>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Europejska - ważne informacje, wydarzenia, dyskusja o typach długoterminowych

pupinho 37

pupinho

Użytkownik
O czym Wy w ogóle tutaj piszecie przecież ci śmieszni grajkowie Wisły, już pokazali na co ich stac. Ogrywa ich APOEL, a marzą o zwycięstwach nad Twente, Fulham czy Odense. To ekipy stojące o klase wyżej od APOELu, a nad Wisła górują kilkukrotnie. Co do zapowiedzi trenerka Maaskanta o finale to się solidnie uśmiałem, a ten fragment: &quot;Pokazaliśmy w ostatnich meczach, że mamy możliwości, by rywalizować z każdą drużyną w Lidze Europy&quot; to jest szczyt cynizmu z jego strony.
Nie oszukujmy się Wisła od czasów Kasperczaka i Kuźby ???? leży na łopatkach i nie podniosła się do dzisiaj.
Mam za to nadzieje że Legioniści sprawią jakąś miłą niespodzianke i będziemy mogli oglądac na wiosnę jakąś polską drużynę w LE.

Edit: Nie prowokuj kolego takimi tekstami kibiców Wisły..
śmieszni grajkowie Wisły
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
FC Sion grozi wykluczenie z rozgrywek
Decyzja UEFA zapadła.
Celtic zakwestionował występy w przegranym dwumeczu kilku zawodników z FC Sion.
Teraz jednak Celci mogą się cieszyć z awansu do fazy grupowej Ligi Europejskiej.
Szwajcarzy jednak mają 3 dni na odwołanie się od pisemnej decyzji UEFA.
źródło: uefa
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Legia domaga się transmisji w kanale otwartym


Wiceprezes Legii Warszawa Leszek Miklas przesłał we wtorek do Dyrektora ds. Sportu Telewizji Polsat Mariana Kmity pismo, w którym domaga się transmisji meczu Legii z PSV Eindhoven w Lidze Europejskiej w kanale otwartym Grupy Cyfrowego Polsatu. Władze Legii zwróciły uwagę, że obowiązek taki nakładają na posiadacza praw telewizyjnych do rozgrywek UEFA Europa League przepisy Ustawy o radiofonii i telewizji.

Poniżej prezentujemy treść listu:

Szanowny Panie,

Chciałbym wyrazić nasze zaniepokojenie faktem braku transmisji spotkania Ligi Europejskiej PSV Eindhoven – Legia Warszawa na antenie kanału otwartego należącego do Grupy Cyfrowy Polsat, właściciela praw telewizyjnych do pokazywania rozgrywek UEFA Europa League w sezonie 2011/2012.

Gra Legii i Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europejskiej jest niezwykle istotnym wydarzeniem dla kibiców piłki nożnej oraz doskonałą okazją na promocję polskiego futbolu. Ograniczanie dostępności transmisji niezwykle atrakcyjnie zapowiadającego się spotkania, inaugurującego występy zespołów z naszego kraju w tych prestiżowych rozgrywkach, jest dla nas niezrozumiałe. Uważam, że wszyscy wspólnie – kluby, organizacje piłkarskie, media - powinni dołożyć wszelkich starań, aby możliwie najszerzej propagować polską piłkę i budować silną markę naszych klubów.

Zdajemy sobie sprawę z uwarunkowań biznesowych, nie jesteśmy władni by kreować Państwa strategię działań, nie mniej jednak według naszej wiedzy, obowiązek pokazywania meczów polskich drużyn w rozgrywkach pucharów europejskich wynika z przepisów Ustawy o radiofonii i telewizji (art. 20b).

Oczekuję, że biorąc pod uwagę powyższe argumenty podejmą Państwo decyzję o udostępnieniu meczu Legii szerokiej publiczności i czwartkowe spotkanie pokazane zostanie w kanale otwartym.

Z poważaniem


Leszek Miklas

Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa



legia.com
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
no ale to nie są kanały otwarte z tego co wiem, więc polsat łamie prawo?
Nikt nie łamie prawa.
Wczoraj Borek tłumaczył w studiu po LM co i jak.
Przecież nie mają obowiązku pokazywać każdego meczu polskiego zespołu.
Poprostu takie przyjęli rozwiązanie, że jeden mecz będa pokazywali w otwartej antenie i tyle. Przecież nie muszą każdego ciekawego spotkania pokazywać za darmo na otwartej antenie, wtedy nie opłacało by się kompletnie posiadanie Polsatu Futbol.
W następnej kolejce pokażą mecz Legii w Tv4, a mecz Wisły z Twente będzie w Polsacie Futbol.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
mam pytanie, macie może jakąś stronę ze skrótami bramek z LE? chodzi mi o to, żeby były posklejane w jeden filmik, a nie żeby w każdą bramę trzeba było osobno wchodzić
 
krzysiek74 116,4K

krzysiek74

Użytkownik
Na zakład długoterminowy proponuję : &quot;Wisła nie wygra meczu w LE&quot;.Wiślacy teraz mogą zobaczyć jak w LM bęcki by były skoro z rywalami z LE nie dają sobie rady.Niestety za wysokie progi Wiśle do pucharów na tak wysokim szczeblu.
 
P 0

populcio

Użytkownik
Grajcie Panowie i Panie na Fulham w meczu z Wisłą! ponieważ na razie kurs jest bardzo dobry!!!!! a za tydzień według mnie będzie w okolicach 1,6 , 1,7
ja pokusiłem się nawet na HC ????
to co Wisła pokazała dotychczas w LE nie wieje optymizmem a Fulham to jest wielka drużyna!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
O HC może być ciężko. Fulham ma teraz ciężki tydzień. Stoke na wyjeździe gdzie nie dali rady już tam choćby Manchester , Liverpool czy Chelsea a później ciężki meczy z Evertonem u siebie. Jol pewnie będzie rotował trochę składem , Fulham ma 4 pkt i nawet ewentualnym remisem pewnie by nie pogardziło. Choć patrząc na to w sumie co obrona Wisły wyczynia. Ale tez nie chcę mi się wierzyć , żeby tak baty zbierali po kolei , tym bardziej że po tej przerwie coś może w końcu zaskoczy. Mecz z Jagiellonią może coś rozjaśni , bo jak obrona dalej będzie tak grała to może być nieciekawie
 
P 2

poldziu250

Użytkownik
3 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - czwartek 20.10.2011
Witam

Co sądzicie o meczach Tottenham Hotspur - Rubin Kazan ? Ja uważam że Rubin powinien wygrać , postawie na niego z podpórka , kurs też jest zadowalający 2,16 . I mam pytanie jeszcze o jedynym meczu Sk Strum Graz - RSC Anderlecht , też bym w tym przypadku postawił na Anderlecht z podpórka . Co o tych spotkaniach sądzicie ?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co do Rubina bym sie wahal bo Tottenham jest w formie, natomiast Anderlecht powinien wygrac ???? Ja proponuje na jutro Legia - PSV PSV 2,25
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Losowanie nad wyraz ciekawe. Opisanie nawet kilku pojedynków i wskazanie faworytów byłoby arcytrudne. Mają szanse na awans i nie mówimy tego trzy po trzy, tylko realnie. Nadchodzący luty będzie naprawdę fajny, zresztą jak zawsze. Mam w sobie takie coś, że nie rajcuje mnie aż tak mecz Barcy z Realem czy United z Liverpoolem, jak przykładowo Steaua&#39;y z Twente, czy Lokomotywy z Bilbao. To zderzenie dwóch innych kultur gry, z innych krajów - w ogóle wszystko jest praktycznie w innym stylu i to jest fantastyczne.
Nawiążę poniekąd do LM, gdzie też spodobały mi się pary takie jak Zenit z Benficą. Jedni i drudzy będą faworytami tylko u siebie, mają po równe szanse na przejście - a na dodatek to dwa inne światy piłkarskie. Ja to bez ściemy bardzo lubię, po prostu :p
No i na końcu te moje Man United. Ferguson nawet gdyby chciał olać te rozgrywki, to po prostu nie wypada. Czym różni się w tym roku LE od LM? Hymnem, ilością kasy i to na tyle.
Ajax, City, Porto, Valencia, Wisła/Legia... to mówi samo za siebie ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jako ciekawostkę podam jedno... Ferguson przyznał dziś,że dotąd nigdy nie grał na arenie międzynarodowej Ajaxem... fajne debiuty się szykują w LE.
Ajax, City, Porto, Valencia, Wisła/Legia... to mówi samo za siebie
I dodaj do tego Lazio i Atl. Madryt ;)
Fajne będą mecze... niektóre o wiele ciekawsze jak w LM ???? Pozdro, tyle ode mnie.
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Parę ciekawych meczy się zapowiada chociażby Porto z City taki mecz nawet w Lidze Mistrzów by mógł być. Co do polskich drużyn to chyba tak najgorzej nie trafili bo co by było gdyby np do Krakowa przyjechało City a do Warszawy United :razz: Zainteresowanie tymi meczami było by w 100 %, każdy chciałby zobaczyć w akcji największe gwiazdy futbolu.
St. Liege w swojej grupie wygrał 4 mecze i 2 zremisował, rywal jak dla Wisły myślę, że wymagający chodź wszystko możliwe. Wisła niby z grupy miała nie wyjść ale zdarzył się cud i jest awans. Na pewno ważny będzie pierwszy mecz w Krakowie. W lutym przekonamy się czy Wisła na tyle wypoczęła zimą żeby powalczy z belgijską drużyną.
Jeżeli chodzi o Legie to trafili na dość dobrego rywala. W poprzednim sezonie portugalski zespół wyeliminował Lecha. Po Legi jednak można się chyba wszystkiego spodziewać, w kwalifikacjach mieli nie przejść a sprawili sensacje. Pod koniec meczy grupowych trochę odpuścili ale awans mieli już zapewniony więc mogli dać pograć rezerwowym. Myślę, że duet Radovic - Ljuboja postraszą trochę obrońców i bramkarza Sportingu. Może w lutym będziemy świadkami kolejnej sensacji, może to w końcu będzie dobry rok dla polskich drużyn klubowych. Miejmy nadzieje i trzymajmy kciuki za naszych. :cool:
 
Z 650,3K
Tagi: Śląsk Wrocław, 1. FC Kaiserslautern, Ilijan Micanski, Plotki transferowe, Bundesliga, Ekstraklasa
Drukuj
IVONA Webreader. Wciśnij Enter by rozpocząć odtwarzanie


Ilijan Micanski może trafić do Śląska Wrocław
dzisiaj, 15:46

fot. AFP

Śląsk Wrocław zamierza zimą wzmocnić swój atak. Kandydatem do gry w zespole prowadzonym przez Oresta Lenczyka jest Ilijan Micanski. Bułgarski napastnik w przeszłości występował w kilku polskich klubach, a obecnie nie może się przebić do składu 1.FC Kaiserslautern.
Micanski miałby do Śląska trafić na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu, a klub z Wrocławia wziąłby na siebie tylko część z jego wysokich zarobków. W Kaiserslautern napastnik z Bułgarii zarabia 400 tysięcy euro rocznie, a na takie gaże nie mogą liczyć zawodnicy występujący w zespole lidera polskiej Ekstraklasy.
We Wrocławiu Micanski miałby być kolejnym napastnikiem. Orest Lenczyk ma do dyspozycji Johana Voskampa, Cristiana Diaza i Łukasza Gikiewicza. Żaden z nich jednak nie zbliżył się do liczby dziesięciu bramek, lecz Śląsk i tak ma najwięcej zdobytych bramek ze wszystkich drużyn ligi. Nie przeszkadza to władzom klubu w czynieniu starań o bułgarskiego napastnika.
Aktualnie Micanski przechodzi rehabilitację po kontuzji mięśnia uda, ale od początku nowej rundy powinien być gotowy do gry. Na nią nie może liczyć w 1.FC Kaiserslautern, z czego chce skorzystać Śląsk. To już drugie podejście klubu z Wrocławia po tego samego zawodnika. Wcześniejsze miało miejsce dokładnie rok temu, ale ostatecznie do transferu nie doszło.
Przyjście Micanskiego z pewnością zadowoli trenera Oresta Lenczyka, który miał już okazję pracować z Bułgarem w Zagłębiu Lubin. Wtedy jego dorobek bramkowy zatrzymał się na liczbie 26 goli, a piłkarz zgarnął nagrodę dla króla strzelców I ligi. Wcześniej z jego usług korzystały takie polskie zespoły jak: Amica Wronki, Lech Poznań, Korona Kielce czy Odra Wodzisław.
 
Do góry Bottom