>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Matura 2010

Status
Zamknięty.
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
heh ściemę wali a przy okazji kasę zgarnie ;D
Nigdy przecieku nie było i akurat jak my zdajemy to przeciek ????
Dobranoc ????
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
ktos z piszacych na pewno wie jaki bedzie temat ale przecieku nigdy nie bedzie,przeciez ktos kto ukladal te tematy ma rodzine jego syn,wnuczek pisze mature to myslicie ze mu nie powie jakie bd tematy?.
PS HF - ta na pewno ; p
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
heh ściemę wali a przy okazji kasę zgarnie ;D

Nigdy przecieku nie było i akurat jak my zdajemy to przeciek ????

Dobranoc ????
oj był przeciek, 6 lat temu w Opolu :razz: powtarzali mature później hehe, a koleś i matka do paki poszli :p
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Uwaga: nasty tez pisze maturke dzis =) bedzie dobrze panie i panowie, cos wspolczesnego bedzie na 100%-tak typeczki mowia ????
 
ten 0

ten

Użytkownik
e tam nie ma co sie stresowac kazdy kto potrafil sie na tym forum zarejestrowac to wierze ze cos z podanego fragmentu na maturze powinien cos napisac :F
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Hah dzięki za wiarę ;d
Jak nie będę miał pomysłu na wypracowanie to sobie to wbije do głowy &quot;przecież kurde na fb się zarejestrowałem a tu nie dam rady??&quot; ;d
 
ten 0

ten

Użytkownik
tylko teraz to i sa zle strony dla maturzystow, do wojska juz nie biora jak kiedys =D wiec gl &amp; hf
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Dobra ludziska ???? Za 2 godziny zaczynamy walkę ???? Niech moc będzie z nami ;) Uciekam wszamać śniadanie i do ZST ;) Good Luck.
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
nie było szału z tą maturą... tekst może i fajny ale pytania już nie do końca... wypracowanie napisałem o Edelmanie mam nadzieje że jakieś 15 pkt złapię ????
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Polski poszedł, chyba nie był jakiś mega trudny. Tekst całkiem przyjemny, a na pracy nie trzeba było się odwoływać do tekstów z głowy tylko pisać na podstawie tego co dali.
ps. Moja siostra właśnie przeżywa jak jej źle poszło, jaki to głupi tekst dali. Dobrze że ja nie biorę takich rzeczy do bani
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Pytania przedostatniego z zamkniętych nawet nie ruszałem (to o Subiektywizmie i Obiektywizmie). Ogólnie czytanie dziwne :/ a wypracowanie na 2 temat.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Też macie wrażenie, że to czytanie było dużo trudniejsze niż chociażby rok temu ? Ogólnie jestem zadowolony, temat z Edelmanem dosyć mi podszedł, czytanie średnio z tendencją, że gorzej niż sobie wcześniej zakładałem, ale 60% raczej przebiję ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom