>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój system na gole

acetate 474

acetate

Użytkownik
wystarczy przesledzic np. dzisiejsze mecze, ktore do tej pory byly rozgrywane i jak wyglądaly wyniki przed przerwa i po przerwie. na dzisiaj wyglada to tak (wynik w nawiasie to wynik przed przerwa)
Samoa
1 - 10
Tahiti
(0 - 4)
Houston
1 - 2
Valencia
(1 - 2)
Kazachstan
5 - 2
Kyrgyzstan
(3 - 2)
oczywiscie bralem pod uwage tylko spotkania, w ktorych przed przerwa bylo co najmniej 2,5
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Podawaj typy tu i kryterium jakim się kierowałeś przy wyborze , po około 100 propozycjach zobaczymy co i jak ..
Powodzenia ..
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Powiem tak zaczynałem od 20euro obecnie posiadam ponad 500+euro wiadomo nie ma takie czegoś jak &quot;pewniak&quot; ale na % mogę powiedzieć że wchodzi jakieś 80/100%.Tak jak wspominałem wcześniej zwracajcie uwagę na czerwone kartki omijajcie meczy towarzyskich .
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...],typuje tylko na live piłkę nożną np jest 3:0 do 45min,tak więc jest szansa że padnie około 3-4 goli w następnej połowie [...]
Może spróbuj to przeanalizować również na podstawie meczów już odbytych? Np. sprawdzenie meczów gdzie do przerwy było 3:0 i w zw. z tym ile bramek padło po przerwie?
Będziesz miał większy &quot;przegląd&quot; tego systemu ... Może wyjdą &quot;w praniu&quot; jakieś prawidłowości związane z konkretnymi ligami?
Poza tym, możnaby wychwycić jakieś zależności pomiędzy liczbą bramek przed przerwą a ewentualnych bramek (lub ich braku) po przerwie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hmm bym musiał się za to jakoś zabrać tylko nie mam pomysłu jak
Może na początek np. jakaś tabelka z podziałem na mecze, w których zdobyto (tu trzeba się zastanowić kto zdobył, Gospodarze, Goście czy w ogóle) do przerwy 1 gola, 2 gole, 3 i więcej goli ... (Można też ująć takie mecze, gdzie do przerwy było 0:0).
Następna rubryka w tej tabeli dotyczyłaby wyników po przerwie, które uzyskano w tych meczach.
Nie znam się za bardzo na Excelu ale są tam też chyba tzw. tabele przestawne. Możnaby wiec zawrzeć też nazwę ligi, w jakiej mecze się odbywały a później analizować też ze względu na rodzaj ligi. Jednak na początek mogłaby to być zwykła tabelka, o której napisałem wyżej.
 
yoozel 28

yoozel

Użytkownik
Spokojnie panowie lepiej to na zimno przesledzić !!

Latvia v Lithuania
leci teraz
3;0 jest dla Latvi 41 min
czyli jak pioterek944 pisał nadajacy sie pod jego kryterie wyboru
Over (3.5) @ 1.40
Over (4.5) @ 2.20
Over (5.5) @ 4.50
zobaczymy co sie stanie
e nie jest tak zle
Latvia 5-0 Lithuania

Over (3.5) @ 1.40 ✅ 1 = 0.40
Over (4.5) @ 2.20 ✅ 1 = 1.20
Over (5.5) @ 4.50 ⛔ 1 = -1
0.60 do przodu
----------

mozna by stawkować np
Over (3.5) @ 1.40 ✅ 3 = 1.20
Over (4.5) @ 2.20 ✅ 2= 2.40
Over (5.5) @ 4.50 ⛔ 1 = -1
2.60 do przodu
----------
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Może więc ktoś z obserwujących temat Userów się tym zajmie w wolnej chwili ... albo nawet każdy w swoim zakresie (mówię o Osobach, które Twoim systemem są lub będą zainteresowane ...).
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Panowie będę się starać robić notki w tej sprawie tylko muszę znalesc dobry program żeby można było robić tabele itp.Postaram się ulepszyć ten system i korzystajcie Panowie proponuję abyście nie stawiali powyżej 5 zł/euro narazie wypróbojcie.
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
pioterek mam pytanko
od kiedy grasz tym systemem? chodzi mi o moment sezonu.
sam na live gram na bramki i zauwazylem ze idealnie pasowaly by jakies orientalne ligi, kobiece mecze oraz U17,19, oraz koncowki sezonu, na poczatku oraz w trakcie mysle ze takie cos nie zdalo by rezultatu no chyba ze bys czekal tylko na mecze barcy i realu.
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Od jakiś 2 miesięcy nie patrze jakie ligi tylko patrze ile jest goli w 1 połowie ale można się dogadać i obstawiać ustalone ligi Panowie
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
w sumie to jest bardzo ciekawa opcja, zeby sie pobawic tutaj w progresje
dzieki stary, fajnie to rozkminiles ;-)
a jak na to wpadles? przypadkowo?
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
przez jakiś czas tak myślałem czy nie zacząć tego robić po miesiacu chyba jak zaczelem sie w to bawic stwierdzilem ze pada duzo goli w roznych ligach wiec postanowilem to zrobic.Tez mam pare asów tak wiec to nie jest tak ze na przypal obstawiam ????
 
Do góry Bottom