>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Chanty-Mansyjsk 2011 [3-13 marca]

Status
Zamknięty.
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
12.03.2011 12:30
12,5 km ze startu masowego (Chanty-Mansyjsk/RUS) - 12:30
Antepost - zakład na zwycięstwo (inni na życzenie)
Typ: Magdalena Neuner
Kurs 4.25
Buk: Betsafe
Ostatnio pechowo sztafeta niemiecka na ostatniej zmianie , nie wiem czym to było spowodowane być może nadmierną presją lub stresem ,dlatego dziś zaryzykuję ,bo jak już grać biathlon to po ładnym kursie. Magdalena Neuner zdecydowanie poprawiła strzelanie , biegowo jest najlepsza i jest dziś jedną z faworytek w biegu ze startu masowego. Głównymi przeciwniczkami będą Helena Ekholm , która wygrała bieg indywidualny no i myślę ,że też Kaisa Makarainen lub Tora Berger ,ale przede wszystkim jednak tym dwóm ostatnim nie wyszedł bieg indywidualny sporo pudeł na strzelnicy. Czułem się zaskoczony ,bo Makarainen miała skuteczność na tych mistrzostwach 100% 40/40 strzałów ,a w biegu indywidualnym ,aż 7 minut jej doliczono . Tora Berger także słabo ,aż 5 minut. Tutaj w biegu masowym już zawodniczki będą pokonywać karne rundy jeśli nie trafią do traczy , każda karna runda to 150m. Myślę ,że Neuner wygra ten bieg gdyż prezentuje obecnie najstabilniejszą formę spośród wszystkich zawodniczek , strzela już bardzo dobrze ,a kurs jaki wystawili bukmacherzy jest bardzo bardzo ładny. Przypomnę ,że Nuener jest mistrzynią w sprincie i wicemistrzynią w biegu na dochodzenie , tam fenomenalnie strzelała , jeśli będzie tak strzelać dziś to żadna z biathlonistek nie ma z nią szans , gdyż biegowo Neuner jest najlepsza oraz kondycyjne bardzo dobrze wytrzymuje mimo jakichś rund do przebiegnięcia. Ekholm może być najgroźniejsza dla niej ,ale myślę ,że nie da rady. Podsumowując Magda jest najlepsza i dziś wygra.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Prezenty od betsafe:
Bogali Titovets - Flatland zwrot
typ: 1 kurs: 1,57
Gregorin - Brunet ✅
typ: 1 kurs: 1,6

Gram przeciw zawodniczkom które tutaj są bez formy, startują bo startują ale to co wyprawiają to nikomu się nie śniło, po 7-10 pudeł na 20 strzelań, biegowo na samym końcu. Gregorin śmiało można było grać z Brunet która była w formie a co dopiero teraz.

Olena Pidhrushna - Nadezhda Skardino
typ: 1 kurs: 1,85 spadł z 1,95 ;) ⛔
co gram przeciw niej to musi tak strzelać...
tobet

Kursik już spadł, Olena jak to Ukrainka - dobra na strzelnicy, biegowo lepsza, Skardino wypada tutaj dobrze bo nie pudłuje gdy inne pudłują, dziś powinno być inaczej bo wystartują wszystkie razem.

Marie Dorin - Helena Ekholm (Kto lepszy (H2H) - strzelanie)
typ: 1 kurs: 2,55 tobet
✅✅
Obie dobre strzelczynie, dlatego po takim kursie warto zaryzykować
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
12,5 km ze startu masowego (Chanty-Mansyjsk/RUS)
2011-03-12 12:30, MŚ - kobiety, Świat
Kto zaliczy wiecej trafień podczas biegu? T. Berger/A. Kuzmina
Typ: Tora Berger
kurs: 1.90
Buk: bwin
Analiza:
Tak więc czas na kolejną konkurencję Mistrzostw Świata w biathlonie, to już ostatnia indywidualnie dla Kobiet a więc chyba najbardziej ciekawy bieg ze startu wspólnego. Panie będą miały do pokonania 12.5km a podczas tej trasy 4 strzelania. Podobnie jak mój ostatni typ z biathlonu to będzie typ na to kto będzie lepiej strzelał a w pojedynku brać będą udział Norweżka Tora Berger orz Słowaczka Anastazyja Kuzmina. Stawiam na Tore. Anastazyja slynie z tego że bardzo szybko biega ale na strzelnicy popełnia sporo błędów. Tutaj indywidualnie w Khanty Mansiyjsku ma już medal brazowy w sprincie gdzie strzelała dobrze jak na Nią i spudłowała tylko raz. Jednak w dalszej części sprintu a wiec w biegu na dochodzenie była już klapa bo spudlowała aż 6 razy i mimo dobrego biegu spadła na 6 miejsce. w Ostatnim swoim biegu na tych mistrzostwach a wiec w biegu indywidualnym Kuzmina miała 5 pudeł. Widać że strzelanie jej nie służy, w tym sezonie w biegach masowych strzelała w sumie nieźle bowiem w Oberhofie miała 1 pudło ale wolniej biegła oraz w Anteslevie równieź przy średnim biegu tylko 1 pudło. Ale ja nie wierze w Kuzmine, Ona potrafi pudłowac strasznie nie raz to pokazywała a tutaj na pewno będzie biegła bardzo szybko i przez to nie skupi się na strzelnicy. Tora Berger w Khanty zaczeła od dwóch pudeł i 7 miejsca w sprincie, w biegu na dochdozenie popełniła o 4 pudła mniej od Kuzminy i awansowała na 5 miejsce. W Indywidualnym miała tyle samo pudeł co Kuzmina (5). Tora wygrała w tym sezonie jeden bieg masowy. Ja uważam że Tora jest lepszą zawodniczka w strzelaniu i jeśli dzisiaj sie skupi to na pewno mniej będzie pudłować od Kuzminy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Svendsen - Tcherezov
typ: 1 kurs: 1,45 ✅
betsafe
Rosjanie słabi biegowo, wczoraj to było widać jak zdychają, do tego porównywalne strzelanie, a przy 2 pudłach więcej Norweg i tak powinien być lepszy.

Greis - Makoveev
typ: 1 kurs: 1,5 ⛔
4 pudła do 0
betsafe

Greis srednio sie spisuje tutaj na MŚ, Ruskowi wyszedł sprint gdzie reszta pudłowała, sam jest słabym strzelcem dlatego nie przewiduje drugiego takiego strzelania. Greis do tego nadrabia biegiem,
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Relay 4x6 km (Khanty-Mansiysk/RUS)
2011-03-13 11:00, MŚ - kobiety, Świat
Head-To-Head Norwegia/Włochy
Typ: Włochy
Kurs: 3.20
Buk: Bwin
Analiza:
No i czas na ostatnią konkurencję Mistrzostw Świata w biathlonie a więc sztafety kobiet. Nie szukam tutaj typów na miejsce czy inne tylko klasowy pojedynek Head to Head pomiedzy Norweżkami a Włoszkami. Norweżki mają w składzie tak na prawde jedną swiętną zawodniczkę Tore Berger, jedną zawodniczkę na wysokim poziomie Flatland, oraz dwie słabsze Fanny Horn oraz Synnoeve Solemdal. Mój typ że tą czwórkę pokonają Włoszki które mniej wiecej prezentują średni poziom a wiec Katja Haller, Michel Ponza, Dorothea Wierer i Karin Oberhofer. Swoją analizę będe opierał na tych mistrzostwach, zacznę od Norweżek. Norwedzy na pewno mogą polegać na Torze Berger ktora prezentuje tutaj dość wysoka formę (7 miejsce w sprincie, 5 na dochodzenie, 10 pozycję w indywidualnym oraz 3 miejsce wczoraj w biegu ze startu wspólnego). Tora dość dobry ma sezon ale ja się obawiam u niej dzisiaj o bieg, wczoraj dała z siebie bardzo dużo a czas biegu był jednym z najlepszych co u niej nie zdarza się często. Ann Kristin Flatland spisuje się tutaj słabiutko ( 34 miejsce w sprincie, w biegu na dochdozenie nawet nie wystartowala, w indywidualnym znowu tragedia bowiem 82 miejsce a do indywidualnego nawet się nie załapała). Ann na pewno nie powinna być dzisiaj mocną stroną Norwegów. Jeśli chodzi o Horn to była 24 w sprincie, 31 w dochodzeniu, indywidualny 31 pozycja i w masówce 29 miejsce na 30 zawodniczek. Jest chyba po Torze drugą zawodniczką obecnie w Norwegi. Ostatnia z zawodniczek do Solemdal, 43 miejsce w sprincie, w pościgowym zrezygnowała po 4 strzelaniu, w indywidualnym 63 pozycja a na masówke się nie załapała. Jak widać Norweżki kompletnie bez formy po za Berger. Włoszki są na pewno w równiejszej formie, Ponza zajmowała 23 w sprincie, 14 w pościgowym, 27 w indywidualnym, 11 w masówce. Ona chyba najlepsza z Włoszek. Katja Haller plasowała się na 40 w sprincie, 23 w dochodzeniu, 26 w indywidualnym i na masówkę się nie załapała. Myślę że Haller i tak jest obecnie w wyższej formie od Flatland, Horn i Solemdal. Dorothea Wierer na MŚ zajmowała 28 w sprincie, 9 w pościgowym, w indywidualnym wystawili za Nią Fiandino i w masówce zajęła 21 miejsce. Przede wszystkim imponuje awans z sprintu w pościgowym na 9 miejsce. Ostatnia Wloszka to Karin Oberhofer zajmowała gorsze miejsca od swoich koleżanek, bowiem była 49 w sprincie, na dochodzenie nie wystartowała, w indywidualnuym była 15 a do masówki się nie załapała. Moim zdaniem Włoszki mają lepszy skład od Norweżek, ogólnie na tych MŚ prezentują się w o wiele lepszej formie od swoich rywalek, ponad to najlepsza w Norwegi Tora Berger moze być zmęczona wczorajszym występem.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
13.03.2011 11:00
Relay 4x6 km (Khanty-Mansiysk/RUS) - 11:00
Head2Head / Rosja-Ukraina
Typ: Ukraina ✅
Kurs 2.55
Buk: Betsson
Myślę ,że po takim kursie warto spróbować grę na Ukrainki , kursy wyraźnie spadają np. w bwin już 2.20 . Także na zwycięstwo Ukrainek kursy pospadały z 10 na 6.50 . Mają one spore szanse na medal w dzisiejszej sztafecie , ponieważ mają aż 4 zawodniczki ,a więc wszystkie , które wczoraj wystartowały w biegu masowym, a Rosja miała tylko 3 , które mimo wszystko słabo wypadły we wczorajszych zawodach prócz Zaitsevej ,która jest najlepszym punktem tej ekipy. Ukrainki za to wczoraj nie popisały się zbytnio na strzelnicy , jedna z sióstr Vita Semerenko odpadła już po pierwszym strzelaniu kiedy tylko raz trafiła , w pozniejszych strzelaniach było już bezbłędnie, pozostałe zawodniczki także nie trafiały po 3 ,4 razy ogólnie ,ale uważam ,że stać je na pokonanie Rosjanek , które dziś pewnie powalczą maksymalnie o srebrny medal , gdyż Niemki są poza zasięgiem wszystkich sztafet ,ale Rosjanki myślę ,że bez tej czwartej dobrej zawodniczki nie wiele zdziałają , widziałem na liście startowej ,że podali Sleptsovą ,ale nie jest to pewne , gdyż na około 2 godziny przed rozpoczęciem zawodów są oficjalne składy. To samo jest u Ukrainek podana Khvostenko , która ani razu jeszcze tutaj nie startowała i być może Suprun ją zastąpi. U Ukrainek na początek pobiegnie Valj Semerenko ,a u Rosjanek Yourlova , myślę ,że Semerenko będzie lepsza , na pierwszej zmianie Bogaliy-Titovets u Rosjanek ,a u Ukrainek Vita Semerenko , tutaj też powinna być lepsza siostra bliźniaczka. Na drugiej i trzeciej ostatniej zmianie mam zagwozdkę , gdyż nie jestem pewien czy będą jakieś zmiany w składach ,ale tak czy inaczej na ostatniej lepsza powinna okazać się Zaitseva ,ale myślę ,że to nie wystarczy na bardzo równy skład Ukrainek , które przed wybiegnięciem ostatnich zmian mieć będą przewagę sekund. Warto zagrać , kurs przyzwoity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jedrula 25,2K

jedrula

Użytkownik
Zagrać na pewno warto,ale podpierac się tym ,że kurs spadł w Bwin to juz niepoważne ????
pozdro
spokojnie mozna tę Ukraine zagrać @12 u większosci buków,
ale podkreslam typu nie neguję
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
To co zrobiła Magda Neuner to mistrzostwo świata 24 sekundy do Kvostienko odrobił bodajże na dystansie 1-1,5 km rewelacja biegła jak expres i została najbardziej utytułowana biathlonistka w historii żenskiego biathlonu
brawo Magdalena
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No jak to komentator powiedział &quot; Neuner chciała motywacji to jej koleżanki dostarczyły&quot; ???? 1.10 straty miała zaczynając ostatnią zmianę, 1 minute miała po pierwszym strzelaniu, 25 sekund miała po drugim strzelaniu, zwyciężyła z przewagą 20 sekund... Masakra jak ona biega. Aż ciekawi mnie kurs jaki był na LIVE kiedy ruszała Neuner oraz po 1 strzelaniu.
Brawo, a teraz niech jeszcze puchar świata wygra bo zasługuje, choć tu już ma sporą stratę ale patrząc co dzisiaj pokazała wszystko jest możliwe.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
gdy wyszło jej strzelanie to wystarczyło jej minąć człapona Khvostenko. Kurs na zmianie wynosił 5, po 1 strzelaniu koło 2.5 a na 3 kółku już koło 1.5 i szybko zawiesili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom