>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Metoda "Musisz przegrać aby wygrać" c.d.

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Liczy się tylko wartość oczekiwana, a nie jakiś współczynnik dobroci (co żeś Ty wymyślił?).
Mój staż w bukmacherce to 12 lat , gdyż po raz pierwszy zagrałem jesienią 2001 - i w pierwszej książce z jaką o grach i systemach się zapoznałem , jej autor podał definicję jego zdaniem podstawowego kryterium oceny przy wyborze metody i systemu , czyli współczynnika dobroci gry , jako stosunek szacowanych wartości wygranych do kosztów.

Jeśli z porównania wychodzi , że posługując się metodą A gracz z 1 jednostki osiągnie 1.75 j. a z metody B za tę samą jednostkę 1.86j. - wybór jest prosty.

Kryterium w postaci wartości oczekiwanej wcale nie wpływa na aktualny , bieżący stan kasy gracza , bo ma swoje odniesienie do bardzo dużej ilości gier - więc idzie w kierunku odległej przyszłości , za to współczynnik dobroci modelu gry , poprzez płynącą z niego podpowiedź dla wyboru pomiędzy A i B , decyduje już jednak o
aktualnym stanie finansów , bo przynosi konkretną informację jak ten wybór wpłynie na zakończenie najbliżej gry: czy będzie ona rozliczana jako te przykładowe 1.75 czy też 1.86 za wydaną teraz jednostkę.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Jeśli z porównania wychodzi , że posługując się metodą A gracz z 1 jednostki osiągnie 1.75 j. a z metody B za tę samą jednostkę 1.86j. - wybór jest prosty.
Gdyby gracz z jednej jednostki osiągał 1.75j lub 1.86j byłby bardzo bogaty.
W Twojej metodzie wraca do niego 0.86j - czyli d.u.p.a.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Czytam i czytam ten wątek... ma już 9 stron i końca nie widać, więc wtrącę moje 2 grosze:
a) edi8 jest zdecydowanie najlepszym matematykiem na tym forum, rzadko się myli ale szybko poprawia błędy i słowo &quot;przepraszam&quot; nie stanowi dla niego problemu.
b) Kilku uczestników dyskusji wyspecjalizowało się w przelewaniu z pustego w próżne - to bez sensu.
Metody edi8 każdy może przetestować na sucho czy w rzeczywistości, żadna z nich nie zapewnia 100% sukcesu - bo taka nie istnieje. 100% sukces jest sukcesją bukmachera, który gdy trzyma się reguł wygrywa zawsze, a gdy nie wygrywa to podwyższa marże, obniża kursy itd. i w efekcie znów wygrywa.
Ale stosując metody edi8 można podwyższyć swoje szanse, czasem nawet bardzo znacznie. Wymaga to jednak rozumienia nie tylko sensu ale i szczegółów metody, wymaga również doświadczenia - co jak wiadomo kosztuje, frycowe płaci każdy.
Metoda MpaW jest jedną z metod podwyższających szanse gracza a nie bukmachera. Edi8 opisał ją tu już tak dokładnie że chyba bardziej już nie można - kto chce może z niej korzystać (bezpłatnie, wbrew prawom autorskim ???? ), kto nie chce to przecież nikt tu nikogo nie zmusza, a 9 stron w tym wątku moim zdaniem już wystarczy.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
do kolego Ja28
50% szans na kurs 1.90 czy 37.5% szans na kurs 2.28. Co lepsze i dlaczego?
edit
czas na odpowiedź - 5min - wystarczy jedno zdanie.
START 19:10
 
A 0

alegretto

Użytkownik
adam, to bez sensu, Ja28 w drugim zdaniu pokazał że edi jest dla niego kimś w rodzaju autorytetu, w takim wypadku nie potrafi na niego spojrzeć trzeźwym wzrokiem, nawet mam wrażenie że nie rozumie tej metody (&quot;MpaW jest jedną z metod podwyższających szanse gracza a nie bukmachera&quot;)
Temat został wyczerpany, jak ktoś chce grać MPAW to niech gra, podejrzewam że taka osoba albo rzeczywiście ma cudowne szczęście(lub pecha) i trafia non stop 1z3 lub 2z3, albo nie rozumie prostych matematycznych zasad bukmacherki.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
adam, to bez sensu, Ja28 w drugim zdaniu pokazał że edi jest dla niego kimś w rodzaju autorytetu, w takim wypadku nie potrafi na niego spojrzeć trzeźwym wzrokiem.
Gdybym był złośliwy to bym napisał alegretto że w przeciwieństwie do Ciebie jestem już tyle lat na tym forum, że czytałem tu wypowiedzi paru tysięcy takich jak Ty, że ..................... itd.
Natomiast oprócz edi8 znam jeszcze kilku dobrych matematyków zajmujących się systemami, ale oni w przeciwieństwie do edi8 nie publikują swoich systemów i przemyśleń, pewnie dlatego aby nie narażać się na głupie uwagi i dygresje tych co umieją tylko krytykować.

End:-(
 
A 0

alegretto

Użytkownik
Gdybym był złośliwy to bym napisał alegretto że w przeciwieństwie do Ciebie jestem już tyle lat na tym forum, że czytałem tu wypowiedzi paru tysięcy takich jak Ty, że ..................... itd.
Takich jak ja? To znaczy że są 2 grupy użytkowników, tacy jak ja i tacy jak ty? Wyrobiłeś sobie opinię o mnie po jednym poście? Po drugie moja data rejestracji nie równa się mojemu stażowi na forum.

Natomiast oprócz edi8 znam jeszcze kilku dobrych matematyków zajmujących się systemami, ale oni w przeciwieństwie do edi8 nie publikują swoich systemów i przemyśleń, pewnie dlatego aby nie narażać się na głupie uwagi i dygresje tych co umieją tylko krytykować.
Widzisz, dla mnie matematyk to ktoś kto skończył studia matematyczne a nie umie napisać system stawkowania kuponów u buka. Potwierdzasz moją opinię, nie umiesz spojrzeć trzeźwo na samą metodę i zrozumieć że nie daje ona żadnej przewagi nad bukmacherem i jest nieopłacalna. Ale ty tego nie widzisz, nie wiem czy dlatego że masz klapki na oczach czy nie masz umiejętności by to dojrzeć.

Wiesz co do systemów to jest taka jedna zasada, że jeżeli da się na niej zarobić to lepiej jej nie udostępniać. Inaczej zacznie ją grać więcej osób i przestanie ona być dochodowa. Przekonałem się na tym na własnej skórze, dlatego już nie wrzucę w internet moich strategii już nigdy.

I mówiąc dochodowa mam na myśli że nią gram kilka miesięcy i dalej zarabiam a nie trafi się czarna seria i po mnie. Na forum takich rzeczy nie znajdziesz, co najwyżej dobre typy - tylko dobre typy sprawiają że niektórzy tu zarabiają*

*oprócz kilku osób typu yaro co pisze algorytmy itp
 
A 22

asza

Użytkownik
Cześć Edi8
Jako iż system pierowotnie odnosi się do zdarzeń dwudrogowych gdzie szanse wystąpienia rozkładają sie po równo czyli 50. Np. parzyste/nieparzyste itp.
Wybieramy 3 zdarzenia 2 drogowe z rozkładem prawdopodobieństwa 50/50
Możemy wówczas utworzyć 8 kuponów AKO. Każdy kupon ma taką samą szanse wygrania czyli 12,5%
Pytanie brzmi czy możemy mieć wpływ i zwiększyć szanse wygrania jednego z kuponów poprzez dobór zdarzeń dwudrogowych np. z rozkładem np 25/75?
Generalnie chodzi mi o to żeby moć stosować tą metode nie tylko do kursów 50/50.
Czy taki pomysł ma szanse się sprawdzić?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@asza , w ramach metody &quot;MpaW&quot; w jej podstawowym modelu grania na 3 zdarzenia dwudrogowe , mamy 4 możliwe opcje:

a/ gra na 0 błędów wśród 3 zdarzeń - wymaga nadania 1 kuponu
b/ gra na 3 błędy wśród 3 zdarzeń - wymaga nadania 1 kuponu
c/ gra na 1 błąd wśród 3 zdarzeń - wymaga nadania 3 kuponów
d/ gra na 2 błędy wśród 3 zdarzeń - wymaga nadania 3 kuponów

Bez uwzględniania marży bukmachera wpływającej na obniżenie kursów względem ich prawdopodobieństwa , zdarzenia o podanym prawdopodobieństwie 25%-75% mają kursy 4-1.33

Trzymając się opisu metody na 3 zdarzenia , gdzie grając np. na 1 błąd wśród 3 typów głównych o kursach każdy po 1.33 - 1.33 -1.33 i przy wystąpieniu tego 1 błędu , wygrasz 1 kupon i prawdopodobieństwo wystąpienia takiego dowolnego układu z wejściem 2 typów po @1.33 i jednego @4 ( jako 1z3 granych w obrębie gry na 1 błąd ) wynosi zatem 0.75*0.75*0.25*100=14.06%

Weżmy dla porównania AKO uzyskane z wejścia układu 2 trafień i 1 błędu w grze zdarzeń mających po 50% prawdopodobieństwa i przy marży bukmachera wynoszącej 5% a zatem wystawionych z kursami po 1.9 , to 1.9^3=1.9*1.9*1.9=6.85

Przy kursach po @1.33 i @4 wg prawdopodobieństwa 75%-25%, zastosowanie tej samej marży 5% powoduje wystawienie tych zdarzeń z kursami po @1.26 i @3.8 a zatem AKO takiego kuponu wyniesie 1.26*1.26*3.8=6.03

Pytanie brzmi czy możemy mieć wpływ i zwiększyć szanse wygrania jednego z kuponów poprzez dobór zdarzeń dwudrogowych np. z rozkładem np 25/75?
Czy taki pomysł ma szanse się sprawdzić?
Stosując niższe kursy zwiększamy oczywiście nasze szanse wygranej ( w powyższym przykładzie gry na 1 błąd z 12.5% do 14.06% ) ale pociąga to wtedy za sobą obniżenie AKO wygrywającego kuponu wśród tych 1z3 trafionych , tu z 6.85 do 6.03

W zakresie bilansu gry daje to następujący efekt:

12.5*6.85=85.62j.
14.06*6.03=84.78j.

czyli to zwiększanie prawdopodobieństwa wygranej kosztem obniżenia kursów , nie przynosi tu efektu.

.
 
piterptf 424

piterptf

Użytkownik
Odkopuje,

Na wstępie chciałem pogratulować pomysłowości ;).
Mam pytanie, czy jest możliwość ustalenia(pewnie jest tylko jak to się ma do ako) takiej kombinacji by: Czy trafie 2/4 czy 3/4 to i tak wygrywam. ?
*pomijam granie 4ech singli

Przykład 1 kupon:
Under +
Under +
Over
Over
grałem 3/4, = -1j
Przykład 2 kupon
Under+
Under
Over +
Over +
Grałem 2/4 bankroll : -1j
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
piterptf&gt;&gt;&gt;
Cześć, ale przecież właśnie dokładnie takim schematom o jakie pytasz, bo na 1 błąd i na 2 błędy wśród 4 typów poświeciłem tę II część wątku o metodzie &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;.
Więc wróć do 1. mojego wpisu i przeczytaj go uważnie...
&quot;Mam pytanie, czy jest możliwość ustalenia(pewnie jest tylko jak to się ma do ako) takiej kombinacji by: Czy trafie 2/4 czy 3/4 to i tak wygrywam? &quot;
Otóż 4 zakłady pokrywają wystąpienie 1 błędu a 6 zakładów pokrywa wystąpienie 2 błędów, przy grze na 4 typy dwudrogowe.
Schematy na 1 błąd i 2 błędy są na 1. stronie wątku.
Razem 4+6=10 zaś AKO przy kursach po @1.9 to 1.9^4=13
Tak więc jeśli nie popełnisz 3 lub 4 błędów lub jeśli nie będziesz miał typowania bezbłędnego, to przy 1 lub 2 błędach wygrasz 3j. gdyż 13-10=3
Za bezpieczniejsze uważam tu jednak granie obu tych opcji: na 1 błąd i na 2 błędy wśród 4 typów dwudrogowych - jako 2 oddzielne linie ze swoimi budżetami i rozpisanymi stawkami, wobec tego że linia na 1 błąd będzie odnosić się do przeliczeniowego kursu 13/4=3.25 a linia na 2 błędy do przeliczeniowego kursu 13/6=2.17
Natomiast grając blokiem 10 (4+6) zakładów razem na 1 i 2 błędy, kurs przeliczeniowy wygranego zakładu to 13/10=1.3 a przy wpadce ( lub czarnej serii kilku pod rząd ) w postaci jednak wejścia 4z4 początkowo wybranych typów od których będziesz się odstrajał, lub zrobienia 3 bądź 4 błędów - to robienie tabelki kolejnych stawek do gry progresją dla osiągnięcia zakładanego zysku lub też tylko wyjścia na zero, staje się zadaniem karkołomnym przy tym w/w przeliczeniowym kursie @1.3
Zatem tak jak już napisałem: rozważ tu grę na 2 oddzielne linie - na 1 błąd i oddzielnie na 2 błędy, bo wtedy prowadzisz grę odnoszącą się tu do kursów 13/[email protected] i 13/[email protected] a to jest znacznie łatwiej doprowadzić do finału niż robić to z poziomu kursu @1.3, szczególnie przy czarnej serii.
Pozdrawiam i powodzenia!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP

................
https://www.marathonbet.com/pl/help/bet_glossary/losetowin_accumulator/
I tak oto za życia stałem się legendą ???? , gdyż wymyślona przeze mnie nazwa techniki gry stała się zakładem, oferowanym przez tego znanego buka...


