>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega bonus w unibet do zakladów sportowych....

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
czy ktos kto bral tylko jeden bonus ma zablokowane konto ?
a tyle moge wyczytac ile mam obrotu w zakladce aktywowane bonusy
&quot;Coś poszło nie tak
Przepraszamy, nasz system chwilowo nie odpowiada. Pozostań z nami i spróbuj ponownie trochę później.&quot;
bralem jeden najmnieszy bonus , przegrany to i konto nie zablokowane
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
czy ktos kto bral tylko jeden bonus ma zablokowane konto ?

a tyle moge wyczytac ile mam obrotu w zakladce aktywowane bonusy

&quot;Coś poszło nie tak

Przepraszamy, nasz system chwilowo nie odpowiada. Pozostań z nami i spróbuj ponownie trochę później.&quot;

bralem jeden najmnieszy bonus , przegrany to i konto nie zablokowane
Ja wziąłem jeden bonus i konto zablokowane. Grałem normalne typy, mam tylko jeden zwrot zaliczony do obrotu bo stawiałem, że Isner wygra seta w tb (grane przy *5-6). Trzeba czekać, ale nie podoba mi się to
 
H 28

henka

Użytkownik
ja też brałem jeden bonus
tłumaczą sie problemem technicznym zobaczymy

___
Bez komentarza
Jak ochłoniecie z tego podniecenia to temat będzie ponownie otwarty:]
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
na dzien dzisiejszy promocje w Unibecie wygladaja tak, ze daja bonusy a pozniej blokuja konta, ludzie pytali o bonusy i odpowiedzi byly pozytywne
u mnie jest troche inaczej , aktywowalem najmniejszy bonus , obrocilem ,troche kaski zostalo, troche wiecej niz minimalna wyplata , ale wyplacic nie moge bo to wciaz srodki bonusowe!
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Najlepsze jest to ze niektore konta , ktore aktywowaly bonusy nie są poblokowane , niektore sa poblokowane , jeszcze niektore dostaly informacje ze sa zablokowane a mozna sie na nie normalnie logowac. Totalny chaos...
 
justt 212

justt

Użytkownik
Ja nie mam zablokowanego konta, ale nie moge sprawdzic info odnosnie wymogu obrotu. Ma ktos jakies wieksze informacje?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Co ciekawe na wersji mobilnej przez komorke da sie sprawdzic obrot i zlicza normalnie , oczywiscie na nie zablokowanych kontach.
 
H 28

henka

Użytkownik
Ja zadzwoniłem i nic się nie dowiedziałem bo nikt nic nie wie.
Pani powiedziała że informację będą mieli w środę czemu dopiero w środę też nie wiadomo.
Ogólnie duży minus dla bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jajca normalnie
wplacone 200 zagrane za okolo 600
oczywiscie live chat nie dziala to wyslalem maila i co ??
brakuje do obrotu okolo 100 pln hmmm ???
jak oni to licza to nie wiem
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja wpłaciłem przedwczoraj i skorzystałem z jednego z bonusów. Kiedy miałem około 70% obrotu system bonusowy się popsuł i nie pokazywał i obrotu. Ja jednak grałem dalej aż w końcu miałem pieniądze gotowe do wypłaty bez bonusu tak więc liczy obrót pomimo tego, że tego nie pokazuje. Wypłaciłem po 10 h pieniądze na Mb także ja jestem zadowolony z bonusu ;)
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Stan procentowy bonusa mozna sprawdzic na stronie mobilnej najlepiej przez iphone albo w przegladarce safari i wybieracie opcje programowania na iphone ja tez dostalem swoja kaske bez problemow...W identycznej bylem sytuacji jak kolega wyzej
 
T 9

treblad037

Użytkownik
Krótko i na temat. To jest skandal! Bukmacher szuka teraz pomysłu jak by tu wywinąć sie z umowy bonusów, jak by tu oszukać klientów. Nie wierze w zadne błędy techniczne. Ludzie powpłacali conajmniej po 1200zl a bukmacher splaca teraz za to innych graczy jak jakis AmberUnibet, przywlaszczyl se nasza kase. Te warunki obrotu to nie zaden blad techniczny, oni potrzebowali na gwalt kasiorki a jak wyjda juz na swoje to pewnie odblokuja konta. Z góry wiedza ze poblokują konta do srody. Dziiiiiiiiiiiiiwne..
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Racja, skandal po prostu z tym blokowaniem środków. Mogliby jakoś odpowiedzieć, a przynajmniej ja nie mogłem się połączyć z chatem mimo paru prób...
 
S 12

sick

Użytkownik
sorki ale 4 różne bonusy z różnymi warunkami możliwe do wzięcia w kolejce i brak powiadomienia mailowego ...
przecież to śmierdzi błędem technicznym na kilometr
sam się na te bonusy napaliłem, nie zdążyłem żadnego wziąć ale później jak na spokojnie pomyślałem to MUSIAŁ być błąd - zbyt piękne były warunki
 
H 28

henka

Użytkownik
Za błędy się płaci.
Szanująca firma się tak sie zachowuje dali dupy to trzeba za nieg beknąć.
Poza tym nie rozumiem dlaczego mamy konta po blokowane.
Ma ktoś kontakt z nimi na maile nie odpisują LC nie działa.
Strasznie mnie zirytowali.
 
Do góry Bottom