>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2012

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dziś oddana matura z matematyki i... 30% ???? ???? ???? może to jest ostrzeżenie, że trzeba się jeszcze trochę pouczyć ;)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Jeżeli chodzi o matme to wystarczy uważać i rozwiązywać zadania na lekcjach, rozwiązać trochę zestawów i matura na te 60% lekko pójdzie ;-) ja tam nic a nic się w domu nie uczyłem i poszło nieźle, logiczne myślenie, jak czegoś nie jesteście pewni to na przykładach wymyślonych sobie sprawdzać i będzie dobrze. Polski na maturze to jest po prostu śmiech, skoro ja to zdałem to każdy zda ???? języki to prawie co roku to samo
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Piszecie już powoli prezentacje maturalne z polskiego, jakie tematy wybraliście, z jakich źródeł korzystacie, czy może kupiliście od kogoś? ;) Pytanie również do tych, którzy mają to już za sobą, czy ciężko jest tak samemu napisać prezentację?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
&quot;Charakterystyka socjolektu więziennego. Dokonaj analizy językowej wybranych wypowiedzi&quot;.

Piszę sam, kupowanie prezentacji od kogoś jest głupotą. Każdy potrafi zrobić taką pracę, więc po co mam komuś za to płacić ? Wszystko sobie sam zaplanuję i będę postępował zgodnie ze swoimi wytycznymi.
 
wisienka 8

wisienka

Użytkownik
Piszecie już powoli prezentacje maturalne z polskiego, jakie tematy wybraliście, z jakich źródeł korzystacie, czy może kupiliście od kogoś? ;) Pytanie również do tych, którzy mają to już za sobą, czy ciężko jest tak samemu napisać prezentację?
ja kupilem, ale kompletnie sie nie oplaca, to jest pare godzinek pracy, a prace mysle ze od 80zl gdzies sie zaczynaja ;)
pisz samemu, nawet przy pisaniu samodzielnie pracy uczysz sie jej .
a zeby nie zdac maturki z polaka ustnej to naprawde trzeba sie postarac, tak samo jak i matury z polaka pisemnej. angol podst to banał a matme raczej kazdy zda. co wiecej, z samych zdanych matur u mnie w bialymstoku dostajesz sie na wiele kierunkow. co to za studia? :p
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Żebyście tylko nie zrobili tak jak mój kumpel jak jeszcze do technikum chodziłem. Kupił maturę, wysłał gościowi temat na który miał mowić i czekał. A typ mu odesłał prezentacje calkiem nie zgodną z tematem. A kasy już nie oddał.
 
S 6

siami

Użytkownik
Mógłbyś coś więcej na ten temat napisać, jaki temat, za ile, ile dostałem na egzaminie za nią...?
Pisz Pw sam zdałem to na 80%. Do tego mam plan ramowy, cytaty, literature podmiotu i przedmiotu no i to co masz nawijać 3strony a4. Fajnie sie to uczy i na temat.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
i jak tam próbne lecą? Polski poszedł jakoś,matma masakra...z tym że do niej akurat się nie przygotowywałem, poszedłem na żywioł żeby wiedziec co szlifować przez następne 3 miechy. Jutro angielski, na który najbardziej liczę, bo temat ogarniam. W piątek piszę dodatkową biologię podstawę, też na &quot;sucho&quot;, więc już teraz pytam czy pisał ktoś maturę z tego przedmiotu i co poleca do przygotowań (repetytoria, podręczniki itp.)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
i jak tam próbne lecą? Polski poszedł jakoś,matma masakra...z tym że do niej akurat się nie przygotowywałem, poszedłem na żywioł żeby wiedziec co szlifować przez następne 3 miechy. Jutro angielski, na który najbardziej liczę, bo temat ogarniam. W piątek piszę dodatkową biologię podstawę, też na &quot;sucho&quot;, więc już teraz pytam czy pisał ktoś maturę z tego przedmiotu i co poleca do przygotowań (repetytoria, podręczniki itp.)
Akurat biologii nie cierpię, nie lubię ????

Jestem zdziwiony, że teraz masz dopiero matury? Z jakiego wydawnictwa one są? Chyba większość z nas pisała pod koniec listopada z Operonu ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Orientuje się ktoś do kiedy trzeba składać ostatecznie deklarację co do przedmiotów zdawanych na maturze?
 
Do góry Bottom