>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura

Status
Zamknięty.
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
dlaczego Ci lodziarze nie mieli swojego 1 zakladu w NY ?
tam nie bylo ze oni to otworzyli w jakims miasteczku akademickim czy cos takiego ?
pozniej jeszce bylo ze sie take out from new york?
tylko tu pkt stracilem :p
Po pierwsze nie take out tylko moved out :? po drugie była informacja moved out of NY a potem że brali udział w jakims lodowym kursie a potem że otworzyli pierwszą lodziarnię na miejscu stacji beznzynowej czy czegos tam w tym miasteczku Burlington wiec skad takie pytanie :?:
W 2 zadaniu mam błąd tylko w tym pierwszym zdaniu wg mnie koles mowil 9:45 a nie 9:30 bedzie problem z tym zdaniem bo polowa słyszała 9:30 a polowa 9:45 nie wiem skad taki rozrzut napewno nie było half past nine :]
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Patrząc na rozwiązania myślałem, że trochę lepiej mi poszło, będzie ok 60%, chociaż cały rok się obijałem i nie uczyłem, więc nie jest tak źle ????
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Angielski lajtowy, wszystkie zamknięte dobrze, 70% już jest :p
Matma 28-32%, zależy jak mi ocenią zadania otwarte, polski 13 pktów z czytania ze zr, nie wiem jak praca pisemna ;&lt; Pisałem analize wierszy, ale utożsamiłem autorów z podmiotem lirycznym, pisząc &#39;autor myśli, autor czuje, autor tęskni&#39;, nie wiem jak to zostanie zinterpretowane przez komisję i czy dadzą chociaż te 8 pktów.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Po pierwsze nie take out tylko moved out :? po drugie była informacja moved out of NY a potem że brali udział w jakims lodowym kursie a potem że otworzyli pierwszą lodziarnię na miejscu stacji beznzynowej czy czegos tam w tym miasteczku Burlington wiec skad takie pytanie :?:
W 2 zadaniu mam błąd tylko w tym pierwszym zdaniu wg mnie koles mowil 9:45 a nie 9:30 bedzie problem z tym zdaniem bo polowa słyszała 9:30 a polowa 9:45 nie wiem skad taki rozrzut napewno nie było half past nine :]
masz transkrypcję listeningu na gazecie. ja słyszałem 9:30 i że mają przyjść wcześniej,ale niestety nie usłyszałem, że pół godza i zwaliłem to..
 
julek 421

julek

Użytkownik
tak tak move out:p
ogarnalem tekst to juz widze gdzie blad eh. Nie wiem jak ja to czytalem.
a co do rozszerzenia to tak srednio jestem zadowolny pisanie przyjemny doscy temat ale jedno sluchatnie i drugi tekst masakra
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
tak tak move out:p
ogarnalem tekst to juz widze gdzie blad eh. Nie wiem jak ja to czytalem.
a co do rozszerzenia to tak srednio jestem zadowolny pisanie przyjemny doscy temat ale jedno sluchatnie i drugi tekst masakra
Słuchanie o tych busach było zaje***te!
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
e wariatyyy, a zaznaczyliscie na roz. temat o ktorym pisaliscie;p?
ja tak ale kilka osób zapomniało choć raczej nie ma to wielkiego znaczenia. Słyszałem od nauczycieli ze nie powinno byc z tym problemu, zwłaszcza ze to bylo troche nie jasne i pewnie zas beda sie tlumaczyc tak jak z polskim ze cos tam, coś tam...
ogólnie to podstawa była fest prosta. W zamknietych mam chyba ze 3 błedy a list raczej spoko wiec powinno byc ok 86-90%
Natomiast rozszerzenie masakra. Pierwsza czesc z wypracowaniem i gramatyka poszła łatwiutko ale druga listening i reading juz wszystko strzelałem. No moze reading jeszcze w miare ale z tymi autobusami to dowalili fest...
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Z podstawy w zamkniętych jeden błąd, więc &gt;90% raczej będzie.
Tak jak mówicie, pierwsza część rozszerzenia była ok. Wczoraj sprawdzałem wyniki, 39% już mam, teraz 38% do zdobycia z mojego opowiadania.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ogólnie to rozwaliły mnie pojazdy po niemcach i to ze gościu w czytance miał na imie Dick.
I jeszcze kwintesencja, chyba na rozszerzeniu: &quot;Gierary hirr&quot; ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Kurcze :p Jutro mam mature z polaka ustnego a Guzik potrafię ???? Będą jaja jak nie zdam :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom