>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mój ulubiony sportowiec

martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Radwanska sympatyczna dziewczyna? Nie rozsmieszaj mnie. Gburowata i noszaca wysoko glowe rozkapryszona panienka, ktora w dupie ma kibicow (powiedziala ze gra w reprezentacja jest dla niej tylko ciezarem). W tenisa zaczyna grac coraz gorzej, gwiazda nigdy nie bedzie, nie ma mentalnosci zwyciezcy, poza tym slaba psycghicznie.
Ulubiony sportowiec to Thierry Omeyer.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Zdecydowanie R.Federer - nieziemska technika, człowiek z innej galaktyki w tenisie.
Potem długo, długo nic i David Nalbandian - niesamowita waleczność na korcie.
Do tego można dodać Karola Bieleckiego (wiadomo)
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Ulubiony sportowiec ? a moze Najlepszy sportowiec : ADAM MAŁYSZ !! &quot;Po złoto, po medal, dla nas dla wszystkich! Pofrunął!&quot; Zdecydowany Top 1 w Polsce i na swiecie ???? tyle lat utrzymywac taki poziom to jest niesamowite :&gt; nie wazne czy mu idzie czy nie on zawsze potrafi zaskoczyc swoich kibicow ...
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Juan Martin Del Potro, Novak Djokovic - swietni tenisisci i fajni kolesie(takie mam wrazenie)
Andrzej Gołota i Mike Tyson - Gołota najlepszy polski bokser(a ja na zawsze jego wierny fan), a Tyson naj na świecie na wieki
Artur Boruc - tak jak wczesniej mowiliscie - za styl bycia
Diego Armando Maradona - za osiagniecia, za swietny futbol i milosc to pilki
 
M 0

mackinho7

Użytkownik
Tak naprawdę, to nie mam takiego ulubionego sportowca.
Aczkolwiek będzie to Cristiano Ronaldo, nie za styl bycia, tylko za jego grę i wkładanie w to pracy.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie wiem czy chodzi Ci o poprawność językową czy rzeczywiście masz obiekcje co do pracy Ronaldo, ale mimo, że nie darze Portugalczyka sympatią to należy się podziw za pracę jaką wykonuję na treningach bo takich umiejętności &#39;&#39;od tak&#39;&#39; się nie posiada.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Adaś Małysz i wszystko jasne ???? Jeszcze plakat wisi, zżółknięty już, ale wisi ;) Z piłkarzy oczywiście Alex Del Piero ????
 
Do góry Bottom