>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Troy - Nicki (-0.5)⛔ @ 2.00 Tobet
Po krótkiej przerwie wracam do grania żużla i na dziś gram takie H2H.
Troy ostatnio wg mnie obniżka formy w przeciwieństwie do Duńczyka i co ciekawe stosunkowo często zdarzają mu się 4 biegowe występy...
Dziś w 1.meczu pomiędzy tymi drużynami wygrało Peterborough 54:40, Nicki 14 pkt, Troy 8 w 4 startach...
W 1.meczu Coventry - Peter padł wynik 54:38 i wówczas Nicki zdobył 11 oczek, przy 6 Troya i co ciekawe Australijczyk w 1.meczu na torze Pszczół wystąpił... 4 razy, więc oby wieczorem zawodnicy potwierdzili formę z południa, tj. niemal bezbłędny Duńczyk i brak Troya w ostatnim biegu, a powinno być do przodu...
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Fakt forma Troya spada, a Nicki w Anglii punktuje sporo, ale buki na pewno wzięły pod uwagę mecz tych drużyn na tym samym torze sprzed niespełna 2 miesięcy kiedy Australijczyk wykręcił komplet 15 pkt. a Duńczyk tylko 5.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Pytanko bo już sam zgłupiałem....
Które średnie są obowiązujące:
te:
http://www.speedwaygb.co/issues11/el11_issue_20.pdf
czy może te
http://www.speedwaygb.co/elteams11.html
Z góry dzięki za odpowiedź...od razu piszę,że te ze SF i statystyki ze stron klubowych są jeszcze inne.....
Na dzień dzisiejszy ani te ani te :grin:. Te pierwsze, które podałeś zaczną obowiązywać od 1 września, co zresztą jest tam napisane. Jutro i pojutrze obowiązują jeszcze średnie oznaczone Issue 19. W BEL średnie punktowe są aktualizowane co kilka dni, więc warto przy ZZ sprawdzać tę stronę czy przypadkiem nie nastąpiła aktualizacja:
http://www.speedwaygb.co/elgreensheets11.html
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Dobre pytanie, ja w tych średnich dla P&#39;gh w ogóle nie widzę MJJ ????
A ciekawi mnie to tylko z prostej przyczyny - w tobecie fajny zakład z linią 7 na zdobycz punktową młodego Gomólskiego. Kurs na over w przeciągu dosłownie 10 min spadł z 1.55 na 1.40 co sugeruje że Ginger może jechać jako zz. Ale nic za tą tezę sobie uciąć nie dam :cool:.
@down
No właśnie on może pewnie jechać- tylko kto jeszcze? zastanawiam się nad zakładem batchelor-n.k.iversen 1 1.60 . Co o tym myślicie?
Ja już bezradnie rozkładam ręce, nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Niezły kociokwik dzisiaj w BEL tak swoją drogą. Co do betu to kurs marny imo a nie zapominajmy że Puk kilka lat jeździł w Panterach. Już w tym sezonie machnął 13 pkt. Ja się zastanawiam nad dodatnim handi na Gwiazdy z uwagi na dwóch byłych zawodników Panter - Puka właśnie i starszego z braci Bjerre. No ale to tylko moje zdanie ????
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
No właśnie on może pewnie jechać- tylko kto jeszcze? zastanawiam się nad zakładem batchelor-n.k.iversen 1 1.60 . Co o tym myślicie?
Nie wiem też co z meczem Coventry. Prawdopodobnie wystąpi tam Ch.Harris, pojedzie za Kenetta. Linia overu ustalona na 14 punktów. Ktoś wie czy może jechać 6 czy 7 razy, jeżeli będzie ZZ za Emila?
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Czyli wychodzi na to, że tylko Buczkowski będzie mógł za niego jechać, a Pedersen, Sundstrom i Batchelor nie będą brani pod uwagę. Ja osobiście tak jak już wcześniej wspominałem gram Batchelora z N.K.Iversenem w Betsafe kurs spadł już z 1,60&gt;1.45
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
No właśnie on może pewnie jechać- tylko kto jeszcze? zastanawiam się nad zakładem batchelor-n.k.iversen 1 1.60 . Co o tym myślicie?
Nie wiem też co z meczem Coventry. Prawdopodobnie wystąpi tam Ch.Harris, pojedzie za Kenetta. Linia overu ustalona na 14 punktów. Ktoś wie czy może jechać 6 czy 7 razy, jeżeli będzie ZZ za Emila?
Harris na pewno pojedzie max 6 razy, a linia wystawiona przez bet365 jest najprawdopodobniej powodowana tym, że Bomber w barwach Belle Vue zrobił tam w maju 14 pkt w 5 startach, a teraz będzie miał jeden bieg więcej jako ZZ za Emila. Nie zmienia to faktu, iż ta linia jest zbyt wysoka biorąc pod uwagę jego ostatnie dokonania. Ja wybierałem właśnie pomiędzy underem Harrisa a prowadzaniem Swindon po 8. biegach i ostatecznie zdecydowałem się na to drugie.
Wiadomo, że gospodarze to bez dwóch zdań najgorsza ekipa ligi, ale akurat dzisiaj są dla mnie faworytem, bo przyjeżdża do nich zdekompletowany zespół. Przede wszystkim brakuje Emila, za którego co prawda stosowane będzie ZZ, ale i tak ten zabieg nie pozwoli uzyskać tyle punktów ile mógłby zrobić Rosjanin. Nie ma również braci Pawlickich, a szczególnie absencja Przemka to spora strata, bo w poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami wykręcił znakomity wynik - 12 pkt. Wynik ratować ma wspomniany Harris, ale jak już wspomniałem, jego ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Zaskakująco dobrze prezentuje się za to Fisher, który w 5-6 startach powinien wykręcić 8-10 &quot;oczek&quot;. Za to na wyjazdach zawodzi Larsen, a liczyć na wsparcie można jeszcze właściwie tylko ze strony obiecującego 17-latka, czyli Nicka Morrisa.
Line-up Swindon może nie powala na kolana, ale i tak wygląda dużo lepiej niż skład Pszczół. Bardziej osłabiony rywal raczej już tu nie zawita, więc dzisiejsze spotkanie to najlepsza okazja do polepszenia tegorocznych minorowych nastrojów.
Swindon Robins - Coventry Bees - Swindon +0 (handicap po 8. wyścigu) # 1,83 bet365 ⛔ (21-27) Kolejny zły wybór :-|
 
A 0

alienv

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad overem na KL Stars, dla &quot;gwiazd&quot; to ważny mecz w perspektywie nadchodzących play-off i ten 1 punkt będzie ważny (czyli przegrana 6 lub mniej), dodatkowo Unibet wystawił over punktowy +10,5, a sądzę że nawet gdyby przegrywali wyżej to taktycznymi mogą straty odrobić, bo będzie miał kto pojechać za słabiej dysponowanych
Peterborough Panthers - King&#39;s Lynn Stars - King&#39;s Lynn Stars +10,5 @1,85 Unibet ✅ (46-44) ????
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Gomólski(-2,5) - Howe 1 1.55 8/10 Sportingbet - ŁAPAĆ!!
Howe ujeźdza max 2-3 pkt. Jest w parze z Bjerre. A Gomólski niejako z urzędu ma te 7-8 punktów. Ma zz za Jepsena.
Howe w zasadzie same ciężki biegi !!
W 1 biegu - Pedersen i Bjerre +zz za Jepasena
W 5 biegu Bjerre, Buczkowski, Sundstroem
W 8 bezpośredni z Gomólskim (może ujechac pkt na Siterze)
W 11 Bjerre i Batchelor (może ujedzie pkt, na Lawsonie)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Parodia ta Anglia. Do meczu 15 minut a wciąż nie ma informacji o składzie Coventry. I jak tutaj typować ? Na podstawie informacji kibiców na forach że jedzie Jordan Frampton i Ritchie Hawkins?
To chyba jedyna droga. Jeśli rzeczywiście tak będzie to dla mnie handicap na Swindon lub kurs na ich zwycięstwo jest mocno kuszący. Solidny, wyrównany skład a Coventry ma Harrisa który pojedzie 6 razy ale też sporo dziur
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Coraz ciekawiej w tej Elite. Coventry, które kompletuje skład na dzisiejszy mecz dosłownie &quot;za pięć dwunasta&quot; mimo to pokonuje na wyjeździe Rudziki zdobywając tym samym niezwykle cenne 3 oczka mocno przybliżając się do play - off. Co ciekawe nie wiem czy zwróciliście uwagę kto pomaga Pszczółkom w tych ciężkich chwilach (brak obu Pawlickich, Emila i zawieszonego Kennetta). W poniedziałek Schlein, dzisiaj Harris a zatem dwaj liderzy Asów z Manchesteru. Tych samych Asów walczących (umownie dosyć bo ich szanse na PO są iluzoryczne) z Coventry o najlepszą &#39;4&#39;. Ciekawe czy u nas byłoby to możliwe ????
Pantery trochę zawaliły końcówkę i tym samym straciły jeden jakże ważny w końcówce ligi punkt. Widać jednak zmęczenie ciężkim tygodniem lidera gospodarzy Pedersena. Nicki wg moich szybkich kalkulacji odjechał już 5 mecz w 4 dni :!:
A z tymi zz to będzie utrapienie dla typującego w najbliższych dniach. Jutro pewnie znowu będzie kłopot bo w Lakeside zapewne ZZ za Świderskiego a co skleci Rosco przewidzieć nie sposób. Niemniej jednak emocje zapowiadają się spore ????
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Srodze zawiodłem się wczoraj na Rudzikach, bo bardzo liczyłem, że tym razem uda im się zwyciężyć. Stało się jednak inaczej, a mi tym bardziej szkoda, bo wybierałem pomiędzy ich prowadzeniem a underem 13 Harrisa, który wszedł na luzie :-|.
Za to dzisiaj jestem bardzo zdziwiony linią wystawioną na Bombera, bo wynosi ona tyle samo co wczoraj. Jest to o tyle zaskakujące, że według moich informacji Chris pojawi się dzisiaj na torze maksymalnie 5 razy. Tradycyjnie w ekipie Pszczół mamy sporo zmian, a jedną z nich jest właśnie jazda Chrisa jako gość. Oprócz niego gościnnie mają wystąpić Nicholls i Kurtz, a za Przemka Pawlickiego ma być stosowane zastępstwo zawodnika. Przemek legitymuje się 3. średnią w drużynie (7,05), a lepsi pod tym względem są Nicholls (7,86) i Harris (8,06), co oczywiście wykluczałoby możliwość dodatkowego startu dla Bombera. Z kolei linia wystawiona przez buka sugeruje, że ma on dzisiaj możliwość 6-krotnego pojawienia się na torze. Być może nastąpiły kolejne zmiany i np. nie pojedzie Nicholls a zamiast tego będzie ZZ za Emila a za Przemka wskoczy ktoś inny, ale na tę chwilę nie mam żadnych informacji, więc uznałem, że warto spróbować ten under. Oczywiście nawet w 5 startach ta linia jest do złamania, ale chyba nie w obecnej dyspozycji Harrisa. Poza tym po przeciwnej stronie będzie miał niezłych rywali w postaci Bjarne, Lewisa czy Jonasa, a i sam Anglik nie stroni od pomocy swoim kolegom z zespołu, więc i w ten sposób może &quot;stracić&quot; jakieś punkty.
Chris Harris poniżej 13 pkt # 2,50 bet365 ⛔ (15 pkt) A jednak było ZZ :/
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Eastbourne Eagles - Coventry Bees 1 @1,43 ✅ / 1 (-3.5) @2,00 unibet ✅ ???? 53:40
Niezwykle ważny dzień w Elite. A w zasadzie nader pracowity dla Orłów. Jak wiemy wczorajsza porażka z Pszczołami mocno zacieśniła i tak wyrównaną tabelę. W tej chwili Eastbourne ma ledwie jedno oczko przewagi nad Coventry ale niesamowity atut po swojej stronie czyli własny tor. Dzisiaj u Pszczół ponownie Harris a drugim gościem Troy Batchelor. Orły jeszcze niepokonane u siebie w tym sezonie, przegrywało tutaj nawet Poole i to wysoko. Będzie tradycyjna ZZ za Lukasa Drymla, to oznacza że znowu pracowity dzień będzie mieć Cam Woodward. Goście z Morrisem na rezerwie, drugi zawodnik nieznany póki co. Myślę że spokojnie można pograć Orły bo na własnym torze Bjarne, Kilokarpi, Cam i Simon udowadniali już nieraz że są w stanie pokonywać lepszych od siebie jeźdźców. Kurs mile zaskakuje z cała pewnością. Polecam ;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Poole + Wolves sportingbet @1,83 ⛔ To się Poole pobawiło :-|
Na dzisiaj zagrałem sobie gospodarski dubelek w sportingbet. Ako 1,83 przy kursach &#39;tobetowych&#39; po 1,15 robi wrażenie. Dla Piratów ostatni mecz przed play - off ale dla Asów z Manchesteru też spotkanie wyłącznie o prestiż bo na PO szanse czysto matematyczne. Przy trójce liderów gospodarzy w osobach Holdera, Warda i Watta BV jest bezbronne. Są niby Bomber i RooBoy ale nie żartujmy. Poole nie popsuje sobie dzisiaj bilansu domowych zwycięstw.
Na Monmore pożegnanie sezonu i to z mocnym przytupem. Fredka, Taj i Pikej już udowadniali na co ich stać a u siebie ograć Niedźwiadki powinni bez większego bólu. Podoba mi się dzisiejszy skład Wilków, tj. młodszy Lindgren na rezerwie a Wells jako partner Woofiego. Trzeba godnie pożegnać sezon u siebie. Dlatego widzę tu spokojną wygraną Wilków. To tak na szybko bo czasu mało a kursy mogą polecieć. Polecam ;)
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Unicaja też właśnie zauważyłem tą znaczną różnicę na win Wolves (1.15 do 1.44) i zagram to, bo myślę, że te 50 punków z tym składem osiągną
Wolves- Birmingham 1.44 Sportingbet ✅ (48-45)
Co do meczu Poole to skłaniałem się nawet do handicapu -7,5 na Poole, ale odpuściłem to sobie i pograłem za większą stawkę Wilki, bo obok takiej różnicy kursów nie można przejść obojętnie
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak rozliczac beda mecz Poole ? W Anglii po 8 meczach czy 10 wynik jest uznawany ? Rozumiem ze jak mam w bet365 +8 na Belle Vue to bede mial to rozliczone ?
edit : dobra jada dalej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom