>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Pokerowa Unibet - dyskusja

R 0

ryf1981

Użytkownik
15 minutowe blindy mogłyby być w porządku jeżeli wzrastałyby one o wyższe kwoty a nie tak jak obecnie z 600/300 na 700/350 itd...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
W najbliższą niedzielę najprawdopodobniej będziemy grali turniej BI z blindami zmieniającymi się co 8 minut. Najpóźniej jutro to potwierdzę.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Super wiadomosc ;) A czy moze reflektuje ktos na zmiane dnia z niedzieli na jakis dzien w tygodniu przy nastepnej lidze?
W tygodniu sporo osób pracuje więc ciężko może być im w tym terminie zagrać. Nie mniej jednak przy kolejnej lidze zastanowimy się nad innym dniem rozgrywania turniejów.
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
informacja o zmianie czasu blindów to najszczęśliwsza jak do tej pory wiadomość którą przeczytałem tej niedzieli ????
Turnieje nedzielne to dobra opcja. Przy blindach 15 minutowych od samego poniedziałku mogłem chodzić do pracy jak zombie ;-)
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
widać, że pula gwarantowana w dzisiejszym turnieju a nie dodana. Skoro 75 w puli i jedna osoba zarejestrowana to przy dodanej puli byłoby 76$. Tak więc gramy tak jak poprzedni buy-in szkoda, że nie ma dodanej puli
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
dzieki za gre ryf:p całe jedno rozdanie ???? dokładnie pierwsze :p moje AA vs. JJ i poległem:p ???? ????
chociaż na flopie obstawiałem u ciebie AK , KQ&#39;s niestety turn mnie zabił ????
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
dzieki za gre ryf:p całe jedno rozdanie ???? dokładnie pierwsze :p moje AA vs. JJ i poległem:p ???? ????

chociaż na flopie obstawiałem u ciebie AK , KQ&#39;s niestety turn mnie zabił ????
zbyt mało żetonów rzuciłeś przed flopem i na flopie, a na turnie już J się pokazał...
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
zbyt mało żetonów rzuciłeś przed flopem i na flopie, a na turnie już J się pokazał...
przy blindach 30/15 rais do 120...sprawdziłeś tylko ty... nie mogłem zrobić wiekszego raisa raczej gdzie byly jeszcze 3 osoby bo raczej rowna sie to z foldem....na flopie 3 8 K zagralem o pule....mimo to wszedles z JJ...zreszta inaczej ile bym nie podbił pre-flop i tak bys sprawdził , rowniez all-in...a na flopie musiales obstawiac mnie na nizsza pare lub blef skoro sprawdziles...no ale coz taka gra ???? poprostu pech moj ze trafiles jednego z dwoch outow na turnie
 
Do góry Bottom