Tu dla przypomnienia I wariant techniki przedstawionej przeze mnie 7 lat temu, bo w roku 2009 jako:
Metoda &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; - wersja na 3 zdarzenia
http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-37147.html
a tu jej rozwinięcie w części II - przedstawione przeze mnie 4 lata temu, bo w roku 2012, już w wersji na 4 zdarzenia:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-c-d-80865.html
..........
Powodzenia!
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Czy można brać zdarzenia trzydrogowo? Jasne, że procent wejścia będzie mniejszy, ale tak się zastanawiam.
Np. Dobrze typując 1X2 mam większy procent szansy niż np. granie Parzyste/Nieparzyste.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Możesz zastosować do tej gry technikę o nazwie cover czyli spośród zdarzeń 1x2 eliminować to 1 naszym zdaniem najmniej prawdopodobne.
Nawet powstał tu na forum wątek z tym modelem gry, to znaczy kolega @Koontz początkowo prowadził ten wątek w sposób klasyczny wg założeń metody &quot;MPaW&quot; - a dopiero później przeszedł na grę coverem, czyli właśnie wybierając po 2 typy z 3 możliwych spośród 1x2:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/musisz-przegrac-aby-wygrac-92695-2.html#post3823559
i niestety wtedy jednocześnie zakończyły się też jego dotychczasowe zyski:
Podsumowanie gry
Liczba kuponów:35
Linia z 1 błędem:
wklad:353j
wygrana:383.08j
zysk:30.08j

Linia z 2 błędami:
wklad:166j
wygrana:204.73j
zysk:38.73j

..............
co niech będzie dla Ciebie ostrzeżeniem, że jest to już zupełnie inna skala problemu niż w klasycznym podejściu, które w 2009 roku zaproponowałem dla gry na 3 zdarzenia 2-way.
...
A tu test klasycznej wersji metody &quot;MPaW&quot;, zrobiony przez kolegę @krisu3:
Czas trwania gry: 56 dni
Zagranych kuponów: 53 (przydałoby się trochę zwiększyć tempo)

Rozkład trafień:
błędy.... ilość.... % ........oczekiwane........maks.próg.........Bilans
...0..........8.......15,1........12,5............ .........9...................10,11

...1.........20......37,7........37,5............. ........7...................40,53

...2.........18......34,0........37,5............. ........9...................36,16

...3..........7.......13,2........12,5............ ........12..................12,52


Parzyste........77.....48,43%
Nieparzyste...82.....51,57%

Zysk tematu: 99,31j

http://forum.bukmacherskie.com/f18/test-metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-101219-3.html#post4254409
....................
Dedykuję grającym tą metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;
PanPavulon - Przegrać by wygrać
https://www.youtube.com/watch?v=t-tUMoaBKVg
.
 
koontz 164

koontz

Użytkownik
Witaj edi8.
Chciałem zapytać. ..jeśli jest taka możliwość żebyś sprawdził. .jaką miałeś najdłuższą serię bez trafień w liniach z jednym i dwoma błędami? ? Pozdrawiam
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Cześć wszystkim,
Mam pytanie do Ediego?
---------------------------------
Bo jeśli tylko jeden, to sprawa jest prosta - po starannym wybraniu swoich 4 typów np.
mecz typ
A ...... 1
B ...... 1
C ...... 1
D ...... 2
&quot;odstrajamy&quot; się od tego typowania, wprowadzając 1 typ przeciwny na każdej pozycji od A do D na 4 zakładach
czytaj w pionie:
A 1 2 1 1
B 1 1 2 1
C 1 1 1 2
D 1 2 2 2
mając 100% pewności wygrania 1 kuponu, pomimo - albo w tej metodzie DZIĘKI - popełnionemu 1 błędowi w typowaniu!

Czy nie powinniśmy dobrać do tego sytemu tego co na początku wytypowaliśmy? W końcu taki kupon może wejść. Czy dodanie piątego kuponu rozwali system?
Pozdrawiam
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Mam prośbę może edi 8 podrzucisz najlepszy Twoim zdaniem system do do obrotu bonusa w totolotku po kursie 2 (2X700) + (2X700).
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witaj edi8.
Chciałem zapytać. ..jeśli jest taka możliwość żebyś sprawdził. .jaką miałeś najdłuższą serię bez trafień w liniach z jednym i dwoma błędami? ? Pozdrawiam
Cześć @Koontz&gt;&gt; jak oczywiście wiesz, w ramach tej metody zaprezentowałem najpierw modele gry na 1 i 2 błędy wśród 3 zdarzeń 2 way - a sporo później, w ramach prośby jaką dostałem na pm od jednego z użytkowników, przedstawiłem tu także model gry na 1 i 2 błędy wśród 4 zdarzeń 2 way, choć zaznaczam że sam nigdy nie grałem tej wersji na 4 zdarzenia.
Stąd moja odpowiedź na Twoje pytanie może dotyczy jedynie podstawowej wersji metody MWaP dla 3 typów, granych w swoich oddzielnych liniach na 1 błąd i na 2 błędy - gdzie najdłuższe moje serie bez wygranych to wejście na V etap przy oczekiwaniu 2 błędów w 3 typach oraz (jednokrotne) wejście aż na VIII etap w grze na 1 błąd wśród 3 typów.
Pozdrawiam
........................
.............................
Cześć wszystkim,
Mam pytanie do Ediego?
---------------------------------
Czy nie powinniśmy dobrać do tego sytemu tego co na początku wytypowaliśmy? W końcu taki kupon może wejść. Czy dodanie piątego kuponu rozwali system?
Pozdrawiam
Odpowiem Ci opierając się o przykładowe AKO 4 zdarzeń oparte o ich kursy po @1.8, więc 1.8^4=10.5
Gdy zagrasz to w wersji na 4 kupony, to przy wejściu obstawianego układu z 1 błędem wśród tych 4 typów przeliczeniowy kurs 1 możliwego tu do wygrania kuponu wyniesie @10.5/4=@2.62 a gdy dodasz ten wspomniany kupon #5 to przeliczeniowy kurs spadnie: @10.5/5=@2.1
Ma to fundamentalne znaczenie przy układaniu tabeli kolejnych etapów gry, opartej przecież o kolejne progresywnie rosnące stawki - a to czy doprowadzenie gry do finału będzie odnosiło się do
przeliczeniowego kursu @2.1 czy też @2.62, w sposób bardzo istotny powoduje różnicę w przyroście kasy niezbędnej dla zabezpieczenia gry po jej rozpisaniu na etapy.
Myślę, że wejścia 4z4 typów z AKO @10.5 - zgodnie z naszym wstępnym typowaniem - jest na tyle niezbyt często występujące, że będące silnikiem tej metody odstrajanie się od tego wstępnego typowania i granie na 1 błąd jest tu podstawą wygrywania a okresowe wystąpienie sytuacji z wejściem tego nieobstawianego układu 100% trafień (czyli 4z4) trzeba brać na klatę...
Oczywiście jeśli nie masz problemu z takim trafianiem 4z4 i w miarę często wchodzą Ci takie kupony, to ta metoda MPaW (Musisz przegrać aby wygrać) nie jest dla Ciebie.
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mam prośbę może edi 8 podrzucisz najlepszy Twoim zdaniem system do do obrotu bonusa w totolotku po kursie 2 (2X700) + (2X700).
@wlodek02&gt;&gt; zapoznałem się już z tą promocją w Totolotku:
Wymagany obrót : 2 x (Bonus + Depozyt):

Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
2 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać kurs łączny min. 2,00
Zakłady zawarte z salda głównego zaliczane są do obrotu bez dodatkowych warunków
Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa), nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.
...........
Swego czasu zamieściłem już na forum schemat gry możliwy do zastosowania np. przy obrocie bonusów
Metoda &quot;Albo wygram albo odzyskam&quot;
https://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-albo-wygram-albo-odzyskam-81994.html
a pod kątem tego bonusu w Totolotku rozważ taki schemat stawkowania rozpisany na 5 podejść w ramach kwoty 700zł - gdzie celem nie jest zysk bezpośredni a jedynie wykonanie tego obrotu.
Nr/stawka/kurs/wygrana/obrót/
01 - 20 - 2.00 - 35.20 - 20
02 - 40 - 2.00 - 70.40 - 60
03 - 80 - 2.00 - 140.8 - 140
04 - 185-2.00 - 325.6 - 325
05 - 375-2.12 - 700.0 - 700

..........
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom