>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

cules1899 0

cules1899

Użytkownik
Zakładam konto i chcę postawić trzy mecze snookera za ten cashback.Jak wiadomo są to zakłady 2-drogowe wiec moje pytanie jest czy jeśli puszcze to w ako to dostane zwrot?Proszę o odpowiedz kogoś kto wie a nie mu się wydaje.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Zakładam konto i chcę postawić trzy mecze snookera za ten cashback.Jak wiadomo są to zakłady 2-drogowe wiec moje pytanie jest czy jeśli puszcze to w ako to dostane zwrot?Proszę o odpowiedz kogoś kto wie a nie mu się wydaje.
Jest tak, że 3 drożne muszą być w singlach, a w ako mogą być 2 drożne, było o tym multum razy.

pytanko mam, do kiedy trwa ta promocja?
Promocja trwa do odwołania, ostatnio Expekt często zmienia promo, więc może być nawet dzisiaj koniec. Też było w temacie.
 
M 18

marian123415

Użytkownik
Czy jeśli założe konto na mame/brata i przeleje pieniądze z ich konta bedzie ok?
Chce wiedzieć jak to działa w praktyce, w sts&#39;ie i betclic&#39;u w regulaminie było napisane to samo a takie coś przeszło. Jak jest tu?
ed. czy wymagana jest weryfikacja przed wypłatą?
 
W 7

wamosss

Użytkownik
a kiedy takie coś próbowałeś w betclicu? konto na ten sam adres? w tej chwili nie przejdzie, przysapią się nie przy zwrocie (bo to z automatu) ani nie przy weryfikacji tylko przy wypłacie ewentualnego zwrotu, wtedy Ci zablokują konto i nie wypłacisz. Kiedyś z rok temu jeszcze była taka możliwość.
 
M 18

marian123415

Użytkownik
Kiedy w betclicu? Brat który ze mną nie mieszka(ma ten sam adres zameldowania) założył jakoś miesiac temu(nieświadomy tego że ja już założyłem); ostatnio mi powiedział, że wszystko ok.
A w sts&#39;ie to konta szły hurtem na pół rodziny...
 
M 18

marian123415

Użytkownik
Ani moj zakład, ani mojego brata nie był trafiony, pieniadze po weryfikacji wróciły na konto.
Jeszcze jedno, w zasadzie to najwazniejsze. Kiedy zakładałem konto expekt(kilka lat temu) nie było w ofercie cashbacku wiec nie skorzystałem. W regulaminie jest wpis że jeden cashback na rodzine, komputer itp., wiec jak założe konto mamie/bratu bede mógł skorzystać, z racji tego że bedzie to pierwszy cashback. Czy jest tak jak mówie?
 
A 0

armiz

Użytkownik
Miałem podobną sytuacje, mój brat miał już konto w expekt (nie korzystał z żadnych bonusów itp) i ja założyłem kilka dni temu. Na czacie sprawdzili że Cashback przysługuje mi ponieważ jest inne IP, ale pisałem mail do supportu i powiedzieli ze mi NIE PRZYSŁUGUJE. Na szczęście zakład był Wygrany...
 
polishvodka 57

polishvodka

Użytkownik
Otóż widzisz jestem 100% pewien, że z mojego komputera NIGDY nikt inny się nie logował. Kolega polecił mi tą promocję, pomógł założyć konto itd ale uważał, by nie logować się na nie ze swojego komputera a jedynie z mojego. Także ten wariant należy odrzucić. Niestety długo muszę czekać na ich odp więc czuję, że sprawę mogą odwlekać w nieskończoność. Jednak świadomość tego, że jestem czysty, nie kombinowałem, a mimo to zabrali zwrot jest dołująca. Zrobili to bezpodstawnie. Jak myślicie, jakakolwiek możliwość odwołania wchodzi w grę? Jeśli ta kasa nie wróci na każdym forum opiszę tą sytuację, facebook itd. Zrobię im taką antyreklamę, że hej.
Moim zdaniem ktoś podłączony do sieci korzystał z tej promocji, o ile dobrze się orientuję numer IP jest przypisany do sieci i komputer w tym przypadku nie ma nic do rzeczy.

Ale mam pytanie odnośnie tego że zarówno Expekt i Betclic mają jedną bazę danych ponieważ profilaktycznie wysłałem do nich zapytanie czy przysługuje mi cash back, myślicie że ich odpowiedzią można się sugerować?
Pytam ponieważ korzystałem z promocji Betclica a później kolega logował się na swoje konto na moim komputerze, co prawda dostałem informacje że mi przysługuje ale po waszych wpisach zacząłem się zastanawiać.
 
B 0

beny668

Użytkownik
konto na betclicu ma jakiekolwiek powiązanie z kontem w expekcie ?
jeżeli kiedys tam wykożystałem bonus 100zl (zakład bez ryzyka) w betclicu, a teraz chce zrobić konto w expekcie to nie będzie problemu ze zwrotem ?
 
A 0

armiz

Użytkownik
Orientuje się ktoś ile max idzie przelew przez Przelewy24 do expekt? Bo podobno mają jakieś opóźnienia w związku z dużym zainteresowaniem..
 
Do góry Bottom