>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Meksyk (Primera División de México) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Trochę głupio pisać tak samemu ale co tam...

Pumas UNAM vs. Puebla FC
Hmmm Pumas to ekipa bardzo dobra choć zaczęła nie za bardzo ostatnio ale to głównie chodzi o wyjazdy gdzie grają po prostu słabo ,u siebie jest wręcz odwrotnie .Jest to ekipa swojego podwórka na ich terenie gra się bardzo ciężko i o tym nieraz przekonały się najlepsze ekipy z Meksyku ,skład mają dosyć młody przebojowy ,jedynie w tym meczu jedynym małym minusem jest brak Cacho który strzelił 2 bramki w 5 meczach ale są inni i na tym samym poziomie .Ekipie gospodarzy zawsze dobrze się grało z Pueblą na 7 spotkań 5 zwycięstw ,1 remis i 1 porażka więc wygląda to naprawdę dobrze. Goście na wyjazdach grają w kratkę ,jeśli trafiają na szybkie ekipy grające mocno ofensywnie to kończy się to jak z Pachucą (przegrali 3-1) z Jaguares wygrali 1-0 ale to słaba dyspozycja Kotów miała na to wpływ.Na pewno znani w drużynie gości to D.Beasly i Luis Garcia grali w bardzo dobrych ekipach europejskich ale swoje lata wspaniałości mają już za sobą .Według mnie gospodarze powinni się uporać w tym meczu ,bo po prostu są lepsi i powinni to udowodnić.Obie ekipy ustawione dosyć ofensywnie więc powinni i postrzelać.
Typ:
Pumas UNAM 1.80 Unibet⛔ coś jest nie tak z nimi ostatnio
gol przed 31:00 min 1.83 Bet365✅ 6min
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Club Santos Laguna vs. CF Rayados de Monterrey
Dwie świetne ekipy ,po prostu hit w Meksyku ,ofensywa bardzo dobra sporo strzelają ,Santos w ostatnich 5 meczach 8 bramek ,goście w 5 ostatnich meczach 6 bramek czyli wygląda to dobrze .Piłkarzy Monterrey przedstawiłem 2 posty wyżej i dalej się tego trzymam to samo Santos wyżej opisany dalej ma to przełożenie na ten typ ,który zaraz przedstawię .W Monterrey nie zagra podstawowy obrońca R. Osorio znany z występów VfB Stuttgart i rep Meksyku więc w sumie osłabiona jest lekko defensywa ,u gospodarzy nie zagra napastnik J.Rodriguez ale nie jest to jakieś bardzo znaczące osłabienie.Obie ekipy nastawione ofensywnie ,więc powinniśmy oglądnąć sporo ataków z jednej i drugiej strony .Ja tutaj gram over i bts ,w meczach tych drużyn zawsze było ciekawie i oglądano sporo bramek + forma strzelecka obu ekip mnie w tym przekonuje a kursy miodzio value bardzo duże.
Typy:
Obie drużyny strzelą 1.92 Unibet✅
over 2.5 2.20 Unibet ⛔
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Tijuana vs. Club América
Gospodarze dzielnie sobie radzą w Primera Divison choć sporo osób ich skreślała grają solidnie ,forma nie zła ,strzelać strzelają ich teren do gościnnych nie należy na ostatnie 6 meczy u siebie przegrali tylko raz ,ale teraz czeka ich ciężka przeprawa bo goście ostatnio w gazie i miażdżą skutecznością choć w ostatnim meczu z Jaguares mieli trochę szczęścia tak teraz nie wydaję mi się ,żeby skończyli na 0 z tyłu ,Tijuana lubi grać takie mecze z lepszym rywalem gdzie często zaskakuje do tego dochodzi fakt ,że dwaj czołowi gracze są w gazie u gospodarzy J.Sand 9 meczy 6 bramek u gości C.Benitez także 9 meczy i 6 trafień .Goście po tym spotkaniu mają już naprawdę bardzo ciężkie mecze &quot;z tymi najlepszymi&quot; więc za wszelką cenę będą chcieli wygrać,a Tiujana domowa drużyna za wszelką cenę także będzie chciała awansować do play off a pkt najlepiej im się zbiera u siebie.Ogólnie z tego co się dowiedziałem zainteresowanie u gospodarzy spore tak samo i z motywacją .Ja zagram w tym meczu obie strzelą patrząc na ostatnie poczynania obu ekip ,większość się podpali kursem na gości patrząc po tabeli ale nic bardziej mylnego teren ciężki .
Typ:
Obie drużyny strzelą 1.83 Unibet ✅ po 64 min siedzi choć sędzia utrudniał jak mógł !
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Cruz Azul - Santos Laguna
Dla mnie dziś najciekawsze spotkanie w Primera Division ,Cruz Azul podejmie Santos dla gospodarzy wciąż liczy się walka o paly offy i dziwne ,że tak dobra drużyna zajmuje dopiero 9miejsce ,ale główną bolączką gospodarzy dzisiejszego spotkania są wyjazdy ,u siebie grają dosyć pewnie i nie zaznali smaku porażki od 7 stycznia tego roku Goście też ekipa jedna z lepszych w lidze gra bardzo ofensywnie i sporo strzela policzyłem specjalnie i wyszło mi ,że strzeliła gola pod rząd w 16 spotkaniach na wyjeździe co jest dosyć ciekawe ale nie ma co się dziwić jak ma się takich graczy jak O. Peralta 6 bramek 10 meczy czy H,Gomez 4 bramki 10 spotkań ale jest jeszcze C.Suarez 3 trafienia też świetny zawodnik.U gospodarzy najlepszy strzelec C. Giménez 4 bramki.Mecz będzie zacięty z tego względu ,że gospodarze walczą o play off ,a goście o jak najlepsze rozstawienie w nich ,teren ciężki h2h na korzyść gospodarzy i ja też tak to widzę ,mimo wszystko gram na nich bo defensywa spisuje się dosyć dobrze ,jedynie gdzie zdobywają pkt to własne podwórko ,a Santos na wyjazdach tak sobie choć tak jak wspomniałem sporo tam strzelają ale 3 ostatnie porażki na wyjeździe nie wzięły się znikąd ,powinni postrzelać ale w głównym rozrachunku daję więcej szans gospodarzom.
Typ;
Cruz Azul wygra 2.10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jaguares vs. Pachuca
Gospodarze ekipa swojego podwórka tam czują się najlepiej choć oglądałem ich ostatni mecz z Atlasem i zaprezentowali się solidnie.Główną bronią gospodarzy jest Jackson Martinez 7 bramek 11 meczy.Ofensywa bardzo ciekawa i sporo potrafią świetnie wyszkoleni technicznie ,a przyjdzie zmierzyć się im z nie byle kim ... Pachuca na wyjazdach gra słabo i sporo traci ale też mają świetną ofensywę M.Cejas 6 trafień 11 meczy.Ogólnie Jaguares jest ekipą dobrą i miejsce w tabeli tego nam nie pokazuje ,na pewno będą walczyć jeszcze o play offy,a Pachuca to solidny średniak ,który lubi napsuć krwi .Ja się skłaniam do typu na obie strzelą ten mecz to będzie wymiana ciosów kto ją przetrwa wygra,w trzech ostatnich meczach na wyjeździe Pachuca nic nie strzeliła ale to nie znaczy ,że grają słabo w ofensywie wręcz przeciwnie okazji multum gorzej z wykorzystaniem, a Jaguares ostatnio bramki u siebie nie zdobył 16/04/11 .ostatnio solidni w ataku więc warto pograć BTS.Liczę na zacięty mecz z golami obu ekip,tych kolejek juz nie dużo zostało do zakończenia 6 a walka o play offy trwa.
Typ:
Obie strzelą 1.75 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Morelia vs. América
Kolejny hit w Meksyku,faworyta ciężko wybrać ,obie ekipy grają bardzo dobrze.Morelia zaliczyła mały spadek i te ostatnie dwie porażki powinny na nich podziałać motywująco co widać (po dwóch porażkach wyjazd i zwycięstwo) ,America na wyjazdach gra świetnie na ostatnie 10 meczy wyjazdowych tylko dwie porażki.Obie ekipy będą walczyć o pierwsze miejsce w lidze,piłkarzy mają świetnych u gości najlepszy strzelec 7 bramek 11 meczy ,Morelia też ma czym się pochwalić J.Sabah także 7 bramek 11 meczy.Ja tutaj nie typuję 1X2 bo mecz będzie zacięty ,na pewno obie ekipy zmotywowane na 100% i będą wyczekiwać na błąd .Jedyne co mi przyszło do głowy i wydaję się dobre to późna bramka.Tutaj będą szachy ,a obie ekipy często strzelają w końcówkach i tam rozstrzygają swoje mecze.America najwięcej bramek strzela w przedziale czasowym 76-90min jest to 31.81% ich bramek ,strzeli w tym przedziale 14 goli.Monarcas najwięcej bramek strzela w przedziale czasowym 76-90min jest to 30.99% ich bramek ,i zdobyli ich tak 22.Więc wygląda to ciekawie.
Typ:
późny gol po 72:59min 1.83 bet365⛔
szkoda bo wpadła bramka w 71 min
mecz zajebisty FT 3-1
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monterrey - Estudiantes Tecos
Monterrey w świetnej formie się znajduję,u siebie grają &quot;zaczarowany futbol&quot; fajnie się to ogląda ,przyjdzie zmierzyć się im ze słabym Estudiantes Tecos ,który w obronie sobie nie radzi nie mówiąc o ofensywie ,grają po prostu źle .Monterrey traci zaledwie do 1 miejsca 4 pkt na 6 kolejek do końca na pewno będą się w top3 liczyć .Dlatego dla gospodarzy jest to świetny mecz na zdobycie pkt .A. De Nigris jest w dobrej formie 6 bramek w 11 meczach ,ale są jeszcze świetni i bramkostrzelni Suazo,Ayovi.Nie powinni odpuścić tego meczu ,po prostu jest dla nich bardzo ważny.Pogram na over 1.5 Monterrey bo innej opcji nie widzę.
Typ:
Monterrey over 1.5 gola 1.50 Bet365✅ 14 min meczu i siedzi
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a tutaj bez zmian nie wiem czy jest sens pisać samemu

Cruz Azul-San Luis

Do końca zostało 5 kolejek ,i gospodarze mają jeszcze szansę na play offy a goście już raczej nie .Cruz Azul niby nie wygrał ostatnich pięciu spotkań ale 2 z nich to mecze w CL z nie byle kim tylko Corinthians ( u siebie 0-0 ,na wyjeździe przegrana 1-0) ,obrona sprawuje się dobrze ,jedynym mankamentem ostatnio jest ofensywa choć w ostatnim meczu z Pueblą wyglądało to dużo lepiej ,Cruz Azul u siebie gra o niebo lepiej niż na wyjazdach przegrali tylko raz u siebie z Santosem Laguna .Nie zagra E Vila za czerwoną kartkę w ostatnim meczu jest to najlepszy strzelec Cruz Azul.
San Luis to średniak ligi , na wyjazdach grają bardzo słabo i ich bramkarz często wyciąga piłki z siatki szans na play off nie mają musieli by wszystko wygrać co jest mało realne .Piłkarsko i taktycznie lepsi są gracze Cruz Azul + atut własnego boiska + walka o play off +h2h skłania mnie do grania na nich ,bo kto jak kto ale taka ekipa nie powinna dołować mimo że nie zagra Villa.Czytałem gdzieś że gospodarze na treningach mocno trenowali stałe fragmenty gry i grę na małej przestrzeni powinno im to pomóc bo goście właśnie po rożnych tracą sporo goli.Co mogę jeszcze dodać ,że gospodarze powinni mieć przewagę szybkościową co też jest atutem. Oglądam często tą ligę no i widzę kto jak gra ,dobra okazja na przełamanie też jest.
Typ:
Cruz Azul 1.75 Bwin✅
FT 3-1
widać ,że ćwiczenie stałych fragmentów gry przyniosło skutek ,bardzo ważna bramka na 3-1 zdobyta po dośrodkowaniu z wolnego
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
jako ciekawostkę mogę napisać jeszcze ,że Meksyk u23 gra w Olimpijskich Kwalifikacjach CONCACAF ,grają zajebistą piłkę ,masa talentów ,wspominany wcześniej Alan Pulido ma już 4 trafienia grają zaledwie 159min ,nie długo zapewne trafi do Europy.Grają właśnie w półfinale z Kanadą prowadzą 2-1,ja w tym składzie 20 osobowym widzę 10 klasowych piłkarzy ,którzy trafią na europejski rynek ,potem będą się nimi zachwycać kibicie najlepszy drużyn w Europie.
edit
bramkę na 2-1 strzela Pulido w 33min ma już 5 trafień
wynik końcowy 3-1
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
a tutaj bez zmian nie wiem czy jest sens pisać samemu
Oj tam oj tam, zaraz samemu ;) Napiszę parę słów i postaram się nie zaniżyć dotychczasowego poziomu tematu ????
Toluca - Santos Laguna
Ciężko w tym spotkaniu wyłonić zwycięzcę, ale pewne jest jedno - będzie to overowy meczyk. Na przeciw siebie stają dwa ofensywne zespoły, w których bramki ma kto strzelać, oj ma. U gospodarzy jest Alonso, który strzelił 21 bramek w 29 meczach! Do tego dochodzą dwaj jego asystencji Calderon (5 bramek) i Esquivel (3 bramki). Natomiast Santos ma jeszcze większą siłę rażenia - Peralta 19 bramek, Suarez 8 bramek, Quintero 8 bramek czy Gomez 5 bramek w 8 meczach ligowych. Do tego trzeba dodać fakt, że Amerykanin w ostatnich 7 meczach (zarówno pucharowych jak ligowych) strzelił 9 bramek! Więc jak widać ofensywa obu zespołów jest bardzo fajna.
Jeszcze kilka słów o meczach ligowych obu zespołów :
- Toluca - 6 meczów u siebie i w każdym tracili przynajmniej jedną bramkę.
- Santos - 5 meczów na wyjeździe i w każdym strzelał przynajmniej jedną bramkę.
Od 2004 roku na Estadio Nemesio Díez rozegrano 10 spotkań w których :
- padło siedem wyników overówcyh
- trzy undery
- w czterech meczach nie udało się obu zespołom strzelić przynajmniej po jednym golu
- gospodarze wygrali siedem spotkań
- goście wygrali tylko dwa
- raz padł remis
Reasumując, spodziewam się otwartego spotkania w którym powinno paść parę goli, ale zwycięzcę trudno jest przewidzieć, dlatego stawiam w tym meczu na obie strzelą.
Toluca - Santos | BTS - 1,66 Bet365 ✅ 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Świetnie BSNT!Jedziemy z materiałem;)

America-Monterrey
Kolejny hicior w lidze meksykańskiej ,mecz zapowiada się mega.Gospodarze grają solidnie choć zdarzają się im potknięcia i to często u siebie .Ostatnie 7 spotkań u siebie to 3 wygrane ,3porażki i jeden remis strzelili 9bramek i stracili tyle samo .Monterrey jak pisałem wcześniej jest w bardzo dobrej dyspozycji choć wyjazdy są ich mankamentem na ostatnie 7 spotkań na wyjeździe 3 razy przegrali ,3 razy remisowali i raz wygrali strzelili 8bramek stracili 11 .Osłabienia u gospodarzy:za kartki nie zagra czołowy obrońca A. Mosquera 27 meczy w 2011/2012 ,O.Rojas kolejny obrońca 22 mecze ,P Trevino 3 mecze i kolejny obrońca Valenzuela 20 meczy rozegrał także obrona bardzo osłabiona ale zabraknie jeszcze,pomocnika Rosineia 20 meczy 2 bramki, kolejnego obrońcy podstawowego składu Diego Reyesa 20 meczy rozegranych,i rezerwowego bramkarza H.Gonzaleza bardzo duże osłabienia gospodarzy.U gości nie zagra: Cesar Delgado 26 meczy 9bramek ,zabraknie obrońcy podstawowego składu Hirama Miera 22 mecze,i Darvina Chaveza też obrońca 19 meczy.Obie ekipy osłabione ale dużo bardziej America .Forma A.Nigrisa i Suazo w Monterrey bardzo dobra ,ale jest jeszcze Carreno który pewnie zagra za Delgado .Obie ekipy mają po 22 pkt zajmują 4 i 5 lokatę do pierwszego Tigres tracą 6 pkt ale ,Tigres grało mecz więcej.Ja pokuszę się o typ na gości ,że strzelą w przedziale czasowym,grałbym czysto na Monterrey gdyby to nie był wyjazd.
Typ:
Monterrey gol przed 58:00 min 1.83 Bet365✅ 47min Suazo
i jeszcze:
późny gol po 72:59 min 1.83 Bet365✅ 86min Monterrey Carreno

edit
eh można było jednak grać Monterrey wygrali 3-2 po dreszczowcu ,mecz przedni ;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
America-Santos Laguna
Kolejny hit w Meksyku ,obie ekipy w play off zagrają ale im wyższe miejsce tym lepiej się jest rozstawionym.Obie ekipy preferują styl ofensywny dużo strzelają ,dużo tracą.Santos zajmuje 1 miejsce ale 19 ma ważny mecz w CONCACAF Liga Mistrzów z Monterrey .Amercia w 14 spotkaniach strzeliła 22 bramki straciła 13 , Santos zdobył 26 bramek i stracił 14 .America u siebie rozegrała 6 spotkań 3 wygrała 1 remis i 2 porażki strzelili w nich 8 bramek stracili 6,Santos na wyjeździe wygrał 4 i przegrał 2 strzelił 11 bramek stracił 8.Obie ekipy grają finezyjnie bardzo fajnie się to ogląda ,miło dla oka.U gospodarzy najlepszy strzelec C Benitez 10bramek,u gości O.Peralta 7 ale nie zagra w tym spotkaniu -pauzuje za czerwoną kartkę .Nie mam weny za bardzo do pisania,ale myślę ,że postrzelają w tym meczu co za tym przemawia ?forma strzelecka obu drużyn ,h2h ,i hity w których zawsze sporo goli jak to w Meksyku .
Typ:
1 połowa : over 1.0 azjan 1.85 Bet365✅
Gol przed 29:00min 1.83 Bet365⛔
1-1 do przerwy;) pierwsza bramka wpadła w 38minucie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Cruz Azul-Tecos
Bardzo ważne spotkanie dla gospodarzy ,po awansie z grupy w Copa Libertadores ,Cruz Azul walczy o play offy w lidze.Obrona gospodarzy sprawuje się dobrze w meczach o stawkę stracili niby w każdym z ostatnich pięciu meczy bramkę ale jak na warunki ligi meksykańskiej i tak jest to dobry wynik zważywszy ,że strzelili w nich 13 bramek .Najlepszym strzelcem ligowym Cruz Azul jest E.Villa 7 bramek + Christian Gimenez 5bramek .Tak jak mówiłem dobrze bronią i ostatnio sporo strzelają ,poprawili do tego stałe fragmenty gry.Goście bardzo słabo się spisują na wyjeździe nie wygrali od 10 meczów 8 porażek i 2 remisy strzelili w nich 6 bramek ,stracili 23 bramki więc wszystko nam to mówi jak radzą sobie na wyjazdach.Najlepszy ich ligowy napastnik F,Bareiro trafiał 4 razy ale nie zobaczymy go w dzisiejszym spotkaniu. W zmaganiach między sobą na dziesięć spotkań(na stadionie gospodarzy) tylko raz udało się wygrać gościom i raz zremisować od 2003 roku.Ja tutaj skłaniam się do typowania na gospodarzy bo po prostu są lepsi.
Typy:
Cruz Azul 1.40 Bwin✅
Cruz Azul strzeli przed 34min 1.83 Bet365✅ bramka wpadła 33min 29sek
Cruz Azul powyżej 2.5 gola 2.50 Bet365✅
Cruz Azul -1.0,-1.5 1.80 Bet365✅
Cruz Azul strzeli w obu połowach 1.90 Bet365✅
Lekko oszalałem:cool:

 
Otrzymane punkty reputacji: +29
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Chivas- Atlas
X2 1,72( bet365) 3/10
Derby Guadalajary. Chivas w ostatnich tygodniach w beznadziejnej formie, doznali 6 kolejnych porażek( liga, COL). Po tak fatalnej serii spotkań, zmienili trenera, który może potasować składem. W środę, Chivas dostało lanie w Quito, gdzie przegrali z tamtejszym Deportivo 0-5. Na pewno w spotkaniu z Atlasem wybiegnie kilku ,,bohaterów&quot; tamtego meczu. Do dyspozycji nowego szkoleniowca w derbowym meczu z Atlasem nie będą zawieszeni za kartki:
Reynoso( 30/5),
Fabian( 29/9),
Torres( 24/7),
Sanchez( 30/1).
Atlas znajduje się ostatnio w dobrej formie. Pokonali u siebie 1-0 Monterrey( 4. miejsce) oraz zremisowali na wyjeździe 0-0 z Monarcas( 2. miejsce). Drużyna Atlas gra bardzo dobrze w defensywie. Z ostatnich 12 spotkań, aż 8 razy nie tracili żadnej bramki.
W ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy Chivas a Atlasem padały remisy. Ostatnie 3 mecze na boisku Chivas:
03.10.2010 Chivas- Atlas 2-2( Chivas zdobyło gola na 2-2 w 90 min)
18.04.2010 Chivas- Atlas 0-2
16.03.2009 Chivas- Atlas 0-1.
Liczę, że Atlas wykorzysta kryzys Chivas i nie przegra na ich stadionie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jaguares De Chiapas - Monarcas
Mecz dla gospodarzy jest bardzo ważny tylko wygrana daję im szansę gry w play offach ,po słabym początku ostatnio Jaugares jest w bardzo dobrej formie seria 7 spotkań bez przegranej ,do tego forma strzelecka na prawdę spory postęp tego zespołu w końcówce .U siebie na 7 spotkań 4 wygrane ,2 remisy i 1 porażka w bramkach 12-6 .Najlepszym strzelcem gospodarzy świetny wszechstronny J.Martinez 8 bramek.Goście to też solidna ekipa ale pewna opcja gry w play offach ,mają szansę na 1 miejsce w tabeli ,na wyjazdach sprawują się bardzo dobrze ,7 spotkań 5 wygrany i 2 porażki ,bramki 12-11 ,najlepszy strzelec M.Sabah 9 bramek ale na 80% nie zagra w dzisiejszym spotkaniu.Obie ekipy to solidna ofensywa ,szybkość jest ich głównym atutem .Z racji tego że gospodarze ostatnio grają bardzo dobrze a jest to ostatni mecz przed play offami pogram coś w ich stronę ,widać że im bardzo zależy i te ostatnie wyniki o tym świadczą ,Monarcas w zasadzie nic nie musi ,brak Sabaha to jest osłabienie jest głównym motorem napędowym i strzelecki.H2H 3wygrane Jaguares-3remisy-2wygrane Monarcas.
Typy:
Jaguares DNB 1.42 Gamebookers ✅
Jaguares albo remis 1.25 Bwin✅
Jaguares strzeli w 1poł 1.75 Sportingbet⛔
edit
warunki okrutne 36stopni ,19% wilgotności ,sędzia co jakiś czas przerywał spotkanie żeby uzupełnili wszyscy płyny
przed meczem(1h) można było złapać dużo lepsze kursy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Hej! Mam pytanie. Jak Cruz Azul pokona Club America to wchodzi do paly-off? Chyba tak? Kurs ponad 3 wyglada konkretnie. Z gory dzieki za info.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Tak Cruz Azul musi wygrać ale będzie to bardzo ciężkie spotkanie ,America jak wygra to zajmie 2 miejsce i będzie lepiej rozstawiona w play offach ,dwa Cruz Azul gra w Copa Libertadores jeszcze i nie wiadomo jak potraktują ligę ,bądź co bądź mi jest ciężko wskazać zwycięzce tego meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Club America-Pachuca
W pierwszym meczu Club America wygrał 3-1 ale Pachuca nie grała tak źle jakby na to wynik wskazywał,teraz mają nikłe szanse na awans ale myślę ,że jeszcze coś powalczą .Prawdą jest że gospodarze to dobra ekipa ale wyniki u siebie prezentują się tak na 17 meczy u siebie :6 wygranych,5 remisów ,6 porażek i z tego u siebie tylko dwa razy czyste konto,średnia straconych goli na mecz u siebie to 1.47.Pachuca na wyjazdach nie zachwyca na 18 spotkań 3 zwycięstwa ,8 remisów ,7porażek średnia goli na mecz strzelonych 1.11.Defensywa obu ekip ma problemy co pokazał pierwszy mecz ,ale lepszą ekipą do wykorzystywania błędów okazała się America .Ja tutaj skłaniam się na bramkę dla ekipy gości ,bo to oni muszą się rzucić do ataku ,America popełnia błędy,ustawienie przed mecze gości ofensywne 4-3-3 (2 napastników + wysunięty ofensywny pomocnik),h2h Pachuca nigdy nie leżała Americe na 11 meczy u siebie America wygrała tylko 2 ,zremisowała 2 i 7 porażek i stracili w nich 21 bramek .Najlepszym strzelcem gospodarzy jest C.Benitez 14 bramek ,u gości Cejas 6 goli ale w głównej mierzy to tak wygląda ponieważ w ekipie Pachuci strzela bramki sporo graczy nie skupia się gra na jednym a u gospodarzy takim katem jest Benitez ;) .Więc tak to wygląda ,obie ekipy główną siłę skupiają na ofensywie ,defensywa popełnia bardzo dużo błędów ,ja tutaj liczę na ataki drużyny gości od początku bo to im musi zależeć ,America zagra jednym napastnikiem (Benitez) więc nastawią się na kontry ,szybka bramka całkiem możliwa ,także ja liczę na bramkę Pachuci i szybką bramkę w meczu gdy goście się rzucą do ataku szybka kontra gospodarzy i już znamy zespół który dalej awansuje,ale tak jak mówię liczę na walkę ze strony gości.

Typy:

gol przed 28:00 min 1.83 bet365⛔
Pachuca gol przed 60:00min 1.83 bet365✅ 37minuta
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monarcas-Tigres
Chyba najciekawsze spotkanie w meczach rewanżowych o ile w pierwszym meczu grałem Tigres to w tym spotkaniu widzę to inaczej a to z tego względu ,że Tigres zagrało słaby mecz i szczęśliwe go wygrało tak to moim zdaniem wyglądało.Monarcas na 19 meczy u siebie 9 w,6 r ,4p strzelili 27 bramek i stracili tylko 17 co jest bardzo dobrym wynikiem w tej lidze ale z drugiej strony bardzo dobry wyjazdowicz Tigres na 20 meczy wyjazdowych 8w,6r,6p strzelonych bramek 16 i straconych 16 też świetny wynik.W pierwszym meczu wyglądało to tak że Tigres szybko się rzuciło do ataku i im bramka wpadła ale potem nie grali nic wielkiego ,Monarcas grało zachowawczo bo wynik 1-0 dla nich tragiczny nie jest patrząc na ligę meksykańską .Najlepsi strzelcy w ekipie Monarcas 35m/17bramek Sabah,36m/14bramek we wszystkich rozgrywkach.Obie ekipy bez osłabień,wszyscy gracze gotowi do gry.Ja tutaj widzę szanse gospodarzy ,bo Tigres mnie niczym nie urzekło w pierwszym meczu mogę się mylić do tego Monarcas Morelia jest ekipą swojego podwórka .Obie ekipy to czołówka ligi meksykańskiej ,ciężko mi coś więcej napisać nie potrafię przelewać wszystkiego co mam w głowie na papier,klawiaturę .Ja stawiam kilka zakładów w tym meczu ale głównie na gospodarzy i zabezpieczam się dnb w razie remisu;)
Typy:
Monarcas DNB 1.67 Gamebookers
⛔
Monarcas strzeli przed 52:00min 1.83 Bet365⛔
Rzuty rożne powyżej 10.5 1.72 Bet365✅

bardzo słabo ,tego w życiu bym się nie spodziewał,bardzo słabe typy,mimo tego że nie uznana została bramka dla gospodarzy w 47min nic nie usprawiedliwia tej żenady
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom