>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój system na gole

D 77

dalik

Użytkownik
Ja gram na Bet365 i powiem, że parę razy zamknęli zdarzenia ale ogólnie to jest spoko. Nie odczułem by to jakoś mocno bolało.
Drażni mnie to, że jest tu dużo &quot;fajnych&quot; meczy na live i szybko się traci kasę na głupotach ????
 
D 15

daras

Użytkownik
Dzisiejszy wynik do konca dnia pracy.
Trafionych 5/5
Zysk 114%
Od wczoraj:
Trafionych 13/14
To moze naprawde dzialac ;)
Postawiłem dla testu 3 zakłady po zecie na takie spotkania. Dwie bramki do 35 minuty i over 3,5 po kursach od 1,2 do 1,4. Na trzy spotkania weszło jedno więc nie dla mnie taka zabawa ???? .
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Dzis strasznie slabe spotkania sa. Tez wtopilem dwa, w tym jeden nie spojrzalem ze to jakis mecz pucharowy U22... Nie ma co sie lamac - trza grac dalej ???? .
 
M 0

memo747

Użytkownik
masakra ;p ja jescze nie obstawiłem miałem klikać over 7,5 ale akurat strzelili bramkę teraz kurs jest za niski licze na to że się chłopaki uspokoją do przerwy i po przerwie zrobią over 10,5 ????
 
D 15

daras

Użytkownik
teraz jest ciekawy mecz
Osters - Elfsborg U19 14min 0:2
I w tym momencie obstawiłem na over 6,5 po kursie 2.75. Raczej wejdzie.
Nepal U22 v Uzbekistan U22 też było warto. Postawiłem po trzech bramkach na over 5,5 a jest 2-2
 
osom 36

osom

Użytkownik
LOPA v ESPA (Azjatycka suma goli - na żywo)
(Aktualny wynik 0-7) powyżej 9.5,10.0
po 1 połowie mega promocja kurs 1.7 ???? Czasem da rade wychaczyć ładny kurs
ostatecznie 0:13 szkoda, że po połowie zablokowali kursy na większą ilość bramek
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
sam gram na wysokie overy od dłuższego czasu i wychodzę na tym dobrze. wczorajszy dzień : padły wyniki z kosmosu i co najlepsze mozna było je grac na live. chocby wspomniana wyzej 3 liga finska LOPA - ja od siebie dorzucę jeszcze wyniki pucharu estonii. 14-1 , 8-1, i bodajze 6 czy 7 -0.
Jeśli ktoś gra wysokie overy proponuję na dziś zwrócić uwagę ponownie na puchar estonii - tylko 1 mecz + 2 liga łotweska , mecz : traktors - lerona --&gt; nizej statystyki do łotewskiej:
http://fta.lv/rigasfutbols/2012/?language=1&amp;amp;menu=2&amp;amp;league=a
Jakiś czas temu powiedziałbym ze najlepszym bukiem do grania wysokich overów jest bet365 - dziś moge napisac ze zdecydowanie lepszy wydaje się betsson. bet365 wycwanił się i na takie wynalazki wystawia tylko 1 linię u/o przy marnych kursach w granicach @2 a co gorsza jeśli widzą że szykuje sie ostre strzelanie to poprostu zdejmują spotkanie z LIVE po kilku bramkach!!
Jeśli ktoś zajnteresowany grą na wysokie overy zapraszam na priv. Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
E: o 9.00 gra liga rezerwowa korei - mecz suwon - rezerwa - national police - rezerwa : myśle ze over4.5 @4.5 + over 5.5@ 10 do grania jak najbardziej ???? ⛔
w pucharze estonii wynik 12-3 !!! na łotwie słabo strzelali 2-2 bodajze
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Spsób na gole jest dla mnie spalony. Po długiej serii wygranych zaliczyłem od wczoraj serię wtop i wyszedłem na mały minus. To już wolę moją progresję, która wciąż się sprawdza rewelacyjnie.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik

2 mecze AKO 2,50-4,5 (takie mialem poki co najwyzsze/najnizsze). W tej chwili jade szóstą progresje (2x1 poziom, 3x3 poziom (raz moglem skonczyc od razu na 1 poziomie, ale mnie AKO poniosło ;) )) mecze dobieram na zasadzie sposobu faworyt w domu po przegranej na wyjezdzie, lub faworyt na wyjezdzie po przegranej, na gole over 0.5 dla niego. Poki trwa Euro dokladam tez rozne eventy na gole w meczu. Np dzis: http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-gajin-76501-4.html
 
D 77

dalik

Użytkownik
Całkiem ładnie jedziesz ale już o graniu progresją była mowa niedawno.
Wybierasz losowe zdarzenia i one mają się nijak do prawdopodobieństwa.
Chyba ,że wychodzisz z takiego prawdopodobieństwa: &quot;4 razy przegrałem to za piątym wygram&quot;
Nie wiem czy to nie jest trochę błędne przekonanie...

Ps.
ja testuję nowy (jak dla mnie, chociaż myślę, że znany) sposób gry progresją w MLB.
Tylko to nie miejsce na taki temat , poza tym po 1 meczu nie ma za bardzo co wróżyć za wiele.
 
Do góry Bottom