>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
C 37

chmg

Użytkownik
Belle Vue Aces - Poole Pirates @1,44✅
Bet365
Harris i Schlein w dwójke nie dadzą rady ekipie piratów, niesamowity Ward i trochę pod forma Holder, do tego solidny Watt i w miarę sobie radzący Doyle i Andersson. Na dokładkę nowy nabytek Jonasson. Nawet hand -4 powinni pokryć, ale sam typ na win mi odpowiada i go pobieram.
 
K 108

kefir70

Użytkownik
A uwzględniasz , że w ekipie gospodarzy jedzie dzisiaj także Ch. Gjedde - ze średnią w meczach u siebie ok2,2 na bieg. A pojedzie co najmniej 5 a może i 6 razy (o ile tak jak w ostatnim meczu u siebie w miejsce Harrisa w nominowanym).
Jak dla mnie typ w drugą strone czyli :
Belle Vue (+5,5) - Poole 1 1.90 2/10 Expekt 20.30 - pierwsza myśl to faktycznie było grac na Pooe. Ale spodziewałem się co najmniej równych kursów na gości i gospodarzy.
PO drugie - okazało się , że do składu gospodarzy wracają właśnie Ch. Gjedde i C.Cook.
Czyli zz za Hougaarda powoli staje sie atutem bo R.Schlein + Ch. Gjedde + C.Cook + pewnie R.Kling wyjadą ok 7-8 pkt których Houugard pewnie by juz nie wyjechał.
R.Schlein pojedzie 6 razy a w Anglii ładnie punktuje (ostatnie 3 mecze u siebie odpowiednio : 10pkt ( w 5 biegach), 13 pkt w 5 biegach , 11 pkt w 5 biegach . czyli dzisiaj można oczekiwać ok.12-15 pkt.
Ch.Gjedde - u siebie bardzo dobra jazda - zakładam , że pojedzie w 5 biegach (zz -ka , ale w nominowanym Harris) - w ostatnich 3 meczach u siebie odpowiednio :12 pkt ( w 5 biegach), 8 pkt ( w 4 biegach) , 10 pkt (ale w 4 biegach). dzisiaj wychodzi mi u niego 11-12 pkt.
Bomber Harris - jakby ostatnio cos drgnęło (pojedzie w 5 biegach)- ostatnio 7 pkt ( w 4 biegach) , 5 pkt ( w 5 biegach) , 13 pkt w 5 biegach. Ale ostatni mecz na wyjeździe w ubiegłym tygodniu 9 pkt. w 5 biegach. I dzisiaj w 5 biegach wychodzi mi u niego ok. 9 pkt.
C.Cook - pewnie 5 biegów - 3-4 pkt.
R.Kling + Jankowski - muszą ujechać choćby te ok. 5 -6 pkt. razem. Choćby na Newmanie powinni to przywieźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 6

liroy27

Użytkownik
Wszystko BET365
Lindgren Remis przy handicapie - Troy Batchelor +2 @13 Lindgren dziś zdobędzie w swoim stylu 14-15pkt Troy licze, że zrobi swoje 12 temu ryzukuje remis 10zł

Tai Woffinden -2 (vs Linus Sundstroem +2) @1,80 Woffinden u siebie jest mocny Linus na wyjazdach też jeździ dobrze więc trudny bet, ale stawiam na Anglika 10zł

Craig Cook -2 (vs Dennis Andersson +2) @2.15 Cook ma trudny mecz więc będzie musiał się sprężyć, żeby zdobyć swoje (4-5 punkty, Dennis na wyjazdach słabo ostatnio w słabszej formie więc nie wierze, że zrobi więcej niż 2pkt 10zł

Tomas H Jonasson Poniżej 10
@1.83 Ten zawodnik mimo łatwych biegów nie przekonuje mnie w lidze angielskiej 10zł
Remis przy handicapie - Poole -4.0 @15 A co mi tam Pool faworyt, ale nie sądzę, że wygra wysoko złotóweczka mnie nie zbawi ;p 1zł
 
C 37

chmg

Użytkownik
Tak wziąłem to pod uwagę, tak samo jak to że do drużyny dołączył Jonasson, a Harris ostatnimi czasy formą nie błyszczał. Co do przewidywanych 11-12 punktów Gjedde, według mnie bardzo optymistycznie na to spoglądasz, dwa razy trafia na Ward i po razie na Jonassona i Holdera, do tego dochodzą na pewno po razie Schlein i Harris, więc jak zrobi powyżej 8 to będzie dobrze.
Ogólnie rzecz biorąc nasze typy się nie wykluczają, więc jest nadzieja na zysk z obydwu stron. Ale jak to będzie zobaczymy około 22:30
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Tak wziąłem to pod uwagę, tak samo jak to że do drużyny dołączył Jonasson, a Harris ostatnimi czasy formą nie błyszczał. Co do przewidywanych 11-12 punktów Gjedde, według mnie bardzo optymistycznie na to spoglądasz, dwa razy trafia na Ward i po razie na Jonassona i Holdera, do tego dochodzą na pewno po razie Schlein i Harris, więc jak zrobi powyżej 8 to będzie dobrze.
Ogólnie rzecz biorąc nasze typy się nie wykluczają, więc jest nadzieja na zysk z obydwu stron. Ale jak to będzie zobaczymy około 22:30
Nie wiem skąd masz te info co do biegów .
Przejrzyj : http://speedwayupdates.proboards.com/index.cgi?board=Belle&amp;amp;action=display&amp;amp;thread=8665
Jedzie w parze z C.Cookiem a p-ko Wardowi Holderowi ma po 1 biegu. ZZ może pojechac chocby w 8 biegu.
W biegu 3 , 5 i 9 jedzie w parze z C.Cookiem i w biegu 14 z R.Klingiem.
Powiedzmy , zę ten 1 zz pojedzie w parze z Harrisem lub Schleinem ale niekoniecznie.
 
L 6

liroy27

Użytkownik
@Soltysiao
a jak mial cie przekonac skoro debiutuje dzis ? wiekszych bzdur nie czytalem niz te powyzej...
Ok była to Premier League i było to 3 lata temu, ale nim skomentujesz czyjś post i się zbłaźnisz sprawdź statystyki i upewnij się, że masz racje. Thomas był młodszym zawodnikiem, ale w Anglii mnie nie zachwycał. A to, że DEBIUTUJE według ciebie po 3 latach przerwy jeszcze bardziej potwierdza to, że NIE ZROBI dziś 10+ pkt.
Zapraszam do lektury
http://www.edinburghmonarchs.co/results/index.asp?year=2008
Edit:
Fajnie jechać w którymś tam meczu w Anglii i uznać to za debiut normalnie szkoda słów, przyznałbyś się do błędu i tyle, aaa T.H J wywiad po 2 biegu I ride before in England so I know what to do
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
nie tłumacz sie bo twoje argumenty brzmią smiesznie, to ze jezdzil w kilka lat temu i na tym opierasz swoja analize to kolejna bzdura tak wiec skoncz juz i zamilcz...
edit bo niektorzy maja trudnosci ze zrozumieniem.. debiutuje w Poole, w tym roku debiutuje. jesli ktos podaje typ ktory opiera na jezdzie kogos rok temu to wspolczuje... nie czepiam sie typow tylko argumentow bo te sa bzdurne

na dzis :
Aces-Poole 2 1,44 ✅ uff...
Wolves-
Peterborough 1 1,20 ✅
ako 1,73 ✅
bet365

Poole zdecydowany faworyt, Holder,Ward dwucyfrowki-Jonasson z rezerwy blisko tego, Watt niech przywiezie z 8, Andersson 4 i rachunek mamy prosty. W Belle Vue Harris z kiepska forma, Schlein rewelacyjny u siebie + solidny Gjedde ale w porownaniu do gosci kompletnie ich nie widze...
Powrot Fredki=pewne zwyciestwo ? Mysle ze takie pewne to nie ale wygrac powinni. PK + Tai powinni ogrywac Troya i Pedersena u siebie.
Wolves-Peterborough +9,5 2,00 ⛔
tobet
Mimo ze gram na gospodarzy co podalem powyzej to uwazam ze handi +9,5 jest korzystne dla gosci, biorac pod uwage jokera sadze ze dychą nie powinni przegrac.
 
siwy_wts 1,1K

siwy_wts

Użytkownik
Oj Panowie opanujcie się.... TJ w zeszłym roku jeździł w Swindon Robins. Odjechał tam 17 meczy (Srednia biegowa: 1.276) w tym jeden właśnie w Manchestrze gdzie zdobył:
7. Thomas H. Jonasson - 1, 3, 2, 1&#39;, 3, FX, 0 = 10+1

co do typu nie mam zdania. ale nie piszcie głupot wprowadzając innych ludzi w błąd.

---
obecnie po pierwszym starcie ma 3, , , ,
 
K 108

kefir70

Użytkownik
dzisiaj :
Poole - Peterborough (+14,5) 2 1.90 3/10 Tobet 20.30 - raz jeszcze zacytuje siebie - &quot;duże handicupy w Anglii rzadko wchodzą&quot;. W stosunku do Peterborough na wyjeździe w tym sezonie handi -14,5 weszło tylko 2 razy... raz w kwietniu i ostatnio jak jechali bez Pedersena i Buczkowskiego.
dzisiaj Pedersena też nie ma ale jedzie K.Bjerre który tak w Anglii jak i Szwecji prezentuje równa dobrą forme - te 10 pkt przywiezie.
Batchelor - za wyjatkiem dziwnego wystepu wczoraj w Szwecji też zawsze 10-11 pkt robi.
I plus Sundstroem - co najmniej te 7-8 pkt.
W każdym razie ta trójka da ok.30 pkt (nie licze jeszcze jokera).
Rezerwa - Gomólski i D.North - niech ujadą razem te 4 pkt.
Kościuch - 1 pkt i bedzie ok.
Buczkowski - regularnie na wyjazdach te 5-6 pkt. robi.
czyli juz mamy ok.40 pkt. A będą jeszcze 2 jokery - K.Bjerre i pewnie Batchelor - 3 pkt minimum.
handi powinno wejść spokojnie.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Poole - Peterborough
Kenneth Bjerre (total points)
Typ: powyżej 10,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt

Dziś stawiam na zawodnika, który w ostatnim czasie pozytywnie mnie zaskakuje.
Kenneth Bjerre wystartuje dziś w zespole Peterborough jako gość. Zastępować będzie swojego rodaka - Nickiego Pedersena, który odniósł lekką kontuzję. Warto przypomnieć, że to właśnie Bjerre w minionym sezonie był liderem Panter. Jak wspomniałem na początku, Duńczyk obecnie znajduje się w wysokiej formie. W ostatnim GP stanął na podium, wczoraj uratował remis Lejonen Gislaved, zdobywając 15 punktów. W nadchodzącym Grand Prix Polski w Toruniu upatruję go w gronie faworytów, ale o tym napiszę później i w innym temacie. ;)


Poole - Peterborough (+14.5)
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Tobet

Zgadzam się z moim przedmówcą - Pantery nie pozwolą zdobyć Poole znaczącej przewagi. W mojej ocenie ewentualne jokery skutecznie zniwelują straty.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Dzisiaj po kilku dniach posuchy obudził się Sportingbet i raczył wystawić ofertę na żużel. W jedynym spotkaniu Wilki jadą do Peterborough teoretycznie po jak najniższy wymiar kary, no chyba że Keniu zanotuje taki występ jak wczoraj w Poole. Swoją drogą ciekawy jest fakt, iż jako gość jedzie zawodnik, który na co dzień reprezentuje inny klub walczący o awans do PO, więc różnie może być z jego motywacją. Mniejsza o to. Jak zobaczyłem parę Kościuch - Proctor, to na początku chciałem zagrać na Australijczyka. Jednak po zagłębieniu się w ich dotychczasowe wyniki, dość wyraźnym faworytem został Norbi, który na torze Panter prezentuje się bardzo przyzwoicie. Jako Polakowi nie było mu trudno przyzwyczaić się do tego obiektu, bo swoja geometrią bardzo przypomina polskie tory. Trzeba przyznać, że Kościuch jest solidnym ogniwem zespołu, bo od kilku spotkań zdobywa od 6-9 &quot;oczek&quot;, co na jeźdźca drugiej linii jest wynikiem bardzo dobrym. Tymczasem Tyron na wyjazdach spisuje się słabo. Dzisiaj ma co prawda dodatkowy handicap w postaci biegu w zastępstwie Pikeja, ale nie sądzę, żeby był w stanie wywalczyć tyle punktów, by przynajmniej &quot;zremisować&quot; z Norbertem. Niełatwo będzie mu pokonać kogokolwiek z podstawowego składu Panter, a i rezerwy na swoim torze mogą okazać się wymagające. Z kolei w przypadku Norbiego poza zasięgiem wydają się Freddy i Tai, ale objechanie reszty jest moim zdaniem dla niego planem minimum, który powinien wykonać.
N.Kościuch v T.Proctor - N.Kościuch(-0.5) # 1,90 Sportingbet ✅ (13-9)
Chapeau bas Norbi! :browar565:
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Dysponuje ktoś w miarę pewnym, sprawdzonym składem Młotów na wieczorny mecz w Elite ? Ja znalazłem na stronie Lakeside zestawienie z zetzetką za Świdra ale chciałbym potwierdzić to info.
No bo jeśli faktycznie jadą gospodarze z Thurrocku z tym ZZ to oznacza co najmniej 5 (a przy dobrych wiatrach i starcie w 15 biegu dnia nawet 6) biegów lidera The Hammers, Lee Richardsona. Linia w tobet ustawiona na poziomie 11.5 pkt, do przekroczenia nawet w 4 startach a co dopiero w 5, czy nawet i 6 występach na Arenie Essex.
Za oficjalną stroną Młotów:
The Hammers will, at present, continue to use the ‘Rider Replacement’ facility for their injured Pole, Piotr Swiderski, with Davidsson coming in to replace their injured Australian, Adam Shields.
Ale jeśli ktoś posiada inne info to zapraszam do podzielenia się nim ????

