>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Pokerowa Unibet - dyskusja

R 0

ryf1981

Użytkownik
w regulaminie jest napisane, że 10 najlepszych wyników z turnieju jest punktowanych, natomiast tabela stworzona jest dla 20 najlepszych... Aby uniknąć reklamacji na koniec ligi lepiej to uściślić na tym etapie.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Punktowanych jest 20 miejsc. Zmiana ta została wprowadzona bo taki pomysł zasugerowali użytkownicy forum. Zaraz to zmienię w regulaminie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Rowniez apeluje o zrobienie czegoś z blindami.Prawie 5h to przesada, na 6 do pracy i trzeba grać xd. Przy. Heads upie ja mam 100k a kaliber 70 i blindy 800 1600.musiałem na siłę przyspieszać grę i podbijac
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Nie bez przesady ko w końcu liga lepiej już żeby zostało tak jak było niż jakieś turbo, zresztą jak mówisz Ty byłeś 1 ja jestem Kalber44 ,więc czemu narzekasz na blindy jagby blindy były wyższe to byś odpadł 4 albo 5 ,przyfarciło Ci się i tyle.
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
5. Nagrodą za zwycięstwo w lidze jest tablet. Za zajęcie 2 miejsca gracz otrzymuje 100 zł, za zajęcie 3 miejsca - 60 zł, za zajęcie 4 miejsca - 40 zł. Nagrody rzeczowe będą wysłane zaś nagrody pieniężne wypłacone na portfel internetowy Skrill po zakończeniu Ligi.
ja jeszcze zeby tylko rozwiac watpliwosci...zeby dostac te nagrody trzeba spelniac warunek jaki kiedys byl podany czyli minimum 15 postow na forum w ciagu 45 dni od rozpoczecia ligi? a jesli zwyciezca nie spelni tych wymogow nagroda przechodzi na kolejna osobe?
 
pirowastone 27

pirowastone

Użytkownik
Zauważyłem, ze na grupie na facebooku gdzie jest 25k ludzi umieścili hasło do ostatniego turnieju.
Akurat nie grałem ostatnio, ale chciałem spytać czy ilość osób przypadkiem się nie powiększyła ????
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
no na turku z buy-in bylo ponad 30 osob na freerollu chyba 90 prawie....z tym ze w przypadku freerolla zawsze tak bedzie....co nie zmienia faktu ze haslo powinno byc podawane jakos inaczej...przynajmniej zeby bylo widoczne tylko dla zarejestrowanych...a narazie kazdy moze zobaczyc
 
C 0

chester110

Użytkownik
Zauważyłem, ze na grupie na facebooku gdzie jest 25k ludzi umieścili hasło do ostatniego turnieju.
Akurat nie grałem ostatnio, ale chciałem spytać czy ilość osób przypadkiem się nie powiększyła ????

Grały 84 osoby więc dużego wzrostu nie było.
 
C 0

chester110

Użytkownik
To juz chyba lepsze turbo niz 4-5 godzin i gra bez emocji

Turbo to może przesada ale blindy po 10 min byłyby lepsze.
Jak już dostałem się do pierwszej trójki to przyspieszałem grę jak tylko mogłem ze względu na zmęczenie.
Mogłem siedzieć i czekać z żetonami do gry 1na1 ale brakło sił


Proponuję zrobić głosowanie w tej sprawie.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
proponuje pierwsze uaktualnic regulamin...i jakbys mogl Nikifor odpowiedziec na moja pytanie zadane pare postow wyzej...
Regulamin zostanie uaktualniony. Jeśli chodzi o hasła do turniejów to wszystko pozostaje tak jak jest, tzn. dalej będzie podawane w temacie do tego stworzonym.
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
5. Nagrodą za zwycięstwo w lidze jest tablet. Za zajęcie 2 miejsca gracz otrzymuje 100 zł, za zajęcie 3 miejsca - 60 zł, za zajęcie 4 miejsca - 40 zł. Nagrody rzeczowe będą wysłane zaś nagrody pieniężne wypłacone na portfel internetowy Skrill po zakończeniu Ligi.
ja jeszcze zeby tylko rozwiac watpliwosci...zeby dostac te nagrody trzeba spelniac warunek jaki kiedys byl podany czyli minimum 15 postow na forum w ciagu 45 dni od rozpoczecia ligi? a jesli zwyciezca nie spelni tych wymogow nagroda przechodzi na kolejna osobe?
chodziło mi o odpowiedz na to pytanie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagroda nie przechodzi na kolejną osobę. Zorganizujemy kolejną ligę i wówczas tablet zostanie przeniesiony.
Trzeba być aktywnym na forum, aby nagrodę rzeczową otrzymać.
Padło pytanie o blindy. Cały harmonogram został z góry ustalony na wszystkie turnieje i są one już zaklepane w systemie. Nie jesteśmy w stanie tego zmienić.
Będę miał to na uwadzę przy organizacji kolejnych lig, aby blindy były 10 lub 15-sto minutowe.
 
Do góry Bottom