>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Winmasters - Bonus 100% aż do 250PLN na start!

Status
Zamknięty.
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
A ja mam pytanie o weryfikacje konta.Mianowicie czy wystarczy skan dowodu osobistego i zrzut ze skrila bo w ten sposob byly wplacane pieniadze czy cos jeszcze??
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
odpisali mi
&quot;Dziękujemy za Twoją wiadomość.
Niestety, wszelkie transakcje w naszym serwisie prowadzone są w walucie EURO. Zatem każdy transfer to przewalutowanie.
Różnice jednak są groszowe i mało zauważalne.
Zapraszamy.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji jeśli potrzebujesz jakichkolwiek wyjaśnień.
Z poważaniem,
Twój zespół winmasters&quot;
A więc wpłacajcie bo &quot;Różnice są groszowe i mało zauważalne&quot; :)
Swoją drogą to po co wprowadzali konto złotówkowe byłoby w euro i wszystko byłoby jasne !?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszedzie zlodzieje ... No nic, adios amigos
Marudzenie. Skrill nakłada dosyć duże prowizje na firmy, zwłaszcza nowe. Bukmacher (zwłaszcza taki, który wchodzi na dany rynek np. PL) ma 2 wyjścia: zlikwidować metodę wpłaty (np. Comeon wycofał) lub część opłat przerzucić na gracza.
Zawsze można wpłacić inna metodą.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Marudzenie. Skrill nakłada dosyć duże prowizje na firmy, zwłaszcza nowe. Bukmacher (zwłaszcza taki, który wchodzi na dany rynek np. PL) ma 2 wyjścia: zlikwidować metodę wpłaty (np. Comeon wycofał) lub część opłat przerzucić na gracza.

Zawsze można wpłacić inna metodą.
Ale tu też chodzi o przelewanie wewnątrz swojego konta. Po co robili? konto główne i konto zakładów, kasyna i przerzucanie między tymi kontami też jest opłata !!! a skrill nic nie ma do tych przelewów !
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
nie mów , że przelewając miedzy kasynam a zakładami traci sie na przewalutowaniu. Z czyms takim nigdy sie nie spotkałem. Szok
 
D 65

dany877

Użytkownik
Marudzenie. Skrill nakłada dosyć duże prowizje na firmy, zwłaszcza nowe. Bukmacher (zwłaszcza taki, który wchodzi na dany rynek np. PL) ma 2 wyjścia: zlikwidować metodę wpłaty (np. Comeon wycofał) lub część opłat przerzucić na gracza.

Zawsze można wpłacić inna metodą.
dzieki za odpowiedz,ale fajnie by bylo jakbys jeszcze sie zainteresowal gdzie sa wyplaty dla graczy z intragame oraz betano,i co to za cyrki sie z weryfikacjami tam dzieja.. chyba ze jest przyzwolenie na promowanie zlodziejow
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Zwykłe złodzieje
jasno jest napisane, że brak jakichkolwiek opłat od depozytu
w takim razie jak ktoś zakłada konto w PLN i ma skrill w tej samej walucie
to liczy na brak dodatkowych kosztów
a tu niespodzianka
jestem ciekawy co to są te niewielkie koszty
przewalutowanie na wpłacie, przelaniu na konto sportowe i wypłacie
przy wpłacie 162 zł potrącili z skrill 168.79
czyli z przykładowego 1000zł dla lepszego zobrazowania
potrąciliby 41.9zł
kolejne około 41zł potrącane na przelaniu środków oraz wypłacie daje jakieś 124zł
wynika z tego, że zanim zaczniemy u nich grę już jesteśmy w plecy
poświęcając około 12,4% swoich środków ????????????????????to są te niewielkie koszty?
Wciskajcie podziękuj :grin: nie dajcie się okradać
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 2

milenkowic

Użytkownik
Zwykłe złodzieje
jasno jest napisane, że brak jakichkolwiek opłat od depozytu
w takim razie jak ktoś zakłada konto w PLN i ma skrill w tej samej walucie
to liczy na brak dodatkowych kosztów
a tu niespodzianka
jestem ciekawy co to są te niewielkie koszty
przewalutowanie na wpłacie, przelaniu na konto sportowe i wypłacie
przy wpłacie 162 zł potrącili z skrill 168.79
czyli z przykładowego 1000zł dla lepszego zobrazowania
potrąciliby 41.9zł
kolejne około 41zł potrącane na przelaniu środków oraz wypłacie daje jakieś 124zł
wynika z tego, że zanim zaczniemy u nich grę już jesteśmy w plecy
poświęcając około 12,4% swoich środków ????????????????????to są te niewielkie koszty?

Wciskajcie podziękuj :grin: nie dajcie się okradać
dokładnie, co to za bukmacher który w dobie tak dużej konkurencji żeruje na wpłatach/wypłatach graczy! zatrzymali się chyba na czasach średniowiecza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

maciekg6969

Użytkownik
Ja mam pytanie odnosnie punktu regulaminu &quot;Powtarzające się i przeciwstawne zakłady nie będą liczone przy kalkulacji obrotu bonusem.&quot;
Czy to znaczy, ze przy kuponie AKO nie moge nawet dac kontry na ostatnie zdarzenie z kuponu, czy po prostu chodzi o to zeby nie stawiac jednego zdarzenia na dwa przeciwstawne wyniki ?
 
L 516

lipny

Użytkownik
Zwykłe złodzieje
wynika z tego, że zanim zaczniemy u nich grę już jesteśmy w plecy
poświęcając około 12,4% swoich środków ????????????????????to są te niewielkie koszty?

Wciskajcie podziękuj :grin: nie dajcie się okradać
Wow to wiecej niz u Juroszka:grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom