>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn 2023 (typy, analizy, dyskusje, komentarze)

Status
Zamknięty.
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
psychol32 psychol32, jak to jest z tymi kwalifikacjami na Igrzyska? Które z druzyn dziś grających mają szansę awansować? Po 2 najlepsze z każdej grupy czy jak to wygląda?
Siedem miejsc jest do rozdania na mistrzostwach. Awsowała już Australia. Do tego dojdą 2 najlepsze ekipy z obu Ameryk, 2 najlepsze z Europy, jedna z Afryki i jedna z Azji (tu nie jestem pewien czy Nowa Zelandia brana jest pod uwagę ale z tego co szukałem to nie ze względu na awans Australii)

Stawkę 12 zespołów na igrzyskach zamkną gospodarze Francuzi i 4 zespoły z przyszłorocznych kwalifikacji

Reasumując tak na dobrą sprawę dzisiaj gra toczy się o jedno miejsce dla Afryki pomiędzy Sudanem a Egiptem.
Japonia jak wygra to awansuje jako najlepsza azjatycka ekipa więc warto śledzić live może nie będzie im szło jak w ostatnim meczu i uda się złapać wysoki kurs
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
movieplk 347,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na razie w tym temacie na MŚ nabite 8-0 zobaczymy czy uda się wejść na 10-0.

02/09/2023 15:30 CET
Ali Haidar (Liban-Iran) over 9.5 punktów
1.85 (STS/Betfan/ETOTO/Betclic/LVBet)/1.80 (Superbet)
5/10

Haidar rzucał dotychczas średnio równe 10,0 punktów. Jednak grali oni z mega mocnymi przeciwnikami i dostawali pogromy, a Haidar nie był potrzebny wtedy w dużych minutach. Z Wybrzeżem jak grali już ważny i na remis mecz to zagrał 31 minut. W ostatnim meczu kontuzji doznał kolega z drużyny i jego pozycji Hayk Gyokchyan, który średnio w meczach do kontuzji grał 17 minut. Nie znalazłem żadnego raportu o kontuzjach w Libanie, ale będę bardzo zdziwiony, jeśli on dziś zagra, bo to wygląda na dłuższy odpoczynek od koszykówki. Tak na pozycjach 4/5 pozostało Libanowi trzech zawodników - Haidar, Spellman i Ezzedine (rezerwowy na kilka minut, który powinien dać trochę odpoczynku Haidarowi i Spellmanowi). Tak nikt w drużynie nie ma już 200 cm. Dodatkowo w ostatnim meczu nie wystąpił Wael Arakji (17 PPG) i nie wiadomo czy zagra czy nie, jak nie zagra to jeszcze lepiej dla Haidara.

Jeśli Haidar nie wpadnie w problemy z faulami powinien zagrać przynajmniej 30 minut. Tym razem o ile nie będzie na boisku u przeciwnika Haddadiego (w ostatnim meczu siedział w cywilu, a mecz wcześniej pod koniec doznał kontuzji) to będzie miał dobre warunki do zdobywania punktów. Myślę, że obrona podkoszowa skupi się bardziej na byłym zawodniku Golden State Warriors - Spellmanie, który ostatnio świetnie rzucał za trzy i on głównie jako PF działa za linią za trzy w szukaniu sobie pozycji, a to otworzy Haidarowi przestrzeń do gry 1 na 1 w polu podkoszowym lub wykładek od kolegów z drużyny z łatwych pozycji, bo Spellman fajnie wprowadza ruch w ataku i nie jest samolubny.

*Fuksiarz-Stanowski nie ma w ofercie w ogóle zawodników na ten mecz.

03/09/2023 11:45 CET
Brazylia (over 81.5) - Łotwa
1.80 (STS)/1.79 (Fortuna)/1.76 (Betfan)
5/10

Brazylia z Kanadą zagrała bardzo powoli i rzuciła tylko 69 punktów. Jednak we wszystkich innych meczach z Hiszpanią, Iranem i Wybrzeżem grali szybko i świetnie rzucali za trzy (z Kanadą im to nie wyszło - 5/27 i 18%). Łotwa zagrała świetne mecze z Francją i Hiszpanią, ale oba zespoły jej pomogły, bo grały powoli, co sprzyja Łotwie, która gra w 7 + inni ochłapy w krótkim czasie. Brazylia ma szeroki skład i dobrych strzelców. Myślę, że trener Brazylii, który jest bardzo dobry w te szachy tym razem przyspieszy tempo znowu, żeby intensywnością i szerszą kadrą jak Kanada, która narzuceniem szybkiego tempa ich zjadła (druga połowa +25 dla Kanady). Hiszpania znowu swoim ślimaczym tempem dała im wygraną w 4 kwarcie.

*Fuksiarz-Stanowski nie ma w ofercie w ogóle opcji na zagranie samej Brazylii punktowo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3135
Z 620K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 14:30
Spotkanie: Jordania - Meksyk razem z dogrywką
Typ: over 165,5 pkt
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W tym pojedynku zagrają zespoły które na mistrzostwach świata rywalizują teraz o miejsca 17-32.Faworytem tego pojedynku są koszykarze Meksyku ,ale to jednak powinien być bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu wcale znowu nie jest takie pewne i jednak nie będzie zbyt wysokie.Obecnie zajmują oni 2 miejsce w tabeli grupy N z 5 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach wygrali 1 mecz i 3 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich rywali.W swoim ostatnim pojedynku przegrali z Nową Zelandią 100-108.W tym spotkaniu należy się spodziewać bardzo dużo punktów z dalszej odległości za 3 punkty ,ponieważ koszykarze obu drużyn robią to bardzo dobrze i często i typuje tutaj bardzo wysoki wynik punktowy tego pojedynku dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1097
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Słowenia 100:71

Troszkę zmienię dyscyplinę - w ostatnim czasie albo siatkówka albo piłka nożna ale nie przejdę obok takiego kursu. Mistrzostwa Świata w koszykówce już rozkręciły się na dobre i jesteśmy już w II fazie turnieju teraz każde zwycięstwo na wagę "złota". Akurat tak się zdarzyło, że obie drużyny już awansowały w swojej grupie i teraz tylko walka o 1 miejsce dlatego ta presja wyniku jest mniej ważna co za tym idzie uważam, że możemy obejrzeć prawdziwy festiwal punktowy. Obie drużyny uwielbiają wręcz grać bardzo szybko spod kosza, rzucać często za 3 punkty.
Do tej pory Niemcy rozegrali 4 spotkania na MŚ i ich wyniki punktowe to: 81 z Japonią, 85 z Australią, 101 z Finlandią i 100 z Gruzją natomiast wyniki Słowenii to: 100 z Wenezuelą, 88 z Gruzją, 92 z WZP i 91 z Australią.
Duża niespodzianka to, że Australia została wyeliminowana właśnie przez Niemców i Słowenię bo oba te mecze przegrali a byli w obu meczach faworytem.
Przed turnieje wyżej ceniono Słowenię oczywiście Niemców wskazywano na tzw czarnego konia w końcu mają w swoim składzie kilka graczy z NBA jak Schroeder, Theis czy Wagner ale to Słowenia ma jednego z najlepszych koszykarzy na ten moment L. Doncicia oczywiście nie należy zapominać choćby o Prepeliciu, Tobey czy Dragić.
Niemcy faworytem? Może i słusznie choć ja osobiście uważam, ze Słowenia nie odstaje i tutaj kurs jest przesadzony a jeśli do tego dołożymy over to wychodzi nam kapitalny kurs.

Może fachowcy się wypowiedzą więcej...?

Słowenia + powyżej 175,5 pkt 5,20 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Hiszpania -4,5 pkt. (z dogrywką) 4,60
Obie drużyny po 7 punktów. Obie mają zbliżony bilans zdobytych i straconych punktów. Nieco lepiej wypada w tym aspekcie Kanada. Ale gdy porównamy oba zespoły to wyjdzie nam, że szanse są mniej więcej równe po połowie. A więc przy takim kursie jak 3,40 na Hiszpanię, pobierając dodatkowo mały ujemny handicap punktowy, wychodzi nam świetne value, które warto docenić. Bo ryzyko to zabawa, a bez zabawy, nie ma przyjemności z wygrywania.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Litwini póki co wyglądają bardzo dobrze ale dla nich chyba lepiej zająć drugie miejsce i grać z Włochami w kolejnej fazie niż Serbami. Pod warunkiem że Serbia ogra Dominikanę.
 
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Litwa +14.5 pkt (z dogrywką)
@1.90 superbet

Nie spodziewam się tutaj pogromu ze strony USA, a i bardzo dobrze spisującą się Litwa może nas zaskoczyć i odnieść zwycięstwo, chociaż tutaj powody czysto sportowe nie muszą być bezpośrednio na pierwszym miejscu.
Obie drużyny zapewniły już sobie awans do dalszej fazy turnieju, do rozstrzygnięcia pozostało tylko z którego miejsca ów drużyny awansują. Mecz rozpoczyna się 40 minut po starcie meczu Dominikana - Serbia gdzie to tam zadecyduje się która drużyna awansuje i będzie bezpośrednim rywalem USA lub Litwy.
Amerykański dreamteam dość ospale wchodzi w ten turniej i chociaż naszpikowani są gwiazdami to nie porywa mnie ich gra, chciałbym żeby ktoś utarł im tak porządnie nosa, ten mecz tak jak pisałem wiele nie decyduje bo obie drużyny z awansem więc dużo rotacji, mam nadzieję gdy dobrej dla oka i wynik na styku do ostatniego gwiazdka.
Czarnogórcy postraszyli Amerykanów, więc i Litwini powinni dotrzymać im kroku.
Pobieram zatem handikap +14.5 .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2643
Z 620K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 01:00
Spotkanie: Wlochy - USA handicap [15,5 -0]
Typ: Włochy +15,5 pkt
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:W tym pojedynku fazy pucharowej zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze USA,ale jednak moim zdaniem ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu wcale znowu nie jest takie pewne i jednak nie będzie zbyt wysokie.Na razie drużyna ta nie bardzo przekonuje jak na głównego kandydata do wywalczenia tytułu.W grupie J zajęli oni 2 miejsce w tabeli z 9 punktami zdobytymi na które złożyły się 4 wygrane pojedynki i 1 mecz przegrali.W swoim ostatnim pojedynku niespodziewanie przegrali z Litwą 104-110.Ich rywale koszykarze Włoch to trudny przeciwnik.Mając w swoim składzie takich zawodników jak Ricci,Tonut czy Fonteccchio są w stanie nawiązać wyrównaną walkę w tym pojedynku i stawiam że raczej na pewno oni zbyt wysoko tego pojedynku jednak nie przegrają zdecydowanie.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Według mnie must-bet. Bardzo wysoka linia wystawiona na punkty Stefana Jovicia w tym meczu przez Totalbet. Według mnie pomyłka, chociaż na Nikolę linia jest taka sama. Porównałem oferty wielu bukmacherów, w żadnym nie widziałem linii wyższej niż 6,5, a tu jest 9,5. Duża szansa, że Totalbet albo się pomylił, albo mocno zasugerował spotkaniem z Dominikaną, które nie miało większego znaczenia. Stefan jest rozgrywającym w europejskim stylu. W klubie może linie przekraczać, ale w reprezentacji nie jest od rzucania, a od rozgrywania. Tutaj punkty ma zdobywać głównie Bogi, czy Milutonov. Na tym turnieju linię przekroczył tylko raz, w meczu ze wspomnianą Dominikaną. Różnica trzech oczek względem innych buków musi zostać przeze mnie zaatakowana. Załączam screenshot, bo ostatnio dostałem kilka DM-ów od użytkowników, którzy twierdzili, że zaniżam/zawyżam linie przy błędnych kursach, co jest oczywiście śmieszne. Dodatkowo screen z betfan dla porównania (najniższa linia, jaką znalazłem).

Stefan Jovic under 9,5 / 1,82 Totalbet

Pewnie, chłop nagle najwięcej rzutów zza łuku oddaje. 😂 😂
1693894074071.png
1693894173343.png
 
Ostatnia edycja:
Z 620K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 10:45
Spotkanie: Niemcy - Lotwa razem z dogrywką
Typ: over 168,5 pkt
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:W tym pojedynku faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze Niemiec i każdy inny wynik tego pojedynku niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką.Niemcy na tych mistrzostwach świata na razie grają doskonale i jeszcze nie przegrali żadnego pojedynku.W swoim ostatnim spotkaniu po bardzo dobrej grze w ich wykonaniu rozgromili Słowenie 100-71.Tacy zawodnicy jak Schroeder,Theis czy Bonga gwarantują że w tym meczu też odniosą oni pewne zwycięstwo.Koszykarze obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i teraz będzie podobnie i w tym pojedynku zdecydowanie typuje na bardzo wysoki wynik punktowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom