>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
V 216

viewer12

Użytkownik
USA - BRA za chwilę się skończy 0:3. Jest opcja tak wycyrklować, żeby odprawić makaroniarzy, ale jednocześnie wpuścić na 1. miejsce Jugoli?
Mamy +7 w małych, Serbia +15, zatem 0-3 po przegranych minimalnie setach robi robotę chyba, ale to bardzo ciasne jest i trudne do wycyrklowania.
 
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
Z matematyki wynika ze potrzeba nam seta, wiec przy stanie 1-1 obie drużyny będą grały o nic i każdy będzie chciał jak najszybciej zejść z parkietu. Druga opcja to 3-0 i awans Włochów. Wątpię żeby po wygraniu seta z 2-0 na 2-1 dla Włochów nasi za wszelka cenę chcieli wygrać kolejne dwa. Mając na uwadze powyższe, dla mnie najpewniejszym typem byłoby
Under 4,5 seta @ 1,32 STS
i gdyby nie podatek to zagrałbym grubo.
Pozdrawiam i udanych typów życzę.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Opcja, że mecz tak się ułoży, że dość szybko wyjdą rezerwy jest całkiem spora. Tutaj można poszukać underów punktowych na naszych zawodników. Np. tego, któremu kaszel nie pozwolił udzielić wczoraj wywiadu w TV ;) Wg mnie to chyba najsensowniejsza dziś opcja.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jaka sytuacja jest wszyscy wiemy. Według mnie mecz skończy się maks w 4 setach dlatego gram grubo u4,5 seta po 1,42 Lvbet oraz o40,5 @1,88 set z najniższą suma w meczu Polaków. Tb nie będzie a nawet rezerwy włoskie czy polskie do 15 seta nie przegrają. Ten typ trochę lżej.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Italia-Polska 2
Kurs 3.00
3 spotkania i 3 porażki faworytów to czemu dzisiaj mial by nie wygrac kolejny &quot;dog&quot;. Wlosi jak juz ktos napisał wczesniej do dzisiaj mieli dwoch poważnych rywali i z dwoma dostali oklep. Nasi może szału nie grają ale powinni sobie poradzic z przecietnymi Włochami i nie wieżę w teorie i ustawki jakie tutaj niektorzy snują. Polacy beda walczyc do końca i napewno nie odpuszcza po wygranym jednym secie a to na kogo trafia to im pewnie wisi bo z kazdym trzeba walczyc.
Tie brake po zmianie stron :facepalm:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 134

czuubi

Użytkownik
Nie ma to jak wejść na forum i nic nie trafić, ale no cóż chyba tym polega to wszystko ????
Co do dzisiejszego meczu, nieskromnie powiem analiza udana, tylko na pierwszego seta, gdzie było bardzo dobrze, kluczowy był serwis - blok, to było to.
Ale mniejsza z tym, przejdzmy do jutrzejszego dnia.
Polska - USA, napewno będzie to mecz ciekawy do oglądania. Dzisiejszy mecz USA nie ma co wogóle brać pod uwagę, drugi skład, zmienione pozycji i mecz w dużym stopniu odpuszczony (spokój i gesty ich trenera przy takiej grze o tym świadczyły jak dla mnie). Patrząc racjonalnie USA powinno wygrać to 3-0 lub 3-1 tak też mi się wydaje. ALE ja chyba jednak pójdę jeszcze raz w kierunku polaków jeśli kurs będzie będzie większy niż 3,0.
Podobała mi się gra w pierwszym secie, można mówić, że Włosi się spalili, nie wytrzymali itp. ale przed meczem mało kto wierzył w nasz zespół, a jednak. Pomijając pierwszy set, w następnych graliśmy drugim składem, a jednak chwilami wyglądało to całkiem dobrze, jednak te przestoje i problemy z odbiorem zagrywki, nie zrozumienie Kwolka i Śliwki (w kwestii odbioru zagrywki) i wyszło jak wyszło (tak może troche wylewam żale, bo miałem ich postawionych ???? ). Uważam, że obaj w przyszłości jeszcze pokażą na co ich stać, jednak narazie to nie to, serwujący przeciwnej drużyny widzą co się dzieję i punktują.
Jednak prawdopodobnie jutro oni nie zagrają i wyjdziemy składem Kurek, Kubiak, Szalpuk, Drzyzga, Bieniek, Nowakowski, Zatorski , a w tym zestawieniu możemy pomieszać mógłbym jeszcze raz napisać o tych zawodnikach, ale to każdy może przeczytać. Jeśli utrzymają to co utrzymali będzie dobrze. Szczególnie liczę na blok, jutro poszukam może znajdę coś interesującego liniach ilości bloków poszczególnych zawodników (Kurek, Kubiak) bo na środkowych pewnie będzie większa linia.
Dodatkowo słuchając wypowiedzi po meczu siatkarzy USA odnoszę wrażenie, że byli przekonani co do gry z Polską i jakąś taką pewnością, że to będzie dla nich spacerek, łatwe 3:0 i finał. Może to ich troszkę zgubić, a przynajmniej na to liczę.
Więc jeśli racjonalnie patrząc proponuje zagrać USA, natomiast ja skuszę się na Polaków, bo czuję, że kurs może być przesadzony.
Co uważacie ?
Co do drugiego, a raczej pierwszego meczu Serbia - Brazylia, to jedyny zakład jaki mi się nasuwa to o3,5 jeśli kurs będzie +1,4 to na dzień jutrzejszy zagrałbym dubelek polska +1,5 i własnie BRA-SRB o3,5.
Brazylia rozkręca się, niby to nie ta drużyna co kiedyś, ale jak wrzucą wyższy bieg i zaczną grać szybko i kombinacyjnie, to seta powinni ugrać, natomiast Serbia to dla mnie taka trochę Rosja, więcej siły, piekielnie mocny serwis no i Kovacevic co gra może niezbyt ładnie, ale cholernie skutecznie (tutaj też może być tak, że jak BRA go wyłączy blokiem to może skończyć się jednostronnie) dlatego też nie stawiałbym na zwycięstwo którejkolwiek drużyny, a własnie o3,5.
Dzięki i dobranoc
 
W 30

walsystem

Użytkownik
Ja idę w stronę Polski.
Ogólnie rzecz biorąc oglądałem mecze USA nie ma się bardzo czym podniecać, wydaje mi się że MY gramy lepiej dla oka .
Ja idę w kierunku że wygramy spotkanie.
Kurs 2.80 na Polskę biorę w ciemno ! Wydaje mi się że na tym etapie kurs jest który należy pobrać !
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to PANOWIE mamy to !!!!! Raczej mało kto wierzył, że Polacy dojdą aż do PÓŁFINAŁU i to w naprawdę bardzo dobrym stylu!
Za paręnaście godzin półfinały, pierwszy Brazylia - Serbia, lekkim faworytem wydają się Brazylijczycy ale nie skreślał bym Serbów, którzy stoją przed bardzooo dużą szansą...
No i to na co czekamy Polska - USA, oczywiście faworytem nie będziemy... ale nie jesteśmy od kilku spotkań i jakoś dalej walczymy....
A może powtórka z przed 4 lat... Polska - Brazylia w finale ?? Było by bardzo przyjemnie...
Co do typów, później trzeba pomyśleć dłużej co i jak.
TRZYMAMY KCIUKI ZA POLAKÓW !!!!
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja mam Serbie po 2.26 i uwazam ze kursy powinny byc odwrotne. Wygrana Brazylii z Rosją nie powinna byc żadnym wyznacznikiem formy, gdyz Rosjanie w tym turnieju spisali sie fatalnie..
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Brazylią moim zdaniem nie da rady Serbii. Po pierwsze Brazylia nie jest faworytem meczu, a już na pewno się nie czuja faworytami a po drugie z rezerwowymi z USA wygrać to nie wyznacznik formy, a z Rosją po prostu szczęście dopisało i poszło. Co do drugiemu meczu USA moim zdaniem zamknie mecz w 4 setach. Polska nie ta liga na dzień dzisiejszy. Obawiam się se kurek dziś się popali i będzie lipa..
Do tego gram jeszcze na Koreanki z Tajlandią. Koreanki maja wodza zespołu i ona ciągnie grę. Tajlandki niskie, dużo bronią ale skończyć piłek nie mogą. Może być to długoli mecz ale moim zdaniem nie dadzą rady koreankom
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Kurs na Polskę 3,10 w 1xbet. Wiem ,ze potentat jest faworytem ale ten kurs juz chyba przesadzony. Tak jak mowilem w pierwszej czesci turnieju ze oprocz czworki potentatow my mamy najwieksze szanse tak dalej tak twierdze.
Brazylia vs Serbia 1 1,74
Nie no potentat wezmie to spotkanie moim zdaniem. Poza wpadką z Holandią graja w tym turnieju bardzo dobrze. Pokonali Rosje, pokonali co by nie mowic solidnych mistrzow jarmarkow i nie tylko. Serbowie jak dla mnie zbyt himeryczni w swoich poczynaniach.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
USA - Polska✅✅ 2,80 [milenium]
Mnie Polacy zachwycili w spotkaniu rzekomo towarzyskim z Serbia (drugim z rzedu). Rzekomym, bo Serbia przeciez grala pierwszym skladem i widac bylo, ze koniecznie chcieli wygrac. Z takim bojowym nastawieniem ugrali z mierna Polska az 0 setow. Troche mnie dziwia glosy, ze malo kto wierzyl w przejscie Polakow do polfinalu. Niby na jakiej podstawie. W koncu jestesmy nadal panujacymi mistrzami swiata i nie gralismy na 100% w poczatkowej fazie turnieju, bo nikt nie gra. Stad Konarskie i Sliwki, ktorzy czasem psuli i zanizali obraz gry. USA nie grala drugim garniturem tak znowu do konca wczoraj z Brazylia i przegrana to zawsze przegrana. Jeszcze sie przyzwyczaja ;)
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
POLSKA - USA 1 @3.02 1xbet ✅✅✅✅✅
Stawiam na Polakow ???? po pierwsze kurs bardzo wysoki jak na taki poziom rozgrywek, to juz polfinal jest a nie mecze zapoznawcze. Po drugie nasi po ostatnich mistrzostwach wiedza co to gra pod presja, znaja smak mistrzostwa. Wiele pojedynkow 4 lata temu Polacy wygrywali po bataliach 5 setowych. Po trzecie nasza gra w 2 spotkaniu z Serbami (pierwszy to wiadomo) i wczoraj w 1 secie przeciwko Wlochom byla fenomenalna. Zagrywka bardzo dobra i odrzucajaca, malo bledow wlasnych a przede wszystkim nasz blok!
Amerykanie graja swietna siatkowke, bardzo rowna i nie maja slabych punktow. Nie bede o nich sie rozpisywal, ale zwyczajnie faworyzowanie ich az tak mocno jest przesada. Dla mnie mecz typowo 50/50. Nasi nie pekna, wszyscy zdrowi i zmotywowani. Przeczucie mi mowi, ze jutro walka o zloto.
Siatkowka podana w dziale jak i zza firany 5/5 na mistrzostwach, dzisiaj bedzie kolejny win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...) Po drugie nasi po ostatnich mistrzostwach wiedza co to gra pod presja, znaja smak mistrzostwa. Wiele pojedynkow 4 lata temu Polacy wygrywali po bataliach 5 setowych. (...)
Podnoszenie jakiegokolwiek argumentu z porównaniem obecnej kadry do drużyny sprzed 4 lat jest kompletnym absurdem, nie ma obecnie nikogo w zespole, kto pełnił pierwszoplanową rolę w Polska2014.
A na Amerykanów jest jeden &quot;prosty&quot; sposób - zagrywka. Najlepiej chyba celować w Russela, odrzucenie od siatki USA i choćby częściowe wyłączenie tego zawodnika z gry, daje szansę na dobry rezultat. Przy dograniu do siatki ich dynamika ataku i szybkość rozegrania, sprawi że nasz blok będzie jak dzieci we mgle - zagubiony. Amerykanie mają świetną pierwszą szóstkę - potem już pole manewru jest małe. W zasadzie na przyjęciu możliwa roszada, to jedynie przesunięcie Andersona i wrzucenie Patcha na atak. Dobra taktyka na zagrywce i jej skrupulatna realizacja, powinna stanowić klucz do finału, tak to widzę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to czas na półfinały... Serio długo się zastanawiałem jak urgyźć te mecz.. Tak naprawdę każdy może wygrać z każdym i nie będzie to jakaś niespodzianka.
Brazylia - Serbia 3:0
powyżej 182,5 1,72
Jeżeli miałbym stawiać 1/2 to chyba raczej skłonił bym się na Brazylie - mimo wszystko. Lecz na szczęście nie muszę tego robić i wchodzę w over meczowy. Spokojnie 4 sety wystarczyć powinny aby pokryć tą linię.
Nie liczył, że Brazylia dojdzie do półfinału a tu proszę... Serbowie nie położą się łatwo, jest to naprawdę ich bardzo duża szansa na zagranie w Finale gdzie dawno już nie byli.
Mają naprawdę bardzo mocną paczkę - piekielnie mocny środek i atak, bardzo dobre przyjęcie i solidny libero.
Brazylijczycy mimo, że bez podstawowych przyjmujących to i tak naprawdę bardzo dobrze sobie radzą.
Jeżeli Atanasijević, Lisinac, Ivovic - przede wszystkim tej trójce będzie siedzieć zagrywka i odrzucą Brazylię od siatki to mogą to wygrać ale to jest coś co muszą w tym meczu mieć - Zagrywka.
Polska - USA 3:2
Polska +9,5
1,50
Tutaj do tego meczu podchodzę dość spokojnie, jeśli wygramy - SUPER
Liczę jednak na dość zacięte spotkanie w poszczególnych setach, że nie damy odejść Amerykańcom na jakąś większą liczbę punktów a i może jakiegoś seta urwiemy.
USA - mój faworyt od samego początku do złota idzie naprawdę jak burza - nie zwracam uwagi na wczorajszym mecz z Brazylią.
Ograli 2x Rosjan, Serbie 3:2.
Na pewno da się z Amerykanami wygrać tego jestem pewien, jeżeli Kurek zagra na takim poziomie jak gra do tej pory, Kubiak - ostatnie mecze kapitalne, Szalpuk jeśli nie spali się to możemy późnym wieczorem naprawdę mieć szerokie uśmiechy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Problem polega na tym, że Amerykanie często stają w 4 do przyjęcia bo pomaga Anderson. Dużą rolę może odegrać zagrywka flotem i to nie wiem czy nie większą czy ta mocna pod warunkiem dobrej gry na wybloku. Czysto sportowy potencjał siatkarski jest przewagą Stanów jednakże Polacy mogą to zniwelować sprytem, taktyką i zmianami. To może być mecz gdzie podwójne zmiany, zmiany na blok czy zagrywkę mogą być na wagę złota. Mamy potencjał w rezerwowych by byli zadaniowcami podczas meczu. Konarski na blok, Schulz na zagrywkę agresywną, Łomacz na zagrywkę taktyczną flotem. Mamy w alternatywie środkowego, który może wejść z marszu do 6-tki.
Jeśli chodzi o pierwszy skład to kluczowe będą wybory skrzydłowych na podwójnym bloku.
Kurek nie może ściągać piłek i plasować tylko łapać na zasięgu z tym rywalem. Kubiak musi szukać kierunków,
Przed nami zderzenie siatkówki technicznej z siłową.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom