>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Francja - Kamerun

Dziś o 21:00 gospodarz tegorocznych ME czyli Francja rozpocznie ostatni etap przygotowań do turnieju. Ich pierwszym rywalem w meczach sparingowych będzie Kamerun. Zacznę od tego, że moim zdaniem Francja ma bardzo duże szanse na wygranie tych rozgrywek. Nie tylko ze względu na fakt, że są gospodarzem ale naprawdę posiadają fajną paczkę, którą Deschamps potrafi ustawić. Zawodnicy tacy Pogba, Payet, Griezmann, Coman czy Martial potrafią zrobić ogromną róznicę i to na nich powinna spoczywać odpowiedzialność kreowania i wykorzystywania sytuacji bramkowych. &quot;Trójkolorowi&quot; rozegrali w tym roku dwa sparingi i oba wygrali - 3:2 z Holandią i 4:2 z Rosją. Potencjał ofensywny podopiecznych Didiera jest ogromny i myślę, że min. 2 gole dzisiaj strzelą.
Z kolei ekipa Kamerunu rozegrała w tym roku więcej spotkań, bo aż 8, a powodem był tegoroczny Puchar Narodów Afryki, w którym &quot;Nieposkromione Lwy&quot; odpadły z WKS w ćwierćfinale. W swoich szeregach może nie posiadają tuzów jak Francuzi jednak tacy zawodnicy jak Kameni, Nkoulou, Choupo-Moting czy Aboubakar posiadają swoją klasę i na pewno będą chcieli się pokazać z dobrej strony na tle mocnego rywala.
Moim zdaniem to Francja będzie tu prowadziła grę i dyktować warunki. Myślę, że te 3 gole powinny dzisiaj paść dlatego proponuję:

Over 2,5 @ 1,75 ✅
Gol w obu połowach @ 1,65 ✅

Óni
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Stawia ktoś na Szwecję dzisiaj? Jak dla mnie mecz dość niskiego ryzyka ale trochę dziwią mnie te rosnące kursy u ziemnych. Skład jest już chyba ogłoszony, więc nie powinni wyjść raczej w jakichś głębokich rezerwach.
 
S 17

sisqo

Użytkownik
Ja postawilem na Szwecje. No coz Slowenia to nie sa chlopcy do bicia, sa solidni w obronie. Kurs w moim buku internetowym stoi w miejscu 1.67. Licze na 1-0 dla Szwedow w najgorszym wypadku. Ostatni mecz miedzy tymi druzynami skonczyl sie takim wynikiem ale to bylo 8 lat temu. Moze Zlatan blysnie i bedzie 2-0
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Frnacja - Kamerun

Jakby ktoś szukał składów, to frnacuskie media przewiduja takie zestawienia:

France : Lloris (cap) – Sagna, Rami, Koscielny, Evra – Pogba, L.Diarra, Matuidi – Coman, Giroud, Payet
Cameroun : Ondoa – Nyom, Chedjou, Teiku, Onyogo Bitolo – Enoh, Siani, Bedimo – Choupo-Moting (cap), Aboubakar, Njie
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Austria - Malta
over 3,5
1.85
Totolotek
20.30

W jutrzejszym meczu towarzyskim przygotywajaca sie do wyjazdu na Euro druzyna Austrii podejmie na wlasnym terenie reprezentacje Malty. Austria przeszla jak burza eliminacje, maja fajny zespol oparty na mlodych oraz doswiadczonych zawodnikach takich jak Alaba, Januzovic, Arnautovic czy tez Janko. Zespol Malty w ostatnim, niedawnym meczu towarzyskim ulegl reprezentacji Czech,az 0:6. Jutro spodziewam sie podobnego pogromu i licze na to ze Austryjacy zaaplikuja minimum 4 bramki Malcie.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Jak dla mnie hit dnia mecz Irlandczyków nie wiem skąd te wahania kursów jednak gra Białorusi a Irlandii to dwa odwieczne bieguny jeżeli Irlandia potwierdzi moje słowa to w tym meczu inny wynik niż wygrana Irlandczyków szykujących się na Euro będzie sporym zaskoczeniem ;) co prawda Białoruś ma od kilku lat w składzie wybijających się zawodników jednak gra zespołowa oraz ambicie przemawiają za drużyną z Wysp tak więc mój bet ;)

Irlandia - Białoruś
Typ: Irlandia
Ako: 1.80
Stawka: 6/10

Jeżeli poczekacje na otwarcie meczu kursy mogą wzrosnąć i do 2.00 dla mnie jest to spore Value ;)
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Kursy nie podskoczyły tak bardzo bez powodu raczej, pewnie selekcjoner podał skład i grają rezerwowi, popatrz na mecz Czechy - Malta 2 dni przed meczem BTS NO 1.55, po podaniu składów 1.2
Hiszpania z Bośnią najpierw 1.33 a po podaniu składu rezerwowego 1.55, oni akurat wygrali ale Hiszpania to pewnie mogła by i 3 jedenastki na Euro wystawić i dopiero by się w półfinałach spotkały ????
Poszukaj gdzieś info o składach bo Irlandia nie ma tak bogatej ławki jak Hiszpania.
Chociaż kurs blisko 2 jest bardzo kuszący.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
hehe no pewnie masz rację jarku Irlandia to nie Hiszpania zgadzam się w 100%. Jednak to co gra Białoruś prosi o pomstę do nieba sami podają pilkę rywalom i jeżeli oglądał byś ich ostatni mecz z Irlandią Płn. miał byś choć trochę pojęcia o tym co napisać. Jak dla mnie ekipy z Irlandi jest znacznym faworytem a takie kursy jak w tej chwili 1.80 to dla mnie spore Value ;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Z tego co piszą na zagranicznych forach to Białoruś jest zdziesiątkowana. Nie grają najważniejsi zawodnicy jak Kornilenko jakiś Putsilo czy podstawowy bramkarz Zhevnov. Ponoć w bramce stanie trzeci golkiper gości.

Irlandia nawet jak wyjdzie zmodyfikowanym składem to raczej powinna wymęczyć chociaż 1-0, co więcej wg mnie warto zagrać bts nie.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Belgia - Finlandia

Dziś swój drugi mecz rozegra reprezentacja Belgii, która w 4 dni temu wygrała ze Szwajcarią 2:1. Pisałem analizę odnośnie tego meczu, która znajduje się na poprzedniej stronie więc w każdej chwili można do niej zajrzeć. Na dobrą sprawę przez te kilka dni jedyną zmianą jest rywal, z jakim przyjdzie się mierzyć podopiecznym Marca Wilmotsa. Dziś ich przeciwnikiem będzie Finlandia, której w tym roku wybitnie nie idzie - rozegrali 4 mecze i wszystkie przegrali - 0:3 ze Szwecją, 0:1 z Islandią, 0:5 z Polską i 0:2 z Norwegią. Bilans bramek 0:11 mówi sam za siebie. W dzisiejszym spotkanie to Belgowie będą prowadzić grę i na dobrą sprawę większość będzie zależało do tego jak bardzo będzie im się chciało. Mając jednak tak mocną kadrę wydaje mi się, że poniższy typ powinien wejść bez większego problemu.

Belgia i powyżej 2,5 @ 1,80 ⛔
Exp
 
S 17

sisqo

Użytkownik
wie ktos co z meczem Uzbekistan-Gwinea Rownikowa? na stronach pisza ze odwolany a buk zwrotow nie daje a juz ladnych pare godzin minelo.
 
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
Na dzis proponuje Albania-Ukraina typ 2 kurs 1,90 bukmacher STS✅✅✅
Ukraina to zdecydowanie lepsza drużyna w mojej skromnej opinii zdecydowanie lepsza od naszej rodzimej Reprezentacji. Konoplynka i yarmolenko to duet pomocników z Absulutnego TOP. Wysoki kurs na Urkraine spowodowany jest faktem rozegrania meczu na neutralnym boisku ;) Mysle ze warto skorzystać z tej okazji nawet jezeli beda próbowania zmiennicy skromna wygrana Ukraińców nie powinna byc zagrożona
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
egreg 942

egreg

Użytkownik
A na sobotę proponuję BTS w meczy Niemcy - Węgry @ 2.1 Bet365. ⛔
Tutaj nie ma co się rozpisywać , Niemcy obojętnie w jakim składzie by nie grali i z kim, to regularnie tracą bramki.
Ich defensywa jest na tyle dziurawa że byle ogórki są w stanie coś im wcisnąć , a tym bardziej w meczu towarzyskim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom