>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Żużel Elite Ligue
Wolverhampton - Birmingham
typ- 1
kurs-1.66
Bet365

Mecz żuzlowej Elite Ligue spotykają się dwie drużyny ,które maja duże problemy w tym sezonie. Wilki zajmują 8 miejsce w tabeli mimo dobrego składu. Jedenak problemy zdrowotne ma Woffinden. Jednak w zespole sa tacy zawodnicy jak Wells, niezawodny Lindgren oraz Miskowiak. Natomiast Birmingham zajmuje 5 lokate mimo dośc przecietnej druzyny gwiazdy to Ułamek, Pedersen. Moim zdaniem gospodarze porównując składy powinni dzis wygrać mecz. Zagadka jest forma
Woffindena po kontuzji wczoraj bez rewelacji na swoim torze jednak u siebie zazwyczaj nie zawodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Dwie peffy od betsafe.
Woffinden - King 1 @1,61 ✅ 13-11
Proctor - Smolinski 1 @1,76 ✅ 8-5
Ja rozumiem, że Tajski dopiero dzisiaj wraca na tory Elite League, niemniej jednak zestawić go w parze z Kingiem - bądź co bądź drugą linią zespołu przyjezdnego to małe nadużycie delikatnie mówiąc. W dodatku Danny jedzie spod 3 a nie 4 więc odpada jeden łatwy bieg (mam tu na myśli wyścig 14), dochodzi do tego niezwykle mocny partner w osobie Bena Barkera, który też punkty będzie z całą pewnością Kingowi zabierał. Tai już w swoich pierwszych 3 startach powinien te 7-8 punkciorów nabić a to wystarczy by ograć Kinga, któremu wróżę max 4 biegi dzisiejszego wieczora.
Co do 2. pary to jeśli Ty nie będzie lepszy od Niemca to Wilki tego nie wygrają. Nie ma co porównywać, na Monmore spokojnie powinien Proctor solidnie zapunktować czego w wykonaniu Martina nie doświadczymy.
Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Danny King +2 - Woffinden @1,90 bet365 50j 3,3,3,1,W szkoda ⛔ 10 - 13
Daniel zna ten tor bardzo dobrze notował tutaj w ostatnim czasie wyniki na poziomie 12, 11, 8, 7 pkt. Z handi +2 wygląda to już nieźle. Woffi na swoim torze był nie do pokonania, jednak dziś może zgubić parę oczek ma Lindgrenie, Kingu, Ułamku. Trudny bieg 13, w 15 może nie jechać bo zakładam, że Wilki będą prowadziły i Tajski sobie odpocznie. Wczoraj we Wrocku jechał z niezaleczoną kontuzją dziś będzie to odczuwał. Tajski dziś 8pkt, King z handi jest w stanie go pokonać.

Wilki -2
- Birmingham @2,0 bet365 50j ✅ 49 - 41
Wszystko już było w dziale żużel napisane, ja zgadzam się i podpisuję pod tym. Pobieram handi -2 bo ładny kursik, a mecz zakończy się wynikiem 48-42/43.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Fredrik Lindgren - Bjarne Pedersen @1,26 betsafe 200j lokata ✅ 10 - 4

Troszkę późno zauważyłem, ale betsafe znowu robi lokatę dla mnie. Ostatnio był Nicki z Johnasonem dziś, dwóch uczestników GP, ale...
Fredka solidny lider Wilków od kilku lat w top5 ligi angielskiej. Na przeciw Bjarne, który w Anglii jest zawodnikiem na 6-12pkt.Dziś nie sądzę, żeby zrobił więcej niż 10, ponieważ jedzie z Fredką przynajmniej 2x, a może i 3, z Tajskim się spotka, może Ułamek coś pojedzie (w Coventry świetny występ więc liczę po cichu na niego).
Wg mnie lokata 26% trzeba korzystać
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jest jakies potwierdzone info dlaczego Bjarne nie pojechal wczoraj w 13 biegu w meczu z Wilkami i zastapil go Piszcz ?
Logika kolego, typowa roszada taktyczna. Piszcz musiał jeszcze jechać raz w 14tym biegu, manago Birmingham wykalkulował sobie, że Bjarne i tak nie nawiąże walki z Fredką i Tai&#39;em, bo nie ma czym jechać to puścił Piszcza w 13tym, żeby Auty mógł jechać w 14tym z Barkerem wygrywając tam 5:1, co również się nie udało. Był nawet wywiad z nim na ten temat, bo wszyscy byli w szoku. Według mnie bardzo dobra decyzja to była, ale jednak nie przełożyła się ona na rezultat.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jedno spotkanie dziś, Poole z Eastbourne odwołane także cała uwaga skupi się na torze Gwiazdek z King&#39;s Lynn.
KING’S LYNN: Kenneth Bjerre, Mads Korneliussen, Maciej Janowski, Kevin Wolbert, Daniel Nermark, David Howe, Mateusz Szczepaniak.
BUILDBASE BEES: Chris Harris, Aaron Summers, Edward Kennett, Kenni Larsen, Scott Nicholls R/R, Adam Roynon, Henning Bager.
Brak Nichollsa, a za Iversena gościnnie Kenneth Bjerre. Co warto pograć? Póki co oferta tylko w bet365, ale bardzo chętnie pogram sobie h2h od tego właśnie buka. Zestawienie Eda Kennett&#39;a z Janowskim okraszone dodatnim handi +2 na Anglika? Dlaczegoby nie! Pod nieobecność Hot Scott&#39;a to on ma być drugim liderem obok Bombera Harrisa. Dodatkowy start na z/z i udział w biegu nominowanym jest pewny, zatem 6 okazji do zapunktowania. Janowski na wyspach bardzo przeciętnie, dobrze mu wyszedł tylko jeden mecz, ale przeciwnikiem było zdziesiątkowane Wolves, gdzie nie miał za bardzo kto się przeciwstawić. Bieg nominowany dla Janowskiego wcale pewny nie jest, bo każdy z pozycji 1-5 może się w ostatnim wyścigu znaleźć. Dla mnie spokojnie Anglik wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji.
Kennett +2 v Janowski @ 1.66
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kenio Bjerre powyżej 9 bet365 @1,83 100j ✅ 14
Pod nieobecność Nicholsa patrze na skład gości i nie widzę kozakow co by mogli go pokonać. Oczywiście Harris, a tak to kto? Kennett który nie jeździ dobrze. Na swoich jak ma gubić punkty to na drugim Duńczyku, który ostatnich występów też nie może zaliczyć do udanych. Jak Feekus już wspomniał Janowski bez formy w Anglii, Nermark olewa tamtejszą ligę. Jedynym ryzykiem tego beta jest to, że może spotka się aż 3 krotnie z Harrisem. Czy wszystkie pojedynki przegra? Nie sądzę... Ze stawką ostrożnie bo stawiać na Bjerrego większe pieniądze to było by szaleństwo.
Warto dodać, że Kenio jedzie jako gośc, ale jeździł w KingsLynn więc ten tor nie jest mu opcy. Ostatnio zatrudnienie tam znalazł jego braciszek, więc tor nie powinien być dla niego zagadką.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Orientujecie się może gdzie w końcu jedzie dziś Stead ? Bo Simon jest wpisany do składu Swindon ale znajduje się też na liście półfinału brytyjskiego czempionatu w Sheffield... Wydaje mi się że jedzie w 1/2 bo to w końcu impreza mistrzowska macierzystej federacji ale czy wobec tego będzie za niego zz w składzie Rudzików a jeśli tak to kto jest uprawniony by zań jechać ? Trochę zagmatwałem ale mam nadzieję że wiecie ocb.

Ok, no skoro big meeting to nie ma co ???? Chociaż może wielkim faworkiem finału by nie był ale myślałem że tam zawalczy. Pytanie czy to nie oznaczać będzie dla niego przykrych konsekwencji chociaż nie podejmuję się stwierdzić która impreza dla federacji brytyjskiej ma w dniu dzisiejszym &#39;pierwszeństwo&#39;
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Said co-owner Gary Patchett: “This issue has taken so much time over the last few days and we are delighted to have Simon in the team.
He told me he would be here if we wanted him. Of course we want him, this is a big meeting between two clubs who are desperate to reach the play-offs and we’re looking forward to it.
na 99% pojedzie, a jeśli nie to za niego na z/z może jechać Troy, Doyle i rezerwy, aczkolwiek niemal pewne jest, że wystąpi ;) Tam jest nieco inaczej niż u nas - jeśli w tym samym dniu są zawody ligowe i indywidualne to manager w porozumieniu z zawodnikiem podejmuje decyzje bez konsekwencji zawieszenia czy coś w tym stylu. ????
a teraz już info pewne na 100%, gdzie pojedzie Steady ;)
BRITISH SEMI-FINAL - POSTPONED
Thursday July 05, 2012
THURSDAY night’s scheduled British Semi-Final at Sheffield has been postponed because of a waterlogged track.
The decision has been taken after heavy overnight rain and more bad weather forecast throughout the day.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
To może i ja coś spróbuje z BEL:
Swindon Robins-The Lakeside Hammers(+10,5) 2 @ 2,00 Tobet
Może aż tak nie jestem mocno zainteresowany Anglią jak Polską czy nawet Szwecją ale co nieco śledzę rozgrywki więc i swoje trzy grosze wtrącę. Dzisiaj goście wzmocnieni Joonasem Davidssonem, który już jeździł w barwach Młotów więc liczę, że szybko się zaaklimatyzuję i będzie robił trochę tych punktów. Poza nim wiadomo Watt czy Pikej swoje powinni zrobić. To właśnie ta trójka powinna tutaj być liderami Młotów. Gospodarze wiadomo mocni ale na dobrą sprawę to mają zespół zawodników, którzy danego dnia mogą wystrzelić i zdobyć powyżej 10pkt, a drugiego mogą zawalić mecz. Ja liczę, że dzisiaj przyjdzie to drugie, gdyż liderzy w osobach Hansa czy Kildemanda mają z kim dzisiaj przegrywać. Dodam jeszcze, że dzisiaj debiutuje Dawid Lampart ale jego postawa to jedna wielka nie wiadoma. Handi dodatnie na gości dość spore, a jeśli nie będzie za dobrze im szło to przecież mają jeszcze w zanadrzu jokery więc powinno być dobrze.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Spore wahania kursów na dzisiejszy mecz Birmingham. Kursy wahały w granicach 1.30 - 1.72. Osobiście mimo całkiem mocnego składu gości wydaje mi się, że to gospodarze wygrają za sprawą rezerwowych a konkretnie za sprawą jednego z rezerwowych. Jeśli na dobrym poziomie pojadą Pedersen i Ułamek to spodziewam się zwycięstwa gospodarzy różnicą ok. 6 punktów. W drużynie gości najgroźniejsi Harris i Nicholls, ale największym zagrożeniem dla dzisiejszego zwycięstwa gospodarzy będzie Larsen. Jeśli pojedzie przynajmniej na takim poziomie jak wczoraj to może być bardzo blisko remisu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wstrzymałbym się z graniem do momentu gdy wyjaśni się czy Barker i Roynon pojadą czy nie z racji tego, że odwołano im półfinał w Sheffield. Zapewne niedługo będzie informacja oficjalna gdziekolwiek. Prawdopodobnie anonsowane składy się utrzymają, mimo iż Adam i Ben są dostępni.
Póki co pograłem sobie Smołe +3 z Kennettem. Niemiec powinien mieć dodatkowy start w ramach z/z, jeden łatwiejszy bieg + Bjarne Pedersena w parze, który jest wielką niewiadomą w dzisiejszym spotkaniu, ale jak mówię - lepiej się wstrzymać.
Za 15 minut coś dopiszę jeszcze.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Birmingham Brummies - Coventry Bees 1 @ 1,74 Sportingbet ✅ 46-44 HE HE HE :cool:
Dwa mecze w Anglii, jednak spotkanie Swindon - Lakeside odpuszczam bo tam jest za dużo niewiadomych. Gram dwa typy z meczy Brummies - Bees. Faworytem przynajmniej dla mnie są gospodarze. Szkoda że nie jedzie Barker bo wtedy bym pograł mocniej. Ale jadą za to z R/R za Ashworda za którego dodatkowy start ma Smolinski, Auty, później zmiana zwykła w której pojedzie Auty więc nie powinno być źle. Niedźwiadki z Birmingham to drużyna swojego toru, w tym roku spisują się bardzo przyzwoicie. Ułamek złapał niezłą formę i w Anglii nie zawodzi. Bjarne ostatnio słabiej ale dzisiaj będzie miał mobilizację po tym jak trener go zwolnił z jazdy po 3 biegach. Smolinski u siebie solidny, nawet bardzo i to od niego zależy czy dzisiaj wygra drużyna gospodarzy. King swoje zrobi. Piszcz też powinien jakieś punkty dołożyć, bo ostatnio miał dobre starty ale na trasie silnik nie jechał, więc może znalazł jakieś rozwiązanie. Goście są rozczarowaniem sezonu. Mając taki skład jeżdżą fatalnie, ostatnio fartem wygrali z Kings Lynn. Dzisiaj jedzie Nicholls co dla mnie jest sporym hazardem bo on na bank nie jest w pełni sił po kontuzji. Harris to chyba jeden pewniak drużyny. Kennett bardzo nierówny w tym roku, Larsen zaczyna dość ciekawie jeździć i on może też kilka punktów na kulać. R/R za Summersa to raczej osłabienie. Rezerwa słabsza od rezerwy gospodarzy. Dla mnie wygrana Brummies. Drugi typ miał iść na over Smolinskiego ale jednak odpuszczam bo jest zagrożenie w pozytywnym znaczeniu dla Brummies że pojedzie Barker więc nie ma co kusić losu. Wygrana Miśków dzisiaj mnie tylko interesuje.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dawid w nawiązaniu do tego co napisałeś - Roynon za Bunyan&#39;a w Coventry co wzmacnia niesamowicie gości i Barker za z/z.... Szkoda, że dopiero teraz taka informacja, aczkolwiek jest ona pewna. Zdecydowanie ten mecz to no bet dla mnie, nie wiadomo co z Nichollsem oraz Bjarne Pedersenem. Roynon w doskonałej formie, wszystko może się zdarzyć, atut własnego toru to żadne handi w tym wypadku. Nie twierdzę, że gospodarze nie wygrają, ale nie postawie pieniędzy na Ułamka, który może zrobić komplet, a może zrobić 3 zera. Zbyt wiele znaków zapytania jest w tej konfrontacji - radzę odpuścić. Prognoza pogody dla Birmingham również nie jest do końca optymistyczna także mogą być loteryjne zawody.
Pozdrawiam ;)
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Dla mnie też już raczej no bet. Może być zarówno 10 punktów przewagi dla gospodarzy jak i dla gości. Myślę jednak, że większe wzmocnienie to Roynon dla gości niż Barker dla gospodarzy.
Jeśli jednak ktoś chce grać na win gospodarzy to największy kurs w Unibet 1.80 Birmingham (-0,5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wreszcie wracamy na Wyspy Brytyjskie, gdzie w Manchesterze dziś zmierzą się miejscowe Asy z Panterami z Peterborough. Mecz wygląda na niesamowicie wyrównany (bwin wystawił kursy po 1.88 na obie ekipy), a ku mojemu zdumieniu Tobet mocno faworyzował BV (1.25) i dodatnie handi na gości 7.5 z którego od razu skorzystałem. Bjerre, Buczkowski, MJJ, Sundstrom to zawodnicy, którzy powinni postawić wysoko poprzeczkę gospodarzom. Na rezerwie jest też Norbi Kościuch, który wczoraj bardzo przyzwoicie pokazał się w Ostrowie (Jak cały GTŻ) i Lawson, którego bym absolutnie nie skreślał, bo 2-3 oczka może urwać Asom. Handi źle wystawione z czego natychmiast skorzystałem.
Drugi bet to linia stosunkowo niska na MJJ. Rzadko go grywam w Elite League, bo nie jestem pewny jego podejścia do zawodów, ale ilość punktów jaką ma zdobyć jest na jego poziom nieproporcjonalna. W parze z Sundstromem, który ostatnio dołuje, u gospodarzy próżno szukać typowo mocnych Heatleaderów - raczej kolektyw. Jeśli Duńczyk błyśnie to bez problemu może wszystkich wozić spokojnie. Za typem przemawia również obsada biegu 12ego, w którym pojedzie z Cookiem, Hougaardem i Lawsonem. Pogoda niepewna, ale opady powinny zniwelować atut gospodarzy w postaci własnego toru. Może pojadą...
Peterborough +7.5 @ 1.85
MJJ over 7 @ 1.72
Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom