>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2010

Status
Zamknięty.
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
podaj chociaż przyczyne dlaczego na Hartinga nie kojarze jego dobrych startów ostatnio w diamentowej wogóle chyba nie startował a Małach w formie powinien i jegi i Kantera ograc

cały czas mam wrazenie ,że forma Małachowskiego przyszła za wczesnie ,stąd ten typ.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Trochę racji jedrula ma, choć medal będzie na pewno to jednak o złoto będzie ciężko, ale miejmy nadzieję że Piotrek da radę.
PS. KAPITALNIE, Kanter zawiódł na całej linii, Harting widać że formę gotował na ME, ale Piotrek jednak utrzymał formę świetną od pewnego czasu.
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Dzis powinna zrewanzowac się za klęskę na ME Alminova ,którą stawiam na win w parze z Dobriskey

Alminova vs Dobriskey 1 @ 1.36 ladbrokes,gram to w dublu z parą w oszczepie zwrot

Pitkamaki vs Wirkkala 1 @1.40✅
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dzis powinna zrewanzowac się za klęskę na ME Alminova ,którą stawiam na win w parze z Dobriskey
Alminova vs Dobriskey 1 @ 1.36 ladbrokes,gram to w dublu z parą w oszczepie
Pitkamaki vs Wirkkala 1 @1.40
nawet mi nie mów o niej, przez nią kilka stów przewaliłem, analizowałem jej wyniki jak ona nie wygrała na ME to chyba sama nie wie, przecież wystarczyło pobiec poniżej 4 minut, ale ona złą taktykę przyjęła bo myślała że odsadzi wszystkie rywalki i nawet z mniejszymi siłami dobiegnie, a rywalki wytrzymały tempo i na finiszu wygrały z nią.
Co do dzisiejszego jej występu byłbym ostrożny, być może będzie chciała udowodnić że to była wpadka, ale różnie bywa z psychiką i jak najbardziej bym ją odpuścił.
Co do drugie typu to się zgodzę, Pitkamaki według mnie w tym sezonie ma jeden cel: pokonać choć raz Thorkildsena, powyżej 85m powinno wystarczyć do pokonania Wirkkali któremu udało się w tym sezonie 2 rzuty,a reszta to już kiepskie.
Dobry kurs jest w Tobet Fabiana Murer - Svetlana Feofanova 1 1.75. Myślę że Rosjanka może być jeszcze trochę zmęczona, do tego ma problemy na niektórych wysokościach, i tak jak Murer np. do 4.75 przechodzi zaliczając skok praktycznie zawsze w pierwszej próbie, tak Feofanova na 4.60-70-75 już zazwyczaj się męczy. A nie sądzę by skoczyła wyżej niż Murer. Dlatego dla mnie bardzo dobry kurs.
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Rekordzista świata w biegu na 100 metrów (9,58 ) Jamajczyk Usain Bolt nie wystartuje do końca tego roku z powodu kontuzji pleców - poinformował we wtorek agent sprintera Ricky Simms.
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Dzis początek dwudniowych zmagań w Londynie w cyklu Diamentowej Ligii.
Oferta dosc ciekawa ,na razie tobet,ladbrokes i unibet.Bwin tylko klasy.koncowa na razie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom