>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MECZ OTWARCIA, Francja - Rumunia [10 czerwca 2016 r.]

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Payet, pozabijał wszystkich dzisiaj tam :!: co ten gość postawił kropkę nad i tym strzałem w 89 minucie to ja nie mam pytań. Mecz otwarcia a już brama godna tego aby była najlepsza w turnieju ... Masakra :!:

Ma ktoś może gifa z tej bramki ? można oglądać i oglądać to cudeńko ????
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Payet piękny gol, piękna asysta, co ciekawe zarówno bramka, jak i asysta.. lewą nogą, oczywiście jest prawonożny!!!!!! Przed golem i tak był jedynym kandydatem do MOTM. Pogba i Griezmann zawiedli na całej linii, ale wprowadzeni za nich Coman i Martial zupełnie nic nie wnieśli. Giroud pokazał krytykom, którzy wyczekują na okazję, że muszą poczekać przynajmniej do kolejnego meczu, a teraz powinni siedzieć cicho. Lloris dołożył swoją cegiełkę, a parada z pierwszych minut będzie jedną z najlepszych w turnieju. Evra zagrał kapitalny mecz, poza sytuacją z karnym. No i Kante, może nie aż tak widoczny, ale znakomity występ. Francja mimo wszystko pokazała, że ci, którzy widzą ją jako głównego faworyta, mogą mieć rację. Rumunia postawiła twarde warunki i także nie należy jej skreślać.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Era kapitalny mecz? Chyba musieliśmy oglądać inne spotkanie. Jak dla mnie Patrice zagrał bardzo słabo. Nie radził sobie na swojej stronie, wielokrotnie ogrywany przez Pope, dużo niecelnych podań i jeszcze ten karny. Ogólnie Francuzi bez szału. Szkoda Rumunów, którzy mądrze zagrali, naprawdę zasługiwali tutaj na remis. Grali agresywnie, presowali i nie pozwalali Francji na zbyt wiele. MVP meczu zdecydowanie Payet. Gość grał na takim luzie, wszystko mu wychodziło i jeszcze ten gol! Palce lizać!
 
U 8

uzytkownik-130596

Użytkownik
Payet piękny gol, piękna asysta, co ciekawe zarówno bramka, jak i asysta.. lewą nogą, oczywiście jest prawonożny!!!!!! Przed golem i tak był jedynym kandydatem do MOTM. Pogba i Griezmann zawiedli na całej linii, ale wprowadzeni za nich Coman i Martial zupełnie nic nie wnieśli. Giroud pokazał krytykom, którzy wyczekują na okazję, że muszą poczekać przynajmniej do kolejnego meczu, a teraz powinni siedzieć cicho. Lloris dołożył swoją cegiełkę, a parada z pierwszych minut będzie jedną z najlepszych w turnieju. Evra zagrał kapitalny mecz, poza sytuacją z karnym. No i Kante, może nie aż tak widoczny, ale znakomity występ. Francja mimo wszystko pokazała, że ci, którzy widzą ją jako głównego faworyta, mogą mieć rację. Rumunia postawiła twarde warunki i także nie należy jej skreślać.
Coman co prawda był znacznie bardziej aktywny od kompletnie zagubionego, niewidocznego Griezmanna (widać, że chłopaka przygniotło pierwsze spotkanie na Euro) jednak faktycznie jego próby nie przynosiły wielkiej zmiany na prawej stronie.
Z kolei Martial miał raptem 13 minut (plus doliczone 3 minuty) na pokazanie się. W tym czasie raptem jeden lekki strzał. To zdecydowanie za mało żeby coś wielkiego pokazać, zwłaszcza w nieźle zorganizowanej defensywie Rumunów.
Co do samego Payeta. Chłopak ma kapitalny sezon i osobiście czekam na jego bramkę z rzutu wolnego. Na prawdę potrafi przymierzyć.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Nie chciałbym tu jakoś dramatyzować, bo nie widziałem jeszcze w akcji Szwajcarów ale po tym jak zaprezentowała się wczoraj Rumunia, dla mnie to jest poważny kandydat do zajęcia drugiego miejsca w grupie, a więc wielce prawdopodobne, że w 1/8 spotkaliby się z nami, a wnioskując po wczorajszej formie Rumunów nie byłby to przyjemny spacerek. Po tym meczu najlepiej widać, że pierwsze miejsce w grupie może okazać się w naszym przypadku bezcenne.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Era kapitalny mecz? Chyba musieliśmy oglądać inne spotkanie. Jak dla mnie Patrice zagrał bardzo słabo. Nie radził sobie na swojej stronie, wielokrotnie ogrywany przez Pope, dużo niecelnych podań i jeszcze ten karny. Ogólnie Francuzi bez szału. Szkoda Rumunów, którzy mądrze zagrali, naprawdę zasługiwali tutaj na remis. Grali agresywnie, presowali i nie pozwalali Francji na zbyt wiele. MVP meczu zdecydowanie Payet. Gość grał na takim luzie, wszystko mu wychodziło i jeszcze ten gol! Palce lizać!
Evra grał strasznie słabo. Ten grubawy Popa kilka razy ładnie go przejechał. Francja moim zdaniem zagrała nieźle ale rumuńska obrona na wiele im nie pozwoliła. Ciekawe, jak będą prezentować się w kolejnych meczach, szczególnie Griezmann i Pogba, który według mnie jest strasznie przereklamowany. Potrafi dobrze podać ale czaruje tylko na własnej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Payet, zagrał fenomenalny mecz. Do Griezmanna nie mam pretensji, sezon miał długi to i zmęczenie też swoje robi, ale co do ich rywali w dniu otwarcia to skreślajcie Rumuni, po pierwszej porażce w dniu otwarcia. Oni też mogą jeszcze namieszać i to dużo. Jak dla mnie ze Szwajcarią, mogą wygrać bo i dzisiaj Albańczycy jak dostali czerwoną kartkę mogli to jeszcze zremisować. Nie zdziwię się jak Rumunia, wykorzysta słabości Szwajcarów, a sam mecz będzie interesujący z nawiązka dla Rumunii. I po drugiej kolejce, będą dwa zespoły z taką samą ilością punktów.
 
Do góry Bottom