>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Metoda "Musisz przegrać aby wygrać" c.d.

Status
Zamknięty.
koontz 164

koontz

Użytkownik
@edi8 &gt;&gt;Ze wszystkich twoich systemow i sposobów gry które probowalem (a było ich kilka ) właśnie metoda MPaW odpowiadala mi najbardziej. Natomiast dzięki ustawie która pojawiła się od 1 kwietnia planuje grać u naziemnych....jednak będę musiał zwiększyć ryzyko i grać jeden mecz coverem. Jestem ciekaw jak to wyjdzie ..oby nie skończyło się wyzerowaniem budżetu ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
moim zdaniem system &quot;musisz przegrać aby wygrać&quot; nie jest systemem umożliwiającym wygrywanie kasy początkującym graczom, lecz systemem wspomagającym graczy zaawansowanych którzy potrafią analizować mecze.
Dla nich ten system to złota kura pomagająca zmniejszyć zmienną losową do niewielkiej wartości.
Z mojego doświadczenia np w NBA na 10 kolejek (czyli 10 dni bo rozgrywki są codziennie), bez tego systemu zysk wychodził mi około 3 jednostek, przy graniu wspomaganym systemem edi8 zysk wychodzi około 10 jednostek średnio na 10 dni. Zaznaczam średnio bo nie we wszystkie dni gram, są dni kiedy trudno wytypować mecze, wtedy nie gram.
https://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-37147-5.html#post1849084
..........
................
Ja tą metodę opisaną przez edi8 stosuje już kilka lat i jest ona bardzo skuteczna w zakładach z kursem 1,90-1,98 np na handicap w NBA.
W zakładach piłki nożnej przy typowaniu trzech meczy jednocześnie jest niezastąpiona, bo jak wiadomo (ale chyba nie wszystkim) że faworyci wygrywają średnio 63% wszystkich meczy, czyli na trzy mecze wchodzą dwa (losowo panowie - losowo).
Oznacza to że w dłuższym okresie czasu ta reguła zawsze się sprawdza, zwłaszcza gdy zamiast typowania losowego stosuje się typowanie analityczne.
Natomiast system w którym dopuszcza się że jeden z trzech meczy granych nie wchodzi jest cool...
https://forum.bukmacherskie.com/f18/pierwsze-i-ostatnie-10-minut-48397-2.html#post1845550
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nie chce sie spierac ale zgadzam sie z poprzednikami ze ta metoda nie jest dobra. Zawsze bylem przeciwnikiem progresji i to sie nie zmieni. Juz same prawo wielkich liczb jest przeciwko nam, a wiec jaki sens jest przegrywac jeszcze wiecej? Bukmacherka to powazny biznes, i bez sensu pisanie trzeba przegrac zeby wygrac. Na papierze wszystko wyglada super jesli mamy nieograniczony bankroll i nie tylko. Sprawa psychiczna jest tutaj wazna, bo przegrywajac udajemy ze nic sie nie stalo...ze to tylko wirtualne pieniadze i ze kiedys mi wejdzie. Latwo sie mowi przy 1szym progu przegranej, ale gdy dochodzimy do przedoststniego progu przez nas wyznaczonego to zaczynaja sie nerwy bo i stawka wieksza. Po drugie, wszelkie &quot;systemy&quot; to tylko manipulacje matematyczne i w ostatecznosci wszystko jest obliczone i nie ma prawa zrobic wiecej niz zaczelismy. Taka iluzja. Polecam wpisac w youtube &quot; making extra chocolate out of nothing&quot; albo &quot; Banach Tarski-Paradox by vsauce&quot;. Krotko mowiac, wszystkie systemy krecenia liczb polegaja na tym ze wierzymy ze cos sie nie stanie lub musimy wybrac dobre spotkanie. Dla mnie to nie system jesli najpierw trzeba wybrac &quot;dobry mecz&quot; a pozniej trzeba &quot; dobrze przegrac zeby wygrac&quot; i wszystko zakonczy sie pomyslnie jesli wygram w ostatnim stopniu mojej progresji bo zainkasuje najwiecej pieniedzy. Bukmacherka polega na analizowaniu statystyk, formy, sile graczy itp i gracz albo stawia na wygrana albo na przegrana w singlu. Duble, triple i cala rzesza tasiemcow i innych systemow to jest marnotrawienie swojej wiedzy, ciezkiej wiedzy w walce z bukmacherami.
Taka krotka dygresja ode mnie. Tak czy inaczej zycze powodzenia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie chce sie spierac ale zgadzam sie z poprzednikami ze ta metoda nie jest dobra.
Nie pomny treści mojego wpisu #183 do moderacji, z prośbą o usunięcie wpisów tego samego oszołoma, który pod kilkunastoma wtedy specjalnie doraźnie zarejestrowanymi nickami dokonywał takich seryjnych idiotycznych i fałszywych wpisów w moich kilku wątkach, robiąc to jedynie dla wywołania zamętu - zachowujesz się ATP_open jak dziecko błądzące we mgle, bo powołujesz się na te same &quot;bukmacherskie autorytety&quot; ???? w osobach nowych pseudouserów @Bermundez i @Hamer.Hamerski
https://forum.bukmacherskie.com/members/bermundez-u151960.html
https://forum.bukmacherskie.com/members/hamer-hamerski-u151965.html
którego (liczba pojedyńcza, bo autorem jest ta sama patologia tego forum) jedyny cel z jakim pojawił się na forum pod tymi nickami, jest widoczny w &quot;ich&quot; dorobku na forum, od czasu zamieszczenia swoich produkcji, bo chyba nie wierzysz w taki zbieg okoliczności że nagle w tym samym czasie rejestruje się 2 obcych ludzi, jedynie po to aby podzielić się w tym samym wątku swoją &quot;opinią&quot; i od tego momentu obaj tak samo jak zaczęli to i kończą swoją aktywność na FB, choć nie zostali zbanowani... zaś dziwnie głębokim milczeniem pomijasz zawartość komentarzy odnośnie tej metody zacytowanych przeze mnie we wpisie #185, co stanowi dla mnie dowód iż jesteś niestety manipulantem, skoro tak wręcz nikczemnie wybiórczo odnosisz się do tego, co w tym wątku o tej metodzie zostało dotąd zamieszczone.
Bukmacherka to powazny biznes, i bez sensu pisanie trzeba przegrac zeby wygrac.
Bez sensu to jest jedynie pisanie takiego niemerytorycznego komentarza, w którym całkowicie pomijasz fundament tej metody, czyli wygrywanie pomimo popełniania błędu/błędów - a o co chyba nie jest trudno - od 1 do 2 wśród 3 granych zdarzeń, w zależności od ew. wybranej przez gracza opcji, wynikającej z jego własnych doświadczeń i historii gry.
Oczywiście można oba te warianty (na 1 lub na 2 błędy) w ramach metody MpAW grać równolegle, w niezależnych liniach będących na swych oddzielnych rozrachunkach.
..............
ATP_open &gt;&gt; pisałem to kilka razy, ale napiszę i Tobie abyś wiedział, że dotąd nie istnieje ustawowy obowiązek grania którąkolwiek z kilkudziesięciu zaprezentowanych przeze mnie metod czy technik gry, zaś sam odnośnie tej metody MpaW przekazałem w jej opisie i udzielanych wielu nią zainteresowanym w polskim necie bukmacherskim na wielu forach wyjaśnieniach to, co zebrałem jako praktyk który wciąż z sukcesami gra nią kilka lat dłużej, niż Ty egzystujesz na tym forum...
Ale oczywiście akceptuję to, o czym zresztą pisałem przecież od początku - że nie każdemu musi taka metoda gry odpowiadać, w której pomimo błędu/błędów w typowaniu nadal można wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom