>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój ulubiony sportowiec

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Nie wiem czy taki temat kiedyś był. Jeśli nie to może się przyjmie.
U mnie na pierwszym miejscu jest zdecydowanie belgijska tenisistka Kim Clijsters. Pamiętam, że wszystko zaczęło się od SF Australian Open 2003, kiedy to Belgijka prowadziła z Sereną Williams 5:2 w 3. secie, żeby przegrać 5:7. Grała momentami taki świetny tenis, że jej gra zaczęła mi się podobać. Kilka lat potem był pierwszy tytuł GS, przerwa w karierze, come back i drugi tytuł GS. Liczę, że w tym roku wygra po raz trzeci US Open.
Poza tym bardzo lubię także australijskiego tenisistę Lleytona Hewitta, włoskiego motocyklistę Valentino Rossiego oraz niemiecką alpejkę Marię Riesch.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tu bez wątpienia zagości Adam Małysz. Pamiętam te konkursy czy to ze Schmittem czy Hannavaldem jak się dmuchało w telewizor żeby dalej poleciał. Te konkursy na MŚ i to słynne &quot; po złoto , po medal , dla nas dla wszystkich &quot; i &quot; pofruuuuuunął&quot; od zawsze go lubiłem i zawsze będę go lubił ;)
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Jak dla mnie fajny temat.Też nie wiem czy był ale chętnie coś napisze.
W sumie na pierwszym miejscu postawię Adama Małysza.Jak dla mnie wzór sportowca i człowieka.Początki kariery dobre.Potem dołek i myśli nawet o zakończeniu kariery.Potem przyszedł Tajner i cała masa specjalistów i wygrany TCS i Puchar Świata po raz pierwszy.Potem jak było większość wie.Raz była mega forma i nikt nie mógł mu podskoczyć.Potem znowu jakiś dołek i ludzie na nim psy wieszali a on wtedy bęc mistrzostwo świata,puchar świata czy też ostatni medal olimpijski.
Drugie miejsce trudne do obsadzenia ale postawie tu Tomka Adamka.Świetny bokser i moim zdaniem wspaniały człowiek.Ma charakter a to w sporcie ważne.Nie boi się wyzwań i prze po swoje choć ludzie nie zawsze w niego wierzą i mu kibicują.Można mówić co się chce o nim ale to nasz najlepszy bokser.On nie ucieka z ringu walczy mimo wszystko czy przegrywa na punkty czy wygrywa,czy jest zdrowy czy ma złamany nos.Zawsze sto procent.
Mam jeszcze wielu których lubię ale może wymienię tylko kilku bez pisania o nich.O Polakach też nie będę pisał bo dużo by to było.
-Ali,Tyson,Holy,Foreman,Ronaldo(ten prawdziwy),Xavi,Messi,Iniesta,Nedved-dobra starczy bo będzie za długo.
Ale przede wszystkim tych dwóch pierwszych
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dla mnie również Adam Małysz - ikona Polskiego sportu, pamiętam jak zaczynał wygrywać, jak cały naród siadł przed telewizorem - to były piękne chwile z dzieciństwa, coś czego pewnie każdy z nas nie zapomni.


Numer dwa to Ronaldinho - może w tej chwili nie jest najlepszy ale w najlepszych czasach i CR7 i Messi się przy nim chowali, wystarczy przypomnieć sobie jaką oglądalnością na youtube cieszyły się filmiki z R10 ,a jaką cieszą się z nowymi gwiazdami. Człowiek z finezja i pomysłem jego gra dla mnie była jednocześnie sztuką.


Usain Bolt za styl bycia.

 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
A ja będę inny niż reszta. Moim jednym z kilku bardzo lubianych sportowców jest Sven Hannavald zawsze go uwielbiałem, za styl bycia, za tą eksplozje radości po udanym skoku, za świetne skoki za wszystko. Strasznie smutno mi było gdy kończył karierę, cóż psychiki to chłopak nie miał silnej.
Kolejnym sportowcem którego strasznie lubię to Lionel Messi, jest to fenomenalny piłkarz a zarazem człowiek.
Wielu wielu wielu jest których tak na prawdę bardzo lubię i trudno jest tak na prawdę wybrać tego jedynego ulubionego.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie będę oryginalny i na pierwszym miejscu również u mnie występuje Adaś Małysz.
Poza tym wyróżnić wśród zawodników, których lubię wyróżnię Nole Djokovicia, Tomka Sikorę no i oczywiście żużlowców - Jarka Hampela i Tomka Golloba.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Przede wszystkim Karol Bielecki- bardzo sympatyczny, miły człowiek, ot zwykły chłopak z Sandomierza. Ostatnio dotknęła go duża tragedia, o której wszyscy wiemy. Czy poddał się ? NIE! Dla mnie jest on wzorem sportowca, i wierzę, że osiągnie poziom na jakim był przedtem, a może jeszcze lepszy.
Tomek Adamek - niesamowity walczak, hart ducha na poziomie dla innych nieosiągalnym. Kibicuję mu od walki z Briggsem, a może i dłużej. Na pewno nr 1 wśród polskich bokserów.
Adam Małysz, Tomasz Gollob- również skromni ludzie, prawdziwe legendy polskiego sportu, których kariera nieuchronnie zbliża się do końca.
Było już 4 mężczyzn - teraz czas na kobietę, to oczywiście Justyna Kowalczyk. Takiej skromnej, o takim rozbrającym uśmiechu sportsmenki jeszcze nie znałem. Oprócz tego piękna kobieta, która ostro zapierdziela na treningach.
To chyba 5-ka moich ulubionych sportowców. Bardzo szanuję też Michała Jelińskiego, który pomimo zmagań z nieuleczalną chorobą jest mistrzem olimpijskim.
Wiadomo, że kibicuję też polskim reprezentacjom. Najbardziej poza reprezentacją piłki ręcznej kibicuję siatkarzom. Muszę się pochwalić, że miałem kiedyś przyjemność rozmowy z Anią Barańską, czy Kasią Skowrońską, i to chyba one ze względu na urodę są na topie jeśli chodzi o polskie siatkarki. Jest też męska reprezentacja, w której ze względu na styl bycia i gry lubię Michała Winiarskiego czy Piotra Gruszkę.
Teraz trochę o zagranicznych sportowcach
Moim ulubionym klubem jest Barcelona , więc to piłkarze tego klubu są moimi ulubionymi: Iniesta, Villa. Lubię także C. Teveza czy włoskich cwaniaczków oddanych jednemu klubowi: Inzaghi, Buffon, Totti.
Piłka ręczna: Ivano Balić, Daniel Narcisse.
Koszykówka: Kobe Bryant
Tenis choć nie jest moją ulubioną dyscypliną, ma gwiazdę, którą podziwiam. To Roger Federer.
To chyba tyle by było. O polskich piłkarzach z szacunku nie będę się wypowiadał ;)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Ja tez powiem ze bardzo cenie Adama Malysza. Bardzo ciesze sie ze moglem ogladac te pelne emocji konkursy z jego udzialem w ktorych robil rzeczy niewyobrazalne. Pamietne pojedynki ze Schmittem, Hanawaldem, a w ostatnich sezonach z Jacobsenem czy Ammanem. Mam nadzieje ze i ten sezon bedzie udany dla naszego orla.
Kolejnym sportowcem ktorego cenie jest Ivica Olic. Ten zawodnik w kazdym meczu pokazje niezwykla ambicje i chec do gry. Niewatpliwe nie jeden trener chcialby miec w swoich szeegach tak walecznego zawodnika.
 
W 0

wiesiek2101

Użytkownik
Małysz za to, ile emocji dał mi gdy siedziałem przed TV patrząc na skoki.
Usain Bolt za to jak żartuje sobie gdy wszystkich odstawia z kwitkiem na 100m ???? ???? (te jego gesty i spowalnianie pod koniec biegu) ???? ????
Mike Tyson - skurczybyk ma łeb i walnięcie. Fajnie się oglądało jego walki. Zawsze coś się działo.
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
Andrzej Gołota - dla mnie wielki bokser
Kobe - chyba nie musze mówic dlaczego
Adam Małysz - miłe chwile spedzone przed tv
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Ulubiony?
Jednego ciężko byłoby mi wybrać... jeśli chodzi o piłkarzy to na pewno:
Diego Forlán, Mateja Kežman, David Villa, Juan Román Riquelme w kategoriach innych sportów znaleźliby się: Jeremy Wariner, Justin Gatlin, Usain Bolt, Michael Phelps, Mirko Crocop, ś.p. Andy Hug i wielu, wielu innych.
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Raul Gonzalez Blanco to dla mnie chodząca legenda futbolu, facet z klasą, rozkochał we mnie futbol, jego koszulki z młodości trzymam do dziś.
Po za tym Agnieszka Radwańska, bardzo sympatyczna dziewczyna i styl, jedna z ostatnich nadziei na piękno tenisa. Polka w tenisowym topie, sportem którym bardzo się interesuje, piękna sprawa.
W dalszej kolejności Dirk Nowitzki i Andrzej Gołota
 
Do góry Bottom