>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój system na gole

pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Police Sports Association Women v Arion - Kobiety wiecie gdzie można zobaczyć jaki wynik tego meczu jest teraz?Obstawiłem over 8,5 i 10,5 przy wyniku 2:0 w 10 min po 20+ było 6:0 po czym na bet365 wyparował ten mecz.
 
D 15

daras

Użytkownik
Police Sports Association Women v Arion - Kobiety wiecie gdzie można zobaczyć jaki wynik tego meczu jest teraz?Obstawiłem over 8,5 i 10,5 przy wyniku 2:0 w 10 min po 20+ było 6:0 po czym na bet365 wyparował ten mecz.
Na pewno siadło 10 goli bo powyżej 9,5 mi weszło. A gdzie można sprawdzić jak to się skończyło nie znalazłem. To jest premier liga Singapur kobiety
h t t p://dl.dropbox.com/u/81802964/buk/17-06.jpg
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Tez go obserwowalem i bilem sie z myslami czy by nie dac sobie jeszcze jednej szansy w tym sposobie. Ostatnia szansa ;) Dalem na over 4,5.
 
D 15

daras

Użytkownik
Weszło w 93 minucie ????
Jak dla mnie ten mecz nie był faworytem na over miło dwóch bramek USA na jego początku. Buk dał duży kurs początkowy na powyżej 3,5 więc teoretycznie nie można się było wielu bramek spodziewać, choć z bólami wymęczyły te 5 bramek ???? . Ja po dwóch bramkch postawiłem handicapem na remis lub zwycięstwo USA w dalszym ciągu tego spotkania i siadło ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Police Sports Association Women v Arion - Kobiety wiecie gdzie można zobaczyć jaki wynik tego meczu jest teraz?Obstawiłem over 8,5 i 10,5 przy wyniku 2:0 w 10 min po 20+ było 6:0 po czym na bet365 wyparował ten mecz.
Wynik końcowy to 8-2
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Ok chyba jest kolejny:
Dinamo Brest rezerwy - Belshina rezerwy 30 minuta 2:0
Ehh, dobili do 3:1 i tyle ich widzieli :/ A dalem na &gt;4,5
Ale uparlem sie i wypracuej z tego jakis sensowny system, bo niestety poki co nie wiem za bardzo jak to stawkowac i kiedy zeby wyjsc na plus.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Trzeci mecz wszedł, z tym że dałem tylko &gt;3,5 przy 1:1.
Zmodyfikowałem troszkę zasady na potrzeby własnych prób i wchodzę tylko, jeśli padły 2 gole do 35 minuty i póki co obstawiam tylko &gt;3,5. Sam jestem ciekaw wyniku. Zysk zdecydowanie mniejszy, ale jeśli szansa na wejście wzrośnie znacząco, to będzie można to wpasować w jakiś system.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Orebro - Hacken U21 1:1, 39 minuta.
@Nie zdazylem nawet obstawic, bo zanim odblokowali kursy po 1:1, juz bylo 1:2 :p
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Ok zakonczylem dzien probami na kase w 9 meczach i jestem w szoku. Po dodaniu dodatkowych warunkow w postaci 2 goli do 35 minuty i graniu na +2 bramki (over 3,5(wyjatki kiedy najnizsza mozliwa opcja byla over 4,5, to tez obstawialem)) weszlo mi 6 z 7 meczy, a i ten siódmy był o włos od wejścia. Grajac plaskimi stawkami, przy kursie pomiedzy 1,07-1,50 osiagnalem zysk w wysokosci 59%. Pierwsze 2 mecze gralem na +3 bramki i jeden z nich nie wszedl. Gdybym jednak zagral od poczatku tymi zasadami, to osiagnalbym imponujacy wynik 8 z 9 i zysk w granicach 65%.
Jestem generalnie w szoku, jak dobrze sie to sprawdza w meczach rezerw, mlodzikow i kobiet.
Z czystej ciekawosci zrobilem szybka symulacje na meczach z doroslych lig meskich i bodaj tylko 2 czy 3 mecze wylamaly sie z tego schematu. Jesli ktos dysponuje czasem, to fajnie by bylo gdyby mogl odniesc te zasady do wiekszej ilosci meczy z normalnych lig i podac jak to sie tam ukladalo. Jutro testow ciag dalszy ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jeżeli masz wynik 2:0 do 35 minuty to kurs na over 3,5 jest bardzo słaby, a ważne jest by kurs wahał się w granicach 2.0 by wygrana pokryła wkład.
W innym wypadku po przegranej musisz wygrać 2 kolejne by być na lekki ✅

Można zagrać AKO tylko prawdopodobieństwo wygranej trochę spadnie :/
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Dharmaraja - RBI 1:1 w 7 minucie....
@ I po 7 minutach juz weszlo - 1:3
I w 16 minucie sportingbet zdjął mecz z lajwa ???? Cieli straty, bo tu sie zapowiadal 2-cyfrowy wynik.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Jeżeli masz wynik 2:0 do 35 minuty to kurs na over 3,5 jest bardzo słaby, a ważne jest by kurs wahał się w granicach 2.0 by wygrana pokryła wkład.
W innym wypadku po przegranej musisz wygrać 2 kolejne by być na lekki ✅

Można zagrać AKO tylko prawdopodobieństwo wygranej trochę spadnie :/
Rozumiem o co Ci chodzi, ale ja szukam trafnosci dla mojego typowania. Jak dla mnie niestety +3/+4 gole od wyniku wchodzi za rzadko i ryzyko jest poprostu zbyt duze.
 
D 15

daras

Użytkownik
Dharmaraja - RBI 1:1 w 7 minucie....
@ I po 7 minutach juz weszlo - 1:3
I w 16 minucie sportingbet zdjął mecz z lajwa ???? Cieli straty, bo tu sie zapowiadal 2-cyfrowy wynik.
Nie wiem jaki był wynik końcowy bo musiałem wyjechać. Na Bet365 wygrałem ten mecz over 8,5 na stawce 3,75. Stawiałem po 4 golach w pierwszej połowie.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Mecz zakończył się wynikiem 5-4

i co ciekawe to gospodarze wygrali, chociaż przegrywali już 1-4 :?

To kolejny już mecz w ostatnim tygodniu, że gospodarze przegrywają 2/3 bramkami i dają radę wygrać ( hmm.. ) ;)
 
Do góry Bottom