Hasiego i jeszcze by go okrzyknięto nie wiem kim. A następnie porażki czy straty punktów z Zagłębiem czy Lechią i usprawiedliwianie, że teraz &quot;ciąży na Legii LM i pojedynek z Realem&quot;.
Szkoda gadać. Wku**iłem się.
#HasiOut
Legia - BVB BVB strzeli 3 lub więcej goli (2,25 totolotek)✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom