>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga A 2018/2019

Status
Zamknięty.
player1st 229

player1st

Użytkownik
Nie chce mi się za bardzo wierzyć w łatwą wygraną Włochów. Liczę że Polacy strzela gola po fajnym kursie 1.88 na Unibet. Do tego straszna masówka idzie na gospodarzy. Obydwie reprezentacje są w budowie. To że Włosi muszą udowodnić coś kibicom że nie pojechali na mundial...mieli na to 3 mecze i jakoś wygrali 1 z Arabią Saudyjską. My też musimy udowodnić po fatalnych mistrzostwach że stać nas na wiecej. Są nowe twarze i też trwa przebudowa drużyny. Lewy w formie do tego dodajmy Piątka, Zielińskiego. Liczę na gola z kontry a może nawet na zwycięstwo. Wybieram według mnie bezpieczną opcję. Polska strzeli @1.88. Będziemy grać z kontry i będzie kilka szans na gola.
Mamy ✅ po pierwszej połowie:cash:
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja wiem, ze Wlochy to mocna defensywa szczegolnie grajac u siebie, ale kursy na Polskich strzelcow to chyba sa za wysokie.
Lewandowski @ 3,55 ⛔ (!) unibet - co by nie mowic gosc zawsze wnosi jakosc do zespolu. Klasa nie odbiega od Wlochow a wrecz ich przewyzsza. Kurs, na moje oko, za wysoki.
Zielinski @ 9,5 ✅✅✅ (!) unibet - zart. Zielinski dobrze wszedl w sezon. Strzela bramki, widac, ze jest w formie. Do tego gra przeciwko Italii wiec moze chciec sie pokazac i bedzie mial dodatkowa motywacje.
Klich @ 9,5⛔(!) unibet - zart, super wszedl w sezon w Leeds pod okiem Bielsy, strzela gole, jest w dobrej formie, zapewne dostanie szanse w meczu z Wlochami a kurs jakby gral na CB.
Moim zdaniem value jest po naszej stronie. Wlosi moga byc faworytem ale od jakiegos czasu nie graja rewelacyjnie i kursy powinny byc bardziej wyrownane bo nasi to tez nie jest az tak niski poziom.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Włochy vs. Polska 1+OS
kurs: 4,45
stawka: 100 PLN
Totolotek
Startują nowe rozgrywki ,, Liga Narodów&quot;, do gry wracają Nasze Orły z podciętymi skrzydłami przez ruskie KGB, nowe twarze(?), nowa drużyna(?), nowy trener, nowy styl(?), ale to wszystko moim zdaniem wystarczy na honorową bramkę. Włosi na swoim terenie, może bez rewelacji, ale pod wpływem własnej publiczności będą nawijać makaron na uszy i zrobią włoską robotę.

Rezultat:⛔
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Włochy - Polska
Ponad 3.5
Liczba Rzutów rożnych Gości
1.71 unibet

Po takim kursie zal nie wziac, mysle, ze Polacy beda chcieli sie pokazac jak i Wlosi wiec mecz raczej bedzie z tych bardziej otwartych, Polacy lubia stale fragmenty gry i czesto na nie graja. Linia baaaardzo przyjemna, pobieram!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 3,80
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Dziś nowy rozdział w polskiej kadrze, a rywal dość wymagający, przynajmniej z nazwy. Włosi przeżywają jednak spory kryzys i na pewno czeka ich dużo pracy w drodze powrotnej do europejskiej i światowej czołówki reprezentacji. Moim zdaniem dzisiejszy mecz to naprawdę dobra okazja, żeby pokonać kadrę nadal bardzo cenioną, ale czysto sportowo będącą w kryzysie. Ciekawy jestem debiutu Brzęczka i tego jakim graczom zaufa. Widać pewne zmiany personalne w drużynie po Nawałce, a sporym atutem może być też początek przygody Piątka z kadra. Napastnik Genui jest w gazie i na włoskim boisku powinien dobrze się odnaleźć, jeśli tylko dostanie odpowiednio dużo czasu. Moim zdaniem te kursy są zawyżone w polskim kierunku i 3,80 na DNB po prostu warto pobrać jako value bet.
 
O 133

oszo

Użytkownik
Mi również podoba się masówka na Włochów , rozumiem masę argumentów za nimi , jednak są kruczki , które pozwalają wierzyć w nasz sukces, skoro zaufano Brzeczkowi to niech realizuje swoją wizje , jej jakieś zalążki widać i może , może . Value po stronie wszystkiego związanego z nami , ja czekam na rozpiskę wyjściowej jedenastki , nie widzę powodów , dla których Piątek nie miałby rozpocząć od pierwszego gwizdka , a jeżeli tak to @6 za gola jest warte świeczki . Chłop , który strzela jak na zawołanie na tym terenie , wyrywający szanse z gardła obrońca słynącym z dobrej defensywy ? Tak, tak. Jak zagra końcówkę , Za drobne na live po kosmicznym kursie również do łapania .
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Włochy - Polska
I poł. remis @2.06 lv⛔

Dla mnie ten mecz jest sporą niewiadomą. Tylko nie wiem czy Makaroniarze są takimi faworytami, jak to pokazują kursy? Dla mnie jest dużo znaków zapytania. W obu reprezentacjach są nowe twarze w postaci Manciniego oraz Brzęczka. Obie kadry są &quot;przemeblowane&quot;, możemy spodziewać się nowych myśli szkoleniowych. Nie chce mi się wierzyć, że obie drużyny skoczą sobie do gardeł. Spokojne tempo i realizacja założeń taktycznych. Kto będzie sprytniejszy ten strzeli.
Włosi nie zagrali na ostatnim Mundialu, na którym była obecna nasza kadra, ale niestety nic nie pokazała. To będzie pierwszy mecz Brzęczka, więc zbytnio nie ma co liczyć na złote gruszki.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Włochy - Polska
over 2,5 gola za 2,30 ⛔
under 3,5 żółtych kartek za 1,84.⛔ ( echh Fabian w 94 …. )
efortuna
Jedziemy z tym meczem z takim oto pomysłem. Faworytem Włosi, więc by wygrać trzeba strzelać. Nasza obrona dziurawa, bramkarze pod formą więc powinno wpadać do naszej siatki. Z drugiej strony jak Wlosi tacy napaleni na zwycięstwo, to stworzy się okazja do kontry. A to nam graj, bo tylko tak potrafimy grać. Nieogolony Pan ładny coś powinien wsadzić a i Milik czy Piątek mogą zaskoczyć. Wychodzi mi tu inaczej niż bukom, sporo goli.
Co do kartek, to wystarczy spojrzeć na wczorajsze mecze gdzie długo trzeba by szukać overka 3.. Czyli ja to czytam - wytyczne z mundialu obowiązują dalej. Po drugie ani Włosi, ani nasi nie mają sobie nic do udowodnienia, powinno być przyjemnie na murawie.
Kursy fajne, można próbować.
GL.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Nie chce mi się za bardzo wierzyć w łatwą wygraną Włochów. Liczę że Polacy strzela gola po fajnym kursie 1.88 na Unibet. Do tego straszna masówka idzie na gospodarzy. Obydwie reprezentacje są w budowie. To że Włosi muszą udowodnić coś kibicom że nie pojechali na mundial...mieli na to 3 mecze i jakoś wygrali 1 z Arabią Saudyjską. My też musimy udowodnić po fatalnych mistrzostwach że stać nas na wiecej. Są nowe twarze i też trwa przebudowa drużyny. Lewy w formie do tego dodajmy Piątka, Zielińskiego. Liczę na gola z kontry a może nawet na zwycięstwo. Wybieram według mnie bezpieczną opcję. Polska strzeli @1.88. Będziemy grać z kontry i będzie kilka szans na gola.
Na fortunce masz 1.98 na gola Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Widzial ktoś sklad Polaków? Bednarek Reca Kurzawa Kuba... nikt z nich nie gra w klubie i nagle po wakacjach mozna powiedziec maja zagrać z Włochami i wygrać? Włosi mimo braku awansu to skład zajebisty.. kazda pozycja dobrze obsadzona.. Moze Polacy w ataku coś pokaza Lewy Zielu.. ale obrona? Glik i kto? Moim zdaniem Włosi luzno wchodza
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Widzial ktoś sklad Polaków? Bednarek Reca Kurzawa Kuba... nikt z nich nie gra w klubie i nagle po wakacjach mozna powiedziec maja zagrać z Włochami i wygrać? Włosi mimo braku awansu to skład zajebisty.. kazda pozycja dobrze obsadzona.. Moze Polacy w ataku coś pokaza Lewy Zielu.. ale obrona? Glik i kto? Moim zdaniem Włosi luzno wchodza
Wątpie żeby wyszli w pierwszym składzie, doszły mnie słuchy,że Brzęczek stawia na tych co są rozegrani w klubach ????
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Wlochy-Polska
Obie drużyny strzelą ✅
2.39 Fortuna
Generalnie typ opieram na naszej kadrze, wiadomo po Mundialu nastąpiły zmiany a najwieksze poza ławką to zmiany w obronie. Nowe twarze debiutanci Reca, Pietrzak któryś zapewne z tych zawodnikow dzisiaj zagra na lewej obronie, na prawej zapewne Bereszyński a w środku z Glikiem Bednarek ktorzy razem zagrali jedno spotkanie także monolit to nie będzie i Włosi napewno to wykorzystają. Z przodu kadra wyglada lepiej chociaż brak &quot;dobrych&quot; skrzydłowych bedzie widoczny ale licze że wkońcu w kadrze odpali Zieliński i pokaże co potrafi w dodatku w formie Lewandowski, Piątek no i Milik.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Skład reprezentacji Polski:
Łukasz Fabiański - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Rafał Kurzawa - Robert Lewandowski.
Skład reprezentacji Włoch:
Donnarumma - Biraghi, Chiellini, Bonucci, Zappacosta - Gagliardini, Jorginho, Pellegrini - Insigne, Balotelli, Bernardeschi
Patrząc obiektywnie nasze szanse nie byłyby wielkie w Bolonii nawet w optymalnym składzie a ten skład moim zdaniem to jest tragedia i będzie bolesna weryfikacja Brzęczka już na starcie. Gramy bez skrzydeł, nie grający Błaszczykowski, Bednarek , Reca i wchodzący z ławy w Amiens Kurzawa. Brawo. Widać, że Brzęczek promuje grających piłkarzy. Trzymanie Milika i Piątka na ławie w tej chwili to marnowanie potencjału i tyle.Będziemy mieli człapiące skrzydła i gorąco w obronie. Recą będą sobie kręcić jak chcą, a Bednarek w tej chwili to też jedna wielka zagadka, jak na trybunach siedzi w klubie to raczej nie jest jego forma najwyższa. Dobrym rozwiązaniem byłoby przesunięcie Bereszyńskiego na lewą obronę i na prawej ustawienie Kędziory, który gra od dechy do dechy wszystko w Dynamie, Linetty od pierwszej minuty i wolałbym już Milika na skrzydle a Piątek do pomocy Lewemu w ataku jeśli już nie gramy tym 4-3-3.
Legia odpadająca z Dudelange, młodzieżówka remisująca z Wyspami Owczymi. Nasza piłka to jest dno, nie ma co się oszukiwać. Mundial pokazał w którym miejscu jesteśmy. Brzęczek,nowe rozdanie, bla bla bla, a gość nawet nie potrafi normalnego składu ustawić i dalej grają nie grający w klubie...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie jak wrażenia po meczu?.
Wiem, że to były pierwsze 90 minut Brzęczka, ale jestem zdania, że zamknął tym meczem usta niektórym znawcą futbolu takim jak min Kamilowi Kosowskiemu. Widać było zaangażowanie i walkę. Brzęczek ma jakiś swój pomysł oraz koncepcję. Cieszy, że swoją grę zaczynamy od bramkarza, choć jest jeszcze dużo do poprawy. Kontrataki też dobrze wyglądały. Na plus min. Reca, Klich, Krycha oraz Zieliński, który pomagał w końcu Lewemu.
Co do bramki to wszyscy piszą o Klichu, Lewym oraz Zielińskim. Tu napisać trzeba o Kurzawie, które ściągnął na siebie uwagę obrońcy przez co Zieliński został sam. Mam nadzieje, że ta reprezentacja będzie rozkwitać i da nam dużo przyjemności z oglądania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mecz lepszy od wyniku, mogliśmy a w zasadzie powinnśmy ten mecz wygrać, gdyby nie karny z kapelusza, Kuba trafił w piłkę, w takim składzie zaprezentowalismy się dobrze, a nie gralismy w najmocniejszym składzie nie było Makuszewskiego, Rybusa.... Grosickiego, więc nie można narzekać, bo to dopiero debiut Brzęczka, ale widać było po zmianach trenera, że Brzeczek gra na utrzymanie wyniku, bo wpuszczał graczy tylko defensywnych, Piątek, Milik na ławie, za szybko moim zdaniem tez ściągnął Zielińskiego.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Wszyscy tak piszą, że Reca dobrze itp.
Ale co on DOBRZE zrobił? Dobrze to tylko biegał do przodu (bez piłki, bo z piłką były straty) i dobrze, że nie dał się przejść w defensywie. Na tym plusy się kończą, niestety ...
Ale może ja to tylko tak widziałem ????
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wszyscy zagrali solidnie oprócz Błaszczykowskiego, był kompletnie niewidoczny, nie nadążał za szybkim kontratakiem do którego podłączał się Reca i ta decyzja Brzęczka, żeby trzymać go na boisku do 80 min to parodia, on może obecnie zagrać maks 1 połówkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie ma sie tutaj co podniecac. Nasza glowna bolaczka jest gra w ataku pozycyjnym a w meczu z Wlochami zagralismy tak jak najbardziej lubimy czyli granie z kontry. Mundial wdupilismy bo rywale nam pilke oddali i nic nie potrafilismy wykreowac z akcji. Druzyna w budowie zobaczymy jak zagramy gdy to my pierwsi stracimy bramke i rywale okopia sie na wlasnej polowie. Chodzi o to, ze mamy nauczyc sie grac spokojnie dokladnie rozgrywajac akcje. Wczoraj mecz sie idealnie potoczyl bo gralismy kontry i jedna nam sie udala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom