>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2013

agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
sa rozwiazania juz?
ed. Mam ok. 60%, matematyka to była moja najsłabsza strona, osobiscie przed matura spodziewalem sie ze zdam na styk, moze zblize sie do 40% ale zaskoczenie jest miłe ???? zrobilem kilka głupich błędów przez co troche punktów poleciało no i z zamknietych 17/25 to tez mnie nie zadowala jakos
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
jak tam angliści? ;) u mnie podstawa w okolicy 100, na rozszerzeniu czytania zwaliłem, zadziwiająco dobrze słuchanie (14/15).
Jak to jest z tym zaznaczaniem w kółeczko złych odpowiedzi i zamalowywaniem prawidłowych? Bardzo trzeba dokładne kółka rysować, czy byleby coś było poza kwadratem? ???? Bo pierwszy raz zmieniałem odpowiedzi i to chyba 3 razy więc się boję, czy na pewno mi dobrze to odczyta ????
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Pisze ktoś jutro rozszerzony polski ? Jest jakiś uniwersalny punkt do zawarcia, który zawsze pojawia się później w kluczu ?
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Tak, ale porównywalna z tym co rok temu, więc taki już może jest ten poziom matury rozszerzonej. Zdziwiło mnie, że dali i kombi i prawdopodobieństwo, zazwyczaj jest jedno z tych dwóch zagadnień na maturze a tu i to i to ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Dobra, dobra, wczoraj po całym dniu w szkole, a szczególnie po 3,5h rozszerzenia to ja nie wiedziałem jak się nazywam, sam mam bekę teraz ze swojego pytania ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
angielskiego to w sumie nie zda tylko osoba, która nic na tym egzaminie nie powie. Niby taki łatwy ale mały stresik jest ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
U mnie dosyć dobrze- pisałem rozszerzenie. Wkurzyłem się nieco bo zawaliłem zadanie z poziomem natężenia dźwięku przez pomyłkę przy jednostce a sposób miałem dobry. Do tego nie dałem rady z zadaniem gdzie były dwie ściany. No i ostatnie podpunkty typu &quot;Wyjaśnij..&quot; z jądrowej- poległem. Ale generalnie matura na plus chyba.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
jak teraz jest? rekrutacje elektroniczna sklada sie przed wynikami matur czy po?
Przed rokiem było tak, że rejestrowałeś się na specjalnej stronie, wybierałeś kierunki; po wynikach matury wklepywałeś wyniki i robiłeś opłatę rekrutacyjną. I w ich wyznaczonym terminie składasz potrzebne dokumenty u nich lub wysyłasz pocztą
 
Do góry Bottom