>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2016

Status
Zamknięty.
U 76

ulvmann

Użytkownik
Co myślicie o graniu na City kurs ponad 4 więc warty zagrania a jak wiadomo Guardiola bedzie chciał wygrać na swój były klub?Co o tym sądzicie pzdr:razz:
Jeśli dysponowałbym budżetem ok. 200-300 zł, to za jakąś dyszkę puściłbym remis albo x2 (kursy ok. 3.80 i 2.05) - tak dla emocji.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Dresden - liberec
typ: 2 DNb @ 2⛔ Kursy spadaja, skąld podstawowy i dostaja lanie. te towarzyskie to juz cuda na kiju

Slovan gra za tydzien mecz w LE, wiec to taki sprawdzian generalny. rano o 11:00 rozgrywali sprawdzian, ale tamten skład był bardzo rezerwowy. Z niemcami ma zagrac podstawowy z Barosem na czele
Dresden co prawda awansowało do 2 bundesligi, ale ja bym nie robil z nich takiego faworyta
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Guiseley - Leeds 2 ✅✅ @ 1.6 godzina 20:45 . Spotkanie drużyny regionalnej z utytułowaną Angielską drużyna . Leeds w poprzednim sezonie po wejściu do Championship uplasowało się w środku stawki na zapleczu PL .Natomiast gospodarze ...co tutaj duzo mówić zajeli ostatnie miejsce premiowane utrzymaniem w regionalnej lidze na dodatek przed własną publicznością nie imponuja co skazuje ich z góry na porazkę . Leeds w ostatnim spotkaniu tych 2 drużyn wygrała co prawda 2-0 ( 86&#39; ,90&#39; ) ale była to wtedy słabsza drużyna od obecnej . Typuje wygrana Leeds .
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
UKS Szopienice (A klasa) - BKS Sparta Katowice (okręgówka)
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 1.67
Bet365

Na jutrzejszy dzień wybieram towarzyskie spotkanie A klasowej (siódmy poziom rozgrywkowy), podkreślam A klasowej drużyny z Szopienic której rywalem będzie przedstawiciel katowickiej okręgówki (szósty poziom rozgrywkowy) a mianowicie Sparta Katowice. Jakoś nie wierzę w defensywny potencjał polskich amatorów. W każdym ze sparingów drużyn z niższych lig kursy takie overy oscylują w granicach 1.65 po czym spadają do 1.4 - 1.20 i bez większych problemów zostają pokryte. Przechodząc do aktorów jutrzejszego spektaklu. Szopiennice w A klasie grają dwa sezony kiedy to w 2014 awansowały z trzeciego miejsca zajętego w B klasie (przedostatni, a gdzieniegdzie ostatni poziom rozgrywkowy) W debiutanckim sezonie uplasowały się na siódmym miejscu z bilansem bramkowym 49:61 w 24 spotkaniach co daje średnią 4.58 bramki na mecz. W minionych rozgrywkach było ciut lepiej jeżeli chodzi o miejsce w tabeli. Szóste miejsce w katowickiej A klasie z bilansem 51:43 w 22 meczach (średnio 4.27 gola w meczu).

Przechodząc do rywala... BKS Sparta Katowice. Ostatni sezon zakończyli na 10 miejscu w mocnej (bo katowickiej) okręgówce innymi słowy - V lidze. Bilans bramowy prezentuje się następująco: 39-57 w 30 meczach ze średnią 3.2 bramki na mecz. Sezon wstecz (2014/15) było gorzej - dwunaste miejsce z bilansem 51-63 (3.8 bramki na mecz) Jeżeli chodzi o ostatnie mecze sparingowe Sparty - wyniki prezentują się następująco:

23.07 - sparing AKS Niwka, wynik 2-2 bramki Jan Markowski, Sebastian Kawulka
20.07 - sparing Niwy Brudzowice, wynik 4-2 bramki Robert Kamiński, Jan Markowski


Reasumując... Naprawdę widzę większe szanse na minimum trzy bramki w meczu niż wskazuje na to kurs. Moim zdaniem Spadki gwarantowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
fargo 17

fargo

Użytkownik
A mi się wydaje, że warto postawić na typ, że obie strzelą w meczu Benfica-Torino. Kurs oscyluje wokół 1.80 na betano, a przecież to mecz towarzyski. Pojedynek portugalsko-włoski na pewno nie będzie nudny, sytuacje będą z obydwu stron. Nie ma w drużynie Torino już Glika, więc blok defensywny będzie niezgrany, a Benfica ma w składzie takich techników, że spokojnie stać ją na strzelenie dzisiaj gola. Zatem proponuję ten typ, bo warto.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
MLS ALL- Stars - Arsenal Londyn
Dzisiejszej nocy odbędzie się w San Jose spotkanie MLS All-Stars vs Arsenal Londyn to kolejny przedsezonowy test mecz Kanonierów. Nowy sezon Premier League już za 2 tygodnie natomiast zespół Arsenalu nadal musi grać rezerwami ponieważ piłkarze odpoczywają po Euro oraz leczą urazy. Coraz częściej słychać głosy niezadowolenia kibiców ponieważ Kanonierzy nadal nie pozyskali napastnika co prawda Wenger robił podchody pod AVardy&#39;ego i Alexandre&#39;a Lacazette jednak nic z tego. Pod nieobecność Giroud oraz Welbecka mamy do dyspozycji na dzisiejsze pojedynek jedynego nominalnego napastnika jest nim Chuba Akpom. Potwierdzić swoją przydatność w takich spotkaniach jak dzisiejsze muszą także Theo Walcott i Alex Oxlade-Chamberlain którzy w poprzednim sezonie nie błyszczeli. W linii defensywnej zabraknie dzisiaj Gabriela, Koscielnego oraz Mertesackera jedynym doświadczonym graczem pozostaje Calum Chambers. Wenger coraz bardziej przekonuje się do Bielika którego dzisiaj na pewno zobaczymy na placu gry jak nie od początku spotkania to po przerwie. W zespole gwiazd MLS mamy wielu doświadczonych graczy między innymi Drogba, Kaka, Villa, Giovinco czy Pirlo. W pierwszym test meczu Arsenal zaledwie zremisował z Lens. W dzisiejszym spotkaniu Wenger oceni przydatność kilku graczy do jego zespołu.
MLS All Star zwycięstwo @@ 2.50 Otobet ⛔ Dobry mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rzepin 784,9K

rzepin

Użytkownik
SSC Napoli - Virtus Entella over 2,5
1.50✅✅✅ i tak bylo...

smialo mozna wchodzic w to Napoli nie trzeba nikomi przedstawiac , druzyna mocno overowa . jak przycisna to wejdzie to i w 1 polowie
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
LKS Ostoja Żelisławice - KS Górnik Piaski
Typ: Górnik Piaski / Górnik Piaski
Kurs: 2.50!
Bet365

Sparingi, ach te sparingi... Bukmacherzy wciąż popełniają błędy choć trzeba przyznać, że uczą się nich. Obecnie kurs wyjściowy na over 2.5 bramki w sparingach amatorskich drużyn wynosi 1.30, a jeszcze niedawno około 1.60. Przechodząc do jutrzejszego spotkania... Mamy mecz średniaka A klasy z solidną czwartoligową drużyną której miejsce w poprzednim sezonie nie odzwierciedla potencjału. Doszły wzmocnienia, zmienił się trener i myślę, że w przyszłym sezonie Górnik śmiało powalczy o pierwszą czwórkę, a plan minimum to górna połowa tabeli.

LKS Ostoja - w minionym sezonie 10 miejsce w A klasie... Co prawda na stronie LKS-u możemy przeczytać o nowych twarzach, które niestety jeszcze odpoczywają i nie są do dyspozycji trenera. Bilans bramkowy - 58:78. W okresie przygotowawczym LKS zremisował 1:1 z innym A-klasowcem oraz rozbił juniorów B-klasowego cynkowa 7:1

Górnik Piaski - jak wspomniałem, solidna - powiedziałbym wręcz bardzo solida CZWARTOLIGOWA druzyna, której miejsce w tabeli (12) nie odzwierciedla potencjału. Graj w bardzo mocnej czwartej lidze - jednej ze śląskich, a wiemy, że na śląsku poziom jest wyższy niż na przykład w Małopolsce. Górnik rywalizował z takimi drużynami jak rezerwy GKS-u Katowice, Ruchem Radzionków, Gwarkiem Tarnowskie Góry. Jeżeli chodzi o mecze przygotowawcze do kolejnego sezony to wartym uwagi jest zwycięstwo z mieszaną drużyną jedynki oraz dwójki GKS-u Katowice 3:1, oraz remis z wzmocnionymi rezerwami GKS-u Tychy 1:1!

Kursy na pewno polecą w dół, a w mojej ocenie kurs odzwierciedlający ryzyko w tym meczu to maksimum 1.40! No panowie... Środek tabeli A KLASY ze ŚRODKIEM DRUŻYNY CZWARTOLIGOWEJ. 1.40... Tak duży tylko ze względu na rangę spotkania.
 
agron 97

agron

Użytkownik
Osobiście i tak bym pograł!
myślisz że swoimi analizami pomagasz innym? psujesz tylko rynek i nic więcej. Live można dużo więcej zagrać i oczywiście dużo więcej wyciągnąć a po takich wpisach zostają tylko ochłapy
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
paulix 61

paulix

Użytkownik
LGKS 38 Podlesianka - MKS Siemianowiczanka
Gornik Konin - KS Polonia Sroda Wielkopolska
AKS Wyzwolenie Chorzow - GKS Wawel Wirek

Over 2.5
Ako: 2.90 !!!
Bet365


Sytuacja bliźniaczo podobna do środowego meczu. Sparingi polskich amatorów charakteryzuje przede wszystkim otwarta gra obu drużyn. Choć nie tylko sparingi bo i mecze ligowe. W tym przypadku z przyjemnością pobieram trzy mecze i robię tripla z pięknym kursem. Mógłbym tu przytoczyć ostatnie wyniki każdej z drużyn ale i po co? Każda ta drużyna ma średnią bramek oscylującą w okolicy 4 na mecz. Stracę jedynie czas. Powiem tylko że na kilkadziesiąt sparingów proponowanych przez bukmachera w obecnym sezonie letnim over 2.5 nie został pokryty w zaledwie jednym meczu. Było to spotkanie oświęcimskiej Unii z Czańcem... Czaniec i Unia to drużyny czwartoligowe. Tu mamy dwa mecze rodem z okręgówki, rodem z SZÓSTEGO STRZEBLA ROZGRYWKOWEGO W POLSCE. Miałem przyjemność przeczytać relacje w gazecie krakowskiej z feralnego meczu Unii i 0:0 jest zasługą... UWAGA sześciu poprzeczek. Panowie, nie róbmy sobie żartów z pogrzebu... To są amatorzy i to są sparingi nikt się nie będzie zabijał by uchronić drużynę przed stratą bramki.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Godz.14.30
Az Alkmaar -Emmen
Az grali wczoraj u siebie i wygrali 1-0 w LE z Giannina.
Pomimo tego faktu to uwazam ,ze 2 zespol Az jest nadal lepszy niz Emmen ktore od lutego nic nie wygralo na wyjezdzie dostajac handicapami. 2.6 w b365 na rezerwy Az ktore bedzie chcialo sie pokazac trenerowi przed rewanzem.

✅ 3-2 byla strzelanina po holendersku samoboj,karny,czerwo ale mam nadzieje ,ze ktos zdazyl skorzystac na plus. Pozdrawiam
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
LGKS 38 Podlesianka - MKS Siemianowiczanka
Gornik Konin - KS Polonia Sroda Wielkopolska
AKS Wyzwolenie Chorzow - GKS Wawel Wirek

Over 2.5
Ako: 2.90 !!!
Bet365


Sytuacja bliźniaczo podobna do środowego meczu. Sparingi polskich amatorów charakteryzuje przede wszystkim otwarta gra obu drużyn. Choć nie tylko sparingi bo i mecze ligowe. W tym przypadku z przyjemnością pobieram trzy mecze i robię tripla z pięknym kursem. Mógłbym tu przytoczyć ostatnie wyniki każdej z drużyn ale i po co? Każda ta drużyna ma średnią bramek oscylującą w okolicy 4 na mecz. Stracę jedynie czas. Powiem tylko że na kilkadziesiąt sparingów proponowanych przez bukmachera w obecnym sezonie letnim over 2.5 nie został pokryty w zaledwie jednym meczu. Było to spotkanie oświęcimskiej Unii z Czańcem... Czaniec i Unia to drużyny czwartoligowe. Tu mamy dwa mecze rodem z okręgówki, rodem z SZÓSTEGO STRZEBLA ROZGRYWKOWEGO W POLSCE. Miałem przyjemność przeczytać relacje w gazecie krakowskiej z feralnego meczu Unii i 0:0 jest zasługą... UWAGA sześciu poprzeczek. Panowie, nie róbmy sobie żartów z pogrzebu... To są amatorzy i to są sparingi nikt się nie będzie zabijał by uchronić drużynę przed stratą bramki.
Wszystko ok, ale nie zakłamuj faktów ????
Pierwszy z brzegu:
KS Kutno - Olimpia Koło 0:0.
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
Wszystko ok, ale nie zakłamuj faktów ????
Pierwszy z brzegu:
KS Kutno - Olimpia Koło 0:0.
Faktycznie, 0:0. Sprawdziłem na stronach klubowych bo osobiście nie zauważyłem tego meczu w ofercie ale skoro o nim wspomniałeś to zapewne był. Ktoś mi zarzucił, że zbiłem kurs... Podałem typ, gdzie kurs wydawał mi się zawyżony więc go opisałem. Podobnie będzie w meczu na IO w piłkę ręczną... Polska - Brazylia... Ktoś już coś wspomniał o tym meczu, a to, że kursy poleciały z 3.00 na 1.76 to chyba nie jego wina/zasługa.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie no taki zarzut jak &quot;psucie rynku&quot; to debilizm ???? to co, lepiej nie pisać nic i wklejać kupony i opinie po fakcie, jak to się często tu robi?
Bardzo dobrze, że podajesz typy, które Ci się wydają warte pogrania, ja sam z jednego skorzystałem, bo nie sposób ogarnąć wszystkie sparingi z danego dnia, tj. nie mam aż na tyle czasu zwykle w tygodniu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom