>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój ulubiony sportowiec

jarasija 0

jarasija

Użytkownik
za gówniarza strasznie uwielbiałem R. Majdana :p ale to było z 20 lat temu! wtedy był idolem dla wielu chłopaków, teraz tylko sam siebie ośmiesza... a obecnie lubię braci Kliczko, nie tyle za styl tylko za to że obecnie nie ma na nich mocnych!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
to musi być Roy Keane i Paul Scholes. Ta ich prostota, a zarazem to coś niesamowitego co w nich było i będzie. Poszliby za United w ogień i to jest osobiście dla mnie najważniejsze
z polskich Boruc. mimo ze nikt o nim już nie pamięta, on zawsze będzie w historii tej &#39;reprezentacji&#39;
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
mój mistrz: najlepszy piłkarz świata Zinedine Zidane,zawodnik który robił ogromną różnice i osiągnął wszystko co było do zdobycia.mam jego koszulki z realu i francji :jupi:
polska: Adam Małysz,za emocje,za rekordy skoczni,za zwycięstwa,za powroty do wielkiej formy,za ogromną skromność co bardzo cenie,dla mnie najlepszy polski sportowiec ????
na wyróżnienie zasługują:
Novak Djokovic za świetną gre,za zabawe na korcie jak i poza nim,za wyrażanie emocji
Leo Messi: za styl gry Leo który sam preferuje :] za rajdy przez kilku zawodników ze świetną kontrolą piłki.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zdecydowanie Henrik Larsson. Mimo paskudnych kontuzji potrafił grać na najwyższym poziomie. Wszystkim, którzy nie potrafili docenić jego osiągnięć w Celticu udowodnił co potrafi na koniec kariery min. świetną zmianą w finale LM.

Dla mnie człowiek legenda.
 
Do góry Bottom