>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój system na gole

gajin 150

gajin

Użytkownik
Ta 7 kolumna tabeli to życzenia urodzinowe?
Chyba tak ???? Tym akurat sie nie sugeruje.

Ale, ale. Zeby bylo smieszniej moja progresja poki co sprawdza sie najlepiej pod wzgledem wyniku finansowego, w porownaniu z probami na inne sposoby.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ale, ale. Zeby bylo smieszniej moja progresja poki co sprawdza sie najlepiej pod wzgledem wyniku finansowego, w porownaniu z probami na inne sposoby.
I to jest najważniejsze. ;)

co by nie było offtopowo.
Dziś pojechałem na plecy na spotkaniu w którym do 30 minuty padło 3 bramki, a mecz zakończył się wynikiem 3:0 ????

Takim oto sposobem opuszczam ten temat chłopaki i idę szukać szczęścia gdzie indziej ????
Jak coś to PW ;)

Pa
 
T 9

theart

Użytkownik
Powiedz Gaijin jak Ty grasz tę progresję? Grasz mecz powiedzmy Anglia - Wenezuela i stawiasz 1, pewniak przegrywa i nastepny mecz to Anglia - Hiszpania i stawiasz progresje znowu na Anglie? A potem trzeci poziom Anglia - Brazylia też na Anglie? Żeby grać progresje spotkania każdego etapu progresji MUSI mieć zbliżone prawdopodobieństwo, a dwa, trzy czy więcej meczy nijak ma się do siebie. Co z poziomem drużyn, kontuzjami, składami i ogólną dyspozycją? Progresję można stosować tylko do zdarzeń typu coin flip czyli w meczach ciężko o takowe.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Za dużo tu offtopujemy. Mój sposób gry z progresja wspólny ma jedynie system stawkowania zakładów i tyle. Więc faktycznie możemy przestać określać to mianem progresji i skończmy na tym ten temat (ew możemy go ciągnąć w innych działach).
 
D 15

daras

Użytkownik
Dziś pojechałem na plecy na spotkaniu w którym do 30 minuty padło 3 bramki, a mecz zakończył się wynikiem 3:0 ????
Takim oto sposobem opuszczam ten temat chłopaki i idę szukać szczęścia gdzie indziej ????
Jak coś to PW ;)
Pa
Bo kusi obstawianie po 3 golach w20 minutach, ale to nie jest dobre w tym sposobie. Też się przejechałem na takim stawianiu. Jeśli bramki wpadają jedna po drugiej i później długo nic się nie dzieje, to takie spotkania należy odpuszczać. Jeśli regularnie strzelają co 10-15 minut można założyć że tak będzie do końca. Czekać do końca połowy a nawet do 10 minut kolejnej jak nic się nie dzieje od 20-25 minuty bo to wiele mówi o spotkaniu. Pewnego nic nie ma, ale więcej wniosków można wyciągnąć.

Do tego bet 365 zdejmuje w trakcie spotkania statystyki i zaczyna mnie to drażnić. Na mecz kobiet była statystyka że po 20 minutach jeden strzał i obstawiłem na poniżej 6,5 co wygrałem. Po kilku dalszych minutach ją zdjęli żeby nie widzieć jak to spotkanie przebiega. Wielkie świństwo jak dla mnie. Trzeba wypłacić z połowę kasy i przelać do innego buka. Tam grać wtedy dane spotkanie jak wała robią z człowieka.
 
M 0

memo747

Użytkownik
Dokładnie teżtak mam, obserwuje jakiś ciekawy mecz a tu nagle nie ma statystyk albo wchodze na bet365 widze jakiś ciekawy mecz ale nie ma statystyk. Mnie też to denerwuje ale czy jest lepszy buk, który takie coś ma?
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Zauważ, że sam złamałeś reguły.

Najlepiej grać młodzików, kobiety, niskie ligi skandynawskie i australijskie.
Po co grać jakieś ligi filipińskie, mecze azjatyckie.

Jak pada wynik 3-0 po 20 minutach, to wiadomo że drużyna wygrywająca nie musi już się wysilać, ma pewne prowadzenie i może oddać pole przeciwnikowi.

W piłce juniorów nie ma takiej rzeczy. Oni chcą się pokazać, nie oddają pola przeciwnikowi - grają jak najlepiej, bo być może na spotkaniu pojawi się jakiś łowca talentów.

Dzisiaj jest wiele ciekawych spotkań (np. eliminacje kobiet, niskie ligi skandynawskie ).

Na pewno można coś wybrać :razz:
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Panowie może zbierzemy wszystkie informacje z tego całego sposobu gry i dodam na 1 stronie,bo ktoś kto jest nowy za bardzo nie będzie wiedział o co chodzi.Proponuję a by każdy swoje cenne uwagi wysłał mi na priv a ja zrobię edit na 1 stronie tak aby było jasne jak gramy.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Znajdzie mi ktos Live z meczu VV Heeswijk v FC Den Bosch? Postawiłem na 7 i 8 goli w 1 połowie, i go zdjęli w 33 minucie przy stanie 6:0 :p
@nvm - już mam
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ciekawy ten temat.
Zauważyłem, że można grać typ na drugiego gola w pierweszej połowie, gdy już padł jeden do 20 min.
Drugim rozwiązaniem jest typ gdy padła pierwsza bramka bramka w pierwszej połowie to grać over 0.5 w meczu (ale to nie do końca sprawdzone).
No i przede wszystkim - najlepiej to grać na młodzikach chociaż liga angielska, na której to testuję też się w miarę nadaje.
Jakieś sugestie ?
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
wiem jedno, wykopałeś ładnego gniota ???? , no ale trudno. Powiem ci że przez przekopywanie
się przez te 15 stron mało się orientuje w tym do czego te wypowiedzi zmierzają.
Pomysłodawca chciał tu zagrać jeśli początek meczu jest przykładowo 3:0, to on chce zagrać
tu na over 5,5..
Zauważyłem, że można grać typ na drugiego gola w pierweszej połowie, gdy już padł jeden do 20 min.
- oczywiscie że tak, gra na live jest bardziej wciągajaca niż ci sie wydaje i ciekawsza niż oferta przedmeczowa.
najlepiej to grać na młodzikach
- zgadzam się, u19 i u21 to mecze gdzie duzo bramek pada.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Przeglądając statystyki na soccerway pomyślałem o takim sposobie, by zagrac
wybrane drużyny że wpadnie bramka w danym przedziale czasowym, a jest nim
75 - koniec drugiej połowy. Pod lupe brałem 5 pierwszych drużyn w danej lidze
i zakres sięgający powyżej 30% bądź w jego granicach / WilliamHill :

Monaco ₋ Marsylia - Bramka w meczu - 76. min do końca drugiej połowy? Tak @ 2.00
Lazio ₋ Juventus - Bramka w meczu - 76. min do końca drugiej połowy? Tak @ 2.05
Real Madryt ₋ Granada - Bramka w meczu - 76. min do końca drugiej połowy? Tak @ 1.50
Dla Vitesse jeszcze kursów nie wystawiono.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Monaco ₋ Marsylia - Bramka w meczu - 76. min do końca drugiej połowy? Tak @ 2.00 ⛔
Lazio ₋ Juventus - Bramka w meczu - 76. min do końca drugiej połowy? Tak @ 2.05 ⛔
Real Madryt ₋ Granada - Bramka w meczu - 76. min do końca drugiej połowy? Tak @ 1.50 ⛔
Dla Vitesse jeszcze kursów nie wystawiono.
(..) fachowiec jestem -.-
 
Do góry Bottom