>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2018 - CHORWACJA

Status
Zamknięty.
D 12

denison

Użytkownik
N
To samo jest podczas wygranej Słowenii nad Czechami i remisu Niemiec z Hiszpania. Wtedy Słowenia z awansem.
no tak tyle ze Słowenia Czechy grają wcześniej wiec Niemcy Hiszpania juz przed swoim meczem będą wiedzieli co muszą zrobić tak czy tak wygrany tego meczu wchodzi dalej.. Remis może trafić się ale według mnie szanse na to są znikome, według mnie bardziej overowy może być mecz sloweni z Czechami, no i jedna uwaga Czesi grają o 16 wiec maja tylko 18 godzin na odpoczynek bo mecz z Macedonia skonczyli o 22
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam kogo byscie z tego zagrali dzisiaj
Karalek mniej bramek 4.5 obrotowy bialorusi jak dotad w jednym meczu tylko rzucil 5 bramel
M.Hansen mniej 5.5 Dunczyczy juz awans maja nie sadze aby trener przemeczal dzisiaj lidera skandynawow
Figueras 3,5 mniej mecz o awans do polfinalu Hiszpanie maja super Aginagalde wiec Figureas moze malo minut dostac
Mem 2.5 wiecej dzisiaj francuzi maja mecz o awans wiec Dika moze dostac duzo minut rzuca bardzo dobrze
Taleski wiecej 3.5 mlody talent z Macedoni po kontuzji Kirila ktos musi tam rzucac bramki
Cupic 3.5 mniej Ivan juz coraz starszy i slabszy rzuca bramki przewaznie z karnych
Reichman 2.5 Tobias dizisaj mecz o awans do polfinalu dlatego moze dzisiaj zagrac Grotzki zamiast Tobiasa
Zdrhala lub Kasparek nie wiem kogo wybrac z czechow obaj duzo rzucaja overek 4.5 kogo byscie polecili zagrac ?
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
Witam kogo byscie z tego zagrali dzisiaj
Karalek mniej bramek 4.5 obrotowy bialorusi jak dotad w jednym meczu tylko rzucil 5 bramel
M.Hansen mniej 5.5 Dunczyczy juz awans maja nie sadze aby trener przemeczal dzisiaj lidera skandynawow
Figueras 3,5 mniej mecz o awans do polfinalu Hiszpanie maja super Aginagalde wiec Figureas moze malo minut dostac
Mem 2.5 wiecej dzisiaj francuzi maja mecz o awans wiec Dika moze dostac duzo minut rzuca bardzo dobrze
Taleski wiecej 3.5 mlody talent z Macedoni po kontuzji Kirila ktos musi tam rzucac bramki
Cupic 3.5 mniej Ivan juz coraz starszy i slabszy rzuca bramki przewaznie z karnych
Reichman 2.5 Tobias dizisaj mecz o awans do polfinalu dlatego moze dzisiaj zagrac Grotzki zamiast Tobiasa
Zdrhala lub Kasparek nie wiem kogo wybrac z czechow obaj duzo rzucaja overek 4.5 kogo byscie polecili zagrac ?
Francja ma.pewny awans do półfinału
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Edi84 to moze Karabatica zagrac miej niz 4.5 tylko nie wiadomo jak podejda do meczu z Chorwacja moze beda chcieli isc wyrzucic z turnieju
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Powyzej jeden z userów pisał:
Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) Goal difference.
 
I 0

iwanttoplay88

Użytkownik
Powyzej jeden z userów pisał:
Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) Goal difference.
no właśnie, więc dlaczego Chorwacja jest przed Szwedami skoro przegrali z nimi mecz?
 
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
Czy tylko w moim odczuciu kurs na Hiszpanie robi sie coraz bardziej obiecujacy? Wczoraj w trakcie meczu ze Slowenia wynosil 1.95. Po meczu myslalem ze moze nawet zaczac spadac - Hiszpania z Niemcami gra w tym momencie o polfinal, a tymczasem juz 2.75 na Hiszpanow. Wczoraj zagrali koszmarnie, ale przeciez to wypadek przy pracy - w pozostalych spotkaniach wygladali naprawde solidnie. Niemcy nie graja dobrego turnieju, duzo sie mecza i nie potrafia kreowac sobie klarownych sytuacji tylko czesto liczac na szczescie oddaja rzuty z &quot;dystansu&quot;. Co sadzicie o tym meczu?
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
no właśnie, więc dlaczego Chorwacja jest przed Szwedami skoro przegrali z nimi mecz?
ja tego nie ogarniam, dlatego pytam &quot;znawców&quot; czy Francja jest w stanie spaść z pudła jak przegra z Chorwatami ?
Czy tylko w moim odczuciu kurs na Hiszpanie robi sie coraz bardziej obiecujacy? Wczoraj w trakcie meczu ze Slowenia wynosil 1.95. Po meczu myslalem ze moze nawet zaczac spadac - Hiszpania z Niemcami gra w tym momencie o polfinal, a tymczasem juz 2.75 na Hiszpanow. Wczoraj zagrali koszmarnie, ale przeciez to wypadek przy pracy - w pozostalych spotkaniach wygladali naprawde solidnie. Niemcy nie graja dobrego turnieju, duzo sie mecza i nie potrafia kreowac sobie klarownych sytuacji tylko czesto liczac na szczescie oddaja rzuty z &quot;dystansu&quot;. Co sadzicie o tym meczu?
Popieram typ, valju
 
Z 16

zapato

Użytkownik
Co myślicie o Szwedach i Chorwacji?
Szwecja mecz o awans z Norwegią, która już awansować nie może jednak takiego meczu z takim przeciwnikiem grającym o wielką stawkę raczej nie odpuszczą. Gdy Szwecja się okaże lepsza od Norwegii to wtedy Chorwaci grają przy swojej publiczności o awans z Francją, która jest pewna strefy medalowej.
Szwecja @2,52 efortuna
Chorwacja @1,95 efortuna
Wiadomo, jeśli Szwedzi wygrają to kurs na Chorwację spadnie więc nie ma co czekać.
Do tego na luźno biorę Hiszpanie @2,81, która wczoraj przegrała jednak oszczędzała siły wiedząc że dzisiaj ich czeka najważniejszy mecz. Niemcy mnie jakoś nie przekonują, tylko 2 wygrane w tym jedna z outsiderem grupy w fazie wstępnej.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Powyzej jeden z userów pisał:
Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) Goal difference.
no właśnie, więc dlaczego Chorwacja jest przed Szwedami skoro przegrali z nimi mecz?
Nie wiem, czy dobrze sobie tłumaczę, ale znalazłem coś takiego:
Equality of points during and after the main round matches 9.24.
If two or more teams are equal on points in the main round, their ranking is determined as follows:
During the main round matches:
a)Superior goal difference from all group matches
b)Higher number of goals scored in all group matches
c)Alphabetical order
After the completion of the main round matches:
a)Higher number of points obtained in the group matches played amongst the teams in question
b)Superior goal difference from the group matches played amongst the teams in question
c)Higher number of goals scored in the group matches played amongst the teams in question
d) Superior goal difference from all group matches (achieved by subtraction)
e) Higher number of goals scored in all group matches
Wynika z tego, że w meczach Rundy Głównej w trakcie jej trwania przy identycznej ilości punktów dwóch drużyn liczy się lepszy stosunek bramek lub jeśli jest on taki sam większa liczba bramek. Po jej zakończeniu, kiedy zostaną rozegrane wszystkie mecze przy takiej samej liczbie punktów decyduje już mecz bezposredni. Jak się mylę, niech ktoś to naprostuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 311,9K

lukas88

Forum VIP
Trochę przemyśleń w ostatnim dniu fazy grupowej, jak wiadomo ME w męskim ręczniaku to najtrudniejszy turniej na świecie, masa świetnych zespołów, gdzie w walce o medal liczy się tak naprawdę 80% zespołów. Pierwotnie typowałem faworytów, jednak po pierwszej kolejce już zweryfikowałem swoje podejście i zacząłem grać underdogów, co przynosiło zdecydowanie lepsze efekty.
Dziś krótko przedstawi swoje pomysły na dzisiejsze spotkania:
16.00 Serbia- Białoruś ⛔
Typ: 1
Kurs: 2,05
Pinnacle

Serbowie to znana marka w piłce ręcznej, uważam że przewyższają poziomem sportowym rywala i szczerze mówiąc spodziewałem się dużo niższego kursu. Oba zespoły bez punktów w tej fazie, dlatego mecz tak naprawdę tylko i aż o honor. Białorusini przegrali nawet ze słabą Polską w meczu towarzyskim, dlatego też uważam że jeśli Serbia zagra na swoim poziomie powinni ograć naszych sąsiadów, na pewno mają ku temu potencjał i możliwości.
16.00 Słowenia- Czechy✅✅✅
Typ: 2 (+3,5)
Kurs: 1,94
Marathon

Słowenia mimo szeregu dużo bardziej znanych i cenionych zawodników zespole rozgrywa przeciętny turniej, Czesi z kolei zaskoczyli mnie bardzo w meczach z Danią i Węgrami. Tym bardziej że nie ma już Filipa Jichy, nie dostrzegałem w tym zespole takiego potencjału i możliwości. Również mecz z Niemcami pozytywny, bo jakieś 10 minut przed końcem prowadzili 2 bramkami, jednak nie wytrzymali końcówki. Jedynie mecz z Hiszpanią im totalnie nie wyszedł. Czesi mają szansę na medal w przypadku wygranej i remisu w meczu Hiszpania- Niemcy (chyba że coś źle interpretuję, jeśli tak to mnie poprawcie). Nie spodziewam się tutaj pogromu, nie rozumiem też takiego faworyzowanie Słoweńców. Zdecydowanie pobieram kurs na handicap Czechów.​
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Czyli wszystko jasne, teraz się liczy bilans bramkowy, nawet to z tabeli wynika, kto więcej strzelonych ten wyżej. To Francja już raczej na 1 miejscu się utrzyma
 
M 4

matteks

Użytkownik
Matematycznie, Francja nie jest jeszcze pewna gry w półfinale. Jeżeli przegrają z Chorwacją a Szwecja wygra z Norwegią, trzy drużyny będą miały po 8 punktów i wówczas zadecyduje mała tabelka.
Chorwacja - Szwecja 31:35
Szwecja - Francja 17:23
Chorwacja - Francja 1
Na tę chwilę bilans bramkowych tych drużyn wygląda tak:
Chorwacja (31:35)
Szwecja (52:54)
Francja (23:17)
Francja musi więc przegrać co najmniej 8 bramkami i nie rzucić w meczu 29 goli (by przy równym bilansie bramkowym ze Szwecją, mieć mniej zdobytych trafień).
Scenariusz mało prawdopodobny, ale jednak możliwy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 190

rafi131364

Użytkownik
Witam kogo byscie z tego zagrali dzisiaj
Karalek mniej bramek 4.5 obrotowy bialorusi jak dotad w jednym meczu tylko rzucil 5 bramel
M.Hansen mniej 5.5 Dunczyczy juz awans maja nie sadze aby trener przemeczal dzisiaj lidera skandynawow
Figueras 3,5 mniej mecz o awans do polfinalu Hiszpanie maja super Aginagalde wiec Figureas moze malo minut dostac
Mem 2.5 wiecej dzisiaj francuzi maja mecz o awans wiec Dika moze dostac duzo minut rzuca bardzo dobrze
Taleski wiecej 3.5 mlody talent z Macedoni po kontuzji Kirila ktos musi tam rzucac bramki
Cupic 3.5 mniej Ivan juz coraz starszy i slabszy rzuca bramki przewaznie z karnych
Reichman 2.5 Tobias dizisaj mecz o awans do polfinalu dlatego moze dzisiaj zagrac Grotzki zamiast Tobiasa
Zdrhala lub Kasparek nie wiem kogo wybrac z czechow obaj duzo rzucaja overek 4.5 kogo byscie polecili zagrac ?[/quote]
Witam.
Jak na moje oko..
Slowenia-Czechy. 1 po prostu. ok.1,32.. Czesi beda wypompowani.. (wczoraj buki &quot;śliznęli&quot; sie na Zdrahali. Dali6,5 bramki.-4 rzucił). Słowenia bez szans na 1/2, ale o 5 miejsce jest szansa..
Sagosen 6,5 na minus. Tj., asystent najwyższej klasy..1,62
Mem 2,5 na plus. 1,7. Potencjał gość ma ogromny. Zgadzam sie,,
Jak Norwegia wygra 6 bramkami lub więcej do 1/2 potrzebują win Francji z Chorwacją. Tak jednak nie będzie (nie wierze w to) bo francuzi np..zremisują.. Tj.,patologia, o jednej porze powinni grać, ale grają bodaj w 1 hali i jest to niemożliwe..
Po takim odpuszczaniu mało co a duńczycy mieliby czkawkę. Obrzydliwie odpusili mecz z czechami, wg mnie..
 
lukas88 311,9K

lukas88

Forum VIP
18.15 Macedonia- Dania✅✅✅
Typ: under 55,5
Kurs: 1,76
Unibet

Tutaj faworyt jest tylko jeden, jednak Dania mecz może potraktować to spotkanie na luzie i wszelkie handicapy mogą się iść sypać. Spodziewam się twardego meczu bo i jedni i drudzy walczyć potrafią, dlatego uważam że suma bramek nie powinna przekroczyć 50, więc linię 55,5 pobieram w ciemno. Oba zespoły mają świetnych bramkarzy, którzy również powinni się przyczynić do underowego wyniku.
18.15 Szwecja- Norwegia✅✅✅
Typ: under 58
Kurs: 1,73
Pinnacle

Niezwykle ciekawy Skandynawski pojedynek, w dużo lepszej sytuacji są Szwedzi, którzy nawet przy porażce mogą wejść do półfinału. Norwegowie trochę skomplikowali sobie sprawę porażką z Francuzami, gdzie prowadzili do 58 minuty. Aby awansować potrzebują wysokiej wygranej i porażki Chorwatów. Norwegowie jak do tej pory wszystkie mecze overowe, w okolicy 60 bramek i wyżej (najmniej 59 z Serbią). Natomiast jeżeli Norwegowie myślą o awansie muszą uszczelnić obronę, bo bez tego wysokiej przewagi się nie zdobędzie. Uważam że będzie to zacięte i ciekawe spotkanie, zwycięzcy nie jestem w stanie typować bo na tym poziomie zespołów zdarzyć się może wszystko.
20.30 Chorwacja- Francja ✅✅✅
Typ: 2 (+0,5)
Kurs: 1,86
Pinnacle

Nie ogarniam faworyzowania Chorwatów w tym spotkaniu, niby czemu są faworytem? Bo są gospodarzami, bo muszą wygrać by awansować? Na pewno nie można tego stwierdzić po poziomie sportowym, który moim zdaniem Francuzi prezentują wyższy i mają szerszą i bardziej wyrównaną ławkę.
Chorwaci na tych mistrzostwach niczego specjalnego nie prezentują, w przeciwieństwie do Francuzów, którzy poza spotkaniem z Norwegią to spacerkiem wędrują przez kolejne spotkania.
Poza tym jest dosyć niska linia bramkowa na to spotkanie, pobieram też ✅over 53,5✅ bo Francuzi szybko wznawiają grę, dobra współpraca z kołe, szybkie skrzydła i ma tez kto rzucać z 2 lini. Chorwaci na pewną będą chcieli wykorzystać Strleka, który niesamowicie biega do kontry, co też przyniesie kilka bramek.
20.30 Niemcy- Hiszpania ✅✅✅
Typ: 2 (+0,5)
Kurs: 2,15
Pinnacle

Dwa zespoły na podobnym poziomie, oba bez jakiejś mega formy prezentowanej na tych mistrzostwach. Niemcy jako jeszcze obecni mistrzowie kontynentu faworyzowani sa dość mocno w tym pojedynku, jednak w moim odczuciu Hiszpanie nie odbiegają klasą od rywala, na każdej pozycji mają świetnych zawodników.
W bramce Rodrigo i Peres de vargas, skrzydłą to Tomas i Rivera, Sole; rozegranie Entrerios, Alex czy Canellas no i Julen na kole. Uważam że Hiszpania walcząca o awans nie jest bez szans z Niemcami i korzystając z promocyjnego kursu idę w ich stronę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
marko87 214

marko87

Użytkownik
Witam.
Jak na moje oko..
Slowenia-Czechy. 1 po prostu. ok.1,32.. Czesi beda wypompowani.. (wczoraj buki &quot;śliznęli&quot; sie na Zdrahali. Dali6,5 bramki.-4 rzucił). Słowenia bez szans na 1/2, ale o 5 miejsce jest szansa..
Sagosen 6,5 na minus. Tj., asystent najwyższej klasy..1,62
Mem 2,5 na plus. 1,7. Potencjał gość ma ogromny. Zgadzam sie,,
Jak Norwegia wygra 6 bramkami lub więcej do 1/2 potrzebują win Francji z Chorwacją. Tak jednak nie będzie (nie wierze w to) bo francuzi np..zremisują.. Tj.,patologia, o jednej porze powinni grać, ale grają bodaj w 1 hali i jest to niemożliwe..
Po takim odpuszczaniu mało co a duńczycy mieliby czkawkę. Obrzydliwie odpusili mecz z czechami, wg mnie..
Z tym Zdrahalą na jakiś O/U to bym uważał. On może zatrzymać się na 4, a równie dobrze zdobyć spokojnie z 8-10. Szczególnie jakby ponownie wrócił do karnych, bo wczoraj nie wykonywał. Słoweńcy też grali wczoraj i spotkanie z Hiszpanią raczej też do lekkich nie należało. Ok 2h różnicy, ale Zdrahala wchodzi tylko do ataku. On nie broni, a więc w jego przypadku ma to mniejsze znaczenie.
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Z tym Zdrahalą na jakiś O/U to bym uważał. On może zatrzymać się na 4, a równie dobrze zdobyć spokojnie z 8-10. Szczególnie jakby ponownie wrócił do karnych, bo wczoraj nie wykonywał. Słoweńcy też grali wczoraj i spotkanie z Hiszpanią raczej też do lekkich nie należało. Ok 2h różnicy, ale Zdrahala wchodzi tylko do ataku. On nie broni, a więc w jego przypadku ma to mniejsze znaczenie.
Zgadza się..
Jednak widzę, że jest na czysty win słowenii nawet 1,45.. Wchodzi to. Jak wspominałem Czesi są w tym miejscu i grają o awans tylko dzięki duńczykom. Wtopili z nimi będąc przekonanym, o ich braku awansu do kolejnej rundy.. Zaliczyli zonk, jak ograli Czesi Węgrów i awansowali.
Zdecydowanie słowenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom