>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Meksyk (Primera División de México) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Club America-Monterrey
Parę postów wyżej jest analiza (dla tych drużyn ) za wiele się nie zmienia .Obie ekipy w dobrej formie ,sporo strzelają jak i tracą .Ale ten mecz myślę że będzie inny tutaj stawką już jest finał ,w poprzednich meczach ty drużyna na początku było wyczekiwanie na błąd rywala i myślę że w tym meczu będzie podobnie .Po stronie gospodarzy wiadomo C.Benitez i to jest i główny kat ,większy wachlarz graczy ofensywnych ma Monterrey tacy gracze jak C Delgado,H Suazo czy De Nigris .U gości braknie A Reyny(jako ciekawostkę napiszę ,że to były gracz gospodarzy) dostał czerwoną kartkę w poprzednim meczu i jest to osłabienie ale dadzą radę go zastąpić według mnie .Ja tutaj na początku widzę szachy i tak jak w poprzednich meczach tych drużyn wyczekiwanie na błędy ,przeważnie ich mecze rozstrzygały się w 2połowach .Obie ekipy dobrze ułożone taktycznie ,tutaj jak wpadnie szybko bramka to pójdą na wymianę ciosów ale dopóki będzie 0-0 to szachy bo z jednej strony to gospodarzom będzie bardziej zależeć na wygranej ale z ustaleń przed meczowych wynika ,że zagrają tylko jednym napastnikiem więc będą czyhać na kontry (to jest ich główny atut).
Typy:
Połowa z większą ilością goli: 2połowa 2.05 betsafe ⛔
0-0
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Santos Laguna-Tigres
O ile w pierwszym meczu były szachy ,i zakończył się 1-1 to w tym meczu myślę ,że będzie inaczej a to głównie za względem gospodarzy którzy u siebie grają bardzo dobrą piłkę i sporo strzelają .Wprawdzie to i Tigres nie ma nic do stracenia i muszą atakować ,potencjał ofensywny w obu ekipach jest bardzo duży gospodarze u siebie 13 meczy bez porażki i bardzo overowo,goście na wyjazdach w kratkę ale coś tam strzelają ,dziś będą musieli się bardziej natrudzić żeby awansować do finału ,Santos Laguna to najbardziej bramkostrzelna drużyna w sezonie regularnym .Tak więc tutaj nie powinno być kalkulacji i liczę na otwartą grę i przynajmniej trzy bramki ,gospodarze przeważnie w Meksyku prowadzą grę więc szansa na kontry Tigres idealna.Kurs wręcz idealny dla mnie.
Typy:
over 2.5 2.05 Bet365✅
2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom