>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Pokerowa Unibet - dyskusja

pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Zreszta w turnieju z wpisowym nie jest to aż tak dokuczliwe bo gra mało osób , gorzej z freerolami im wiecej zetonow tym bardziej gra sie przedlużała
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Pisałem już wcześniej, że najprawdopodobniej będzie powtórzony. Czekam na potwierdzenie, gdyż nasz człowiek w Unibecie przebywa na urlopie. Jak tylko czegoś więcej się dowiem to na pewno umieszczę tutaj informację ;).
 
C 0

chester110

Użytkownik
Termin jest ok. Blindy teraz też więc zostało tylko grać.
W sumie tylko zastanawiam się nad ilością punktów czy w turniejach z bi powinna być aż 3x większa niż freeroll. Może jakiś bardziej skomplikowany wzór biorący pod uwagę ilość ludzi biorących udział w turku itp.
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
W sumie tylko zastanawiam się nad ilością punktów czy w turniejach z bi powinna być aż 3x większa niż freeroll. Może jakiś bardziej skomplikowany wzór biorący pod uwagę ilość ludzi biorących udział w turku itp.
moim zdaniem to jest bardzo dobra punktacja.....gdyz jak sam pewnie zauwazyles w turniejach buy-in gra 1/3 osob w porownaniu do freerolla....a ze komus szkoda 1E i caly czas chce wszystko za darmo to moim zdaniem jest to sluszna punktacja...
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Dobrze jest z tymi 3 razy pkt.,napewno nie powinno być mniej ,chester a komu się będzię chciało liczyć jakieś skomplikowane wzory ciesz się że jest jakaś liga ,po prostu nie mieszaj .
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
dokładnie, nie ma co zmieniać zasad w środku ligi.
Czy w ostatnim turnieju grali jacyś gracze z poza ligi? Jakoś mi punktacja nie pasuje, ale chyba dlatego, że na miejscach punktowanych znaleźli się gracze nie zapisani do ligi?
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
A co do tego wymogu otrzymania nagrody,chodzi mi o wymóg tych 15 postów uczestniczę na forum, w konkursach ale jak piszę post to nie zalicza mi w większości przypadkach żeby póżniej niebyło jakiś nieporozumień w razie wygranej że niespełniam tych wymogów .
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
O teraz mi jednego posta dodało ale w ciągu tygodnia napisałem ich z 10 a policzyło tylko 2, a może chodzi tylko o ten dział? niewiem naprawdę jak to jest
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
dokładnie, nie ma co zmieniać zasad w środku ligi.
Czy w ostatnim turnieju grali jacyś gracze z poza ligi? Jakoś mi punktacja nie pasuje, ale chyba dlatego, że na miejscach punktowanych znaleźli się gracze nie zapisani do ligi?
pewnie tak bylo ze grali niezapisani...tak jak w pierwszym turnieju wygral jakis TedMosby a nie byl zapisany to sie automatycznie przesunelismy jedno miejsce wyzej
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
czy nagroda główna jest jakoś szczególłowiej określona, tzn. jaki to tablet z jakimi parametrami? Może prowadzący ligę połechtać naszą wyobraźnię... ;-)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy nagroda główna jest jakoś szczególłowiej określona, tzn. jaki to tablet z jakimi parametrami? Może prowadzący ligę połechtać naszą wyobraźnię... ;-)
Koledze radzę poudzielać się na forum jak marzy o tablecie ;)
Możesz poprowadzić swój blog pokerowy, poradzić mniej doświadczonym graczom jak grać w pokera lub po prostu coś więcej od siebie wnieść na forum ????
 
Do góry Bottom