Z moich rozważań wynika w sposób oczywisty typ:

Lee Richardson over 11.5 @1,50 tobet ▶
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Dysponuje ktoś w miarę pewnym, sprawdzonym składem Młotów na wieczorny mecz w Elite ? Ja znalazłem na stronie Lakeside zestawienie z zetzetką za Świdra ale chciałbym potwierdzić to info.
1. J. Davidsson
2. P. Ljung
3. R. Mear
4. K. Nieminen
5. K. Nilsson
6. L. Richardson
7. P. Świderski (Z/Z)

Przeglądałem forum The Lakeside Hammers - tam także spodziewają się z/z za Świdra.
W tej sytuacji Twój typ, unicaja, wydaje się naprawdę dobry.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to Richardson nie może jechać dzisiaj RR. Lee ma najwyższą średnią w zespole (8.15), drugą ma Shields (6.7), za którego jedzie JD (jego średnia z racji krótkoterminowego kontraktu wynosi około 6.5), trzecią ma Świderski (6.12). Reszty chyba nie muszę tłumaczyć ????
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to Richardson nie może jechać dzisiaj RR. Lee ma najwyższą średnią w zespole (8.15), drugą ma Shields (6.7), za którego jedzie JD (jego średnia z racji krótkoterminowego kontraktu wynosi około 6.5), trzecią ma Świderski (6.12). Reszty chyba nie muszę tłumaczyć ????
http://speedwaygb.co/elteams11.html

Z tej strony wynika, że Jonas ma 6.00, czyli Świderski ma drugą średnią zespołu.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
W takim razie wasze rozważania są prawidłowe, oczywiście jeśli powyższe zestawienie średnich jest aktualne i prawdziwe ????
EDIT.
Dzisiaj (albo od 1 października) wchodzą chyba nowe średnie, wedle których Jonas ma 6.49 z ostatnich 28 meczów (takie są zdaje się zasady w UK) a Świderski 6.23. Nie wydaje mi się, żeby JD z miejsca dostał równiutkie 6.0.
Jedyną niewiadomą pozostaje, które zestawienie jest obowiązujące.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
witam, Bjarne Pedersen moze zastepowac Drymla ?
Nie.


Na dziś proponuję (Tobet):

Fredrik Lindgren over 12 points @ 1.65
Nicki Pedersen over 10,5 points @ 1.72

AKO: 2.84


Stawiam na wysokie zdobycze liderów zespołów. Obaj zawodnicy jadą na swoich domowych torach. Fredka Lindgren w Wolverhampton jest niemal bezbłędny. Nicki Pedersen dziś o 12 w Peterborough zdobył 14 punktów, także jest dobrze przygotowany do dzisiejszego ścigania na Wyspach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom