>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga A 2018/2019

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Jeszcze za wcześnie na oceny, ale kilka rzeczy rzuciło się w oczy. Przede wszystkim była wola walki. Po zdobyciu gola nie cofali się całkowicie, chociaż po kilku minutach drugiej połowy trochę spuchli i dali się zepchnąć. Momentami wdzierał się chaos, ale to normalne w obecnej sytuacji. Wreszcie bramkarz w bramce. Na minus granie na jednego napastnika, kiszenie na ławce Piątka i Milika z jednoczesnym wprowadzaniem na boisko swoich kolesi z byłego klubu. To było słabe. Goście w gazie, a ten se wpuszcza jakichś ogórów. To było o jakieś tam punkty, więc swoim znajomkom mógł dać czas w towarzyskim z Irlandią.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Ja myślę że zagraliśmy na tle bardzo słabych Włochów średnio i dopiero zobaczymy w następnych meczach na co nas stać ogólnie!!!
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Anglia - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 2,80
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Wczoraj było dość blisko udanego typu, ale przez nieodpowiedzialne zachowanie Błaszczykowskiego skończyło się zwrotem. Dziś znów idę w underdoga, choć tym razem nie jest on tak wyraźny, bo kursy na mecz Anglików z Hiszpanami dość wyrównane. Anglia ma za sobą całkiem udany turniej w Rosji i widać, że w tej kadrze wszystko idzie ku dobremu. Anglicy trafili na ciekawe pokolenie zawodników, a największą zmianą względem poprzednich lat jest chyba ta słynna atmosfera. Wreszcie nie słyszy się o konfliktach wokół tej drużyny. Hiszpanie są na innym etapie. Nowy selekcjoner, nowy pomysł na grę, ale też momentami zaskakujące powołania i sporo krytyki w hiszpańskich mediach. Dodatkowo mecz na Wembley to moim zdaniem kurs na Anglię całkiem odpowiedni.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jeśli chodzi o personalia, to w tym meczu na pewno nie przekonywal mnie Reca(duzo strat), Kurzawa (miałem wrażenie że unika kontaktu z pilka) i Kuba, ktory powinien wiecej wniesc na boisku...na plus na pewno Szymański, ktory po wejsciu walczył o każdą piłkę, Bereś ktory dobrze się spiswał na swojej pozycji, Lewy wiadomo, i Zieliński wg. mnie najlepszy gracz na boisku bral ciezar na swoje barki plus gol
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Francja - Holandia 2:1
Francja AH(-1) @2,14
1xbet ▶
powyżej 2,5 gola @1,92 1xbet ✅
obie strzelą @1,896 1xbet ✅
Dzisiaj mistrzowie świata debiutują przed własną publicznością w Lidze Narodów z wciąż odbudowującą się drużyną Holandii. W pierwszym meczu Francuzi zremisowali bezbramkowo z Niemcami, dlatego liczę, że dzisiaj nie pozwolą sobie na kolejną stratę punktów i pewnie pokonają ekipę Oranje. Ogólnie liczę na overowe spotkanie, bowiem obie ekipy potrafią strzelać. Trójkolorowi w tym roku rozegrali już 13 meczy i tylko w dwóch nie zdołali pokonać bramkarzy drużyny przeciwnej, raz na Mundialu remisując w ostatnim meczu grupowym z Danią, ale tam jak dobrze pamiętamy te 0:0 wszystkich satysfakcjonowało oraz kilka dni temu we wspomnianym meczu z Niemcami. Natomiast Holandia w tym roku zagrała 5 meczy i w 4 zdobyła conajmniej po bramce. Francja w meczach domowych nie zdobyła bramki ostatni raz ponad rok temu sensacyjnie remisując 0:0 z Luksemburgiem, a drużyna Holandii ostatni raz nie strzeliła bramki w delegacji również ponad rok temu przegrywając właśnie z ... Francją. Dzisiaj liczę na wygraną gospodarzy 2/3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
typerrokupl 47

typerrokupl

Użytkownik
Portugalia-Włochy
Kto więcej rzutów roznych- Włochy -4.33
Włochy over 4,5 rożnego -3.00
Włochy X2 - 1.53
Włochy Win 3.20
Wszystkie kursy Bwin
Witam
Pewnie wielu z Was , nie przekonała gra Włochów w meczu z Polakami . Ja jednak uważam że wobec zmian kadrowych w reprezentacji Portugalii ,Włosi maja duża szanse ten mecz wygrać . Nie zagrają tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo,Raphael Guerreiro, Bruno Alves, Ricardo Quaresma, Joao Mario, Joao Moutinho. Oczywiście mają kim grać Portugalczycy , ale w ostatnim meczu towarzyskim z Chorwacją większość zawodników która była na boisku , jest poniżej 21 roku życia. Doświadczenie wiec powinno być po włoskiej stronie. Liczę , na to, że w tym spotkaniu od pierwszej minuty nie wyjdzie na boisku Balotelli , bo wydaje mi się ze troszke psuje grę Azzurich. Z przodu szarpał będzie Insignie i tu moja nadzieja na rzuty rozne dla Włochów . Śledzę mecze Napoli i Insignie po swoich akcjach jest głównym &quot;nabijaczem&quot; roznych , a drużyna z Neapolu jest bardzo overowa jeśli chodzi o cornery i dużo razy pokrywali mi jakiś fajny zakladzik z roznymi. Gra z przodu Portugalii wydaje mi się że będzie przebiegała wobec nieobecności Np. Ronaldo i Quaresmy ze skrzydła bardziej do środka pola , co stworzy mniej okazji do rzutów roznych niż w przypadku Włochów i ja osobiście nie rozumiem kursu 4.33 w tym przypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LN
Spotkanie Portugalia-Włochy
Typ: Remis
Kurs 3.07
Godz: 20:45
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada się spotkanie w którym ekipa Portugalii podejmowała będzie ekipę Włoch. Gospodarze którzy zagrają dopiero pierwsze spotkanie w lidze narodów są według mnie faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Portugalia nie odnosiła jednak w ostatnim czasie spektakularnych wyników, na mistrzostwach odpadła z Urugwajem później zagrała tylko jeszcze jedno spotkanie towarzyskie z Chorwacją i zremisowała po 1. Włosi natomiast grali w lidze narodów z Polską i również nie byli w tym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym bowiem to nasi gracze prowadzili i dali sobie strzelić bramkę dopiero po rzucie karnym czy słusznie podyktowanym? to zostawiam już do indywidualnej oceny. Włosi mają coś do udowodnienia bowiem na ten mundial nie awansowali , teraz muszą zrobić wszystko żeby zagrać w następnej wielkiej imprezie . Kibicie w Potugalii też liczyli na więcej po tej imprezie więc myślę że oni też w tym meczu zagrają na 100 % swoich możliwości. Tak więc spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie i nie widzę w nim jakiegoś zdecydowanego faworyta. Dlatego też mój typ na to spotkanie to remis oraz podział punktów .
 
K 0

krystian767

Użytkownik
witam, czy ktoś oglądał mecz Szwajcaria - Islandia? czy Islandia byla aż tak beznadziejna ze dostała takie bęcki? jutro chce postawić over 2,5 Belgii i zastanawiam się czy to był super dzień Szwajcarów na strzelanie czy po prostu Islandia grała piach
Pierwsza polowe ogladalem. Gol numer jeden strzal z daleka od poprzeczki a numer dwa z rzutu wolnego . Po przerwie jeszcze 4 bramki ale nie wiem w jakich okolicznosciach . Islandia nic nie grala , obrona sito . Wynik dobrze odzwierciedla sytuacje na boisku .
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Co do Włochów to według DiMarzio przed dzisiejszym meczem do domów zostali odesłani: Zappacosta, Rugani, Biraghi, Pellegrini i Balotelli, czyli 4 zawodników z podstawowej jedenastki, która wyszła na mecz z Polską. Niezbyt ogarniam ich kadrę i nie wiem czy są to bardziej osłabienia czy wejdą rezerwowi i różnica będzie niewielka, ale wrzucam czysto jako informacje.
A tutaj prawdopodobna jedenastka: Donnarumma; Lazzari, Bonucci, Chiellini, Criscito; Gagliardini, Jorginho, Benassi; Chiesa, Immobile, Bonaventura
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A tutaj prawdopodobna jedenastka: Donnarumma; Lazzari, Bonucci, Chiellini, Criscito; Gagliardini, Jorginho, Benassi; Chiesa, Immobile, Bonaventura
Oprócz Lazzariego to ten skład lepiej wygląda jak z Polską. Benassi w bardzo wysokiej formie, podobnie Chiesa obaj z resztą z jednego klubu. Bonaventura w Milanie też dobry start w lidze. Pellegirni, Insigne czy Belotii a więc podstawowi z Polską nic wielkiego nie grali w lidze. Straty to ja tu w ogóle nie widzę jeśli o to chodzi.
Edit:
Jednak jest inny skład o wiele gorszy. Z Caldarą i Romangolim w defensywie, z Zazą nie wiadomo po co obok Immobile i z Cristatne a nie Bennasim. Chciałem pograć przeciwko Portugalii ale nie w takim skladzie Włochow, w życiu. Jadąc klasykiem: Mancini, idź pan w c..j
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Piłkarze powołani do reprezentacji Polski na mecze z Portugalią i Włochami:
Bramkarze: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny
Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Paweł Olkowski, Rafał Pietrzak, Arkadiusz Reca
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa, Karol Linetty, Maciej Makuszewski, Damian Szymański, Piotr Zieliński,
Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kadra Włoch na najbliższe mecze:
Bramkarze: Alessio Cragno (Cagliari), Gianluigi Donnarumma (Milan), Mattia Perin (Juventus), Salvatore Sirigu (Torino).
Obrońcy: Francesco Acerbi (Lazio), Cristiano Biraghi (Fiorentina), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Domenico Criscito (Genoa), Danilo D’Ambrosio (Inter), Emerson Palmieri (Chelsea), Alessandro Florenzi (Roma), Alessio Romagnoli (Milan).
Pomocnicy: Nicolo Barella (Cagliari), Federico Bernardeschi (Juventus), Giacomo Bonaventura (Milan), Roberto Gagliardini (Inter), Jorginho (Chelsea), Lorenzo Pellegrini (Roma), Marco Verratti (Paris Saint-Germain).
Atakujący: Domenico Berardi (Sassuolo), Gianluca Caprari (Sampdoria), Federico Chiesa (Fiorentina), Patrick Cutrone (Milan), Sebastian Giovinco (Toronto FC), Ciro Immobile (Lazio), Lorenzo Insigne (Napoli), Simone Zaza (Torino).
Kadra Portugalii na mecze z Polską (11 października) i ze Szkocją (14 października):
Bramkarze: Beto (Goztepe Izmir), Claudio Ramos (CD Tondela), Rui Patricio (Wolverhampton Wanderers).
Obrońcy: Cedric Soares (Southampton FC), Joao Cancelo (Juventus), Kevin Rodrigues (Real Sociedad), Luis Neto (Zenit Sankt Petersburg), Mario Rui (SSC Napoli), Pedro Mendes (Montpellier HSC), Pepe (Besiktas Stambuł), Ruben Dias (Benfica Lizbona).
Pomocnicy: Bruno Fernandes (Sporting Lizbona), Danilo Pereira (FC Porto), Gedson Fernandes (Benfica), Pizzi (Benfica), Renato Sanches (Bayern Monachium), Ruben Neves (Wolverhampton), Sergio Oliveira (FC Porto), William Carvalho (Real Betis).
Napastnicy: Andre Silva (Sevilla), Bernardo Silva (Manchester City), Bruma (RB Leipzig), Eder (Lokomotiw Moskwa), Goncalo Guedes (Valencia CF), Helder Costa (Wolverhampton).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: iforbet
Za kilka dni odpoczywamy od rozgrywek ligowych i lecimy z Ligą Narodów.
Kto wygra?, a kto sprawi niespodziankę?.
Nasze oczy będą zwrócone na spotkania reprezentacji Polski, która zagra z Portugalią i Włochami w Chorzowie.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jak dla mnie dobre kursy do dubla czy coś na oba nasze mecze X2.
Brzęczek dalej z dziwnymi powołaniami typu Błaszczykowski czy Reca do tego najważniejsi piłkarze (Lewy, Glik) trochę pod formą. Jakoś wątpię abyśmy byli w stanie wygrać któryś z tych meczów.

✅✅✅✅✅
1-3
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
11 października, kocioł czarownic, coś mi to przypomina ????
jakos nie czuje żebyśmy byli gorsi od portugalczyków czy włochów, wszyscy ewidentnie traktują te lige narodów z przymrużeniem oka, jak będzie zaangażowanie i zagramy bez błaszczykowskiego to są nawet szanse na 3 punkty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom