>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2010

Status
Zamknięty.
davidoff88 0

davidoff88

Użytkownik
Dzisiaj mamy aż 11 finałów i można wybrać coś ciekawego z oferty. Ja wybrałem trzy zdarzenia na jeden kupon.
Skok wzwyż kobiet typ: Blanka Vlasic 1,533
Skok o tyczce kobiet typ: Svietlana Feofanova 1,5
Rzut młotem kobiet typ: Anita Włodarczyk 1,5
(Sportinigbet)
Jeśli chodzi o skok wzwyż to typ na Blanke Vlasic nie powinien dziwić. Już od dłuższego czasu zgarnia medale w najważniejszych imprezach. Bardzo trudno ją pokonać. Twardy charakter i chęć zdobywania kolejnych złotych krążków to przemawia za zawodniczką z Chorwacji. No i uroda tej pani...
Za Svietlana Feofanovą przemawia tylko jeden fakt. Nie ma na tych mistrzostwach carycy Jeleny. I to by było w sumie tyle na temat. Feofanowa powinna zastąpić rosyjską gwiazdę na najwyższym stopniu podium. Innych zawodniczek chyba na to nie stać
No i rzut młotem z naszą Anita Włodarczyk. Słychać co prawda o kłopotach zdrowotnych Anity ale myśle że z ta formą którą prezentowała na kilku ostatnich zawodach nie powinna dać szans innym zawodniczkom.
Finał skoku w wzwyż jest oczywiście w niedzielę a nie dzisiaj. Mój błąd. Przepraszam za zamieszanie.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Juz dzis wieczorem odbedzie sie final biegu na 110m przez plotki mezczyzn. Wczesniej jednak zobaczymy polfinal w ktorym wystartuja dwaj polacy Artur Noga i Dominik Bochenek. Unibet oferuje takie pary h2h jak Sharman - Noga oraz Bochenek - Van der Westen. W swoim biegu eliminacyjnym Artur Noga zajal drugie miejsce za Francuzem Bascou z czasem 13.68, Sharman uzyskal 13,60 wyprzedzajac minimalnie kolejnego na mecie Niemca Alexandra. Gorszy czas mozna tlumaczyc tym, ze Arturowi przed biegiem przytrafil sie nieszczesliwy wypadek na treningu, choc jak sam mowi jest juz znacznie lepiej i jest w stanie walczyc o medal. Polak ma najlepszy w tym sezonie czas sposrod wszystkich startujacych i jezeli zblizy sie do tego wyniku powalczy o medal.
Drugi z Polakow Bochenek zajal 3 miejsce w najszybszym biegu eliminacyjnym z udzialem Wegra Kissa. Czas jaki uzyskal (1,58 ) dal mu spokojny awans do polfinalu, taki sam wynik zanotowal Van der Westen ze swoim najlepszym w sezonie. Zwyzka formy oraz doswiadczenie beda glownymi atutami Holendra dzisiejszego wieczora.
Noga pobiegnie w polfinale z faworytem Petrem Svoboda i bedzie musial uzyskac bardzo dobry czas aby zmiescic sie w pewnej awansu trojce. W tym biegu zobaczymy rowniez Holendra. Drugi polfinal wydaje sie byc mniej zaciety z faworytami Kissem i Darienem.
Noga-Sharman 1 2,10 ✅
Bochenek-Van der Westen 2 1,75 ✅
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Bardzo dobre typy Mati. Szczególnie Bochenek- van der Westen. Holender trafił z formą na te mistrzostwa. Ćwiartkę miał najszybszą w tym roku 13.58. Bochenek też bardzo ładnie. Zbliżył się do swojego rekordu życiowego z tego roku. Ma szansę go poprawić w półfinale, ale chyba nie na tyle, żeby wygrać z van der Westenem.
Ja zupełnie odpuszczam konkurencje techniczne. Wczoraj spory zawód na trójskoku. Tamgho w próbach przed finałem, przy mokrej nawierzchni poślizgnął się na belce. Może mówić o wielkim szczęściu, że nie odniósł kontuzji. Złapał jednak &quot;kabla&quot; i było po dalekim skakaniu.
Zostaję przy konkurencjach szybkościowych.
200 Mężczyzn. ⛔Tylko dwóch faworytów. Dla buków właściwie jeden. Lemaitre - francuz wygrał setkę, a jak sam mówi lepiej czuje się na 200m. Oglądałem wczoraj półfinały. Lemaitre mimo fatalnej pierwszej częsci dystansu, wspaniale przyspieszył na prostej i wygrał z łatwością. Niepokoi mnie jednak ten słaby łuk w jego wykonaniu, dlatego zmniejszam stawkę i daję na tego drugiego. Saidy Ndure, Norweg, zwycięzca pierwszego wczorajszego biegu półfinałowego zaprezentował się bardzo dobrze. Zanotował słabszy czas od francuza, ale ostatnie metry przespacerował. Jako jedyny z całej stawki, ma &quot;życiówkę&quot; poniżej 20 sek. Widziałem kursy 5 na reprezentanta Norwegii. Teraz około 4,5.
400 ppł Kobiet.✅ Antyukh i tylko Anyukh. Biega bardzo szybko cały lipiec i nie widzę nikogo kto mógłby jej zagrozić. Co prawda Hejnowa w czerwcu w Rzymie 54,13 ale Rosjanka już tutaj na ćwiartce 54,29. Chyba najlepszy stosunek kursu do pewności zdarzenia. Rano po 1,4 do grubego grania.
800 Kobiet. ✅Tu też bez szukania cudów. Savinova. Jedyna w Europie poniżej 1.58. Ustanowione na początku lipca. Z luzem w eliminacjach. Może z większym trudem niż Anyukh ale także zdobędzie złoto. Kursy w granicach 1,4.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jak najbardziej Saidy Ndure jest do grania za niska stawke bo kurs 4,50 wczesniej 5,00 troszke zawyzony. To sa biegi i wszystko moze sie wydarzyc ;) ⛔
Co do biegu kobiet na 400m to nie wierze w podium Rosjanek. Mysle ze do walki o medale wlaczy sie Grenot - kurs 2,15 na Unibet ⛔
edit: Grenot ladnie zaczela ale zabraklo sil w koncowce, Rosjanki niemal rownoczesnie na mecie 8)
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Lemaitre wygrał fakt że koles po łuku nie potrafi biegac ale na prostej połyka wszystkich ten wasz Norweg z tym jak pisaliscie fenomenalnym wynikiem trzeci skonczył liczy sie obecna forma a nie rekordy zyciowe
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Lemaitre wygrał fakt że koles po łuku nie potrafi biegac ale na prostej połyka wszystkich ten wasz Norweg z tym jak pisaliscie fenomenalnym wynikiem trzeci skonczył liczy sie obecna forma a nie rekordy zyciowe
Norweg skończył piąty. Trzeci był inny Francuz Mbandjock.
Lemaitre miał wielkie szczęście, jak słusznie zauważył M.Rudziński jakby meta była metr wcześniej, złoto miałby Malcolm.
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Lemaitre wygrał fakt że koles po łuku nie potrafi biegac ale na prostej połyka wszystkich ten wasz Norweg z tym jak pisaliscie fenomenalnym wynikiem trzeci skonczył liczy sie obecna forma a nie rekordy zyciowe
Trzeba było się tu popisywac przed startem. Przy okazji. Idź i to pogrubione powiedz tym którzy wtopili na Jonathanie Borlee.
Bardzo udane i bezstresowe wygrane na głównych typach.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Sobota, 31 lipca (11 finałów)
10.05 maraton K (FINAŁ) Karolina Jarzyńska (Piętka Katowice)
10.10 dysk M (eliminacje, gr. A) Przemysław Czajkowski (AZS AWF Biała Podlaska)
10.15 4x100 m M (eliminacje) - Polska
10.45 4x100 m K (eliminacje) - Polska
11.15 siedmiobój - w dal Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)
11.20 4x400 m M (eliminacje) - Polska
11.40 dysk M (eliminacje, gr. B) Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław)
11.50 4x400 m K (eliminacje) - Polska
* * *
16.15 siedmiobój - oszczep, gr. A Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)
18.00 siedmiobój - oszczep, gr. B Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)
18.00 tyczka M (FINAŁ) Przemysław Czerwiński (MKL Szczecin) Łukasz Michalski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
18.30 kula M (FINAŁ) Jakub Giża (Stal Mielec) Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa)
19.05 100 m ppł K (półfinały) Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)
19.10 trójskok K (FINAŁ) Małgorzata Trybańska (Warszawianka)
19.35 800 m M (FINAŁ) Adam Kszczot (RKS Łódź) Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
19.50 200 m K (FINAŁ)
20.05 oszczep M (FINAŁ)20.10 400 m ppł M (FINAŁ)
20.25 100 m ppł K (FINAŁ) Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)
20.45 siedmiobój - 800 m (FINAŁ) Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)
21.20 5000 m M (FINAŁ)​
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
W finale skoku o tyczce jest tylko jeden faworyt - Renaud Lavillenie. Francuz startujac w zawodach diamentowej ligi w 2010 wszystkie te zawody wygral! W Oslo (4 czerwiec) - 5.80, w Nowym Jorku (12 czerwiec) - 5,85, w Lausanne( 8 lipiec) - 5,85 oraz w Paryzu (16 lipiec) - 5,91. Jak widac po wynikach forma poszla w gore i jej apogeum ma nastapic na mistrzostwach europy, choc wydaje sie ze rekordy Bubki czy Markova sa niezagrozone ;)
win Lavillenie 1,20 ✅
Drugi typ jest troszke zyczeniowy bo w parze h2h mamy Lukasza Michalskiego oraz Raphaela Holzdeppe. Polak startowal na diamentowej lidze w Paryzu i zajal tam 3 miejsce z wynikiem 5,70 a najlepsza w tym sezonie wyskosc zaliczyl w Bielsku-Bialej (10 lipiec) - 5,80. Holzdeppe rowniez tyle skoczyl w tym sezonie notujac wysokosc 5,80 na zawodach w Rottach-Egern (4 lipiec). Warto wspomniec ze Niemiec juz dwa lata temu takze osiagnal taki rezultat w Biberach, natomiast Michalski nigdy wczesniej nie skakal tak dobrze. Jesli nie spali sie psychicznie powinien pokonac Niemca.
Michalski - Holzdeppe 1 1,60 ✅
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Wygląda na to,że nie będziemy mieli ,żadnego złota, na tych mistrzostwach.
Ale może się mylę (mam nadzieję)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A mnie dziwi że buki tak faworyzują Rimmera w biegu na 800m. Dla mnie jest 50-50 szansa z Lewandowskim i zadecyduje dyspozycja dnia. Za Polakiem nawet jest to że obaj ustanawiając swoje najlepszy czasy rywalizowali ze sobą i wygrał Lewandowski. Do tego w półfinale nie pokazał wszystkiego, a Rimmer że wygrał to nic wielkiego nie znaczy. Mam nadzieję że zapowiedzi Lewandowskiego że jest w życiowej formie to potwierdzi to, a kursy są na prawdę dziwne i za kilka groszy można śmiało postawić na Polaka.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Z rzutu dyskiem bardzo ciekawie wygląda Pestano 1-4 po kursie 2,5. Zawodnik gospodarzy wczoraj bardzo ładnie rzucił w kwalifikacjach. I jeśli wytrzyma presję na pewno jest w stanie powalczyć o wysokie miejsca
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Ja na chwilę obecną proponuję dubel z expekt
Anna Alminova win 1500m @ 1.35 +Abeylegesse Elvan win 5000m @1.40,
zelazne faworytki ,będące w dobrej formie ,co pokazały w swoich dotychczasowych startach tutaj
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dzis przede wszystkim Blanka Vlasic. Chorwatka jest niezwykle utytulowana a jednak nie ma w swej kolekcji medalu Mistrzostw Europy - w Goteborgu (2006) zajela 4 miejsce. W tym roku wygrala wszystkie zawody diamentowej ligi: Dolha-1.98, Oslo-2.01, Roma-2.03, Paryz- 2.02. Vlasic jest w stanie skoczyc jeszcze wyzej na Mistrzostwach co zapewniloby jej zloty medal. Glowna jej rywalka Friedrich prezentuje sie duzo slabiej niz przed rokiem w Berlinie, skakala w tym roku odpowiednio 1,98 w Bergen, 1,96 w Wattenscheid, 2,02 w Heusden oraz 2,00 w Braunschweig. O braz powinny powalczyc Beitia Ruth oraz Shkolina Svetlana. Po stronie Hiszpanki doswiadczenie oraz publicznosc jednak wydaje sie ze miala ona juz szczyt mozliwosci przed trzema laty, natomiast w 2010 osiagala wysokosci w granicach 1.95, jedynie w Aviles tuz przed ME zanotowala 2,00. Czy to dobry znak? Moze. Z kolei Rosjanka to mlodosc, przebojowsc ale i nieregularnosc. W tym sezonie potrafila skoczyc na 1,98 ale tez zakonczyla kilka wystepow na granicy 1,90.
Vlasic win 1,45 @Unibet ✅
W skoku w dal Torneus - Evila 1 1,55 @Unibet ✅ (1cm :razz: )
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Ciekawy wg mnie kurs oferuje unibet w biegu na 1500m kobiet,
Dobriskey, L-Felix ,@3.20 na Felix, po tym jak pobiegła półfinał wydaje sie godne spróbowania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom