>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2018 - CHORWACJA

Status
Zamknięty.
S 135

seba96

Użytkownik
Za N&#39;guessana powołany Lagarde. Do składu wraca za to Luka Karabatic, który zastąpi Afgoura.
Dzisiaj mega ciekawy mecz Chorwacja - Norwegia. Przegrywajacy praktycznie traci szanse na półfinały. Będzie się działo. Tez bym szedł w stronę Norwegii, tylko żeby sędziowie nie pociagneli do dwóch punktów. Półfinały bez gospodarzy to byłaby sensacja.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chorwacja - Norwegia
Norwegia lub remis 1,92
Ależ nam się dzień szykuje, można powiedzieć, że kto przegra ten pojedynek może pożegnać się z półfinałem... 4 drużyny walczą o 2 pierwsze miejsca.
Chorwacja - gospodarz turnieju na początku lecieli niesamowicie ... wygrana z Serbią 32:22 i z Islandia 29:22 a potem przyszła niespodziewana porażka ze Szwecją 31:35 i wygrana z Białorusią ale też po walce 25:23.
Norwegia zaczęła od piekielnie ciężkiego meczu z Francuzami 31:32 ale pokazali się ze świetnej strony i dużą część meczu prowadzili. Z Białorusią 33:28 wygrali i z Austrią 39:28 a już w kolejnej fazie ograli Serbię 32:27.
Nie ma co mówić, mecz bardzo wyrównany. Oczywiście publika będzie za Chorwacją ale ja cenie jednak nieco wyżej ekipę Norwegii, którzy zbudowali piekielnie mocny skład - młody i moim zdaniem to Oni zdobędą złoto, dlatego nie mogą przegrać tego meczu.
Szwecja - Francja
Szwecja powyżej 24,5 1,42
Tutaj widzę szybki handball z obu stron, Szwecja po meczu z Chorwacją nabrali wiatru w żagle i mogą dojść daleko na tym turnieju gdzie już ich większość skreślała już po 1 meczu przegranym z Islandią. 25 bramek Szwedzi powinni bardzo łatwo zdobyć po tym co pokazali w meczu z Chorwacją... Trafiali po prostu wszystko i z każdego miejsca.
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Macedonia - Hiszpania
Macedonia lub remis 3,15

Pobieram z przyjemnością. Kurs wystawiony na Hiszpanów jest śmieszny!!! Uważam, że będzie to bardzo wyrównany mecz z dużym prawdopodobieństwem remisu. Dla Macedonii to olbrzymia szansa bo ewentualna wygrana z Hiszpanią daje im pierwsze miejsce w grupie i prawie pewny awans do półfinałów. Będą dziś z pewnością mieli publikę za sobą, bo turniej rozgrywany na Bałkanach, a to dość duży atut. Znakomicie jak zawsze gra Kiril, ale jeszcze lepiej Manaskov. Cała drużyna gra tutaj bardzo dobrze w defensywie i to może okazać się kluczem do wygranej w dzisiejszym meczu. Hiszpanie mocni jak zawsze, ale przegrali tutaj już z Danią i dzisiaj będą grali pod ogromną presją, bo przegrana raczej eliminuje już ich z walki o medale. Uważam że kurs jest bardzo nieadekwatny do siły obu reprezentacji, więc idę w stronę Macedończyków.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zgadzam się w pełni z pinio1111 , który wiele napisał o tym meczu. Macedonia gra piękną piłkę ręczną i do tego bardzo skuteczną w swej prostocie. Widać, że w formie jest przede wszystkim koło, ale także cała linia rozegrania. Grają co prawda większą ilość czasu jednym składem ale ostatnie dni mogli poświecić na regenerację. Wcześniej grupie rozegrali mecz 17.01, a więc parę dobrych dni temu. Mają szanse dokonać historycznego awansu do fazy medalowej. Z pewnością zaangażowania nie zabraknie. Też bym tu szedł w stronę Macedonii choć nieco bezpieczniej.
Macedonia(+3,5) 1,72 Unibet ⛔
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Właśnie kurs według mnie wysoki, idealny do jakiegoś dubla. Przecież Macedonia to zespół 2-3 zawodników, jeżeli uda się wykluczyć jednego, nie mówiąc o dwóch to cała gra siądzie. Hiszpania potęga, przegrali z inną potęgą która była także pod wielką presję bo porażka Duńczyków to 0 pkt w drugiej fazie grupowej. Tutaj Hiszpania gra o byt, bo porażka eliminuje ich z walki medale, zwycięstwo daje im bezpośredni mecz z Niemcami pewnie o awans... ja się skłaniam, że tutaj będzie lekka wygrana Hiszpanii 3-4 bramkami z pełną kontrolą spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Spojrzałem na kursy na Serbie i od razu przyszło mi na myśl że i hendi w ich stronę będą przyzwoite.
+4,5 1 połowa wygląda mega. Wątpię żeby żaby schodziły z boiska z przewagą aż 5 bramek.
Zazwyczaj dopiero w 2 odsłonie uciekają na większą ilość oczek bo ich rywale już dyntka.
Tak było ze Szwecją, tak było z Białorusią i tak pewnie będzie jutro z Serbią.
Serbia od początku wyjdzie na pełnej a jak już Francja odskoczy na początku 2 połowy. to dopiero wtedy odpuszczą i Francja może się już bawić i zdobyć mała przewagę.
Niemniej jednak wątpię żeby przegrali różnicą 9 bramek....
Także polecam Serbia +4.5 1 połowa oraz Serbia +8.5 całe spotkanie
Ktoś za?/ przeciw?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Mam pytanie do bardziej obeznanych z tematem. Na jakiej podstawie ustalana jest końcowa kolejność w grupach? Mecze bezpośrednie pomiędzy zainteresowanymi drużynami czy stosunek bramek? Bardziej chodzi mi o to gdyby okazało się że 3 zespoły mają tyle samo punktów .
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Mam pytanie do bardziej obeznanych z tematem. Na jakiej podstawie ustalana jest końcowa kolejność w grupach? Mecze bezpośrednie pomiędzy zainteresowanymi drużynami czy stosunek bramek? Bardziej chodzi mi o to gdyby okazało się że 3 zespoły mają tyle samo punktów .
Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) Goal difference.
 
teqqquilla 4

teqqquilla

Użytkownik
Jedyna szansa Norwegów na półfinał to mała tabelka z udziałem właśnie Norwegii, Chorwacji i Szwecji. Dlatego Norwegowie muszą dziś trzymać kciuki za Szwedów. Jeśli Szwedzi przegrają bądź zremisują z Białorusią to nawet wygrana Norwegii ze Szwecją na nic się nie zda, bo w bezpośrednim starciu okazali się gorsi od Chorwatów. To oczywiście przy założeniu, że Chorwaci przegrają z Francuzami i pozostaną z 6 punktami, co nie jest takie pewne, bo jeśli dziś Francja pokona Serbię to będzie mogła odpuścić ostatni mecz. Reasumując, Norwegowie powinni wygrać ze Szwecją co najmniej 5 bramkami (mogłem się pomylić) i liczyć na to, co wyżej napisałem.
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam co powiecie aby zagrac dzisiaj sobie taki zawonikow w reczna
Pukhovski B. 3.5 wiecej rzuci Borys musi wziasc na siebie ciezar gry bo dzisiaj Shylovicz nie zagra oraz rzuca karne wiec te 4 bramki powien rzucic
Sesum Z. 2.5 wiecej rzuci Zarko Sesum dosc dlugo zawsze gra bo ponad 45 minut oddaje duzo rzutow bo az 31 skutecznosc srednia bo tylko 48% ale 3 bramki powien rzucic
Guigou M. 2.5 wiecej rzuci Guigou nie ma zbytnio zmiennika moze tez podejsc do karnego wiec te 3 bramki rzuci
Karabatic N. 3.5 wiecej rzuci odkad wypadl z gry Ngeson to Nikola jest tylko jedynym rozgrywajacym dosc duzo minut powinien zagrac
Remili N. 2.5 mniej rzuci Nedim jest dopiero 3 zawodnikiem na to pozycje przed nim sa swietny Dika Mem i Porte ktory tez mozna zagrac na skrzydle
Tollbring J. 3.5 mniej rzuci malo bramek gra i malo minut czasami tylko 30
Jeppsson S 3.5 mniej rzuci to samo co wyzej na malo minut wchodzi do gry
Yurinok A. 2.5 wiecej rzuci swietny turniej tego zawodnika gra cale mecze po 60 minut oraz swietna skutecznosc ma na 21 rzutow trafil az 17 bramek
kogo byscie zagrali z tego ? dzieki za odpowiedzi
Jakie argumenty za każdym typem? Najpierw podaj swoje zdanie, a później inni mogą się do tego odnieść. Posty z suchymi typami i zapytaniami są kasowane. /Macko18
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Witam co powiecie aby zagrac dzisiaj sobie taki zawonikow w reczna
Pukhovski B. 3.5 wiecej rzuci
Sesum Z. 2.5 wiecej rzuci
Guigou M. 2.5 wiecej rzuci
Karabatic N. 3.5 wiecej rzuci
Remili N. 2.5 mniej rzuci
Tollbring J. 3.5 mniej rzuci
Jeppsson S 3.5 mniej rzuci
Yurinok A. 2.5 wiecej rzuci
kogo byscie zagrali z tego ? dzieki za odpowiedzi
Yurynok kozakcko gra..mysle ze luzno a reszta wszystko na krawędzi..
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
Witam co powiecie aby zagrac dzisiaj sobie taki zawonikow w reczna
Pukhovski B. 3.5 wiecej rzuci
Sesum Z. 2.5 wiecej rzuci
Guigou M. 2.5 wiecej rzuci
Karabatic N. 3.5 wiecej rzuci
Remili N. 2.5 mniej rzuci
Tollbring J. 3.5 mniej rzuci
Jeppsson S 3.5 mniej rzuci
Yurinok A. 2.5 wiecej rzuci
kogo byscie zagrali z tego ? dzieki za odpowiedzi
Jakie argumenty za każdym typem? Najpierw podaj swoje zdanie, a później inni mogą się do tego odnieść. Posty z suchymi typami i zapytaniami są kasowane. /Macko18
W jakim buku Yurinok 2,5 ? Polecam Guigou. Dużą skuteczność ma, a czasami zdarza mu się rzucać karne. Jeśli Francuzi nie będą dziś mocno rotować składem to powinno spokojnie wejsc.
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
W toto mixie szkoda tylko ze kurs polecial do 1,4 juz nie oplaca sie zagrac. Mi wydaje sie ze jezeli Francja nie dopusci pozniej to Remili nie rzuci 3 bramek dzisiaj malo gra ostatnio oraz Sesum rzuci wiecej niz 2.5 bramki dosc dlugo gra i oddaje duzo rzutow
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Macedonia - Czechy
Czechy 1,96 1xbet
Eliminator- &quot;przegrany jedzie do domu&quot;. Macedonia bez swojej gwiazdy. Manaskov pewnie będzie chciał wziąć ciężar gry na siebie ale to nie wystarczy. Macedonia kompletnie bez pomysłu na grę. W ogóle przecieram oczy, że wyszli z grupy. Tak wiem Czesi też nie powinni się tu znaleźć. Mimo wszystko pokazali w meczu z Duńczykami, że potrafią. A Macedonia bez lidera w meczu z Hiszpanią nie istniała. Druga połowa to 30 minutowy trening strzelecki, gdyż obie ekipy już kompletnie odpuściły grę w obronie ze świadomością, że ten mecz jest już dawno rozstrzygnięty, dlatego niech nikogo nie zwiedzie, że bez Lazarowa rzucili 14bramek w drugiej połowie. NIe zestawiam ze sobą dwóch spotkań Czechów z Hiszpanami i Macedończyków.
✔✔
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Jak widzicie jutrzejsze spotkanie Norwegia - Szwecja ? Jakieś obiekcje co do grania przeciw Szwedom ? Dla mnie Norwegia na musiku to wygra, z tym, że Szwecja jak się ma do ogólnej tabeli ? Jak przegra to lipa? :/
Oglądałem Norwegów i dla mnie grają naprawdę dobry handball. Szwedów tylko chwilę widziałem z Islandią.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
Jak widzicie jutrzejsze spotkanie Norwegia - Szwecja ? Jakieś obiekcje co do grania przeciw Szwedom ? Dla mnie Norwegia na musiku to wygra, z tym, że Szwecja jak się ma do ogólnej tabeli ? Jak przegra to lipa? :/
Oglądałem Norwegów i dla mnie grają naprawdę dobry handball. Szwedów tylko chwilę widziałem z Islandią.
Skutecznośc wczoraj Szwedów woła o pomstę do nieba
Francja już ma pewny awans z pierwszego??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom