>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja: Zgarnij 800zł bonusu w Bet-at-home na EURO 2012

Status
Zamknięty.
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
czyli jak wpłacisz 200 i 100 dostaniesz to musisz zagrac łacznie za 1200 zł po kursie 1,7 może to i być i 100 kuponów a może i 5. A jeżeli nie zagrasz łacznie za 1200 zł z tymi pieniędzmi nic nie będziesz mógł zrobić więc będziesz grał aż obrócisz/przegrasz
hmmm... osz ty nie doczytałem ???? no i mam kłopot , ale dzięki za odpowiedź .
 
L 0

limbonic

Użytkownik
Moze byc taki sposób: obstawiam np. jezeli musze obrocic 9600, 4800 na dajmy na to koszykowke under/over? kurs jest 1.85 a wiec spełniam wymogi, chyba? Co Wy na to?
 
M 0

menox

Użytkownik
Może ktoś potwierdzić bo chcę skorzystać z tego bonusa ale nie bardzo wiem o co chodzi z tym obrotem( jestem zielony w tych obrotach wymaganych przez bukmacherów). Wpłacę 200 zł dostanę 100 zł, będę miał 300 zł. To muszę zagrać za łączną stawkę - 1200 zł. Czyli np. muszę zagrać np. pojedynczych albo systemowych kuponów np. 60 kuponów stawka 20 zł po kursie 1,75 zł - wystarczy jedno takie zdarzenie tak ? A systemowe jak liczy się stawkę - np. system 4/5 - stawka 2 zł ale do zapłaty za kupon 10 zł to liczą do obrotu tylko 2 zł tak ?
 
julek 421

julek

Użytkownik
Czyli np. muszę zagrać np. pojedynczych albo systemowych kuponów np. 60 kuponów stawka 20 zł po kursie 1,75 zł - wystarczy jedno takie zdarzenie tak ? A systemowe jak liczy się stawkę - np. system 4/5 - stawka 2 zł ale do zapłaty za kupon 10 zł to liczą do obrotu tylko 2 zł tak ?
Pierwsze pytanie tak jak mówisz. Możesz zagrać 2 kupony a możesz i 100 ale maja być łacznie za 1200zł i z kursem powyżej 1,7. Oczywiście możesz grać zakłady poniżej 1,7 ale one nie liczą się do obrotu.
Co do drugiego jeśli grasz 4/5 2zł na blok to liczy Ci się całośc czyli 10 zł. Chyba żę na blok przypadnie kurs poniżej 1.7 (np. grasz 2z3 z kursami 1,3 1,3 1,4 to przy bloku 1,3 1,3 nie wyjdzie Ci 1,7 więc do obrotu bierzesz 2/3 stawki lecz przy 4z5 raczej trudno nie ossiągnąc kursu 1,7)
pozdro
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Pierwsze pytanie tak jak mówisz. Możesz zagrać 2 kupony a możesz i 100 ale maja być łacznie za 1200zł i z kursem powyżej 1,7. Oczywiście możesz grać zakłady poniżej 1,7 ale one nie liczą się do obrotu.
Co do drugiego jeśli grasz 4/5 2zł na blok to liczy Ci się całośc czyli 10 zł. Chyba żę na blok przypadnie kurs poniżej 1.7 (np. grasz 2z3 z kursami 1,3 1,3 1,4 to przy bloku 1,3 1,3 nie wyjdzie Ci 1,7 więc do obrotu bierzesz 2/3 stawki lecz przy 4z5 raczej trudno nie ossiągnąc kursu 1,7)
pozdro
mylisz się

Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4x) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty.
pozdrawiam
 
siemawks 8

siemawks

Użytkownik
to samo pytanie mnie gnębi i proszę o odpowiedz, ale kogoś kto jest na 100% pewny
wpłacam np. 400 zł i dostaje 200 bonusu
wariant 1- musze postawic 4 kupony,każdy wartości 600 zl po kursie min.1,75 i wtedy moge w koncu wyplacic po 13 czerwca
wariant 2- stawiam 600 kuponów za złotówkę i każdy po kursie min. 1,75 i wtedy wypłacam po 13 czerwca
PROSZĘ O ODPOWIEDZ SPECJALISTÓW 100% PEWNYCH ODPOWIEDZI !!
 
julek 421

julek

Użytkownik
Masz zagrać łacznie za 2400zł po kursie powyżej 1,7. Co tu jest ciężkiego do zrozumienia?
1 Wariant zawiera obrót
2 Wariant nie zawiera bo 600*1zł = 600zł a ma być w tym przypadku 2400

//////////////edit
i zastanawiam sie własnie czy ta kwota musi byc postawiona jednorazowo (czyli 4 kupony po 600 zł) czy moze byc stawiana dowolną ilośc razy byleby obrócić kwotą 2400 (np. 1200 kuponow za 2 zl)
Możesz stawiać i po 50 gr jak się da. Masz zagrać za 2400zł a czy będziesz grał po 1,10,50 czy 100 zł to nie ma znaczenia.
 
siemawks 8

siemawks

Użytkownik
Ciężkiego nic ale moje wątpliwości budzi zdanie :
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4x) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty.
i zastanawiam sie własnie czy ta kwota musi byc postawiona jednorazowo (czyli 4 kupony po 600 zł) czy moze byc stawiana dowolną ilośc razy byleby obrócić kwotą 2400 (np. 1200 kuponow za 2 zl)
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ciężkiego nic ale moje wątpliwości budzi zdanie :

i zastanawiam sie własnie czy ta kwota musi byc postawiona jednorazowo (czyli 4 kupony po 600 zł) czy moze byc stawiana dowolną ilośc razy byleby obrócić kwotą 2400 (np. 1200 kuponow za 2 zl)
Może być stawiana dowolną ilość razy. Panowie, to są podstawy...
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Jeśli ktoś ma ogromne problemy z ogarnięciem słowa obrót i po setnym tłumaczeniu dalej nie wie co to, to proponuję pozostać przy ziemniakach Panowie i Panie oczywiście też ????
 
B 0

bah-bonus

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Wpłaciłem sobie kilka dni temu, śmieszną kwotę 20zł i wpisałem kod EUR12 i dostałem 10zł bonusu. Tego samego dnia przegrałem wszystko. Dwa dni później wpłaciłem sobie 30zł i zrobiłem sobie z tego 188zł na tę chwile i chciałem sobie zlecić 100zł wypłatę, a tu nie wiem dlaczego taki komunikat mi się pokazuje:
Wypłata nie jest obecnie możliwa:
Termin bonusu jeszcze nie upłyną zatem wypłata na chwilę obecną nie jest możliwa.
W celu otrzymania informacji na ten temat prosimy o kontakt z Support&#39;em.
Prosimy o wyrozumiałość!
O jakim bonusie tu mowa skoro to co miałem z bonusu przegrałem.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Wpłaciłem sobie kilka dni temu, śmieszną kwotę 20zł i wpisałem kod EUR12 i dostałem 10zł bonusu. Tego samego dnia przegrałem wszystko. Dwa dni później wpłaciłem sobie 30zł i zrobiłem sobie z tego 188zł na tę chwile i chciałem sobie zlecić 100zł wypłatę, a tu nie wiem dlaczego taki komunikat mi się pokazuje:
Wypłata nie jest obecnie możliwa:

Termin bonusu jeszcze nie upłyną zatem wypłata na chwilę obecną nie jest możliwa.
W celu otrzymania informacji na ten temat prosimy o kontakt z Support&#39;em.

Prosimy o wyrozumiałość!

O jakim bonusie tu mowa skoro to co miałem z bonusu przegrałem.
Przed 13 czerwca nie wypłacisz, poczytaj sobie regulamin.
 
hmen 0

hmen

Użytkownik
Ja mam jeszcze dwa pytania co do obrotu:
1. gdzie można sprawdzić na koncie jaki się obrót już wykonało?
2. czy jeżeli mam zakład kombinacyjny na kurs powyżej 1,7 ale jedno zdarzenie zakończyło się zwrotem i kurs w sumie wyniósł mniej niż 1,7 to czy taki kupon brany do obrotu?
 
S 0

sebestyn

Użytkownik
ad.1 W Bah-u nie ma takiej opcji, musisz sam policzyć ile obrotu zrobiłeś.
ad.2 Dokładnie nie wczytywałem się w zasady ale znając realia ten kupon nie będzie brany pod uwagę do obrotu.
 
P 0

pawel2512

Użytkownik
To i ja zadam krótkie pytanie. Również jestem zielony i fragment z regulaminu:
&quot;Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4x) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty.&quot;
nie wyjaśnia moich wątpliwości do końca. Tak więc czy zakład kombinacyjny z dwóch zakładów po kursach np. 1,25 i 1,4 (łącznie 1,75) liczy się do obrotu czy każdy z nich musi mieć po min. 1,7?
Z góry dzięki za odp. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom