pablozks
Użytkownik
Eliteserien 2007 . Dackarna mistrzem !!
W dniu dzisiejszym startuje jedna z najsilniejszych lig świata czyli szwedzka Eliteserien.
W pierwszej kolejce spotkają się:
Kaparna - VMS Elit
Vastervik - Bajen
Piraterna - Masarna
Dackarna - Indianerna
Rospiggarna - Smederna
Oto składy drużyn, które dziś występują:
Kaparna Goeteborg - Elit Vetlanda
Kaparna
1. Rafał Szombierski
2. Piotr Paluch
3. Rafał Dobrucki
4. Paweł Hlib
5. Chris Louis
6. Tomas Karlsson
7. Kim Jansson
8. Michael Berntsson
Elit Vetlanda
1. Lee Richardson
2. Mattias Nilsson
3. Jarosław Hampel
4. Tomasz Jędrzejak
5. Rune Holta
6. Tobias Johansson
7. Thomas H. Jonasson
8. Robin Aspegren
Vastervik - Hammarby Sztokholm
Vastervik
1. Sebastian Ułamek
2. Chris Harris
3. Bjarne Pedersen
4. Niels Kristian Iversen
5. Tomasz Gollob
6. Robert Johansson
7. Billy Forsberg
8. Viktor Bergstroem
Hammarby
1. Jesper B. Jensen
2. Martin Smolinski
3. Nicki Pedersen
4. Adam Shields
5. Scott Nicholls - ZZ
6. Tomasz Gapiński
7. Robert Pettersson
8. Kim Nilsson
Piraterna Motala - Masarna Avesta
Piraterna
1. Ryan Sullivan
2. Grzegorz Walasek
3. Mikael Max
4. Robert Kościecha
5. Kenneth Bjerre
6. Damian Baliński
7. Christian Ingesson
8. Tobias Ingesson
Masarna
1. Antonio Lindbaeck
2. Maciej Kuciapa
3. Billy Hamill
4. Simon Stead
5. Leigh Adams
6. Linus Sundstroem
7. Daniel Davidsson
8. Robin Bergqvist
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla
Dackarna
1. Hans Andersen
2. Peter Karlsson
3. Fredrik Lindgren
4. Charlie Gjedde
5. Andreas Jonsson - ZZ
6. Ricky Kling
7. Robin Toernqvist
8. Joakim Engstrand
Indianerna
1. Magnus Zetterstroem
2. Henrik Gustafsson
3. Rafał Okoniewski
4. Kai Laukkanen
5. Piotr Protasiewicz
6. Ludvig Lindgren
7. Roman Povazhny
8. Simon Gustafsson
Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna
Rospiggarna
1. Greg Hancock
2. Krzysztof Słaboń
3. Janusz Kołodziej
4. Travis McGowan
5. Jonas Davidsson
6. Adrian Miedziński
7. Andreas Messing
8. Jonas Messing
Smederna
1. Rory Schlein
2. Andre Compton
3. Krzysztof Kasprzak
4. Krzysztof Buczkowski
5. Wiesław Jaguś
6. Morten Risager
7. Linus Ekloef
8. Robert Henderson
W dniu dzisiejszym startuje jedna z najsilniejszych lig świata czyli szwedzka Eliteserien.
W pierwszej kolejce spotkają się:
Kaparna - VMS Elit
Vastervik - Bajen
Piraterna - Masarna
Dackarna - Indianerna
Rospiggarna - Smederna
Oto składy drużyn, które dziś występują:
Kaparna Goeteborg - Elit Vetlanda
Kaparna
1. Rafał Szombierski
2. Piotr Paluch
3. Rafał Dobrucki
4. Paweł Hlib
5. Chris Louis
6. Tomas Karlsson
7. Kim Jansson
8. Michael Berntsson
Elit Vetlanda
1. Lee Richardson
2. Mattias Nilsson
3. Jarosław Hampel
4. Tomasz Jędrzejak
5. Rune Holta
6. Tobias Johansson
7. Thomas H. Jonasson
8. Robin Aspegren
Vastervik - Hammarby Sztokholm
Vastervik
1. Sebastian Ułamek
2. Chris Harris
3. Bjarne Pedersen
4. Niels Kristian Iversen
5. Tomasz Gollob
6. Robert Johansson
7. Billy Forsberg
8. Viktor Bergstroem
Hammarby
1. Jesper B. Jensen
2. Martin Smolinski
3. Nicki Pedersen
4. Adam Shields
5. Scott Nicholls - ZZ
6. Tomasz Gapiński
7. Robert Pettersson
8. Kim Nilsson
Piraterna Motala - Masarna Avesta
Piraterna
1. Ryan Sullivan
2. Grzegorz Walasek
3. Mikael Max
4. Robert Kościecha
5. Kenneth Bjerre
6. Damian Baliński
7. Christian Ingesson
8. Tobias Ingesson
Masarna
1. Antonio Lindbaeck
2. Maciej Kuciapa
3. Billy Hamill
4. Simon Stead
5. Leigh Adams
6. Linus Sundstroem
7. Daniel Davidsson
8. Robin Bergqvist
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla
Dackarna
1. Hans Andersen
2. Peter Karlsson
3. Fredrik Lindgren
4. Charlie Gjedde
5. Andreas Jonsson - ZZ
6. Ricky Kling
7. Robin Toernqvist
8. Joakim Engstrand
Indianerna
1. Magnus Zetterstroem
2. Henrik Gustafsson
3. Rafał Okoniewski
4. Kai Laukkanen
5. Piotr Protasiewicz
6. Ludvig Lindgren
7. Roman Povazhny
8. Simon Gustafsson
Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna
Rospiggarna
1. Greg Hancock
2. Krzysztof Słaboń
3. Janusz Kołodziej
4. Travis McGowan
5. Jonas Davidsson
6. Adrian Miedziński
7. Andreas Messing
8. Jonas Messing
Smederna
1. Rory Schlein
2. Andre Compton
3. Krzysztof Kasprzak
4. Krzysztof Buczkowski
5. Wiesław Jaguś
6. Morten Risager
7. Linus Ekloef
8. Robert Henderson