>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2013

damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Siemka. Ma ktoś jakąś stronkę z wszystkimi lekturami maturalnymi z której się uczył? Jakieś przejrzystej z najważniejszymi informacjami ????
To samo z angielskiego jakaś najważniejsza powtórka.
Każde materiały mile widziane!
Z góry dziękuje i pozdrawiam! ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Jak tam maturzyści nauka idzie? Od dzisiaj równo 2 miesiące do pierwszej matury czyli polskiego pisemnego ????
nauka idzie, powolutku, jak chyba u każdego ????
przygotowuje się ktoś z fizyki?
pochwalę się wynikiem z próbnego polskiego z OKE Poznań 89% ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
jaki temat był?
W oparciu o fragment &quot;Dziadów cz. III&quot; Adama Mickiewicza i &quot;Legendę żeglarską&quot; Henryka Sienkiewicza. Należało porównać metaforyczne obrazy dziejów Polski oraz przesłania utworów.
Generalnie dużo zawarłem faktów z samej historii czym się praktycznie uratowałem bo lekturę pamiętam przez mgłę, ale fragment był taki, że bez znajomości łatwo się pisało:razz:
 
S 0

samo3

Użytkownik
W oparciu o fragment &quot;Dziadów cz. III&quot; Adama Mickiewicza i &quot;Legendę żeglarską&quot; Henryka Sienkiewicza. Należało porównać metaforyczne obrazy dziejów Polski oraz przesłania utworów.
Generalnie dużo zawarłem faktów z samej historii czym się praktycznie uratowałem bo lekturę pamiętam przez mgłę, ale fragment był taki, że bez znajomości łatwo się pisało:razz:
kurde jak przeczytałem temat to mi trochę kopara opadła ???? Jednak trzeba troszkę poczytać ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
już ostatnia prosta, ostatnie powtórki ;) u mnie głównie teraz opracowania z polskiego, żeby cokolwiek mieć pojęcie o lekturach i błędu kardynalnego nie zrobić, trochę gegrą mam zamiar się zająć i angielskim. A co do materiałów to nie wiedząc o jakie przedmioty Ci chodzi to trudno doradzać :p
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Napisałem juz Tobie na PW ????
Tak ogólnie jak ktoś ma jakieś ciekawe strony powtórkowe z podstaw. Polak, angielski, mata.
Btw. myślicie, że jak przeczytam wszystkie opracowania lektur i wierszy to starczy? ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Napisałem juz Tobie na PW ????
Tak ogólnie jak ktoś ma jakieś ciekawe strony powtórkowe z podstaw. Polak, angielski, mata.
Btw. myślicie, że jak przeczytam wszystkie opracowania lektur i wierszy to starczy? ????
raczej spokojnie,
Śmiem twierdzić, że nawet nie trzeba znać lektur żeby zdać, taka specyfika matury. ;)
Szukam jakiś stron powtórkowych do angielskiego rozszerzonego. Jakieś ćwiczenia, gramatyka, formy wypowiedzi. Macie coś może?
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Miałem opanowana jakąś połowę lektur w odpowiednim stopniu i liczyłem na szczęście, trafiłem przedwiośnie, które akurat przeczytałem ????
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Polski banalny, nie czytalem nic a i tak bedzie over 70% ???? wziąłem pierwszy temat i sie rozpisalem na 550 słow ????
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Osobiście dla mnie nie był taki banalny. Ogólnie tekst do pytań bardzo ok, ale pytania takie, że jak dla mnie to ten klucz bardzo obszerny powinien być. Jeśli chodzi o wypracowanie to tylko na podstawie fragmentu o &quot;Przedwiośniu&quot; pisałem, mam nadzieję, że będzie ok. ???? Jutro byle zdać. ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Tekst do czytania ze zrozumieniem w miarę ok, ale gorsze pytania do tekstu ???? Pisane oczywiście z Przedwiośnia, głównie z fragmentu i lekkie odwołanie do całej lektury, z czytania z 12-15 pkt będzie, ze 20 może z wypracowania i koło 50% co najmniej powinno być ????
Jutro relaks i mini sprawdzian przed piątkiem ;)
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Polski to mi wyszedł tragicznie, ale matematyka strasznie łatwa była, tylko nie zrobiłem z dowodzikiem oraz wykazać że 6 do potęg jest podzielne przez 17. Z matmy liczę na 70%+, jutro ustny niemiecki.... ????
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Ja tam chciałem tylko zdać, a będzie myślę powyżej 50% spokojnie. Patrząc przez pryzmat tego, że przez 2 lata z maty nie robiłem nic, a w tym roku zacząłem oglądać te filmiki z zadaniami (MrCiupi, matemaks) i z 5 arkuszy zrobiłem to naprawdę spoko.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Gustlik też dzisiaj pisał matematykę... Nie zrobił oczywiście zadania wykaż i udowodnij i zakręcił się przy tych kątach w przedostatnim (chyba) zadaniu.
No i ze 2-3 błędy w zadaniach zamkniętych - czyli wyjdzie mi coś w przedziale 70%-80%. - Matura podobna do tej w 2012.
 
Do góry Bottom