>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój system na gole

D 77

dalik

Użytkownik
Popieram Calanau .
Granie tutaj płaską stawką ma sens choć progresji też bym nie wykluczał (chocia paska stawka chyba lepsze rozwiązanie)
W załączniku przykład meczu, gdzie postawiłem over 1,5 z kursem 3,52. Żałuję tylko ,że postawiłem to za symboliczną złotówkę a mogłem więcej.
Trzeba wyodrębnić budżet i poświęcić czasu trochę temu systemowi.
Np po tygodniu gry zrobić statystykę i bilans zysków/strat.

Ważna uwaga:
Nie grajcie tym sposobem na mecze euro!
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Tak ale pamietaj o kursie na over 2,5. Jesli bedzie kurs na kolejna bramke wynosil 1,15 to cala gra sie nie oplaca, bo na dluga mete bedziemy w plecy.
Calanau Zgadzam się w Tobą w zupełności. O 2 bramkach w pierwszej połowie pisałam, bardziej myśląc o jakiś kumulusach (aku), ale to chyba rzeczywiście nieopłacalne również wtedy, z uwagi na kurs.

Dalik - zupełnie nie rozumię, jak stawianie over 1,5 pod koniec meczu ma się do sposobu gry, opisywanego w tym wątku.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Calanau Zgadzam się w Tobą w zupełności. O 2 bramkach w pierwszej połowie pisałam, bardziej myśląc o jakiś kumulusach (aku), ale to chyba rzeczywiście nieopłacalne również wtedy, z uwagi na kurs.
akurat AKO z 2-3 meczy jest dobrym pomyslem, mozna tutaj podbic na niskich &quot;pewnych&quot; kursach jeden fajny kurs, pisalem o tym wczesniej.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Tylko przy rozgrywanej małej ilości meczów w tym samym czasie istnieje ryzyko , że mogą bramki w którymś z spotkań nie wpaść.
Chociaż ile było meczy gdzie w drugiej połowie nie padła żadna bramka ? Chyba mało
 
V 31

vector77

Użytkownik
plaska stawka przy wysokim kursie sens ma. inaczej jest ze skutecznoscia tych typow. bo jak skutecznosc niska to i plusa nie bedzie. jak przyjdzie czarna seria to bedzie wtopa. niech ktos przetestuje ten niby system calosciowow i juz.
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Panowie może was to zainteresuję w ciągu 2 dni zkasowałem na bet365 ponad 100euro na obstawianiu w taki sposób:np padł 1 gol to odrazu stawiam za 3-10euro na over 1,5 w 1 połowie stawki wysokie a kasa idzie jak szalona ????
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Nie wiem, jakie jest psychologicze wytłumaczenie tego zjawiska, ale ja gdy zaczynam nowy sposób gry, też na początku wygrywam dużo kasy - potem zawsze to przechodzi. Można byłoby to nazwać &quot;syndromem nierozegrania&quot; ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Panowie może was to zainteresuję w ciągu 2 dni zkasowałem na bet365 ponad 100euro na obstawianiu w taki sposób:np padł 1 gol to odrazu stawiam za 3-10euro na over 1,5 w 1 połowie stawki wysokie a kasa idzie jak szalona ????
No czekaj, bo tutaj staramy sie wyselekcjonowac spotkania, a nie grac odrazu po pierwszym golu.
Jak zarobiles 100 euro w 2 dni?
Po jakim kursie obstawiales ten 1,5 gola? Piszesz, ze kursy wysokie, a ja widze, ze kursy sa w granicach 1.05 do 1.12 w pierwszych polowach na nastepny gol!
Zakladajac nawet, ze stawiasz 10 euro na kurs 1,1 to z 1 meczu zarobisz 1 euro...by zarobic to twoje 100 musialbys obstawic 100 spotkan (i ZADNEGO NIE PRZEGRAC!)
No chyba, ze po pierwszej bramce stawiasz na kolejna (czyli druga) a jak strzela to stawiasz na kolejna (czyli 3) itd...ale wtedy ma to tylko sens gdy przy kazdym nastepnym becie zmniejszasz stawki (dajmy na to, ze o polowe...10 euro na gola nr 2,... 5 na gola nr 3,... 2,5 na gola nr 4,... 1 na gola nr 5) ...a nawet wtedy nie masz pewnosci czy wygrasz i bedziesz na plusie...i by ten sposob byl oplacalny to te stawki na over 4,5 i over 5,5 powiniennes stawiac jeszcze zanim padnie 2 gol by tylko wtedy kursy sa wysokie.
Pryzklad kursow na overy z Bet365 przy stanie 0:0 w 15 min:
over 0,5 --&gt; 1.03
over 1,5 --&gt; 1.20
over 2,5 --&gt; 1.66
over 3,5 --&gt; 2.75
over 4,5 --&gt; 5.5
over 5,5 --&gt; 11
over 6,5 --&gt; 21
Teraz jesli padnie 1 bramka kursy sie nie beda zmieniac tylko &quot;skocza&quot; o jeden poziom w dol i over 1,5 bedzie warty tyle co byl warty over 0,5 przed strzelona bramka.
Jesli chcesz cos na tym zarobic stawiajac 10 euro na KOLEJNA bramke NIGDY do niczego nie dojdziesz (takie jest moje zdanie). Bo zawsze pod koniec stracisz ta dyche na ostatnim becie...a musialbys wczesniej trafic 30 betow by ci sie ta 10 zwrocila...
Mozesz wiec wytlumaczyc jak zarobiles te 100 euro? Na jakie mecze stawiales? Kiedy stawiales? Czy po pierwszej bramce na over nastepna bramka czy odrazu na over 4 bramki itd...bo narazie cos mi tu smierdzi :p
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Calanau, pominales jedna wazna rzecz:
on obstawial over 1,5 na PIERWSZA POLOWE a nie na caly mecz ;-)
Hmm, ciekawe, ciekawe...popatrze przez jakis czas i przeanalizuje ten over 1,5 w pierwszej polowie
Dzieki za wyprowadzenie mnie z bledu ????
 
pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Calnau wiesz co Ci powiem przestać pisać jak jakiś ekspercik,nie chcesz nie wiesz pokazałem wcześniej ile wygrywałem za 1 euro postawione,wiele razy miałem 1euro stawiałem wygrywałem 20+
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Calnau wiesz co Ci powiem przestać pisać jak jakiś ekspercik,nie chcesz nie wiesz pokazałem wcześniej ile wygrywałem za 1 euro postawione,wiele razy miałem 1euro stawiałem wygrywałem 20+
Ekspercik ???? ...zaden ekspercik a zapalony matematyk :p
A jesli piszesz, ze za jedno euro wygrywales 20+ to udowodnij, na jakich betach taki zysk miales???
 
Do góry Bottom