>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Chanty-Mansyjsk 2011 [3-13 marca]

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Centrum Biathlonowe w Chanty-Mansyjsk. W dniach 1-13 marca 2011 w rosyjskim Chanty-Mansyjsku odbędą się 44. Mistrzostwa Świata w Biathlonie.
Program zawodów:
3 marca - 12:30 - sztafeta mieszana
4 marca - 14:30 - sprint mężczyzn
5 marca - 14:00 - sprint kobiet
6 marca - 10:00 - bieg pościgowy mężczyzn
6 marca - 12:00 - bieg pościgowy kobiet
7 marca - dzień treningowy
8 marca - 13:15 - bieg indywidualny mężczyzn
9 marca - 13:15 - bieg indywidualny kobiet
10 marca - dzień treningowy
11 marca - 14:00 - sztafeta mężczyzn
12 marca - 12:30 - bieg masowy kobiet
12 marca - 14:30 - bieg masowy mężczyzn
13 marca - 12:15 -sztafeta kobiet
Kandydatów i kandydatek do medali jest sporo. U panów w walce o medale napewno będą liczyli się Norwegowie: Svendsen, Boe, Bjorndalen, łatwo nie zrezygnuje Fourcade, ciekawe w jakiej formie będą Rosjanie i Niemcy, a może Austriacy. No i najważniejsze pytanie jak się spisze Tomek Sikora, może zaskoczy wszystkich i wywalczy medal. U pań wielką faworytką jest Neuner, ale czy jest na tyle mocna na strzelnicy aby wygrywać?
Przydatne linki:
http://services.biathlonresults.com/DataCenter_IBU.aspx
http://www3.biathlonworld.com/en/
http://biathlon.pl/
oraz zawsze działający stream:
http://eurovision2.feedroom.com/?&amp;amp;fr_chl=28f50f88ca97c97431107a5b9e494d75454fca83
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI :!:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
U panow zdecydownie o miejsca beda walczyc tak jak Dawid napisal Boe , Svendsen , Bjoe no i Fourcade . Uwazam ze wsumie najmocniejszy bedzie svendsen i jednak Francuz.Ciekawe w jakiej foriem jest Bjoerndalen. tutaj moze zaskoczy jak to czesto czyni na imprezach tak waznych .
Co do Pan to jasne Neuner ale ja bedzo licze na Tore Berger , w tym sezonie bardzo solidnie , pewnie Makarainen cos pokaze , moze Domracheva ew. jeszcze Szwedka Ekholm ktora wsumie ostatnio troche zawodzi . Ale od poczatku sezonu , biegała bardzo dobrze , wiec moze przez ta przerwe odbuduje troche forme. I pewnie mozna do faworytek dodac Henkelowa ktora za to ostatnio spisywała sie rowno i solidnie.Sadze ze u pan jest troche wiecej faworytek.
Zobaczymy , jak to bedzie , pierwsze zawody pokaza wsumie kto bedzie w formie.ale napewno bedzie mozna znalesc jakies ciekawe pojedynki.wsumie jeszcze zobacze ale te mieszane chyba na typowanie lepiej bedzie zostawic do typowanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Myślę że warto wkleić te dwie informacje. Dla osób które będą obstawiały MŚ może być to dość przydatne. Svendsenovi ta decyzja może wyjść tylko na dobre, wiadomo że jego przygotowania były pod kątem biegowym więc w tym aspekcie może nie mieć konkurentów a to stawia go jako głównego faworyta do zdobywania złotych medali.
Słynny biathlonista Emil Hegle Svendsen ostatecznie nie wystartuje na MŚ w narciarstwie klasycznym. Obrońca &quot;Kryształowej Kuli&quot;, przymierzany był tam do startu w norweskiej sztafecie, jednak został z niego wycofany i postanowił skoncentrować się tylko na biathlonowym czempionacie.
Już dzisiaj nad ranem Norweg zameldował się w Chanty-Mansijsku. Ze słów trenera Mikaela Loefgrena wynika, że Svendsen był rozczarowany decyzją norweskich trenerów biegów narciarskich. Po raz pierwszy na rosyjskich trasach Svendsena ujrzymy podczas sobotniego sprintu.
biathlon.pl
Dziesięć osób liczy sobie reprezentacja Polski na biathlonowe Mistrzostwa Świata, które w dniach 3-13 marca odbędą się w Chanty Mansyjsku. Liderami kadry sa Tomasz Sikora oraz Agnieszka Cyl. Nie obyło się jednak bez niespodzianek.
W gronie pięciu kobiet na próżno można szukać nazwiska Weroniki Nowakowskiej-Ziemniak. W składzie mężczyzn znalazł się natomiast Grzegorz Bril, który w zawodach Pucharu Świata jeszcze nie miał szansy zadebiutować. Opiekę trenerską sprawować będą Tomasz Sikora, Adam Kołodziejczyk oraz Tomasz Bernat.
Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Seniorów w Chanty Mansyjsku:
Kobiety - Paulina Bobak (AZS AWF Katowice), Agnieszka Cyl (MKS Karkonosze Jelenia Góra), Magdalena Gwizdoń (BLKS Żywiec), Monika Hojnisz (UKS Lider Katowice), Krystyna Pałka (AZS AWF Katowice)
Mężczyźni - Grzegorz Bril (AZS AWF Katowice), Mirosław Kobus (BKS WP Kościelisko), Krzysztof Pływaczyk (BKS WP Kościelisko), Tomasz Sikora (AZS AWF Katowice), Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko)
biathlon.pl
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Jednak bez Sikory
Jak donosi Eurosport, Tomasz Sikora, były mistrz świata i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Turynie z 2006 roku, nie wystartuje w zbliżających się biathlonowych MŚ.
– Moje dolegliwości wykluczają udział w zawodach. Mówiąc ogólnie wynika to ze złych parametrów funkcjonowania organizmu. Muszę przeprowadzić kompleksowe badania w Polsce - powiedział Tomasz Sikora.
- Przygotowywałem się pod kątem mistrzostw świata – mówił Sikora Tomaszowi Jarońskiemu z Eurosportu. – Chodziło mi o uratowanie sezonu. Najpierw zatrucie w Szwecji, następnie choroba w Ruhpolding. Szkoda, wielka szkoda. Czułem w Stanach, że jestem w niezłej formie, lubię mróz i trasy w Chanty-Mansyjsku. Teraz tracę szansę na dobry wynik. Zdaję sobie jednak sprawę, że zdrowie jest najważniejsze i nie można ryzykować, jeśli nie jest się pewnym swojego organizmu - dodał.
Sikora po niezbyt udanym początku sezonu, kiedy zmagał się z zatruciem żołądkowym, w ostatnich startach spisywał się coraz lepiej. Był m.in. drugi w zawodach Pucharu Świata w amerykańskim Fort Kent. 37-letni zawodnik AZS AWF Katowice przyznał, iż nie zamierza kończyć kariery zawodniczej.
by onet.pl​
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Mixed Relay 2x6km + 2x7,5km (Khanty-Mansiysk/RUS)
2011-03-03 12:30, Mistrzostwa Świata - Mix, Świat
Typ: Norwegia WIN
Kurs: 3.50
Buk: Bwin
Analiza:
Już jutro w mroźnej Syberi a dokładnie w Khanty Mansiysku rozpocznie się impreza docelowa dla biathlonistów czyli Mistrzostwa Świata. Na początek bardzo ciekawa konkurencja bowiem sztafeta mieszana a więc tak zwany mikst. Tytułu będzie bronić sztafeta Niemiecka ja jednak uważam że nowymi mistrzami świata w mikstach zostanie mikst Norweski. Trenerzy tej reprezentacji zdecydowali się na wypuszczenie praktycznie najlepszych swoich zawodników i zawodniczek do boju bowiem na 1 zmianie 6 kilometrowej pobiegnie 4 w pucharze świata Tora Berger, przekaże ona zmiane koleżance Flatland co może nie jest jakimś dużym plusem jednak myślę że Flatland się zmobilizuje bo Norwegom bardzo zależy na złocie. Jeśli chodzi o Panów to najpierw pobiegnie lider Pucharu Świata Tarjei Boe z kolei na ostatniej zmianie bardzo dużo odpoczywajacy od zawodów a głównie przygotowujacy się do tej imprezy król Ole Einar Bjoerdalen. Uważam że jest to na prawde bardzo mocny skład i zagrozić im mogą jedynie reprezentanci Niemiec którzy pobiegną w składzie Henkel, Neuner, Peifer i Greis. Jednak para mężczyzn nie dorównuje tej po stronie Norwegów i dla tego nie widzę dla nich szans. Porównując na pierwszych zmianach Henkel, Berger, Sleptsova, Brunet i Ekholm i to one powinny rozdawać karty na początku a jak wiemy Tora świetnie strzela i myślę że po pierwszej zmianie nie będzie miała straty a jak będą to minimalne. Na drugich Neuner, Flatatland, Zaitseva, Dorin i Zidek. Po tej zmianie nie widzę w czołówce ani Francji ani Zidek która jest bardzo nie regularna. Kiedy do akcji wkroczy para Norweska panów i będą na dobrej pozycji startowej nie widzę szans dla rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ted 9,5K

ted

Forum VIP
szybko bo się spieszę
Norwegia - Francja ✅
kurs: 1,45 betsafe
Gdzieś wyczytałem że Dorin ma jakieś problemy zdrowotne, do tego wiadomo jest najsłabszym punktem pod wzgledem biegowym. Norwegia bez Svendsena ale tez powinni powalczyc o medale, przy dobieraniu zawsze liczy się dobry bieg.
Niemcy - Szwecja ✅
kurs: 1,65 betsafe
Szwedzi dobry skład, będą się liczyc, ale Niemcy po za zasiegiem moim zdaniem, tak na pierwszy rzut oka z rana chyba faworyt do złota

kursy z głowy +/- 0,05
przy nastepnych konkurencjach wiecej bedzie do pisania
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj trzeba mieć dużo szczęścia aby trafić biathlon, każdy z piątki: Norwegia, Niemcy, Francja, Rosja, Szwecja może dzisiaj wygrać, widzę że mam takie samo zdanie jak Ted więc powinno być dobrze ;)

Germany - Sweden @ 1,40 betsafe ✅ 2-4

Niemcy to główni faworyci do zwycięstwa i do zgarnięcia pierwszego złotego medalu. Nie mam jednak odwagi postawić na ich zwycięstwo. Ale Szwecja spośród wymienionych drużyn jest teoretycznie najsłabsza. Niemcy dzisiaj wystawili najmocniejszy skład wystartują kolejno: Henkel, Neuner, Peiffer, Greis. Niemcy zawsze na ważnych zawodach potrafią się spiąć i wygrywać. Przed MŚ Henkel byłą w bardzo dobrej formie, u Neuner też było widać poprawę na strzelnicy więc powinno być chyba dobrze. Szwedzi również dzisiaj pojadą najmocniejszym składem tj. Ekholm, Zidek, Ferry, Bergman. Kadrowo moim zdaniem lepiej prezentują się Niemcy i dzisiaj stawiam na ich zwycięstwo w pojedynku ze Szwecją.

Norway
- France @ 1,65 betsafe ✅ 1-3

Drugi typ na Norwegów. Jakoś bardziej mnie przekonują niż Francuzi. W drużynie jednak zabraknie Svendsena ale obsada panów w tej drużynie jest i tak niesamowicie mocna. Boe i Bjorndalen są znakomitymi zawodnikami. Skład uzupełnią panie Flatland i Tora Berger. Właśnie Norwedzy do spółki z Niemcami są głównymi faworytami do złotego medalu. Tak jak pisałem wcześniej Francuzi mnie nie przekonują i ich skład również nie prezentuje się tak rewelacyjnie jak choćby Niemców czy Norwegów. Wydaje mi się że mają w składzie dwie dziury czyli Dorin i Boeuf. Brunet i Fourcade powinni pojechać na poziomie ale powątpiewam czy są w stanie nawiązać walkę z Norwegami.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Bardzo fajne typy panowie , szkoda ze nie miałem ostatnio dostepu do neta .

A tak ogolnie chciałem zapytac tych co ogladali jak wygladał Bjoerndalen .Bo patrzylem na statystyki i jakos nie wyglada mi na mega mocnego w porownaniu do Boe .A wy co o tym sadzicie.No i chyba Peifer pobiegł bardzo poprawnie.Zaobserwowaliscie jakies godne uwagi zdarzenia , pod wzgledem formy jakiegos zawodnika badz zawodniczki?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bardzo fajne typy panowie , szkoda ze nie miałem ostatnio dostepu do neta .

A tak ogolnie chciałem zapytac tych co ogladali jak wygladał Bjoerndalen .Bo patrzylem na statystyki i jakos nie wyglada mi na mega mocnego w porownaniu do Boe .A wy co o tym sadzicie.No i chyba Peifer pobiegł bardzo poprawnie.Zaobserwowaliscie jakies godne uwagi zdarzenia , pod wzgledem formy jakiegos zawodnika badz zawodniczki?
Siema.
Z zawodniczek miazgę zrobiła Neuner biegowo jak zawsze kapitalnie, ale na strzelnicy strzelała z takim spokojem jakby to nie była Neuner. Dobrze również pobiegły Norweżki Berger i Flatland. Dobrze na trasie wyglądała Ekholm choć ta trochę na strzelnicy zwaliła. Kompletnie zawiodła Sleptsova (aż 2 rundy karne), dobrze pobiegła Zaisteva pomimo karnej rundy biegła rewelacyjnie starała się jak najszybciej zniwelować straty do rywali.
Z panów najmocniej wygląda Fourcade i to chyba on będzie głównym kandydatem do złotego medalu. Ole nie zachwycił coś czuję że będzie mu ciężko o medale. Peiffer widać że już na dobre włączył się do walki o najwyższe lokaty. Boe bardzo dobrze biegowo kiedy po pierwszym swoim strzelaniu miał chyba 5 sekund straty do Greisa na trasie odrobił i już na drugim strzelaniu miał ok 10 sekund przewagi. Bez formy są Austriacy i przeciwko nim można chyba spokojnie grać.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
to widac , ze głownie u Pan mozna pograc moja Bergerowa no i oczywiscie Neuner . A co do Sleptsovei to ona juz pod forma jest od paru dobrych zawodow i w łasnie jak pamietam fatalnie strzela .

Jak dla mnie Fourcade tutaj wezmie sporo tak jak wspominałem w pierwszym poscie no i powalcza pewnie , Boe i svendsen .Ciekaw jestem tego Peiffera bo jest dobry , ale ciekawe jak MS na niego beda oddziałowywac.Jeszcze tcherezov sie moze właczyc do walki , ale to juz tak delikatnie
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kursy niskie a to takie niby pewniaczki :razz: Razem dają Ako powyżej 2 więc gram.
Michael Greis - Aleksander Os @ 1,35 betsafe ▶ 9-NS
Greis we wczorajszej sztafecie nie zachwycił na strzelnicy miał aż 3 pudła jednak przy doładowaniach był już bezbłędny. Biegowo nie wyglądało to źle. Liczę jutro na Niemca chciałbym aby był na podium. Ogólnie wszyscy Niemcy dobrze przygotowani do tych MŚ. Os w sztafecie wczoraj nie biegł. Biegowo Ci zawodnicy są porównywalni może trochę lepszy jest Norweg jednak na strzelnicy dużo lepszy jest Niemiec i mam nadzieję że jutro to potwierdzi. Simon Fourcade - Emil Hegle Svendsen @ 1,20 betsafe ✅ 13-5
Nie po to Emil zrezygnował ze sztafety biegów narciarskich aby teraz nie zdobywać medali. Biegowo pewnie będzie genialnie. A na strzelnicy Emil zawsze sobie radzi bardzo dobrze. Straszy z braci Fourcade biegowo w tym sezonie nie był zbyt dobry a i na strzelnicy potrafił się nie raz mylić. Emil to drugi kandydat do złota więc powinno być spokojnie. Simon Eder - Tarjei Bø @ 1,25 betsafe ✅ 17-3
Austriacy kompletnie bez formy czy to w sezonie czy teraz na MŚ. Eder biega średnio, na strzelnicy bardzo szybko strzela ale zdarzają mu się bolesne wpadki kiedy pudłuje po 3 a nawet 4 razy. Boe w sztafecie dał złoto Norwegom młody zawodnik jest w dobrej dyspozycji i on również będzie się liczył o złoty medal. Biegowo bardzo dobry a i na strzelnicy radzi sobie bardzo dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Siema.
Z zawodniczek miazgę zrobiła Neuner biegowo jak zawsze kapitalnie, ale na strzelnicy strzelała z takim spokojem jakby to nie była Neuner. Dobrze również pobiegły Norweżki Berger i Flatland. Dobrze na trasie wyglądała Ekholm choć ta trochę na strzelnicy zwaliła. Kompletnie zawiodła Sleptsova (aż 2 rundy karne), dobrze pobiegła Zaisteva pomimo karnej rundy biegła rewelacyjnie starała się jak najszybciej zniwelować straty do rywali.
Z panów najmocniej wygląda Fourcade i to chyba on będzie głównym kandydatem do złotego medalu. Ole nie zachwycił coś czuję że będzie mu ciężko o medale. Peiffer widać że już na dobre włączył się do walki o najwyższe lokaty. Boe bardzo dobrze biegowo kiedy po pierwszym swoim strzelaniu miał chyba 5 sekund straty do Greisa na trasie odrobił i już na drugim strzelaniu miał ok 10 sekund przewagi. Bez formy są Austriacy i przeciwko nim można chyba spokojnie grać.
Właśnie jak zauważyłeś dobrze na trasie wyglądała Ekholm,która od początku sezonu strzelała na bardzo wysokim poziomie,jednak biegała fatalnie. Pamiętam ją z poprzednich lat,gdy na nartach ustępowała jedynie Niemkom więc ten wczorajszy bieg napawa mnie optymizmem i od razu znalazłem ciekawy typ:
Betsafe
Top 7 Sprint
Helena Ekholm TAK @1,79
✅✅5
Myślę,że kurs ciekawy i wart ryzyka&gt;Co wy na to?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak to bywa na forum , jak zwykle pokasowały sie analizy :p bo mnie wylogowało
na jutro napewno
M.Fourcade - Ustugov 1 | 1.42
Tutaj jestem ogromnie przekonany co do tego typu.
i wielki dylemat czy z Tcherezovem czy przeciwko niemu
Boe-trzerezov 1 | 1.55
czy
trzerezov - Ferry 1 | 1.57
piszac analize bardziej chciałem ten pierwszy pojedynek , ale im wiecej przeanalizowałem tym bardziej obawiam sie ruska.wiec moze lepiej przeciwko szwedowi , tylko nie wiem do konca jaka forma. miał dluga przerwe, chociaz napewno gorzej biega i to mogła by byc przewaga.sadze ze Tcherevoz w biegu mogłby odrobic nawet na Szwedzie 1.5-2 karnych rund
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
10km Sprint (Khanty-Mansiysk/RUS)
2011-03-05 10:00, MŚ - mężcz. , Świat
Typ: Arnd Peiffer TOP 7
Kurs: 2.00
Buk: Bwin
Już dzisiaj o godzinie 10.00 czasu Polskiego w Khanty Mansiysku dojdzie do biegu sprinterskiego Panów podczas Mistrzostw Świata. Ja w tym bardzo gęstym lesie typów znalazłem bardzo ciekawy który oferuje firma Bwin a mianowicie Arng Peiffer ( Niemcy ) TOP 7. Młody Niemiec w tym sezonie należy do czołówki światowej, swoje dobre strzelanie w tym sezonie popiera świetnym biegiem, zawodników którzy biegają od niego szybciej jest na prawde niewielu. Uważam że Peiffer to obok Boe, Bioerndalena,Svendsena, Fourcade, Tcherezova główny faworyt do zajęcia miejsca na podium. W klasyfikacji generalnej zajmuje 6 miejsce, ale nie startował we wszystkich zawodach. Arnd na pewno jest w formie biegowej pokazał to już przed dwoma dniami w biegu Mikstów gdzie wybiegł na trasę jako lider przed Bioerndalenem i powiększał przewagę mimo iż strzelał od Ole gorzej. Jeśli chodzi o wyniki tego sezonu w sprintach to zaczął średnio od 13 miejsca w Ostersund, później jeszcze gorzej bowiem 31 w Hochfilzen. Niemiec sezon zaczął słabiej jednak widać ze ustabilizował formę i jest na pewno jednym z faworytów. W Pokljuce był 18, W Oberhofie w końcu stanął na podium w sprincie był 2, Ruhpolding znowu pechowa 13, a dwa ostatnie wyniki to 7 miejsce w Anterselvie i zwycięstwo w Presque Isle ( przed Fourcade, Tcherezov i Boe ). Jego forma zwyżkuje i kto wie czy to właśnie młody Niemiec nie będzie czarnym koniem bo przecież Niemcy mają fantastycznych trenerów i wielkie osiągnięcia. Ja dzisiaj nie stawiam że Arnd będzie w trójce, są Norwedzy, Martin czy Rosjanie ale w pierwszej siódemce zawodów powinien być bez najmniejszych problemów ze swoją formą biegową.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zakłady z Unibet
bieg sprinterski na 10km.
Najlepszy Włoch @ Lukas Hofer - 2,25 ✅
Najlepszy biegowo z reprezentacji Włoch. W Top10 klasyfikacji biegów sprinterskich. Często plasował się w pierwszej &#39;10&#39;. Niepewny na strzelnicy De Lorenzi czy gorzej biegający Windisch raczej będą od niego słabsi. Kurs dobry myślę, że godny spróbowania.
Najlepszy z Rosjan @ Ivan Tcherezow - 2,75 ⛔ Makoveev
Ma wielką chęć zdobywania medali u siebie w Khanty Mansijsku. Wygląda na dobrze przygotowanego i może pozytywnie zaskoczyć. Makoveev chyba pod formą, Shipulin po problemach zdrowotnych w tym sezonie nie potrafi ustabilizować formy. Groźny może być Ustiugow, ale na trasie biegowej Iwan jest w stanie nad nim nadrobić jedną rundę karną.
Najlepszy z Francuzów @ Martin Fourcade - 1,45 ✅
Ma szanse być multimedalistą tych Mistrzostw. Kapitalny bieg i strzelanie w sztafecie mieszanej tylko potwierdzają jego wielką formę. Zanosi się na medal.
Najlepszy z Austriaków @ Christoph Sumann - 2,75 ⛔ Eder [Sumann chyba strzelał nie do tej tarczy w 1 strzelaniu].
Mimo karnej rundy i kiepskiego strzelania w sztafecie błysnął bardzo dobrą dyspozycją biegową. To doświadczony zawodnik i w biegu sprinterskim jest w stanie zająć wysoką lokatę. Landertinger przez większą część sezonu nie startował przez co z dyspozycją biegową nie jest u niego najlepiej. Podobnie sprawy mają się z Ederem, który jest w stanie strzelać na czysto, ale nie widać było w ostatnich zawodach symptomów dobrego biegu przez co zajmował dalsze lokaty.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Martin Fourcade TOP3 @ 2.0 Unibet ✅ 2
Według mnie, właśnie Francuz, a nie wielka trójka Norwegów jest faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym sprincie.
Fourcade ma wszelkie predyspozycje, by ten bieg wygrać. To co robił w Ameryce, zarówno w biegu jak i w strzelaniu wyglądało niesamowicie. W biegu masowym w Forcie Kent nadrabiał w biegu nad choćby naszym Tomkiem Sikorą w niesamowitym tempie. Forma strzelecka? Ta również jest bardzo dobra, w większości biegów strzelał bardzo pewnie, spokojnie i celnie. Po sztafecie mieszanej widać, że to jest rzeczywiście najprawdziwsza prawda, a tempo jego strzelania wygladało jeszcze lepiej niż w startach za Oceanem. Martin z tego co mówili komentatorzy Eurosportu, podobnie jak nasz Tomek, lubi biegać w dużych mrozach, a taki zapewne dziś będzie w Chanty-Mansijsku.
Główni rywale Martina: Boe, Svendsen i Bjoerndalen oraz Peiffer i Tcherezov, moim zdaniem wyglądają troszeczkę gorzej od samego Francuza. Tcherezov odstaje w biegu, Peiffer nie jest zbyt równy w strzelaniu, a Bjoerndalen to wielka zagadka, ale zawsze upatruję go w kandydatach na podium. Boe? W biegu mieszanym musiał utrzymać przewagę i tak też zrobił. Svendsen? Tutaj moim zdaniem, przy podobnym strzelaniu rozegra się walka o złoto.
Zwycięzca: Emil Hegle Svendsen [5.00 Bet-at-home lub Martin Fourcade [5.00 Bet-at-home]. ⛔ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Najlepszy z Austriaków @ Christoph Sumann - 2,75
Bardzo dobry bet, Landertinger niestety bez formy, za to Sumann biegowo wygląda lepiej niż przed chorobą. Edera nie liczę. Eberhard może zagrozic tylko gdy mu wyjdzie bezbłędne strzelanie.
Najlepszy z Rosjan @ Ivan Tcherezow - 2,75
Tutaj się już nie zgodzę. Moim zdaniem Ustyagov może dziś powalczyć o podium, przestał pudłować a i biegowo lepiej co było widać na mistrzostwach europy w Ridnaun. Do tego dochodzi groźny Maksimov , który bardzo dobra formą odznaczał się w wewnętrznych biegach ????
Najlepszy Włoch @ Lukas Hofer - 2,25
Tutaj też OK ????
Teraz coś ode mnie
Ferry - Shipulin ✅
typ: 1 kurs: 1,75 betsafe

Ferry odpuścił ostatnie zawody w USA. Zawsze był zaliczany do grona faworytów, wygrał już jeden sprint w tym sezonie w Słowenii. Nie ma powodów do niepokoju, wczoraj na swojej zmianie najszybsze i a przede wszystkim bezbłędne strzelanie. Rosjanin jak cała ekipa ( z kilkoma wyjątkami mam nadzieję) bez formy,głównie biegowej.
Hofer - Berger ⛔ 1sec mimo 1pudła więcej
typ: 1 kurs: 1,75 betsafe

Hofer trochę lepszy biegowo jak chce, do tego strzelanie mu częściej wychodzi i powinnien dzis być lepszy , bo motywacji mu nie zabraknie.

z takich juz bez analiz to:
slesingr - eder typ: 1 kurs; 1,6 ✅
sumann - sednev typ; 1 kurs: 1,5 ✅
i....;D
Ustyagov top 3 kurs: 7,5 :cool: ⛔ hhe
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
10km Sprint (Khanty-Mansiysk/RUS)
2011-03-05 10:00, MŚ - mężcz. , Świat
Evgeny Ustyagov - Christoph Sumann
Typ: Evgeny Ustyagov ⛔
Kurs: 2.00
Buk: betsafe
Pierwszym moim typem na te mistrzostwa świata, które odbywają się w Khanty-Manisisyku , jest zwycięstwo Ustyagova w parze z Austriakiem Summanem. Evgeny w mieszanej sztafecie , która rozpoczęła te mistrzostwa świata pobiegł fenomenalnie , 10 strzałów i wszystkie celnie 0+0 i 0+0 . Summan pudłował niesamowicie 0+2 i 1+3 , a więc w drugim strzelaniu nawet dobieranie 3 naboi nie pomogło mu w zestrzeleniu wszystkich tarcz i musiał biegać karną rundę. Gdyby panie z Rosji nie zawaliły tak strzelania to spokojnie mieliby medal. Myślę ,że tutaj Ustyugov się bardzo dobrze przygotował i myślę ,że będzie jednym z pretendentów do zdobycia medalu , chociaż tych pretendentów jest sporo , a są to Norwegowie Svendsen , Bo czy też Francuz Martin Fourcade. Jednak sprint to rywalizacja na krótkim odcinku trasy i tutaj nawet 1 błąd na strzelnicy może spowodować iż , nie będzie medalu.Austriakowi tego nie wróżę , gdyż widać jaka jest forma tego biathlonisty. Dodatkowym atutem dla Ustyugova ,że biega u siebie , a więc na pewno spory doping kibiców zaowocuje tym ,że okaże się lepszy od Summana. Kurs bardzo ładny , więc trzeba grać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom