>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój system na gole

pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Witam Panowie chcę Wam przedstawić mój system gry na którym zarobiłem ponad 500 euro.Tak więc do rzeczy,typuje tylko na live piłkę nożną np jest 3:0 do 45min,tak więc jest szansa że padnie około 3-4 goli w następnej połowie więc stawiam over 5,5 i 6,5 stawki są w granicach 1.60-3.00+.

Przepraszam za błędy ortograficzne z góry.
 
A 85

aksior

Użytkownik
co to jest? ???? ))) jaja sobie robisz prawda? powiedz że tak!
przecież to jakiś absurd ???? ) jak pada w pierwszej połowie 3 gole to prawdopodobieństwo, że w drugiej padnie kolejne 3 gole (5+ lub 6+) jest mało prawdopodobne. Może ci wejdzie 1-2 kupony na 10 to wszystko- czysta loteria, i choćby to grała Barcelona czy Arsenal z Wisłą to małe prawdopodobieństwo. To że wpadły Ci 2 kupony koło siebie- masz farta i tyle, jednak podejrzewam, że jakbys zamieścił ciąg swoich statystyk-screenów z tygodnia, to więcej byłoby czerwonego -3euro niże nieliczne zielone na + ???? ))
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Ty gości że Tobie nie idzie to nie znaczy że każdemu ja Ci nic nie muszę więcej mówić,podzieliłem się system który przynosi mi duże zyski a Ty tu robisz jakieś swoje filozofie najlepiej nie pisz tutaj
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ty gości że Tobie nie idzie to nie znaczy że każdemu ja Ci nic nie muszę więcej mówić,podzieliłem się system który przynosi mi duże zyski a Ty tu robisz jakieś swoje filozofie najlepiej nie pisz tutaj
Zagraj tak na real cash to będziemy mogli podyskutować
 
yoozel 28

yoozel

Użytkownik
Spokojnie panowie lepiej to na zimno przesledzić !!

Latvia v Lithuania
leci teraz
3;0 jest dla Latvi 41 min
czyli jak pioterek944 pisał nadajacy sie pod jego kryterie wyboru
Over (3.5) @ 1.40
Over (4.5) @ 2.20
Over (5.5) @ 4.50
zobaczymy co sie stanie
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
nie obstawiam towarzyskich meczy reprezentacji,i nie obstawiam też wszystkich meczy trzeba mieć farta i w odpowiednim momencie postawić to wszystko.
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
czemu niech się bawią ale i tak widać że za każdym razem na tym forum ludzie mają problemu mimo tego że ktoś chcę podzielić się swoim pomysłem.Ale to są właśnie ludzie zawsze będzie źle
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cokolwiek co przynosi zysk jest warte uwagi a niekoniecznie krytyki.
Zgadzam się natomiast z tym co napisał BRUTUS: albo system albo fart.
Fart występujący równolegle z systemem może być jedynie czynnikiem zwiększającym skuteczność a nie czynnikiem konstytuującym system.
Tak czy inaczej, jeśli to działa, to tylko przyklasnąć.
Edit:
W ogóle chyba brak jest upublicznianych systemów związanych z golami. W tym, z typami na konkretny wynik. nawiasem mówiąc. jeśli komuś by się powiodło w skonstruowaniu skutecznego systemu na konkretny wynik meczu to byłby/będzie noszony na rękach ;)
 
Do góry Bottom