>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega promocja w Gamebookers: 100zł za pierwszy zakład!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w GAMEBOOKERS

SUPER PROMOCJA:

Postaw zakład teraz, a dostaniesz 100 PLN




Tylko dla nowych gracz firma Gamebookers proponuje nową promocję. 100zł za pierwszy zakład! Jeśli założysz dziś konto w serwisie Gamebookers, po pierwszej wpłacie dostaniesz premię w wysokości 100% tej wpłaty (do 100z k).
Poniżej krótka instrukcja, jak otrzymać bonus:

1. zarejestrować się ze specjalnego linku &gt;&gt;&gt;KLIKNIJ TUTAJ &lt;&lt;&lt;. Tylko ten link umożliwia otrzymanie bonusu!!
2. Wpłacasz depozyt (
Wpłata za pomocą Moneybookers nie uprawnia do skorzystania z bonusu :!: )

3. Otrzymujesz od firmy Gamebookers bonus. Zacznij stawiać zakłady!

Warunki promocji:
Aby dokonać wypłaty, musisz postawić zakłady o wartości trzykrotnej sumy bonusu i depozytu (nie wyższej, niż maksymalna kwota bonusa), po kursie nie mniejszym niż 2.0.

Więcej Informacji tutaj
 
M 0

misiu_

Użytkownik
Wpłaciłem 100pln do GB i nie dostałem 20 euro . Zakładałem nowe konto i wpłacałem pieniądze po raz 1-wszy .Czy mam napisać do nich jakis e-mail o dopisanie bonusa? .Co mam zrobić ?
 
M 0

maxxam

Użytkownik
panowie czy jak wplace do buka kaske zeby otrzymac bonus to czy moge wplacona kwote w tym samym dniu wyplacic pozostawiajac jedynie bonus na koncie
 
U 0

ulis

Użytkownik
haha napewno nie jest to możliwe ;)



EDIT:


CZY bonus obowiązuje jeszcze ?????

Przy rejestracji mam następujące okienko:

&quot;Jeśli masz kod premii, wprowadź go tutaj:&quot; - ??? O co tu chodzi ? Nie trzeba tu nic wpisywać, a i tak dostane bonus ?
 
B 0

bawidamek

Użytkownik
pewnie ze mozesz.
teraz maja promocje, gdzie dopisuja do twojego konta 100% twojego depozytu. Max. stowe. czyli jak wplacisz 100 zl beeziesz mial na gre 200. rejestrowac sie mozna z podanego linka:
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Aby dokonać wypłaty, musisz postawić zakłady o wartości trzykrotnej sumy bonusu i depozytu (nie wyższej, niż maksymalna kwota bonusa), po kursie nie mniejszym niż 2.0.
Wytłumaczy mi ktoś to ???? ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Aby dokonać wypłaty, musisz postawić zakłady o wartości trzykrotnej sumy bonusu i depozytu (nie wyższej, niż maksymalna kwota bonusa), po kursie nie mniejszym niż 2.0.

Wytłumaczy mi ktoś to ???? ?
powiedzmy że wpłaciłes 100PLN dostałes dodatkowo 100PLN bonusa czyli posiadasz 200PLN

aby wypłacić te pieniądze musisz zagrać łączną ilość kuponów za 600PLN
może być nawet 300 kuponów po 2 PLN ???? kurs nie może być mniejszy niż 2.0 inaczej nie liczy sie do obrotu

mnożysz poprostu sume bonusu i depozytu x 3 (3x200=600) i tą kwote musisz ugrac aby wupłacic te srodki

O ile sie orientuje ma sie 90 dni na zrobienie obrotu
 
S 1

skru3u

Użytkownik
może być nawet 300 kuponów po 2 PLN ???? kurs nie może być mniejszy niż 2.0 inaczej nie liczy sie do obrotu

mnożysz poprostu sume bonusu i depozytu x 3 (3x200=600) i tą kwote musisz ugrac aby wupłacic te srodki
W Gamebookers żeby wypłacić kasę trzeba ugrać 600zł??? czy porostu tak jakby wydać 600zł na kupony i jak połowę wpadnie a połowę nie to mogę wypłacić 300zł? bo nie kapuje :-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom