>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Israel, Superleague
Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Jerusalem
Hapoel Tel Aviv @ 2.20 pinnacle

Kilka kolejek do końca, Hapoel właściwie może być pewnym drugiego miejsca w tabeli, lidera Maccabi też już nie dogonią. Co robi Maccabi? Pozwala sobie na porażki w derbach i z Hapoelem, oni wiedzą, że gdy ich czas przyjdzie (playoffy) to wtedy należy się zmotywować. Mogą to drugie miejsce przyklepać w kolejnych meczach u siebie, kalendarz dla nich życzliwy (Gilboa/Gail, Maccabi Haifa). Dwa tygodnie temu byłem w Jerozolimie na meczu z Eliatem, grali ciężko, bez specjalnej motywacji z tyłu. Mecz wygrali, ale po dogrywce po szczęśliwej trójce z syreną z nieprzygotowanej pozycji. Gospodarze powinni mieć lepszą motywację, bo walczą wciąż o lepsze rozstawienie.
Lekko.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Ciclista(-3) 1.93 Pinnacle 5/10
⛔

Ciclista jest faworytem w tym meczu i nie powinni mieć większych problemów z ograniem Lanus.Po ośmio meczowej serii spotkań na wyjeźdźie Ciclista powrócila i na własnym parkiecie wygrała dwa ważne mecze z wyżej notowanymi Olimpico i Quilmes.Obudził się w końcu Orane Chin który poprzedni miesiąc miał słaby a przypomne, że to dzięki sprowadzeniu go do zespołu Ciclista odżyła i zaczęła wygrywać.Chin dał dużo tek ekipie, brakowało wcześniej strzelców a on sprawdza się idealnie.Obok niego Ciclista ma kilku utalentowanych graczy jak choćby Jonathan Maldonado który świetne cyfry i bankowo po sezonie zasili lepszy zespół.
Lanus sie posypał, krótka ławka, zespół nawet ciekawy ale czarni całkowicie zawodzą.Nie daje im wielu szans na parkiecie Ciclisty choć z tabeli może się wydawać, że są to zbliżone kadrowo ekipy.Lanus ma nowego gracza, McCullogh zastąpił słabo grającego Wade&#39;a ale on też potrzebuje jeszcze trochce czasu.Ciclista +7
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Regatas(-2.5) 1.98 5/10 Pinnacle
⛔

Niskie handi, dosyć wysoki kurs na ML i to jest bład buków.Argentino nieco się podciągneli ostatnio wygrywając ze słabym Lanus, Quilmes i Olimpico.To nie zmienia faktu, że nadal są tylko przeciętną ekipą.Regatas ostatni mecz zagrali 3 kwietnia, mieli więc kupe czasu na odpoczynek i regenracje.Tego im trzeba było bo po turnieju ligi amerykańskiej kilku graczy cały czas miało kłopoty z lekkimi kontuzjami.
Regatas to jest obok Quimsy jeden z głównych faworytów do wygrania tej ligi.Jeśli się wystawia tak nieskie hcp to ciężko z tego nie skorzystać, szczególnie jeśli grają przeciwko Argentinos.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia
Brasilia(-3.5) 1.93 5/10 Pinnacle
✅

Bardzo ciekawy pojedynek jak do tej pory, mamy 1-1 i to Brasilia jest w lepszej sytuacji.Aż 30pkt musiał rzucić Jason Smith w poprzednim meczu by móc z zespołem cieszyć się z wygranej.Brasilia cały czas siedziała im na ogonie, na początku czwartej kwarty wydawało się, że brasilia wywiezie kolejną wygraną ale wtedy Smith zrobił swoje i końcówka należała do pinheiros.
Brasilia miała słabą końcówkę regulara, jednak jak do tej pory w tym starciu wyglądają lepiej.Wydaje mi się, że wykorzystają swoją szanse.Jutro mecz bardzo ważny dla nich, mecz ważny dla Kyle&#39;a Lamonte który w tych dwóch spotkaniach zawiódł na słabej skuteczności.Jeśli Brasilia chce wygrać mecz nr 3 musi liczyć na zdecydowanie lepszego Lamonte.W Pinheiros panowie Smith rzucili w dwóch meczach prawie 60pkt i to jest raczej problem Pinheiros bo nie mają oni zbyt dużego wsparcia od reszty zespołu.
Brasilia wykorzysta szanse i moim zdaniem wygrają całą serie.Przed pierwszym meczem faworytem byli gracze Pinheiros, teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej.Brasilia gra trzeci mecz u siebie i czuje, że będzie to dosyć łatwa przeprawa.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia
Paulistano 2.32 5/10 Pinnacle
⛔

Jedziemy dalej, gramy do trzech zwycięstw, Sao Jose zespół moim zdaniem półke niżej.O dziwo Paulistano dostaje w tej serii, sami sobie są winni przegranej w pierwszym meczu gdzie prowadzili przez większą część spotkania.Trzeci mecz bardzo dobra pierwsza połowa Paulistano, druga fatalna i mamy 2-1.Ja nie wierze w Sao Jose w tej serii, jeśli tylko Paulistano zagra dzisiaj na swoim poziomie w co mocno wierze to wygrają i zakończą u siebie.Paulistano to jedna z tych ekip która może jeszcze namieszać, mój czarny koń przed playoff.

Zrobili +14 do połowy 3q i stwierdzili ze mecz juz się wygrał.Brak ku**** słòw
 
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
Japonia NBL
Diamond Dolphins - Tsukuba
Typ: 1(-21) Kurs: 1.85 Sportingbet
Przeglądając oferte wpadł mi oko taki oto mecz. Nazwiskami rzucać nie będe przyznaje,że opieram się tylko i wyłącznie na statystykach ale spotkanie dość ciekawe i myśle,że warte zagrania. Ostatni dwumecz obu ekip na parkiecie jutrzejszych gości był bardzo jednostronnym pojedynkiem. W obu meczach w sumie było 62 pkt na korzyść Diamond Dolphins tak więc tym razem grając na własnym parkiecie wynik nie powinien być gorszy. Widze tu +30 na korzyść gospodarzy,a i większy pogrom wcale mnie nie zdziwi. Ja gram, a jak będzie to okaże się jutro z samego rana.Mecz o 7 polskiego czasu!
Wynik: 72:69 ⛔⛔⛔

e: jednak ostatnie mecze gospodarzy były wyrocznią. Ewidentnie bez formy!
 
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
Japonia NBL
Diamond Dolphins - Tsukuba
Typ: 2 Kurs: 9.00 Bet365
Skoro dzisiejszy mecz zakończył się wyrównanym wynikiem to za drobne spróbuje zagrać w stronę gości. Kurs połączony z moją dyszką daje sume satysfakcjonującą.
Ryzyko duże ale czasami warto i oby tym razem właśnie tak było.Patrząc na przebieg
pierwszego spotkania to każda z ekip wygrała po 2Q. Do przerwy nieznaczną przewagę miała Tsukuba więc ..... może tym razem im się uda zwłaszcza,że gospodarze mają ostatnio nieciekawą serie spotkań których nie byli w stanie przechylić na własną korzyść! Rekreacyjnie gram
Wynik: 96:62 ⛔⛔⛔

e: że też nie można było tak wczoraj?!
 
K 276

koguttt

Użytkownik
siema ???? Na dziś wypatrzyłem ciekawe spotkanie z ligi tureckiej. Walczący o utrzymanie Eskisehir podejmuje kręcący się koło &quot;ósemki&quot; Besiktas. Gospodarze mimo miana czerwonej latarni ligi grają zaskakująco dobrze, powalczyli na wyjazdach z Fenerbahce (-10) i Torku (-3), na jeszcze większą uwage zasługuje pokonanie Efesu, Banvitsporu i rewelacji sezonu Darussafaki (82-89).Forma jest, punktów w meczach pada sporo, widać że granie meczów z dużą ilością pkt służy gospodarzom i dzięki temu ciągle mają szanse się utrzymać w lidze, dziś też mają szanse na zwycięstwo, ale ja jednak pokusiłbym się o postawienie opcji over. Besiktas ostatnio niezle, 96-87 z Banvitem, wcześniej wtopa w underowym meczu z Usakiem(70-66) i znowu overowo i z powodzeniem z Kolejliler(94-81). Myśle że czeka nas mecz walki ze sporą ilością fauli i rzutów osobistych. Poza tym popieram typ Jaimeqa na Gaziantep. Powodzenia ????

Eskisehir - Besiktas over 162.5 ✅✅✅ wynik 82-81(75-75) pomimo kryminału w 2 połowie weszło na farcie

kurs - 1.88

unibet

godz. 12 30[/color]
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Eskisehir 2.15 5/10 Pinnacle✅
Ja ide w strone Eskisehir.Ten zespół jest tak nisko tylko dlatego, że w połowie sezonu tak naprawdę zbudowali zespół.Na początku grali fatalnie bo i ekipe mieli fatalną.Był jeszcze okres kiedy sie docierali aż do teraz kiedy prezentują się już bardzo dobrze.Cztery kolejne wygrane u siebie, w tym między innymi pokonali banvit, darussafake czy efes.Besiktas to nie jest zbyt wymagający rywal dla nich.Mecz ważny dla jednych i drugich, Besiktas chce już na dobre zaklepać sobie miejsce w playoff zaś gospodarze walczą o wyjście ze strefy spadkowej.
Jednak aktualna forma i własny parkiet każą pójsć w strone gospodarzy a kurs do tego jest świetny.
dochodzą-besiktas robi runa-dochodzą-besiktas robi runa ....
żenada, wygląda na to że besi na koniec sezonu złapał forme
ogarneli xD
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Wisła Can Pack - Artego Bydgoszcz
Wisła Can Pack -7,5 1,6@ 5/10
✅✅✅ 82:38 ;)
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby Wiślaczki przegrały drugi raz pod rząd i dzień po dniu w finale mistrzostw Polski koszykarek. O wczorajszej wygranej Bydgoszczanek zadecydowała końcówka spotkania gdzie została sfaulowana Krężel przy rzucie za 3 pkt i trafiła 3 rzuty wolne na 64:63 a w ostatniej sekundzie w kontrze trafiła Quinn za 3 pkt i tak właśnie Wisła przegrała to pierwsze starcie we własnej hali. Dzisiaj Wiślaczki już w żadnym wypadku nie mogą sobie pozwolić na porażkę ponieważ potem kolejne dwa spotkania zostaną rozegrane w hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Uważam,że dzisiaj Mistrzynie Polski wyjdą na 2 spotkanie finałowe podwójnie zmobilizowane i od samego początku pokażą swoją prawdziwą siłę i pewnie pokonają Artego. Myślę,że wczorajsza porażka to był tylko i wyłącznie wypadek przy pracy który zdarza się nawet najlepszym. Pobieram tutaj handicap -7,5 ponieważ kurs na zw Wisły za 1,18 jest dla mnie zupełnie nie opłacalny:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
K 276

koguttt

Użytkownik
Już o godzinie 17 30 kolejne ciekawe spotkanie w lidze tureckiej, spotkają sie drużyny walczące o awans do fazy play-off - Banvit podejmuje Turk Telekom. Obie drużyny ostatnio bardzo overowo, Banvitspor 5 ostatnich spotkań zakończył z wynikiem 80+, grając z naprawdę solidnymi zespołami (Besiktas,Khimky,Fenerbahce,Efes), solidna dyspozycja w ataku,oraz sporo traconych punktów. Turk ostatnio 90-82 z Usak. Licze na mecz walki i szybką grę+sporo pkt z linii rzutów osobistych.

Banvitspor - Turk Telekom over 158.5✅✅✅ 86-75

kurs - 1.82

pinnacle

godz. 17 30
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Klosterneuburg - Vienna ⛔
typ: 1
pinnacle: 1.8
stawka 4/10

Przedostatnia kolejka sezonu zasadniczego. Gospodarze mają nawet szanse na 3 lokate, trzeba tylko wygrac dzis i 22 ( miejsca od 1-4 play off pozostałe miejsca to kwalifikacje do play off). Goscie juz pewni 2 miejsca, ale walczą o 1 pozycje. Tylko dzis będzie bardzo ciezko o wygrana, przy takich osłabieniach. Zagrają dzis bez:
Jason Detrick16.8
Amin Stevens16.4
Stjepan Stazic14.9
Predrag Miletic13.2

Pelne statystyki graczy: http://basketball.realgm.com/international/league/51/Austrian-A-Bundesliga/team/842/BC-Zepter-Vienna/stats
Gospodarze bardzo solidni u siebie na 17 spotkan az 12 wygranych. Ostatnia kolejka u siebie przed play-off więc wypadałoby wygrac

Mieli grype i mieli nie zagrac...tak to jest z insiderami z kosza. Ciezko zawsze te sklady potwierdzic, wiecej czegos takiego nie tykam
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Nie wiem skad miales to info o brakach kadrowych Vienny ale cala 4rka zawodnikow w skaladzie z czego Stazic i Miletic grali do polowy po cale 20 minut . Stevens 8.30 min a Detrick poki co na ławie . ale fakt faktem po co wprowadzac ludzi w blad ? Piszesz ze oni nie zagraja a do polowy rzucili juz razem 13pkt
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Artego Bydgoszcz - Wisła Can Pack
Wisła Can Pack zw 1,5@ 5/10 ✅ 49:55 :razz:

Już jutro kolejny etap rywalizacji o mistrzostwo Polski koszykarek. Teraz rywalizacja przenosi się na dwa spotkania do Bydgoszczy. Krótko o dwóch spotkaniach dotąd rozegranych w Krakowie. Pierwsze spotkanie wygrane przez koszykarki Artego które w ostatnich sekundach oddały celny rzut za 3 pkt(64:66) za to drugie spotkanie które typowałem powyżej to absolutna deklasacja Mistrzyń Polski i wygrana 82:38. Także wydaje mi się,że ten pierwszy mecz to był wypadek przy pracy ponieważ w drugim spotkaniu Wiślaczki pokazał swoim przeciwniczkom wyższość w każdym elemencie gry. Mistrzynie Polski jadą do Bydgoszczy z zamiarem wygrania obu spotkań i świętowania po raz kolejny Mistrzostwa Polski. Piątkowe spotkanie ze względu na duże zainteresowanie ze strony kibiców zostanie rozegrane w hali Łuczniczka która może pomieścić nawet do 4500 tys osób. Bydgoszczanki teraz nie mogą powiedzieć,że ściany im pomogą ponieważ na codzień w hali Łuczniczka nie rozgrywają swoich spotkań(tylko w wyjątkowych sytuacjach) tylko w swojej dużo mniejszej hali Artego Arena. A gdzie zostanie rozegrane sobotnie spotkanie tego jeszcze nie wiadomo albo Łuczniczka lub Artego Arena. Uważam,że w jutrzejszym spotkaniu koszykarki Artego tracą swój wielki atut jakim są właśnie mecze we własnej hali. We własnej hali Bydgoszczanki grają bardzo dobrze przecież. Ale cóż taka została podjęta decyzja i tyle...można powiedzieć,że jutrzejsze spotkanie odbędzie na neutralnym terenie hehe a to Mistrzynią Polski jak najbardziej odpowiada :) Myślę,że jutro Wiślaczki wygrają i wyjdą na prowadzenie w tej finałowej rywalizacji i zbliżą się do Mistrzostwa Polski:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 276

koguttt

Użytkownik
Maccabi R.Lez - Hapoel Halon over 157.5✅✅✅ izzi 94-90

kurs - 1.82

pinnacle

godz. 18 50


Siema, analiza krótka bo mecz za 10 min. W tym meczu celuje w over, gospodarze ostatnio sporo rzucają i tracą, wrażenie robi zwycięstwo z Maccabi Tel Awiw (105-85), pozniej porażka z mocnym Hapoelem Jerusalem(104-89), dziś ważny mecz, który może zapewnić Maccabi 3 miejsce w tabeli. Myśle że zagrają w podobnym stylu jak z liderami z Tel Awiwu, tam styl overowy przyniósł sukces, licze na 80+ z ich strony. Goście z Halon dobra dyspozycja, ostatnio zwycięstwo z mocną ekipą (Hapoel Tel Awiw). Myśle że goście będą musieli dopasować się do stylu gry gospodarzy.


&quot; Ligi pozostałe&quot; 9/13 płaska stakwka 1k✅✅✅ 6.42
 
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia NBB
Bauru - Franca
Typ: under 155.5 Kurs: 1.85 Sportingbet
Przed nami drugie spotkanie między faworytem rozgrywek ekipą Bauru oraz zespołem Franca. O Bauru pisano już na forum tyle razy,że każdy już wie iż mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Pytanie tylko jaką różnicą pkt. Handi proponowane ( -17) jest trochę wysokie tak więc tym razem ide w kierunku ogólnej liczby punktów. Tutaj wystawione 155.5,a więc jak dla mnie linia ok. Patrząc na historie tych pojedynków to wynik przeważnie oscylował w tych granicach choć z rzadka był przekraczany tak więc pobieram typ under 155,5. Szanse powodzenia są dosyć spore,a jak będzie to się okaże wkrótce!
Wynik: 71:74 ✅✅✅

e: typ trafiony ale jestem w szoku,że Bauru przegrało! z drugiej strony będzie &quot;pewniak&quot; do gry w meczu nr.3 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia NBB

Brasilia - Limeira

Typ: 2 Kurs: 1.95 Sportingbet

Znów Brazylia i kolejny typ. Długo się zastanawiałem w co się pakować. Liczba pkt w meczu(166.5) czy też czysta 2 na gości. Zdecydowałem się jednak na tą drugą opcje.
Jest to trzecie spotkanie obu ekip(1:1). Wynik na pewno zaskakujący gdyż po rundzie zasadniczej zdecydowanie faworytem dwumeczu była Limeira i wszystko było zgodnie z planem w 1 meczu. W drugim niespodziewana porażka i w tym właśnie będę upatrywał szanse trafienia. Urażona ambicja Limeiry pokaże zawodnikom gospodarzy kto tu rządzi. Na 5 ostatnich spotkań czterokrotnie górą była Limeira. Ja stawiam 2!

Wynik: 83:98 ✅✅✅
 
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia NBB
Franca - Bauru
Typ: 2(-10) Kurs: 1.85 Sportingbet
Historia identyczna jak powyżej. Bauru zdecydowany faworyt pojedynku niespodziewanie przegrywa spotkanie nr.2. Podrażnione ambicje gości i w meczu widze na spokojnie +15. Handi powinno zostać pokryte ze sporym zapasem. KAżdy inny wynik będzie sporym zaskoczeniem!
Wynik: 67:75 ⛔⛔⛔

e: 3Q zadecydowała niestety o wyniku
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Hiszpania LEB Oro UFF.. PO DOGRYWCE 88:86. 5250ZŁ ????
Breogan - Palencia
Typ: 1
Kurs: Bet365 - 1.5
Stawka:3500zł
Rzadko decyduję się na podawanie swoich typów. Tym razem jednak spróbuję pomóc Wam, drodzy koledzy i koleżanki w podreperowaniu domowych budżetów. W decydującym o awansie do następnej rundy playoff meczu, spotykają się zespoły swego boiska. Breogan podejmował Palencie w ciągu ostatnich kilku lat 6 razy i za każdym odnosił przekonujące zwycięstwo. Liczę na to, że i dzisiaj tak będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia NBB
Franca - Bauru
Typ: 2(-9) Kurs: 1.85 Sportingbet
Z uporem maniaka będę szedł w strone Bauru. Najwyższa pora skończyć tą rywalizacje. Jeśli zachowają należytą koncentracje przez całe spotkanie to handi powinni pokryć z nawiązką tak jak to bywało w sezonie zasadniczym. Licze,że tym razem rozjadą gospodarzy i typ zostanie trafiony.
Wynik: 78:67 ⛔⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom