>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Jak tak czytam wypowiedzi trenera Hasiego i całą otoczkę po spotkaniu z Dortmundem, to naprawdę w Legii źle się dzieje. Najgorsze co może być w futbolu, to gra wszystkich przeciwko szkoleniowcowi.
 
kadoon 383

kadoon

Użytkownik
Według mnie Legia bramki w fazie grupowej nie strzeli. Nie oszukujmy się, że największe szanse Legii na punkt upatruje się w meczach z Portugalczykami, ale Sporting jest dobrą drużyną, ma dobrze zorganizowaną obronę i wątpię, żeby Legia stworzyła wiele okazji w tym meczu. Z resztą w meczu z Realem Sporting pokazał jak się gra w piłkę, więc myślę, że z Legią pewne z 3-0 będzie i to nie ma znaczenia czy w Lizbonie, czy w Portugalii.
Każdy mecz Legii w LM trzeba grać na lajf. Zarobek gwarantowany.
A ten typ, że Legia zajmie czwarte miejsce w grupie po kursie 1.44 wygląda jak lokata.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Według mnie Legia bramki w fazie grupowej nie strzeli. Nie oszukujmy się, że największe szanse Legii na punkt upatruje się w meczach z Portugalczykami, ale Sporting jest dobrą drużyną, ma dobrze zorganizowaną obronę i wątpię, żeby Legia stworzyła wiele okazji w tym meczu. Z resztą w meczu z Realem Sporting pokazał jak się gra w piłkę, więc myślę, że z Legią pewne z 3-0 będzie i to nie ma znaczenia czy w Lizbonie, czy w Portugalii.
.
Ja bym jednak w zakład, że nie strzeli nie wchodził bo wobec wszystkich przegranych to może być właśnie cel Legii strzelić tego honorowego gola. Już w meczu z BVB Nicolic miał świetną okazję. Prawda jest taka, że jak się wygrywa 6:0 lub więcej to obrońcy szczerze mówiąc nie są skoncentrowani na maxa, a Legii będzie zależeć aby cokolwiek pokazać. Ze Sportingiem jeszcze raczej nie strzelą bo Sporting w swoim DNA ma świetną obronę (pograłem już Sporting wygra do 0 na najbliższy mecz), ale przy wysokim prowadzeniu BVB lub Realu może coś wpaść. Szczególnie Realu, który często przy wysokim prowadzeniu gubi koncentrację, a z 2 strony dla Legii strzelenie bramki takiemu Realowi to było by coś. No i nie zapominajmy, że Nicolic czyli ofensywny gracz prezentuje się na tle reszty całkiem dobrze. Może za drobne nawet zagram, że Legia coś strzeli po meczu teraz ze Sportingiem. Po za tym pozostaje kwestia przyszłości, kontuzji u przeciwników, rotowania itd. Kiedy tu dyskutowaliśmy jeszcze przed BVB osoby mówiły, żeby lepiej nie grać, że Legia nie zdobędzie punktu bo wiele może być niewiadomych, ale to tym bardziej tyczy się, że strzeli bramkę. W każdym razie myślę, że jednak nie zdobędzie punktu po kursie 4,5 to był dobry bet, który pograłem.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Generalnie to nie jestem zwolennikiem szybkiego zwalniania trenerów ale z tym człowiekiem na ławce Legia nic nie ugra, a i szczytem marzeń będzie chyba awans do najlepszej 8 w Ekstraklasie. Z tego co wiem, to jak się jest słabszym to trzeba przede wszystkim atakować (no chyba, że się prowadzi 1:0 a na zegarze 80 minuta) bo obrona od pierwszej minuty to w tym wypadku najkrótsza droga do blamażu, a on wystawia jednego napastnika na taki mecz! Gdzie Nikolic? Gdzie Kucharczyk? Obrona na radar na tym poziomie? Facet nie ma sobie nic do zarzucenia pomimo, że to on ustawił tak eksperymentalny skład. Nie każdy trener musi być dobrym taktykiem, ale jeżeli faktycznie nie ma takiej cechy to musi być za to świetnym motywatorem. Jeżeli nie ma także tej drugiej, a wszystko wskazuje na to, że w przypadku Hasiego tak jest, to niestety ale to nie jest osoba nadająca się na prowadzenie klubu w Lidze Mistrzów.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Panowie daleko od istoty problemu
Klub taki bogaty, z potezna baza fanow i marketongowo itd itp
A na stanowiskach miernoty. Jakis Dominik Ebebenge przyszedl zapukal i powiedzial ze chce prace bo jest muzinem i ...ja dostal! Odpowiada za cos waznego. Nie umie oczywiscie nic ale jest czarny i chce prace. I ma
http://pracasport.pl/jak-dostac-prace-w-klubie-ebebenge-case/
Dostali po nosie za niekompetencje jak byl walkower z Celtikiem
Jakie wnioski? Zero. Trener jak trener zatrudniony z rekomendacji, nie poprzez kwalifikacje tylk oznajomy Zewlakowa.
Raz ze jakie pojecie o zarzadzaniu klubem moze miec byly pilkarz przeciez to kmioty umyslowe sa oni sa od grania.
Dwa czy trzydziestoszescioletni facet wracajac z reprezentacji i wpadajac na prase na bank po drodze ubiera sie tak?
https://www.google.co.uk/search?q=zewlakow+na+lotnisku&amp;amp;espv=2&amp;amp;biw=1280&amp;amp;bih=918&amp;amp;source=lnms&amp;amp;tbm=isch&amp;amp;sa=X&amp;amp;ved=0ahUKEwjy4JGyqJbPAhXGBsAKHbTQB70Q_AUIBigB#imgrc=NqTDqqo5zbOThM%3A
No i takiemu kmiotowi daje sie wskazac nastepnego trenera. Przeciez w takiej korporacji powinien byc proces rekrutacji do cholery jasnej a nie bo ten jest chetny szepnal tu cos

Trzy ze Zewlakow to polonista, nie bron boze z kwalifikacji bo to mon everest dla tego kmiecia ale z tytulu przynaleznosci klubowej.
Sekretarki zglaszaja zawodnikow, wozni szukaja trenerow w korporacji z kilkusetmilionowym obrotem. Sami powiedzcie czy to jest normalne

Moze ktos napisac, ze zniechecalem do gry przeciwko Legii ale ja nie pisalem nic o Legii tylko pisalem ze Borussia to nic specjalnego i beda dostawac regularne baty z normalnym przeciwnikiem oberwa w zeby! Borussia to zaden potentat, sprowadzaja niewypaly i odpady a sprzedaja &#39;sol ziemi&#39;. I taka zgraja niewypalow sprala nienormalny klub bo Legia klubem normalnym nie jest
Za duzo pijawek tam sie kreci i pilnuje swoich interesow a nie ma dlugofalowej wizji rozwoju klubu. Teraz jeszcze przepadnie im mistrz nie ma kogos kto wzialby za morde towarzycho to nie to co rok temu nie bedzie gonienia czolowki, to jest rozklekotany parowoz. Mistrz bedzie przypadkowy albo taki jaki sie ustai za kulisowo. I oby to nie byl Lech bo znowu sprzedadza 2/3 druzyny a kupia inwalidow i beda sprzedawac bajkeze wszystko idzie w dobrym kierunku
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moze ktos napisac, ze zniechecalem do gry przeciwko Legii ale ja nie pisalem nic o Legii tylko pisalem ze Borussia to nic specjalnego i beda dostawac regularne baty z normalnym przeciwnikiem oberwa w zeby! Borussia to zaden potentat, sprowadzaja niewypaly i odpady a sprzedaja &#39;sol ziemi&#39;. I taka zgraja niewypalow sprala nienormalny klub bo Legia klubem normalnym nie jest
Człowieku co ty wypisujesz ? Temat się nazywa &quot;Legia w LM&quot;, a nie &quot;BVB w LM&quot;. Każde spotkanie, zdarzenie sportowe analizujemy po połowie na faworyta i doga. Wyciągamy wnioski co do konkretnego zdarzenia. Owszem - jak twój zbanowany kolega konar vel liderforum (ten nick tylko świadczył jakie miał ego) - pisałeś, że Legia może coś ugrać. Gdybyś pisał wyłącznie o problemach BVB bez konktekstu Legii nie było by problemu. Poniżej jeden z twoich cytatów.
ci sami co pisza o pewnych beckach zaloze sie ze daliby sobie reke uciac ze nie wygramy z Niemcami w eliminacjach ME i tez zbierzemy lanie
Jak wszyscy sa za czyms trzeba isc pod prad, ze Sportingiem lanie bylo calkiem niedawno ale bylo to na wiosne, kiedy polskie zespoly sa w snie zimowym, na jesieni mozna grac calkiem dobrze
Apropo nie daloby sie przeniesc meczow na narodowy? Skoro jest tlu chetnych a stadion narodowy gdzie Polska nie przegrala jest 2 razy wiekszy niz ten niedorobiony kurnik na lazienkowskiej...
Wystarczy uwziac sie na jedna druzyne - Sporting i trzeba sobie owiedziec ze da sie z nia wygrac. A potem czekac cierpliwie az pozostale druzyny beda sie wyrzynac nawzajem, a Sporting niech odbiera punkty faworytom. Wezmy np Real dwa razy pokonujacy Borussie - szkoda ze tamte dwa mecze nie sa w srodku rozgrywek ale Legia gra z Realem dwukrotnie w srodkowej fazie
Jesli Polska wygrala z Niemcami to czemu nie Legia z Borussia. To nie sa supermocarze
Dlaczego Legia ma nie wygrac z jakas zdemotywowana rozprzedawana i pelna wracajacych psow z podkulonymi nogami druyna jesli z Niemcami dalo rade wygrac? Nie ma co stekac
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
V 1,1K

viren

Użytkownik
Tak ale ja skupialem sie na Borussii i dobrze wiem ze to nic specjalnego klub w skali Europy teraz.
Uwazasz ze analizujac mecz trzeba sie skupic tylko na jednej stronie i nie zwracac uwagi na to z kim &#39;nasza druzyna&#39; gra? Ciekawe podejscie
No i gdzie masz tam peany na czesc Legii i chwalenie &#39;elki&#39;? Ja nie widze. Pisalem o Borussii i jej slabych stronach ktore jesli klub bylby profesjonalny (nastepny rywal Borussii taki bedzie) i je wykorzysta
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Uwazasz ze analizujac mecz trzeba sie skupic tylko na jednej stronie i nie zwracac uwagi na to z kim &#39;nasza druzyna&#39; gra? Ciekawe podejscie
Masz problemy z jęz. polskim. Napisałem, że po połowie analizujemy obie strony. To właśnie ty analizowałeś 1 stronę czyli BVB. Ciekawe podejście...
Więcej żeby nie zaśmiecać nie będą z tobą dyskutował na ten temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
to kiedy w końcu Hasi definitywnie poleci? Bo mam już tego dość. Prawda ,ze dostanie 1,5 mln euro odprawy? Jak tak to skandal jakich mało. Druga sprawa kto go zastąpi? Chyba nie Hajto?
 
1 93

180311

Użytkownik
to kiedy w końcu Hasi definitywnie poleci? Bo mam już tego dość. Prawda ,ze dostanie 1,5 mln euro odprawy? Jak tak to skandal jakich mało. Druga sprawa kto go zastąpi? Chyba nie Hajto?
prawdopodobnie Magiera go zastąpi.
swoją drogą nie tędy droga. Klub z aspiracjami nie może mieć jeszcze średniejszego coacha od Hasiego
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
to kiedy w końcu Hasi definitywnie poleci? Bo mam już tego dość. Prawda ,ze dostanie 1,5 mln euro odprawy? Jak tak to skandal jakich mało. Druga sprawa kto go zastąpi? Chyba nie Hajto?
Oczywiście oficjalnych informacji nikt nie poda, bo po co pompować jakiś balon. Jeśli Leśnodorski poszedł w końcu po rozum do głowy to po ewentualnej jutrzejszej porażce powinien zwolnić trenera bez nazwiska.
Nieoficjalna informacja:
Jak informuje serwis &quot;Weszło&quot;, Besnik Hasi nie będzie już trenerem Legii Warszawa. Może nawet dojść do sytuacji, że w niedzielę &quot;Wojskowych&quot; w meczu z Zagłębiem Lubin poprowadzi awaryjnie Aleksandar Vuković. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że mistrzowie Polski rozstaną się z Albańczykiem w następnym tygodniu. Rozstanie z byłym trenerem Anederlechtu jest już pewne.
&quot;Weszło&quot; wspomina, że jednym z kandydatów na nowego trenera jest Jacek Magiera prowadzący obecnie Zagłębie Sosnowiec. Z naszych informacji wynika, że w klubie dyskutuje się również nad... Leszkiem Ojrzyńskim. Branę są także pod uwagę kandydatury zagraniczne. Słyszy się również o obcokrajowcach - chociażby z Białorusi.
Źródło: Legia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Według mnie Legia bramki w fazie grupowej nie strzeli. Nie oszukujmy się, że największe szanse Legii na punkt upatruje się w meczach z Portugalczykami, ale Sporting jest dobrą drużyną, ma dobrze zorganizowaną obronę i wątpię, żeby Legia stworzyła wiele okazji w tym meczu. Z resztą w meczu z Realem Sporting pokazał jak się gra w piłkę, więc myślę, że z Legią pewne z 3-0 będzie i to nie ma znaczenia czy w Lizbonie, czy w Portugalii.
Każdy mecz Legii w LM trzeba grać na lajf. Zarobek gwarantowany.
A ten typ, że Legia zajmie czwarte miejsce w grupie po kursie 1.44 wygląda jak lokata.
Juz sa kursy na Lige Mistrzow,1.22 na Sporting to jakis zart,Myslalem ze bedzie 1.05, max 1.08 a tutaj takie value????Wchodze w to grubo,mozna jeszcze zagrac handi -1 po 1.66 ale to dosc ryzykowne.Jak dla mnie to dobrze ze Legia gra w LM przynajmniej mozna pewnie zarobic,hehehe
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
ale honoru to ten człowiek chyba nie ma....
oczekujesz honoru u trenera i to w dodatku kiepskiego/skonczonego?

Jak juz wywalac to caly pion ktos zatrudnil tego uchodzce i powinien za to beknac

Choc wsumie nawet w Anglii nie rozpieprzaja tej calej FA mimo ze druzyna ryje nosami w ziemi od 20 lat

Bez profesjonalizacji korporacji moga sobie zatrudniac przyjdzie nastepny trener sztacheta i polozy mistrza bo w pucharach wiadomo nic nie osiagna i kolejny stracony czas i pieniadze

No ale jesli bedzie sie trzymac cebulakow typu Zewlakow i powierzac im odpowiedzialne stanowiska i co wiecej mowi sie o trenerze a nie zrodle problemu to...powodzenia Legio

Inna sprawa ze polskie kluby to stragany na bazarze nikt im nie podskoczy ze wzgledu na wielkosc miasta, ilosc fanow i bliskosc firm
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Juz sa kursy na Lige Mistrzow,1.22 na Sporting to jakis zart,Myslalem ze bedzie 1.05, max 1.08 a tutaj takie value????Wchodze w to grubo,mozna jeszcze zagrac handi -1 po 1.66 ale to dosc ryzykowne.Jak dla mnie to dobrze ze Legia gra w LM przynajmniej mozna pewnie zarobic,hehehe
Jeszcze raz dostana 0-6 i bedziesz mial kursy 1.05-1.08
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Moim zdaniem powinni sobie ogarnąć szkoleniowca powiedzmy średniej klasy chociaż, inaczej nawet z dobrymi transferami i chęciami nie zawojują fazy play off nawet w LE.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LM: Sporting vs Legia - Sporting EH-1 kurs: 1,60 buk: forBet wysoka stawka
LM: Sporting vs Legia - Sporting EH-2 kurs: 2,50 buk: forBet średnia stawka
LM: Czy Legia przegra wszystkie mecze w swojej grupie - TAK, kurs 3,00 buk: Fortuna - wysoka stawka
W trakcie meczu z Zagłębiem postanowiłem pograć tak i dołożyć na długoterminówkę. Mimo Pazdana i innych gra Legii nie wygląda dużo lepiej i to mówię nie znając jeszcze wyniku końcowego i nie będzie to miało wpływu na moją opinię. Postanowiłem już teraz pograć w obawie o spadki kursów.
Z braku jeszcze wątku dotyczącego tego meczu podaję typy tutaj. Jeśli coś nie tak proszę usunąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dindek 41

dindek

Użytkownik
Trener Hasi został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny Legii Warszawa.
Od jutra treningi prowadzić będzie Aleksandar Vuković.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom