>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Meksyk (Primera División de México) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Już najbliższej nocy zaczynamy kolejny sezon w Meksyku. Na dobry początek mecz Necaxa-Jaguares. Na początek postanowiłem zaprezentować kursy na zdobycie mistrzostwa przez każdą z ekip:


Jak widać Bwin za faworytów uważa drużyny, które w Aperturze przewodziły w stawce ligowej. Cruz Azul wtedy zajął pierwszą pozycję w rundzie zasadniczej ale odpadł już w pierwszej rundzie play-off z ósmym Pumas UNAM. Jako drugi do mistrza faworyzowany jest aktualny mistrza CF Monterrey. Świetny team z doskonałym trio na przodzie czyli: Nigris, Cardozo i &quot;Chupete&quot; Suazo będą znowu postrachem całej ligi. Kolejną ekipą jest Santos Laguna czyli finalista ostatnich rozgrywek ligowych, gdzie poległ właśnie z ekipą Rayados. W ekipie Santosu dzieli i rządzi Cristian &quot;Chuco&quot; Benitez, a jego prawą ręką można by powiedzieć jest Carlos Darwin Quintero. To właśnie duet ekwadorsko-kolumbijski stanowi o sile tego zespołu. O reszcie drużyn pisać już nie będę, gdyż to dopiero moje początki z ligą meksykańską i póki co wiem nie dużo. Jeszcze ciekawostka o Atlasie Gudalajara. Po zajęciu ostatniego miejsca w Aperturze w klubie postanowiono, że wzmocnią zespół i to się udało bardzo. Przede wszystkim posiłki z Brazylii w postaci Lucio Flavio(Botafogog) i Eliasa(Atletico Goianiense) oraz Carlos Costly, który przyszedł z rumuńskiego Vaslui, a wcześniej reprezentował barwy chociażby GKS-u Bełchatów.

Tak prezentuje się natomiast rozkład jazdy i kursy na premierową kolejkę rozgrywek:


Na pierwszy rzut oka całkiem ciekawe kursy na Monterrey oraz Santos czy Cruz Azul. Ja również po tych wzmocnieniach bym się skłaniał ku postawieniu na Atlas, a kurs nawet na DNB będzie w sam raz do dubla. To jednak pierwsza kolejka i trzeba uważać na niespodzianki, bo na pewno takowe będą. Ja postaram się coś jutro napisać o meczach i podać swoje typy. I na koniec jeszcze kilka linków, które pomogą wam typowanie i poznanie tych niezwykle interesujących rozgrywek:
http://www.mediotiempo.com/altasybajas/ - transfery
http://soccernet.espn.go.com/transfers/transfer/_/leagueId/22/year/2011/month/1/primera-division-de-mexico?cc=5739 - transfery
http://www.terra.com.mx/futbol_mexicano/ - wszystko o futbolu meksykańskim​

A tu jeszcze macie bramki oraz radość z ostatniego spotkania w sezonie poprzednim czyli mecz Monterrey-Santos Laguna:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj napiszę parę słów o kilku meczach. Głównie skupiam się na meczu Monterrey-San Luis ale i na pozostałe nie zabraknie moich typów.

VS

W najciekawszym meczu pierwszej kolejki obecny mistrz Meksyku czyli Monterrey będzie podejmował na własnym stadionie Real San Luis czyli drużynę, którą będziemy mieli przyjemność oglądać w tegorocznych rozgrywkach Copa Libertadores. Faworytem wydają się być gospodarze, którzy marzą o tym by powtórzyć sukces z grudnia i zdobyć kolejny tytuł. Jednak o to będzie bardzo ciężko. Fakt jednak, że z drużyny nie odszedł żaden z najważniejszych zawodników. Tak więc trio: De Nigris, Cardozo i Suazo zostają na miejscu. Ich powinien wspierać Walter Ayovi i to też dobra wiadomość dla trenera Vuceticha. Jedynym osłabieniem jest brak obrońcy Ricardo Osorio, którego wszyscy pamiętamy ze swojej świetnej gry w Stuttgarcie czy reprezentacji Meksyku. To może być spory problem dla defensywy Rayados, bo w końcu wypada ich najważniejszy gracz w tej formacji. Z drugiej strony Real San Luis, o którym mało wiem póki co. Najważniejszymi graczami w ofensywie są nie wątpliwie Wilmer Aguirre(Peruwiańczyk) oraz 23 - letni Michael Arroyo, który w swojej karierze miał już jedną wpadkę, a była nią zażywanie dopingu i okres karencji 6 miesięcy dla tego gracza po tym incydencie, który miał miejsce na mistrzostwach Ameryki Płd. do lat 20 w 2007 roku. Z tego co wyczytałem na meksykańskich portalach wzmocnieniami są Gabriel Rojo, Carlos Hurtado i Juan de la Barrera ale tego ostatniego dzisiaj na boisku nie zobaczymy z powodu kontuzji. Z początku na pewno ciężko będzie wytypować dobrze wyniki ale ja postanowiłem zobaczyć jak to będzie. Na ten mecz spodziewam się trochę ilości bramek, gdyż Monterrey u siebie powinno mecze wygrywać jeśli chce zdobyć mistrza, a Real San Luis skoro niedługo zaczyna walkę o Copa Libertadores to pewnie liga zejdzie na dalszy plan więc początek rozgrywek to dobry czas na zdobywanie punktów. Również liczę na zdobycz bramkową nie małą.
Moje typy:
Monterrey @ 1,65 Bwin⛔0:2
Monterrey over 1,5 @ 1,88 Bwin
⛔
Over 2,5 @ 2,00 Bwin⛔
BTS @ 1,88 Bwin⛔
VS


Drugi mecz, który zdecydowałem się opisać to spotkanie Atlas Gudalajara-Monarcas Morelia. Atlas po klęsce w Aperturze teraz chce zrobić wszystko by nie doszło do powtórki, a powiem więcej zrobić dobry wynik jakim byłby na pewno awans do play-off. Podstawy ku temu są, gdyż władze klubu zrobiły naprawdę fajne transfery. Lucio Flavio z Botafogo, Carlos Costly z rumuńskiego Vaslui czy chociażby bramkarz Universidadu de Chile, Miguel Pinto, który był również na Mundialu w RPA. Niejasna jest sytuacja z Eliasem. Niby zawodnik już przeszedł do Atlasu, a tym czasem coś się odmieniło zawodnikowi i nie wiadomo, gdzie będzie grał. Czy zostanie w Meksyku, czy pójdzie do Arabii Saudyjskiej gdzie pięknie płacą, czy może zostanie w Brazylii. Tak więc póki co niezła komedia z jego przejściem do Atlasu. Poza tymi wzmocnieniami najważniejszym graczem będzie Alfredo Moreno, który w zeszłym sezonie strzelił 7 goli i był najskuteczniejszym graczem Los Rojinegros. Brakować w tym meczu będzie tylko zawieszonego za kartki Herberta Alfereza. Z drugiej strony mamy Monarcas Morelia czyli klub należący do największego koncernu telewizyjnego w Meksyku czyli TV Azteca. W przerwie zimowej praktycznie żadnych ruchów kadrowych w ich szeregach. Odeszli tylko Hugo Droguet(6 żółtych kartek w poprzednim sezonie) oraz Fernando Salazar, a w ich miejsce przyszedł z Cruz Azul, Joel Huiqui. Ten gracz ma już na swoim koncie kilka występów reprezentacji Meksyku, a więc powinien stanowić spore wzmocnienie zespołu na środku obrony. Na koniec dodam, że bilans ostatnich 16 meczów rozgrywanych w Guadalajarze jest korzystny dla Atlasu i wynosi on 8-5-3. Tak więc biorąc pod uwagę wszystkie czynniki jestem w stanie powiedzieć, że to Atlas jest faworytem tego spotkania ale jednak nie zdziwi mnie tu remis.
Moje typy:
Atlas @ 2,20 Bwin✅ 5:0
Atlas DNB @ 1,62 Bwin✅
Atlas over 1,5 @ 2,25 Bwin
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

W najbliższy weekend już kolejna kolejka. Ja wybrałem dla siebie jedno spotkanie i znowu gram na Atlas. To co zrobili w pierwszym meczu z Monarcas Morelia to cudo. Ja niestety widziałem tylko skrót, bo mecz jak dla mnie zdecydowanie za późno nawet jak na weekend. Ale to co zobaczyłem to przerosło moje oczekiwania. Kapitalna gra w ataku i klepali rywali jak chcieli. Dwa gole zdobył wtedy Espinoza ale również kapitalnie zagrał Lucio Flavio, który szukał swoich partnerów nie raz. Teraz przyjdzie im zagrać z Gallo Blancos Queretaro. Ich najbliższy rywal w pierwszej kolejce zremisowali z Tigres 2:2 chociaż prowadzili już 2:0. Dwa gole dla Gallos zdobył Urugwajczyk, Carlo Bueno. I w najbliższym spotkaniu to on powinien być największym zagrożeniem bramki strzeżonej przez Miguela Pinto. I zapewne coś wpadnie z jego strony co na pewno rozwścieczy Atlas i gospodarze będą chcieli strzelić więcej goli. Ja liczę na małą powtórkę sprzed tygodnia, gdyż obrona Gallos dała sobie wbić dwie bramki w dziecinny sposób i myślę, że Atlas tym razem również co najmniej dwukrotnie zmusi rywali do wyciągania piłki z siatki. Oba zespoły bez osłabień z tego co czytałem.

Mój typ:
Atlas over 1,5 @ 1,83 Bwin✅2:1
 
M 4

maxir

Użytkownik
Zgadzam się z typem, ale Lucio Flavio w tym meczu nie grał, ten co tak kręcił obrońcami to Flavio Santos, zupełnie inny grajek.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Trzecia kolejka i po raz kolejny podaje typ na Atlas. Wiadomo, że wygrywać wiecznie nie będą ale dzisiaj mają rywala, który nie powinien zrobić im krzywdy. Necaxa co prawda przed sezonem zakupiła kilku graczy ale bardziej poszli na ilość niż na jakość w przeciwieństwie do Atlasu. I widać od razu kto jak kupował. Atlas po dwóch kolejkach prowadzi z kompletem punktów i bilansem bramkowym 7:1. Z kolei Necaxa dwukrotnie przegrała po 0:1 i razem z Monterrey okupują ostatnie miejsce. Obie drużyny muszą zdobyć jak największą ilość punktów w Clausurze, gdyż fatalna Apertura w ich wykonaniu jest zagrożeniem przed spadkiem. Atlas więc od razu przystąpił do czynów i zdobywa punkty i jeżeli będzie grał tak dalej to spokojnie się utrzymają, natomiast Necaxa może mieć z tym problem. Jeśli chodzi o osłabienia to gospodarze takowych nie mają, a wśród gości może nie wystąpić Gerardo Espinoza ale tutaj decyzja zapadnie tuż przed meczem, a na pewno nie zagra Hebert Alferez. Tak więc uważam, że to Atlas dzisiaj po raz kolejny jest w stanie zgarnąć komplet punktów jednak ja się zabezpieczam i podaje dwa typy, które są dobre na wypadek remisu.
Moje typy:
Atlas DNB @ 2,00 Bwin✅0:1
Atlas(+1) @ 1,50 Bwin✅
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Pumas UNAM vs. Monterrey
Na tą chwilę dwie najlepsze drużyny w Meksyku(taka moja opinia) .Obie ekipy w ostatnich miesiącach łapią bardzo dobre wyniki. Obie ładnie zaczęli ligę na 2 kolejki mają komplet pkt .Monterrey w ofensywie wygląda według mnie lepiej są bardziej skuteczni,i groźniejsi ,choć Pumas bardzo w tym elemencie nie odstaje .Pumas w 2 meczach strzeliło 3 bramki , goście 8.Na fakt zasługuje to że Pumas nie straciło bramki ,a Monterrey 3 (mieli bardziej wymagających rywali).Mecz zapowiada się na prawdę ciekawie i typ na obie strzelą wygląda przyzwoicie .H2H na korzyść gospodarzy ale ja tutaj nie spodziewałbym się łatwego zwycięstwa.
Typ:
BTS 1.70 Sportingbet ✅
Monterrey over 0.5 w 1 poł 2.40 Sportingbet ✅
Suma goli 2-3 1.909 Sportingbet ✅
 
macready 56

macready

Użytkownik
Napewno sa to jedne z najmocniejszych ekip, ale nie powedziałbym ze sa to najlepsze ekipy, liga jest w miare wyrownana, obok Pumas i Monterrey spokojnie mozna postawic takie ekipy jak Cruz Azul, Santos Laguna czy Club America (według mnie)
A na dzis własnie ciekawy wydaje sie typ na mecz
Pachuca - Cruz Azul +0
Kurs 2,17 (2,34 przed 20.00)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Santos Laguna - Tijuana
Santos to zdecydowany faworyt ,grają ofensywny futbol i strzelają dużo bramek,szczególnie u siebie wygląda to imponująco,szybkie skrzydła świetnie uruchamiają napastników.Goście bardzo dziurawa obrona ,sporo tracą ,ale i potrafią strzelić .U gospodarzy na wymienienie zasługuje O.Peralta bramkostrzelny zawodnik,jest jeszcze Quintero bardzo szybki napastnik dobrze wyszkolony ,C.Suarez także wartościowy gracz i pomocnik J. Rodriguez ,który oddaje serce na boisku bardzo waleczny pomocnik.Tijuana posiada solidnego D. Moreno +J. Corona dosyć bramkostrzelny i dobrego F. Arce pozyskanego z Santosu ;) dobry doświadczony pomocnik.Mecz będzie dosyć ofensywny obie ekipy zmobilizowane Santos w dobrej formie ,Tijuana walczy o pierwsze pkt.Over wygląda świetnie jeszcze po tym kursie ,który oferuje bet365:
Typ:
Over 2.5 1.80✅
edit
1-3 łatwy overek
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Estudiantes Tecos -Tigres UANL
Gospodarze to słaba drużyna prawdę mówiąc ,defensywa dziurawa sporo traci ,ofensywa dużo lepsza .Ostatnio sprawili sensacje wygrywając z Americą dziś czeka ich kolejny ciężki mecz ,goście 3 mecze 3 remisy ale lepsza drużyna od Tecos trzeba przyznać że pechowo remisowali bo byli lepszymi drużynami.Wpadł mi w oko taki typ Tecos w każdym meczu prawie traci bramkę w 1poł ,goście często w 1poł strzelają głównie liczę tu na solidnego piłkarza ,bardzo doświadczonego 31 letniego Mancille ,ale i jego partner zbytnio mu w umiejętnościach nie odstępuje Lobos .W meczach między tymi drużynami często padają remisy na 16 meczy 7 remisów,w typie bardzo to nie szkodzi a Tigres ma coś do udowodnienia bo w 3 meczach lepsi byli ale tylko 3 remisy.
Typ:
Tigres UANL over 0.5 w 1poł 2.15 Sportingbet ⛔ gol Tigres w 60min
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monarcas - Guadalajara
Ciekawe spotkanie ,gospodarze przegrali 2 mecze ale nie z byle kim(Pumas UNAM i Monterrey) i dziwią mnie takie kursy na to spotkanie ,Monarcas to solidny zespół ,dobrze zorganizowany w defensywie ,u siebie dobrze grają i rzadko przegrywają .H2H na korzyść zdecydowanie gospodarzy .Guadalajara ładnie zaczęła ligę i na razie bez porażki ,ale oni na wyjazdach mnie nie zachwycali ,sporo błędów w obronie .U gospodarzy powinni błyszczeć Rojas ,Sabah obaj świetnie wyszkoleni technicznie sporo strzelają.U gości jest M. Fabian bramkostrzelny zawodnik ,ostatnio można było go zobaczyć w towarzyskim z Barceloną gdzie strzelił świetną bramkę :cool:.Ja mimo wszystko nie widzę porażki gospodarzy ,bo to w Meksyku uznana marka.
Kurs:
Monarcas DNB 1.72 DNB bwin⛔
edit
nie mam słów jak opisać to spotkanie ,nie wiem czy ktoś by napisał taką historię ,straszne to było... dwa samobóje(drugi przypisany jednak graczowi Chivas) ,dwie czerwone kartki dla gości i ...
nie mam pojęcia co się stało z obroną Monarcas

polecam skrót kabaret

sorry za taką kupe
http://www.youtube.com/watch?v=AChRdw4gttM
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Pachuca vs. América
Ciekawy mecz ,gospodarze ofensywny zespół jak i goście ale obie obrony popełniają masę błędów.Szybkość i technika obu drużyn jest konkretna tutaj nie ma straconych piłek.Pachuca 10 bramek straconych na 6 meczy i 10 strzelonych(w każdym spotkaniu strzelili),goście 8 straconych na 5 meczy i 11 strzelonych.Na tą chwile piłkarz gości jest królem strzelców C. Benítez 5 /5bramek wariat jakich mało szybki skuteczny ,u gospodarzy J. Ayoví 6/3bramki(czerwo dostał i tylko tutaj małe osłabienie ale ma go kto zastąpić).Siła rażenia spora ,kurs spore value.H2H też przemawia za overkiem.Kurs według mnie spadnie.W Americe braknie Vuoso 5/1bramka.

Typ:
Over 2.5 1.94 Pinnacle⛔
2-0 świetny mecz sporo okazji ale brakło 1 bramki;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monarcas - Puebla
Gospodarze ,zawodzą ale dalej jest to solidna ekipa rażą błędy w obronie jak na filmiku wyżej, w lidze nie grali 16 dni grali w CONCACAF Champions League gdzie jeden mecz wygrali ,jeden przegrali .Akurat ten mecz ostatni wygrali 4-0 widać było w nich zapał do gry ,chęć zwycięstwa .Puebla na wyjazdach gra słabo z lepszymi ekipami tracą sporo goli ,nastawieni są głównie na kontry.Ja gram na gospodarzy jeśli nie popełnią błędów z meczu (Chivas) będzie dobrze ,tyle okazji co zepsuli tam to głowa mała ,to 4-0 dało im wiarę wiadomo że przeciwnik nie był jakiś super ale podbiło morale.Atmosfera w klubie dobra,chęć zwycięstwa ogromna ,wszyscy zmotywowani.Ja jeszcze raz im zaufam to był początek sezon a pamiętam ich z tamtego forma wraca .Kursy lecą ,ostatnio grali ze sobą w maju tego roku Monarcas wygrało 2-0,h2h remisowe .Ofensywa ciekawa liczę tutaj na Rojasa,który potrafi strzelać z niczego.Myślę ,że ta przerwa zrobiła im dobrze wszystko poukładali teraz czekać na wyniki.

Typ:
Monarcas win 1.90 Unibet⛔
ale mam serie w Meksyku 4 win 4 lost
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Estudiantes Tecos vs. Monterrey
Ciekawy mecz w Meksyku ,obie drużyny nastawione ofensywnie ,siła rażenia spora ,obie ekipy sporo tracą jak i strzelają,trenerzy obie ekipy ustawili przed meczem bardzo ofensywnie,tacy piłkarze jak H.Suazo(4bramki),Ayovi,Osorio z drużnyny gości powinni pokazać co najlepiej potrafią ,u gospodarzy bramkostrzelny E. Lillingston(3bramki) + R. Sambueza(2bramki) ,którzy też są świetnie wyszkoleni technicznie .Patrząc na to wszystko jeden typ nasuwa się na myśl over ,i tak też zagram bo kurs rozpieszcza ,patrząc na grę obu zespołów i h2h.Tecos u siebie dużo traci,Monterrey na wyjazdach sporo strzela.
Typ:

over 2.5 1.95 Unibet✅
FT 2-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Pachuca-Jaguares
Obie ekipy ostatnio spisują się bardzo dobrze ,ofensywnie elegancko strzelają sporo ,defensywa tak sobie .Pachuca na 5 spotkań strzeliła 7 bramek i straciła 9 (w jednym meczu aż 5),Jaguares strzelił 10 bramek w 5 meczach i stracił 7.W tym meczu widzi mi się typ obie strzelą w obu ekipach ma kto straszyć i obie ekipy preferują ofensywny styl ,osłabień większych nie ma więc obie drużyny zagrają w podstawowych składach(chyba że coś się zmieni przed meczem). Warto jeszcze nadmienić ,że Pachuca w każdym swoim meczu u siebie strzelała bramkę ,a Jaguares tak samo n a wyjeździe w każdym meczu trafiał oczywiście w tym sezonie.Pobieram typ obie strzelą bo kurs nie zły.
Typ:
Obie strzelą 1.75 bwin, 1.72 bet365⛔

1-0 FT
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
América vs. Morelia
Obie drużyny niespodziewanie jak na razie zaliczają dół tabeli ,choć potencjał spory America u siebie gra słabo sporo bramek traci ,obrona jest dziurawa .Goście na wyjazdach grają właśnie lepiej niż u siebie na 5 meczy 3 wygrane i 2 porażki. W ostatnich 5 meczach America straciła 10 bramek ,strzeliła 6 .Goście w ostatnich spotkaniach stracili 8 bramek i strzelili 9 więc wygląda to całkiem całkiem .Ja spodziewam się szybkiego meczu i kilku bramek ,w meczach między sobą jest remis obie ekipy 11 razy wygrywali i 2 razy remisowali .Ofensywnie wygląda to dobrze gorzej w obronie ale to właśnie + dla moich typów.
BTS 1.72 Bet365✅
Morelia +0.5 1.70 Bet365✅

 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Santos Laguna - América
Dwie bardzo dobre ekipy ,preferujące ofensywny futbol ,szybkość strzały z dystansu ,technika wszystko jest w tych drużynach .Mimo to że wyniki America ma słabe nie znaczy to że nie potrafią strzelać ale główną bolączką jest defensywa która traci mnóstwo bramek ,a Santos potrafi to wykorzystać ,strzela sporo jak i dużo traci .Liczę tu głównie na O. Peraltę i C.Beniteza dwóch świetnych grajków którzy mają już 9 i 8 goli na 13 i 14 spotkań.W meczach między tymi drużynami zawsze sypią się bramki ,forma strzelecka jak i obrony skłaniają mnie do postawienia typu na :

Over 2.5 1.70 Expekt ⛔
kocham takie wtopki po 7min 1-1 a potem nic nie wpadło
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Meksyk 1
Santos Laguna - Monarcas
Over 3.5 gola
3.50
Unibet


Dzisiaj o godzinie trzeciej w nocy zostanie rozegrany interesujący mecz w pierwszej lidze meksykańskiej. Zmierzy się ze sobą Santos Laguna i Monarcas. Jest to mecz w ramach szesnastej kolejki spotkań. Gospodarze po piętnastu meczach są na szóstej pozycji. Zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. W bramkach mają bilans 26:23. Na 15 meczy zaliczyli sześć razy over 3.5 gola. Goście są na dwunastej pozycji w lidze z dorobkiem dwudziestu punktów. Bilans bramkowy gości to 22:22. Zaliczyli 4 razy over 3.5 gola. Historia spotkań między tymi drużynami to 23 mecze i aż 10 razy over 3.5 gola ! Moim zdaniem dzisiaj w tym meczu kibice zobaczą co najmniej cztery gole. Stawiam 4:2 dla gospodarzy.
 
I 2

iessevero

Użytkownik
Puebla vs Jaguares
Jaguary rozpoczął turniej gry w świetnej formie, ale wyniki jakie im towarzyszyły. Nie wdając się dalej, w ostatnim meczu zasługuje na ubezpieczenia Santos Laguna. Tym razem w obliczu różnych Puebla, że pochodzi z problemów gospodarczych i złe piłki nożnej, które tylko pozwoliły im zdobyć punkt.
Miejscowi tylko stracił 1 mecz w tym stanie, a także zwyciężył w meczu pierwszej rundy drogi. Chociaż H2H nie wszystko jest dobre, ja chodzę do Jaguara. Polecam również ponad.

Wysłany: Jan-26-2012 01:31 CET
Bet: 1X2 (Ostateczne wyniki)
Wskazówka: Jaguares de Chiapas
Opłata: 1,95
Stawka: 3
Strona główna: Expekt
Data: 29 stycznia 2012 r.
Kategoria: Meksy
Tecos vs Tigres
Tigers dostać się do Tecos UAG w czwartej rundzie z Meksyku ligi. Miejscowi grał środowy Copa Libertadores, choć jest to tylko historia, ponieważ grał z zespołem w niewytłumaczalny sposób zastępców.
Pomieszczeń, obrońcy tytułu, zostały oznaczone 3 bramki w meczach i właśnie niskie Lobos i Alvarez spowolniły ich siła ofensywna. Być może Lobos może mieć kilka minut w sobotę. Ze swojej strony, wizyta ma na koncie tylko 2 bramki jak dotąd w tym turnieju i na pewno staramy się dodać punkt obrony.
Ulubione Tigers nie jest jednak zobaczyć je z ofensywnej więc myślę, że strona ta będzie pod.

Wysłany: Jan-26-2012 01:32 CET
Bet: Powyżej / Poniżej
Wskazówka: poniżej 2,5
Opłata: 1,95
Stawka: 3
Strona główna: BetVictor
Data: 29 stycznia 2012 r.
Kategoria: Meksyk
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Morelia vs. Santos Laguna
Goście rozpoczęli świetnie ligę ,5 meczy 13 pkt ,sporo goli strzelonych ,grają bardzo fajną ofensywną piłkę .O.Peralta gra naprawdę świetnie w drużynie Santosu 24 spotkania 14 bramek w 2011/2012 roku jest to bardzo groźny napastnik ,jest jeszcze C.Suarez 3 bramki w 5 spotkaniach ,C. Quintero też sporo strzela piszę tu o ofensywie tylko bo to dotyczy mojego typu.
Morelia u siebie też gra świetnie rzadko przegrywa ekipa swojego podwórka można rzec ,też świetna ofensywa Lugo 23 mecze 8 bramek ,młody Rojas który jest wysokiej klasy piłkarzem (technika +szybkość) i doświadczony Sabah 25 spotkań 10 bramek .W meczach obu ekip dużo bramek pada ,faworyta ciężko wybrać ale emocji nie zabraknie i bramek ;) dwie świetne ekipy meksykańskie .Forma bardzo dobra obu ekip i wiadomo jaki styl preferują =ofensywa .
Typy:
Gol przed 29:00 min 1.83 Bet365 ✅ 23 min bramka gospodarzy;)
BTS 1.72 Bet365 ✅ elegancko 29 min i siedzi 2-1:razz:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monterrey - Guadalajara
Faworytem są gospodarze jedna z lepszych ekip w Meksyku co już nie raz pisałem.Na 10 ostatnich spotkań na własnym terenie ,przegrali jedno spotkanie ,2 razy zremisowali resztę to zwycięstwa w których strzelali 2-3 bramki ofensywa dosyć znana H.Suazo ,C.Delgado,De Nigris W.Ayovi ale są też i świetni Osorio ,Orozco ,Chavez .W dobrej formie jest Delgado i De Nigris więc o ofensywę jestem spokojny .Goście to już nie ta ekipa co kiedyś ,teraz ich gra kuleje ,po kompromitującym remisie w CL nie wydaję mi się że są w stanie wygrać z Monterrey najbardziej znanym u gości piłkarzem jest M.Fabian dobry napastnik 22letni i myślę że w niedalekiej przyszłości może trafić gdzieś do Europy.Niektórzy mogą go kojarzyć z tego meczu ;) KLIK .
H2H jest po stronie gości ,ale większość tamtych meczy to była za czasów kiedy goście wygrywali prawie wszystko(jest to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Meksyku),ja jednak myślę że forma i skład na papierze dużo lepszy mają gospodarze i tak też gram.Sporo goli w meczach obu ekip pada .
Typ:
Monterrey gol przed 45min 1.83 Bet365 ⛔pechowo ;)
Gol po 72:59 min 1.83 Bet365✅ 77min bramka dla Monterrey

FT 2 - 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom