>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój system na gole

pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Cieszę się że wam tak dobrze idzie,Panowie trzeba zebrać wszystkie cenne informacje następnie zamieszcze je na 1 stronie tak aby każdy widział co i jak ????
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Stawki sa kuszace, ale chcialbym znac statystyki trafnosci tych typow. Mimo niskich stawek moja wynosi od wczoraj 91% (10/11).
 
D 15

daras

Użytkownik
Stawki sa kuszace, ale chcialbym znac statystyki trafnosci tych typow. Mimo niskich stawek moja wynosi od wczoraj 91% (10/11).
Grasz bardzo ostrożnie. Jak trafisz na 3-4 wtopy będziesz to długo odrabiał. Z tym trafianiem jest tak, że jak dobrze ocenisz dane spotkanie prawdopodobieństwo jest duże że je wygrasz. Są też takie których nie trafisz bo cudów nie ma. Dużo zależy od prawidłowej oceny spotkania, ryzyka jakie wkalkulowujesz na wyższą stawkę i bardzo wiele od szczęścia nad tą trafnością. Jednak pewne mecze są dość przewidywalne co się dalej stanie. Natomiast przy wyższych kursach łatwiej odrobić ewentualne porażki.
Dzisiaj na 4 postawione overy mam 100% wygranych i odrobiłem wczorajszą wtope z Włochami gdzie 50 zeta postawiłem na over 2,5. Nigdy więcej takich meczy nie postawię choćby nie wiem jak huczało w necie o nich jakie to overy będą. Już tylko własna intuicja i własny rozum, bo tylko w ten sposób wygrywam. I tylko jakieś dziwne mecze bo są nieprzewidywalne dla buków i w tym się dopatruję mojej przewagi. Może być ich 1 dziennie może być 10 ale muszą być nieprzewidywalne dla buka. Innych nie ma co grać.
W ciągu 10 dni nauki tego sposobu wyniki zadowalające. Cały czas się uczę i dostaję czasami po głowie od buka , ale nauka musi kosztować. Coraz mniej błędów w doborze spotkań robię tym samym. Nie można mówić o rewelacji ale nie można też powiedzieć, ze nie da się tym sposobem wygrywać.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Gram ostroznie, zeby ocenic szanse tego sposobu i moc ocenic czy warto to grac na wysokich stawkach. Jesli za 20-30 meczy trafnosc spadnie mi ponizej 90% zastanowie sie nad innym podejsciem.
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Panowie po wakacjach zacznę grać sposobem nad którym teraz pracuję polega na tym żeby wybierać drużyny rezerwowe U16-U19 itp następnie wybierać over o,5 1,5 do 1 połowy.
over 0,5=1,40-1,70 kurs
over 1,5 :1,80-2,10+ kurs
oczywiście zależy od meczów jakie stawki na razie szukam stron w których są właśnie wyniki takich meczów,również szukam dobrego rpogramu z tabelkami do prowadzenia statystyk.
 
D 15

daras

Użytkownik
Gram ostroznie, zeby ocenic szanse tego sposobu i moc ocenic czy warto to grac na wysokich stawkach.
Zależy jeszcze co dla kogo oznacza duża stawka i jakim budżetem dysponuje. Ile dla Ciebie to jest wysoka stawka na zdarzenie ?
 
D 15

daras

Użytkownik
200-400
Dla innego może to być stawka minimalna, dla mnie to już są spore kwoty.
To jeszcze 5 lat budowania budżetu i mogę tak grać ???? . Dla mnie przy takim stawkowaniu kończy się zabawa, a zaczyna prawdziwy hazard.
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Panowie po wakacjach zacznę grać sposobem nad którym teraz pracuję polega na tym żeby wybierać drużyny rezerwowe U16-U19 itp następnie wybierać over o,5 1,5 do 1 połowy.
over 0,5=1,40-1,70 kurs
over 1,5 :1,80-2,10+ kurs
oczywiście zależy od meczów jakie stawki na razie szukam stron w których są właśnie wyniki takich meczów,również szukam dobrego rpogramu z tabelkami do prowadzenia statystyk.
Nie chce bawić się w proroka ale o1,5 raczej nie przyniesie ci zyskow, jesli grasz przed meczem to musisz dokonac jakiejs wstepnej analizy a czy do młodzikow jest jakas obszerna baza danych szczegolnie gdy beda to mecze np z iraku albo nie wiadomo skad jeszcze, a granie na pale tez moze sie szybko skonczyc, bo te wszystkie typy ktore tu padaja(U, women itd) to czysta loteria i dlatego gdy padaja 4 bramki raczej sie na tym nie skonczy gdy np w normalnej lidze przy takim wyniku zadko padaja jeszcze bramek
ale np o0.5 po kursie 1.7 to moze byc ciekawe
radze ci przetestuj to najpierw na sucho, nie graj od razu za real $ no ale z fartem ;)
A i jeszcze jedno po wakacjach meczy młodzików jest mniej w porównaniu z tym co sie dzieje teraz
 
D 77

dalik

Użytkownik
Racja, nie ma co być zachłannym.
&quot;Przychodzi baba do lekarza i mówi: Poproszę tabletki na zachłanność.... Ale dużo, dużo , dużo ! &quot; ;)

Ja właśnie po raz kolejny przejechałem się na AKO :/

a mecz Dharmaraja - RBI wszedł tylko over 7,5 , 9,5 i 10,5 już nie :/
(tam padło 9 bramek)

aktualnie mecz U22 Tajlandia - Wietnam.
Co prawda jest 1:0 ale goście dostali czerwoną więc może coś się zacznie dziać.
 
D 15

daras

Użytkownik
Sam wiec rozumiesz, ze nie bede grac takimi stawkami dla zdarzen z 50-75% szansa trafienia ;)
Oczywiście, tylko czy jakikolwiek zakład czy system gwarantuje większe szanse niż 50/50 ?. Ryzyko jest zawsze i na to chyba nie ma sposobu.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Od teraz mówię sobie (a wy jesteście świadkami) żeby grać TYLKO te mecze lub inne systemy, bo ciągle tracę kasę na jakiś głupich spotkaniach.

Tak poza tematem:
Proponuję grać na euro 10 min overy na auty , rzuty wolne , noi czasem rzuty rożne. Wybić z bramki jeszcze nie grałem.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
To ja juz wole grac na faworyta w domu, ktory przegral ostatni mecz (jak to jest w temacie obok). Dodatkowo probuje jeszcze inna opcje, a mianowicie ze stawiac na to ze faworyt strzeli, jesli przegral ostatni mecz a teraz gra na wyjezdzie. Ale odbiegamy za bardzo od tematu topicu.
Teraz gra Malezja, wygladay na to jakby 2 mecze mogly mi sie wpasowac w schemat, wiec obserwuje pilnie.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Sportingbet zaczyna mnie powoli wwwwwwwdenerwowac. Blokuja obstawianie live na kilka minut nawet w danym zdarzeniu. Mialbym dzis piekny zarobek na meczu, ale kiedy bylo 2:0 w 14 minucie zablokowali calkiem obstawianie dla tego zdarzenia i tak trzymali do 19 minuty (bylo juz 4:0) i w tym momencie zdjeli go z oferty. Znacie buka ktory nie odwala takich jaj? Mniejsza juz o zdjecie, ale zeby chociaz nie blokowali lajwa na kilka minut, coby czlowiek obstawic zdazyl... Jestem o pół kroku od wycofania całego kapitału od nich i przeniesienia go do konkurencji.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Każdy bukmacher wycofuje spotkania, kiedy szybko padają gole i gracz może dużo zarobić.
Bet365 też zdejmuje spotkania, kiedyś zdjął całą ligę rumuńską kobiet, wyniki padły bardzo wysokie ( 12-0, zdjęli po 5-0 w 18 minucie ).
Dziwne, że teraz nie zdejmują spotkania w 4 rosyjskiej ( 5-1 w 33 minucie ).
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
O a ja nie mam tego spotkania w lajwie... Chyba faktycznie zrobie przeprowadzke po zamknieciu obecnej sesji kuponow.
@Spojrzalem wlasnie na oferte lajw bet365 i na ich 11 SB ma tylko 6. Zeby bylo smieszniej kursy tez maja lepsze. Zamykam zaklady i od jutra u nich gram ;)
Pytanko do tych co graja u nich - tez zdarzaja sie im dlugie zawieszenia obstawiania na np 2-3 minuty, czy raczej mozna stawiac caly czas?
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Dzisiejszy wynik do konca dnia pracy.
Trafionych 5/5
Zysk 114%
Od wczoraj:
Trafionych 13/14
To moze naprawde dzialac ;)
 
Do góry Bottom